• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tak mám doma i manžela, nemůžu říct, že bychom tu lítali jak pometla a nevěděli co dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: všechno děláme v klídku, ale už prostě není čas na net :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

až teda teď, malá spinká, velká si hraje, prádlo je pověšený a druhá várka se teprve pere a v troubě se dělá oběd, tak nemusím nic dělat :grinning:
3. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Cher, tak to vypadá jako idylka :dizzy_face: Spí Elenka přes den hodně?
3. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Teda to je pekny kolotoc Cher :grinning:, ale koukam, ze krasne bez problemu zvladate a vsechno to hezky zpacifikujes, sikovna mamina :grinning:
3. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Kde je ta musilka? Že by zase seděla na záchodě s hlavou navíc v kýblu?
3. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Jeee zrovna nad ni taky premyslim :grinning:
3. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
hele jak ja se dozvim, ze uz rodite :frowning2: ? asi kdyz se tu dlouho neobjevite tak to znamena, ze se mimisove umoudrili a rodite :grinning:
3. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
takze se pravidelne hlaste :grinning:
3. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
skret, mám číslo na Musilku, tak jí pak písnu nebo to sem napíše někdo od nás z Listopadu 07 :wink:
3. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Zatím spí hodně, prakticky pořád :grinning: Někdy už teda neusne hned po kojení, ale třeba ještě 20 minut kouká, ale nepláče, tak je to fajn. A když začne natahovat, tak dostane dudlíka a to pak vytuhne raz dva :dizzy_face:
Do pytle, furt čekám, kdy to jako příjde, když mám rodit dneska. Abych to do té půlnoci stihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Půl dne v dupce a nic :grinning:
Super, Katy tak se budu tesit az tu bude nejaka zprava, uz sem chodim i vecer, aby mi neco neuniklo :sweat_smile: . Hele jeste mas 12hodin,takze v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Udelej par drepu a uvidis jak to pujde hned :grinning: .
Cher mas teda hodne dite, jen aby ji to vydrzelo,vid :grinning: ?! Jinak jsem koukala do Alba a holky jsou si trosku podobne a jsou obe nadherne. Nikolka nebyla vubec zmackana,vid?! Elenka trosku je?!
3. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
cher, jééé, já chci taky takové miminko, Denča taková nebyla ani jako novošek :frowning2: Uvidíme, snad to bude tentorkát lepší :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Před chvílí Vero v kuřátkách březňátkách popisovala porod, kdybych měla takový, tak mám teda ještě čas :grinning:
3. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
a u prvniho ditete nebo u druheho?
3. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
U druhého. O půl sedmé ji rupla voda, po sedmé začaly bolesti a před devátou byla malá na světě :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
uf tak to je krasnyyyy, no tak to mas jeste spoooooustu casu :grinning: . Kamoska takhle porodila prvni dite. Sla na prochazku, zacali ji kontrakce a do 3hodin byla mala venku...
3. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Bezva, já teď jdu na procházku s malou a se psem, to zas bude, pes bude tahat jak blbej, malá zdrhat, takže možná z těch nervů fakt porodím :grinning: Někde na polňačce u vody...
3. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Tak opatrne Kat
3. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Skret, Nikolka byla opravdu taková hlaďoučká, ale Elenka není pomačkaná, to jsou jakoby takové modřiny, prostě jak šla těma porodníma cestama. Tím že jsem bez nástřihu a El je větší než byla Nikita rozená s nástřihem, tak ji to tam asi trochu tlačilo, no :sweat_smile: Ale už to mizí :dizzy_face:
Jinak bych samozřejmě dala všechno za to, aby ji to vydrželo být takhle hodná :grinning: Nicméně tím, že přijala dudlík si myslím, že máme docela štěstí a naději, že i to spaní bude lepší než u Nikolky. ta dudel nechtěla a když ji něco bylo, tak se prostě uklidnila jen u prsa :rolling_eyes: :pensive:
3. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
Kukuč tak tentokráte jsem riciňák nevyblila ale prohnal slušně :grinning: je to tři hoďky a půl co jsem ho vychlejstla a tvrdnutí nepřestává tak snad se třeba i něco rozjede uvidíme. Jdu se projít po zahradě s psiskama apoň ať jsem blízko hajzlíku :grinning: ale už vyšlo snad úplně všechno tak bude klid už mám přečtený všechny časáky na wéčku :grinning:
3. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
takhle spokojena se mi Musil libis :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
skreti já jsem totiž prostě rozhodnutá že dneska půjde ven ráno jsem jí to nařídila tak bude poslouchat :grinning:
3. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: , palce ale radsi drzet nebudu,to nosi smulu :grinning:, kazdopadne napis az pojedes do porodky, cekam zpravu nejpodzdeji do 4, jasny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Manzu uz mas zase nablizku?
3. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
no já to fidim na odjezd večer :grinning: manža dorazí tak v pět dneska má poslední den toho školení tak až přijede tak se to rozjede a pojedem :grinning: :grinning: :grinning: kurňa já jsem ale optimista :grinning:
3. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
musil, tak to je dobře, že porodíš dneska aspoň ty. Já jsem se sice venku párkrát nasrala pěkně, ale tvrdnutí to nevyvolalo, takže nic. Jen mě teď pěkně bolej nohy :rolling_eyes:
3. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jé další mega rychlý porod na kuřátkách :dizzy_face: Kačkap :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
tak tvrdnu vcelku pěkně pravidelně po cca 6 minutách ale neni to ještě nijak nesnesitelný tak si dám tu sprchu umeju si hároš a budu čekat co dál....
3. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
musil, kéž by ti to vyšlo :wink:
3. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
katy taky si řkám že by to už mohlo bejt ono ale nevim no. Beztak tu ráno zas budu strašit :grinning: a ty budeš mít odrozeno :grinning:
3. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
musil, já těžko, to možná Martinka, ale já tu budu určo :grinning:
3. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.