• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ahojte,

cher, jsem myslela, že písne než pojede, ale kdyby se něco dělo, tak určo napíše.

Nohy jsou nechutné, příjde mi, že se to den ode dne zhoršuje, za chvíli se nenacpu do bot :confused:
4. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Já právě na takovou chvíli do práce nechtěla, hlavně jsem nevěděla, jak to půjde s otěhotňováním, Denča trvala dlouho, takže jsem ráda, že to dopadlo takhle :slight_smile:

Dneska už mi dvakrát ztvrdlo břicho, hééééč :grinning:
4. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Kat, tak to já jsem už asi měsíc před porodem musela schovat kozačky a i přes ty mrazy a sníh jsem chodila v botskách :rolling_eyes: Vůbec jsem neměla šanci se do těch bot narvat...
No a v porodce jsem měla už nateklé i ruce od shora dolů a zápasili s odběrama krve. Vůbec to nešlo, žíly žádné... Jednu ruku mám fakt chutně modro-zelenou a docela to pořád bolí na dotek :rolling_eyes:

No vidíš, tvrdneš :grinning: to je dobrý znamení :grinning: Můj manžel má 7.3. svátek, tak mu dáš dárek místo mě, no :grinning:
4. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
cher :grinning: No to by bylo přesně na termín :sunglasses: Ale jestli to půjde tempem, že včera mi zvtrdlo břicho dvakrát za den, dneska to bude 4 za den, tak s takovým tempem fakt porodím až na ty Vánoce 2011 :grinning:
Kozačky jsem zapínala fakt násilím a čekala, jestli to zip přežije :zipper_mouth: Pak mám ale ještě jedny takové pohodlné a do těch se teda vlezu, ale to je tím, že jinak jsou mi docela dost volné :pensive:

Jééé, ztvrdl mi břuch :sunglasses: Jestli budu mít štěstí, tak mi ztvrdne dneska třeba i desetkrát za den :grinning:
4. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Hmm, ono mi asi tvrdne co deset minut :confused: To tu ještě nebylo :slight_smile: Doufám, že mi to aspoň pohne s čípkem a zítra na kontrole budu mile překvapená :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Tak už nic, no... Jsem začala drhnout koupelnu a přešlo to.
4. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
to nesmíš zahánět ale :grinning: :grinning: :grinning: já si při takových poslech pak odmítala i dávat vanu, protože to vždycky přešlo :grinning: Dokonce i když už šlo o porod, tak mě poslali do sprchy a já odmítla :stuck_out_tongue_closed_eyes: To byly ale ještě ty slabší, při kterých jsem ležela na pokoji. Jsem měla strach aby to nepřešlo :grinning: :grinning: :grinning:

Ale pak jak už jsem měla píchlou vodu, tak mě poslali znovu, prý se to tím ještě urychlý, jak se spodek prohřeje, ale já tam málem omdlela jak mi to dělalo zle. Ta bolest mi přišla že je v jednom kuse, nemohla jsem ani vylézt a osušit se :rolling_eyes:
4. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
No jo, kdo to mohl tušit, že to přejde :grinning:
Při píchlé vodě jsou ty kontra už mazec, to bych se asi nebála, že to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
čau ženy :slight_smile: tak já už jsem fakt normálně zralá na to jít si hodit mašli :confounded: :confounded: :confounded: Mi připadá že mi každej mudr řekne vždycky něco jinýho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Dneska mi doktorka v porodce vůbec ani neudělala vyšetření takže nevim jak na tom vůbec jsem jen mi změřila pupek řekla že necejtit nohu je normální a ať přijdu v úterý k hospitalizaci na vyvolání. Že se mám hlásit u primáře páč nejsem pacientka z jejich ambulance :astonished: to mě vcelku dorazilo. Tak mi natočili ozvy ještě abych tam nemusela zítra a frrrr domu. Vůbec teda jsem nevěděla nic.
Tak mi to nedalo zvedla jsem foun a zavolala svýmu doktorovi jak se mnou s prominutím vyprcali. A on že zavolá primářovi že s nim stejně něco potřebuje probrat kvůli operacím tak ať čekám že se mi ozve zpátky. Tak mi teď volal že je s primářem dohodlej ať přijdu v to úterý na sedmou ráno že mi ani nebude dělat oxyt. test že mi hned daj tabletku prostaglandinu a že mi primář slibuje že bude v to úterý stopro na světě když ne dřív že si jí porodí pěkně sám :sweat_smile: Tak jak jsem byla vytočená tak se už vcelku dostávám do klidu ale vytočili mě tam slušně.
4. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
musil, to je mi líto :frowning2: Ale zas na druhou stranu máš přesný datum a třeba se to do té doby rozjede samo, a když né, tak máš jistotu :wink:
Já jsem dneska taky na zhroucení, nějak to na mě všechno dolehlo, malá zlobí, pes zlobí, kocour zlobí, už jsem si i pořvala :pensive: Nejradši bych práskla dveřma, odjela do nějaké jeskyně, tak si v klidu porodila :grinning: jako ty praženy, týden bych si tam v klídku pobyla a pak bych se sem vrátila :grinning: Asi hormony nebo co, jinak si neumím vysvětlit, proč jsem tak labilní, ona malá nezlobí o nic moc víc než normálně, ale dneska to prostě nezvládám nebo co :pensive:
4. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Musilko, tak to je taky mazec... on fakt co doktor to jiný názor a proto nemám ráda tohle přecházení od svýho dr. do porodnice, protože tam tě maximálně dokážou vytočit :rolling_eyes:
Ale je fajn, že ti to doktor zařídil a v úterý bude princezna 100% na světě :dizzy_face:

Já mám taky dojem, že můj dr. do porodky volal... protože asi hodinu po tom, co jsem mu volala, jak semnou taky vyprcali, tak všichni otočili o 150° :astonished: Ale nikdo mi nic nedal najevo, tak fakt netuším a nemůžu to tvrdit s jistotou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
no mě spíš jde o to že díky umělku a KETu vlastně přesně vědí na den jak je malá stará a není tam pochyb že by k oplodnění došlo dýl. Tak nerozumim tomu když placenta má vyživovat plod 40 týdnů a já už jedu teda přes a je to vůbec nezajímá. A teď mám 4 dny sedět doma na prdeli a doufat že se malá neudusí nebo něco prostě. Jsem strachy pobobkovaná nervy v kýblu a mám chuť zavolat do jiný porodky pro názor protože tohle se mi hodně nezdá :unamused:
4. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
musil a nedělali ti průtoky a kontrolu placenty?
4. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Mě to dělala doktorka v porodce v pondělí a placenta fakčí na 100%, tak v tomhle jsem v klidu :pensive:
4. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
kat no to mi dělali v pondělí ale žádný hodnocení mi k tomu neřekli a i kdyby to bylo v pohodě tak ale za tejden se může změnit věcí :confounded:
4. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
musil, ale jestli je to úplně ok, tak ona zas tak rychle placenta nestárne, neboj. A kdyby to ok nebylo, tak si tohle nedovolí. Mě to u Denisky dělali v pondělí, co jsem tam šla s taškou jakože rodit a pak mě poslali domů, a to jsem tu placentu měla už v nějaké té fázi stárnutí a tak to chtěli vyvolat za ty dva dny. Si myslím, že kdybys jí teda neměla ok, tak týden čekat nebudou :wink:
4. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
a takový socky šestnáctiletý naprclý s infekcema přijímaj do porodnice jak po másle to jsme dneska v Marťou viděli to fakt nepochopim ten systém.....
4. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Musil jéé. to jsou ale zprávy .o( a tak moc jsem ti přála at tě tam nechaj. a stejěn.. myslím, že i ty bys byla ted klidnější tam, i když by vyvolávali až v úterý. přeci jen.. chjo.. to je mi líto. pohlad bříško a řekni at nezlobí, že se o ní bojíš. třeba si dá říct :dizzy_face:

ale je dobře, že jsi zavolala svému mudrovi. i když ti o moc nepomohl, uklidnilo tě to, že i mu to přijde ok a primáře nepřemluvil :wink:
4. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Zdar tak uz jsem i z prochajdy doma!!!! Celkem utahana a nozky me boli!!!!

S market jsme se nasmali i s Musilem:grinning:

Jsem tam na vas pak klepala:stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jako ta holka byla na pest!!! Fatk pubertacka hadr!!:frowning2:

Market to je mi lito, ale neboj.. jak rika Kat, pokud by to nebylo v pohode, tak nebudou cekat:wink:
4. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Luci ja do Jarusky i stouchala, ale potvorka si neda rict:grinning: :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
:grinning: luci mi jí přemlouváme všelijak a ona je prostě svá a neposlechne nenechá si rizkazovat celej tatínek :grinning:

marti jsi měla bušit víc :sweat_smile: musil jim tam spravoval dveře na balkon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ta holka fakt byla na pěst a takový si přijmou pod kontrolu pochopíš to ? Já teda ne....
4. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
To je jedno:slight_smile:

a spravil???

No mozna lepsi takovy pripady hlidat.... my jsme rozumne matky... :sweat_smile: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Musil tak to je mi moc lito :frowning2:. Jak proste clovek nema nekde znamy, tak se proste nikdo nic nedozvi a neudelaji pro nej nic navic :frowning2: . Pokud mas, ale opravdu strach a treba se ti neco jen malinko nezda, tak tam urcite hned zase jed a proste si neco vymysli, co ti je nebo fakt nevim jak na ne, aby te opravdu hlidali. Je to hruza to nase zdravotnicvi :frowning2: .
Uf jsem se teda taky vytocila....

Kat ty se taky drz, urcite to zase prejde a zase bude lip. Ja uz vam holky tak moc preju at uz to mate za sebou. a hlavne doufam, ze vam to ty deti pak vynahradi :sunglasses:
4. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
marti jj spravil :grinning: strašně jim tam pod něma táhlo a měla jsem úplně zmrzlý nohy :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem si dala šlofika napsala jsem si pár zpráviček s kamarádkou co letos končí por. asistenku a jsem zas o dost klidnější tak to prvotní roztočení je to tam :sweat_smile: Jsem se trochu chovala jak hysterka ale to je prostě strach a hormony no. Půjdu uklidit kuchyňku udělám si kafíčko a budu koukat na bedýnku :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Tak to je dobre, ze si se uklidnila, musi to byt na hlavu to cekani :frowning2: . Tak se drz a hezky si odpocin
4. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Mě teď přišla mateřská za únor :astonished: :astonished: :astonished: To čumím teda...
4. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
jako že dobrý nebo jakože špatný ? :astonished:
4. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
musil, no dobrý, ale to jsem nečekala, vždyť je čtvrtého a teprve minulý týden mi přišla za leden, takže jsem ji čekala zas na konci měsíce až. Ale tím líp :sunglasses:
4. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
kat tak to já dneska skouknu účet taky ať vidim jestli něco nedošlo čekám i vracení daní mělo by z toho něco kápnout :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Musil když ti bude ouvej, zavolej klidně Helence. ona ti řekne taky co si o tom myslí :wink: a pak budeš ještě klidnější.
4. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.