• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
no to ne my máme s Marťou zejtra spicha v poradně :grinning: takže rodíš dneska ty :grinning:
3. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
musil, ty tvrdneš, ty rodíš a hotovo, jestli bude rodit ještě někdo tak Marťa a sejdete se večer na sále :grinning:
3. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
no to by byla teprve prča naši chlapy spolu v porodce :grinning: A já sice tvrdnu ale to je tak nějak všechno nic víc se neděje :confused: :confounded: podle mě je to prostě málo. Asi před půl hoďkou jsem se prohmátla a všechno je furt stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
3. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
No ale viděla jsi ty porody na březňátkách, já nechápu, jako dvě hodiny a je po všem :confused: :dizzy_face: Co to je jako za porod??? Si z toho dělají holubník :grinning:
3. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
tak když oni za dvě tak mi to dáme za hoďku :grinning: :grinning: jako škopkojc když oni přistavěj tak mi vo štok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsem uklidila nádobíčko a asi si uděláme k véče brambory s tvarohem už jsem je neměla ani nepametám a včera mi máma přivezla už nový pěkný :dizzy_face: Zatim na to bolení prdim uvidim co z toho až přijede manža ten mi to furt stopuje tak budu vědět po kolika :grinning:
3. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
a teď mi přinesli letáky a v albertu maj malej dětskej katalog zlevněný ubrousky plíny a docela pěkný soupravičky Hello Kitty uvažuju o ní tepláčky s tričkem asi tam pošlu mámu :slight_smile:
3. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Musil ty do te porodky proste pojedes az bude koukat hlavicka,vid :grinning: ?! Jak vis, ze uz nemas jet, kdyz tolik tvrdnes a i to boli???

Musil Kat tak si dejte zavody, ktera budete rychlejsi ;). Dame sazky?
3. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
musil, když oni břizolit, tak my kachličky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A na ty plínky jsem taky koukala, s ubrouskama jsem nejvíc spokojená s těma obyč z DM :confused: :sunglasses: Ale nevím, jestli prckovi nebudou vadit, s Denčou jsem na ně přišla až byla větší...
3. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
skreti, tak zas aby to bylo k porodu tak by to bolelo svinsky :wink:
3. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
ahoj, zase jsem si nakoukla na Musilku (jako jestli náhodou neto.. anebo aspon nejede :sweat_smile: -Musil nezabíjej mě, já koukám tajně :dizzy_face: ). a holky, vy mě fakt bavíte :grinning: :grinning: jsem ráda, že jsem rodila v 38tt a ještě praskla voda :sweat_smile:

a břizolit a kachličky :o))) máte obě pamatováka :grinning:
3. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
skreti, s musil nesoutěžím, to dneska prdím :grinning:

luci, prasklá voda má něco do sebe, ale asi mi nehrozí. Nebo s mým štěstím by praskla a pak by se nic nedělo a stejně by to museli vyvolat :angry:
3. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
aha, ja jsem zvedava na sebe jak to poznam :grinning: . Kamoska ted taky rodila ve 38tt a praskla ji voda, docela ji zavidim a doufam, ze ji budu nasledovat, zatim ji od zacatku uspesne nasleduju :grinning:, tak snad si vezmu priklad i z toho porodu :grinning:
3. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
skreti, v čem ji doposud následuješ? :confused: Jakože ti roste břicho a máš uvnitř mimnko? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
jojo Katy presne tak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
hmm, tak to mám velkou šanci, že mi taky praskne voda, když tu tvou kámošku následuju taky :grinning:
3. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
luci :grinning: zatim ještě neni Musil doma tak žádný frčení ona malá poslechcne na slovo a začne až pěkně strá¨víme brambůrky a projdeme se venku a pak teprve můžem jet :grinning:

skreti já mám prostě pocit že dokud je mi do smíchu tak do porodky nemá cenu jezdit :grinning: :grinning: :grinning: až to bude bolet fest že mi bude ouvej tak pak jo ale dřív ne :sweat_smile:

A teď kat : katarina82 • 1d, 40tt • Dnes v 15:34

Která pravidla porušuje: | Zruš skreti, s musil nesoutěžím, to dneska prdím

a nad timhle příspěvkem furt přemejšlim proč se mnou jako kat dneska nesouloží desetkrát jsem to četla a pokaždý blbě
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
No vidis Kat, a hned je to pozitivnejsi -hihihi :grinning:
3. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
Jé já mám taky břicho tak to znamená že budu rodit taky ?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda to je zábava dneska kat se mnou nesouloží máme břicha krásnej den dneska by to šlo :grinning:
3. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
musil :grinning: :grinning: :grinning: nesouložím :grinning:
3. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
hele mě už od rána strašně mravencuje noha neni to příznaký nějaký choroby ?
3. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Pockej a proc to Musil porusuje pravidla? Vzdyt tam prece nic spatneho neni :confused:
musil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se po dlouhé době zasmála, tak třeba se to teď rozjede :grinning:
skreti :grinning: Ty taky bavíš :grinning: To ti udělá pokaždé, když kopíruješ příspěvek :grinning:
3. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
skreti no s tim souložením s kat bych jistá pravidla asi porušila ale ne ty koníkovský spíš ty manželský a etický :grinning: :grinning: :grinning:

kat a to se jako směješ mejm mravencům ? Ale to vůbec neni vtipný co když se mi nějak odkrvuje noha ? :sweat_smile:
3. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: , vy me tady bavite porad, proto taky chodim sem, i kdyz jsem pozadu a jeste nerodim :grinning: :grinning: :grinning: .
Musil teda ty uz opravdu hledas uplne vsechno vid :grinning: . To te tam asi Jarus nejak postichuje a skripe svalik :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Drzi se proste zuby nehty :grinning: :grinning: :grinning:

Ja taky myslim, ze dneska by to urcite slo, idealni podminky, ale zase ja vim, ze nam holky nechcete udelat radost, ze jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
musil, néé, to je k tomu příspěvku 15:50 :wink: Nohy mi mravencujou furt jak je mám napuchlé :confounded:
3. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Musil to byste sice porusily, ale kdo vi co by to udelalo s mimcama, ze :sweat_smile: ?" To by byl mega rychly porod urcite :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
No hele tak ja se jdu dojmout do te porodky a podivat se na mini mimi, tak vecer se mrknu sem a doufam, ze aspon nejake malinkate novinky tu najdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Hezke odpoledne preji vsem
3. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
kat ale já je napuchlý nemám a ta noha mi mravencuje od prdele dolu :sweat_smile: jako když tam mám něco skřípnutýho nebo co chodim jako bych měla v prdeli cvičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Tak brambory byly výbordelní a manža už je doma tak má Jaruš volnej prostor působení :grinning:
3. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
musil, vy už jste po večeři? :confused: A to mravencování, to můžeš mít od páteře :unamused:
3. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.