• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
kat to nebyla večeřa to byl pozdní oběd :grinning:
3. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
musil, jo tááák, tak to jo, už jsem se lekla.
3. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
kat on je manža dost nenažranej a i když oběduje v práci tak pak doma lustruje hned ledničku a má hlad. Tak co jsem doma jsem se naučila vařit dýl aby jsme se najedli až spolu. Ale po porodu mbude mít útrum. Já si budu objednávat 3 x týdně obědy tady z domova důchodců vařej výborně dietně a aj mi to dovezou až pod nos a je to porce jak bejk takže 3 x v týdnu nebudu vařit a ty dva dny už něco uklohnim nebo si nechám polívku z toho dne kdy mám oběd.
3. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Cau brambory, tak co jak jste na tom.... Kat hele ty jsi si vybrala dnesni krasne datum, tak at mala supky dupky leze...

Ja si pockam na 10.3.:grinning:

A jestli zitra nebudou Musilovic v poradne, tak budu koukat na saly:grinning: jinak by to byla dobra sranda nasi chlapi na salech spolecne:grinning:
3. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
marti, no jo, ale malé se nechce, Deniska už do ní dneska taky plácala a říkala, pojď ven, půjdeme na procházku v kočárku :grinning: a nic z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Kat juuu to je Deniska hodna!!!! Uz se taky tesankuje?

Ale do pulnoci casu dost:wink:
3. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
marti, jak který den, ona hlavně neví, do čeho jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když já vlastně taky ne :grinning:
3. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Kat az zjisti, tak to urcite taky bude fajn:wink:
3. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
marti, to se uvidí, je to děsnej maman :pensive: Snad nebude moc žárlit :pensive:
3. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Kat tak snad neee,...

My si to naplanovali tak, ze Sonnik bude stale na prvnim miste, aby si nemysl, ze odjel na druhou kolej a bude porad hodne moc dulezity!!! Tak stejne bych to asi udelala u Denisky:wink: proste aby mela pocit velke dulezitosti a myslim, ze to bude fajn:wink: Urcite to vsichni naramne zvladnete!!! :dizzy_face:
3. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
čau :grinning: hele já to normálně venku rozchodila a je po bolestech :grinning: takže prdla prdla prdlačkááááá :grinning:
Marti tak ráno jo ? :slight_smile:
3. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Musil, to mě mrzí, že tě to přešlo :angry: ale je jasný, že to způsobuje ten riciňák... kdyby se to alesepoň nějak hnulo, co? chjo chjo :unamused:

Kat, z toho žárlení mám taky strach, ale zatím to jde. Myslím, že nejkrizovější je to kojení, ale jinak se snažím Nikolku zapojovat. Třeba když přebaluju a mažu prcku, tak ona chce taky mazat. A protože používám bepanthen, kterej je fakt neškodnej, tak dám Nikolce na prstík, ona namaže Ele obě kolínka a je spokojená jak želva :grinning:
3. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
marti, přeju ti, aby vám to klaplo, ale u nás šel pes, i přes předsevzetí, stranou :pensive: A to Baxi byla taky jak naše miminko, spala s náma v posteli, slavili jsme její narozky, na vánoce měla kupu dárků a tak :grinning: To se prostě nedalo zvládat :pensive:
S malou to samo bude jiné než se psem, takže mám v plánu se jí v mezičasech fakt maximálně věnovat, do všeho ji zapojit a tak, kojení bude asi krizové, tak jak píše cher :confounded:
3. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
musil, neser, když nerodím já, tak musíš ty!!!!
3. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
My dneska nebudeme ani vyhánět asi, páč přijel kámoš z Pardubek, tak Michal s ním skočí na kafe a já půjdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Chjo, už mě ta rodící nálada zase přechází a začínám se bát :pensive:

Jééé, teď mi ztvrdlo břicho, zázrak :grinning: Aspoň jednou za odpoledne :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Ach jo, tak jakto, ze se tu nic nedeje :frowning2: ! Ja jsem se pokochala v porodce, vyslechla jak probihal porod-celkem pohodicka(az na ty kontrakce, ktere pry opravdu poznam az prijdou :grinning: ), pochovala jednodenni miminko a jsem spokojena, kdyz bych byla jeste vic, kdyby se tady neco delo :sweat_smile:. No ale jeste mate do pulnoci casu spouuuuustu :wink:
3. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
skreti, kontrakce poznáš, toho se fakt nemusíš bát. Já spíš řeším, kdy pak pojedu, aby to nebylo moc brzo nebo moc pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Jo tak to taky ta ma kamoska vypravela, jak kdyz rodila, tak tam prijela rodicka, ktera uz skoro rodila a uz byla videt hlavicka, byl tam z toho pry pekny poprask :grinning: , ale vse ok.
3. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
skreti, to jsem zažila u svého porodu, že tam přijela paní a do pěti minut bylo mimčo venku, možná i dřív :sweat_smile:
3. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Kat takové štěstí jsem neměla. praskla voda a pak... protože jsem měla streptokoka a žádné vůbec žádné kontrakce ani po 5hod od odtečení začalo vyvolávaní. mám to v albu. porod nádherea :dizzy_face: :dizzy_face: už neprovokuji

ale jako že jste si žádná nedala to datum 3.3. jste ale... ale nám ted přišla sms od kolegy od manžela. jen on uspávám, tak se až za chvíli dozvím co se narodila a vkolik a váha :dizzy_face: tak aspon někdo když ne vy dvě :grinning:

Musil ty už radši nepij ten blivajz protože Jaruš vysereš a ne porodíš..si chudák splete cesty :grinning:
3. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Luci, tak to byl dobrý porod, na to, že byl vyvolávaný :slight_smile: Jen to šití mě vyplašilo, páč si vzpomínám na svoje, to byl humus humusovatý, auuu, a to nemluvím o šestinedělí :rolling_eyes: :zipper_mouth: :pensive: :cry:

Mě nic neprasklo, břicho mi ztvrdlo dvakrát a konec, takže nic, no...
3. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Tak třeba zítra, nebo pozítří, nebo v tom dubnu na moje narozky :grinning:
3. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
musil, no jo, takže ricíňák nezabral ani po druhé, mi teď došlo...
3. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
jo a ted se nehlásí. je doma s MUsilem.. no tak musilko, nejeli jste se projet ?? :grinning: :grinning:

Kači já ještě k tomu nekojila, takže jsem krvácela vesele ještě 5týden po porodu. ale neměl mi kdo hlídat Domina abych šla do nemocnice se nechat zkontrolovat a denně se modlila že to přejde :sweat_smile: prostě zavinování šlo blbě.. ale to se stává :grinning:

holky já vám stejně závidím, že vás to čeká. tebe zase a musil a holky poprvé.. se na to fakt těím až to zase jednou budu zažívat :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Brý ráno,

ty noci jsou fakt už na dvě věci, celé toto těhu jsem měla docela klid s nočním čůráním, ale teď... Milionkrát za noc :rolling_eyes: Navíc to Denčino vstávání v šest :confounded: :cry:

Luci, já jsem taky krvácela strašně dlouho :confounded: Ale pak už né nijak moc silně, ale fakt celé šestinedělí, no :unamused: Přitom dělohu jsem měla malinkou už při odchodu z porodky :confused:
Však se taky zase toho těhu dočkáš. Kdy máte v plánu druhé?
4. bře 2010 v 06:28  • Odpověz
Jsem si ráno prohlížela svoje sloní nohy a zjistila jsem, že nemůžu najít kotník :astonished: :astonished: :astonished: Fůj, ta voda je hnus teda :angry: Tak moc jsem to asi neměla ani minule před porodem :frowning2:
4. bře 2010 v 06:31  • Odpověz
Musiiiil, kde jsi? Mě tu v tom necháš samotnou, jo? :grinning:
4. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Nemá dneska Musilka kontrolu? :wink: Však ona by jistě napsala, kdyby se něco dělo, tel. č. na nás má :slight_smile:

Kat, s těma nohama bez kontíků to znám, to jsou hnusný bambule co? za to teď se nemůžu na svoje nožky vynadívat :grinning:
4. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
dobré ráno

jooj Musil dnes jede i s taškou do Turnova, tak budu nahlížet, co vám napíše. a měla by se tam setkat s Martinkou ,ne??? ale že nenapsala už večer.. to je divné :grinning:

Kat plány jsou až malej bude ve školce. chtěla bych aspon na rok do práce...ale znáš to..plány jsou jedna věc a realita druhá :grinning: ale ted to vidíme oba takhle.
4. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.