• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
Luci taky mě napadlo že jí zítra ještě cinknu ať poradí a uklidní :sweat_smile:
4. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Tak jsme byli s malou a s Baxinou venku, malá samo jako prase, o psovi ani nemluvím :zipper_mouth: :rolling_eyes:

Musil na daně ještě brzo, ne? My dostaneme daně až začátkem dubna, bude to docela dost, tak jsem ráda.
4. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
autor
kat mě v blázinci slíbili že to přijde v březnu tak uvidim loni taky přišli brzo. Ale manžovi taky až po měsíci ode mě.
My se chystáme ven za chvíli začal svítit oskar tak se pěkně proťapem. Vytřela jsem připravila véču peru třetí práču prostě pohoda :grinning:
4. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Nám právě oskar zalezl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale neva, už jsem té prochajdy stejně měla plné kecky :sweat_smile:
4. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
kat a odkavaď vlastně jsi ?
4. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Karviná, kousek od Ostravy. Martinka ví, měla za mě hlídat Denču a já za ní chodit do práce :grinning:
4. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
aha :grinning: tak to jsem na druhým konci tak tady nám to svítíčko ještě vydrží :grinning: teda kde mám toho tatíka chcu ven na vzduch :sweat_smile:
4. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Taky ještě nemám chlapa doma, ale dneska jel do Prostějova nebo kam to, takže se to dalo čekat. Nevadí, už se mi ta debilní nálada trochu zlepšila :slight_smile:

Zítra jdu do porodky na kontrolu, vlastně ani pořádně nevím na co. Možná mi naznačí, jestli se mnou příští týden budou něco dělat nebo ještě ne.
4. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Market, tak to je dobre, ze uz jsi v pohode!!! To asi Jarusce taky neprospiva, kdyz se rozcilujes a nervujes!!!! Ja vim jeto tezky, ale zvladnete to!!!! :dizzy_face: :wink:

My si se Sonnikem dachli hodinku a pul a ted jsme se vratili z hodinoveho venceni!!!
4. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
kat taky už je mi líp jsem se vyřádila úklidem to mi pomáhá. A taky jsem s domluvila s kámoškou na sobotu na návštěvu má tříměsíční Kačenku tak třeba mi to muchlování vyvolá porod :grinning:

budu držet pěsti aˇtě nenechat cukat dlouho. Potřebujem nějaký pozitivní rodící zprávy :sweat_smile:
4. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
marti no jsem prostě stresoň ale rychle mě to přejde. Jsem zvyklá od svýho mudra trochu na jinej přístup než ten v porodce no. Jsem rozmazlená :sweat_smile:
4. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
ááá, na kuřátkách bude večer další popis rychlého porodu, teda jak to ty holky dělají??? :confused: :dizzy_face:

musil, no jsem zvědavá, ona ta doktorka mě minule rodila a teď si mě zve na kontroly, když je tam ona, tak snad to bude posuzovat nějak objektivně. Ale nevím, nevím, jestli by mi to vyvolávali už příští týden, páč to bude jen pár dní po TP. Ale možná mě prohrábne a aspoň se víc otevřu nebo něco.
4. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
kat já čekal právě taky dneska prohrab a nic vůbec mě nevyšetřili to mě jako hodně zarazilo jsem zvyklá od svýho mudra na prohlídku pokaždý a ne že mi jen napíše polohu plodu do průkazky a frrr dom :pensive: :rolling_eyes:
4. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
musil, kašli už na to, zbytečně se nervuješ, já mít takovou jistotu jako ty, tak je mi hned líp :wink: A vůbec co víš, jestli ještě dneska neporodíš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
čauky, zde stále provedení 3 v 1 :wink:

musil, ty plašíš, co? je to asi zvláštní pocit, když víš, že dneska máš termín, co? a řekli ti, jak dlouho tě nechají přenášet?
4. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
ahoj zlati, jak to máš ty vůbec s porodem? Je naplánovaný císař nebo jak?
Musil jestli neporodí sama, tak v úterý ráno nastupuje na vyvolání.
4. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
Market to je prave ono, ze kazdy to dela jinak!! Ja jsem zase na tohle zvykla a proto by me to asi tak nevykolejilo jako Tebe!!! Ale pokud jsi na neco zvykla a pak to nemas, tak verim, ze je to na divny pocit:frowning2:

Ale neboj, vse bude oukej;)

A je mozne, ze kdyby tam v poradne byl nejaky jiny doktor, tak to taky bude delat jinak:wink: Veronika to proste oduvodni tim, ze muzes mit nalez treba tri tydny stejny a nic se nebude dit a naopak:wink:
4. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
tak tady straším, nemůžu už spát...

Kato, jj, mám podle poslední kontroly domluvenýho císaře, protože se dvojky v "naší porodnici" ukončují ve 37.-38.tt a já i když mám oba prcky hlavičkama dolů, tak jsem zavřená a na porod nevypadám. A podle jejich praxe většina vyvolávaných porodů dvojčat stejně císařem končí, tak jsme se na něm shodli, že to bude lepší, než se nechat mordovat a pak stejně jít pod kudlu.

byla jsem na předoperačním vyšetření u obvoďačky a v pondělí jdu zase do porodky na monitor a kontrolu a tam už budeme plánovat termín císaře. Počítám s tím, že do pátku budou kluci vyklubaní :wink: trochu mě to zaskočilo, že to je fofr, ale aspoň mě to nebudou natahovat.

ale že to uteklo, co?

a co ty, kat? tys zatím v klidu, co? jo, koukám do pasu, tak máš ještě chvíli čas.

jdu se natáhnout, třeba ještě na chvíli zavřu oko. papapa
5. bře 2010 ve 04:24  • Odpověz
zlati, taky od tří nespím :angry: Malá stejně vstávala v 5.15, takže paráda...

No mám ještě dva dny čas :sweat_smile: Nic se neděje, sem tam ztvrdne břicho a tím to hasne. Dneska jdu na kontrolu, tak uvidím, jestli se to nějak hlo, ale asi spíš ne.
5. bře 2010 v 06:07  • Odpověz
autor
dobré ránko koukám že se nám všem výborně spalo :grinning: Já čumákuju od pěti :sweat_smile: :rolling_eyes:
jé hele včera čekáme miminko :grinning:
5. bře 2010 v 06:24  • Odpověz
autor
tak a mám před sebou samí pěkný věci :grinning: dneska jdu s kámoškou na oběd pak uvařim doma nějakou ňaminu k véče našla jsem recept na kuřecí frikasé tak ho zkusim a v půl šestý jdem s tatíkem do kina na to jezero hrochů. a zítra po obídku si jedu pomamalat miminko :grinning:
5. bře 2010 v 06:47  • Odpověz
musil, no vidíš, takový pěkný den budeš mít :dizzy_face: Hláška v pase dobrá, taky jsem ji už zažila a ještě zažiju, heč :grinning:
5. bře 2010 v 06:58  • Odpověz
autor
navíc mám dneska nějaký prdy :grinning: jsem včera žrala zelí :sweat_smile:
5. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
autor
kurnik to je chumelenice nemělo bejt už jaro ?
5. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Ani nemluv, jsem před chvílí roztáhla žaluzky a málem mě trefil šlak, bílo :astonished:
5. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
No dyť tady taky fuj hnus bílej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to mám po desátý vyrazit autem doufám že to neni přimrzlý páč tady v prdelákově se sypat nesmí tak to pak nejvá hustá klouzačka
5. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
hele a stalo se mi přes noc něco šílenýho s ksichtem. Jako že jsem byla dřív olezlá to jsem byla ale to co mám teď to je děs :astonished: fleky po ksichtě ďubky humus prostě vypadám jako mutant :pensive:
5. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Zdravím :slight_smile: tyjo po ráno zas šok, a já už myslela, že ten bílej blivajz už konečně zmizí chjooo. Koukám, že tu nikdo nerodí :frowning2:

Včera jsem byla u Dr. a říkala, že na to jaký strašení to bylo v neděli tak to teď vypadá, že budu možná přenášet, takže se asi přidám k vám do klubu :slight_smile: Ale já ho snad toho 21 vyženu chca nechca :grinning:

Kat ty ještě bereš to magnezko nebo ti ho už vysadili? Mě teď zvýšila ještě dávkování, tak si říkám jestli pak kvůli tomu nebudu zbytečně dlouho strašit.
5. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
musil, já právě taky jedu do porodky na tu kontrolu, tak jsem zvědavá na ty cesty...

No a o ksichtu raděje pomlčím, fakt je vidět, že se ve mě dějou nějaký hromonální změny, páč jsem taky samej pupínek, i na zádech, blééé. A to jsem měla celé těhu klid.

zarzu, nejím magnézko už dlouho, asi od 36tt nebo tak nějak.
5. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Dala jsem aktuální břuch do alba, tak se nelekněte :grinning:
5. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.