• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Krásné ráno :slight_smile:

Kat, není se čeho lekat, je krásnej :dizzy_face:

My máme za sebou další super noc, první kojení opět až po 6 hodinách a další po 4 :sweat_smile: Akorát moje prsa trpí, tak budu muset odsávat mlíčko. Snad to půjde rychle, abych toho stihla v noci naspat co nejvíc :grinning: Doufám, že to princezně vydrží :sunglasses:
5. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
kat prosim tě takovou krásnou mičudku já to mám rozlezlý jak píchlý lehátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

cher a máš ručo odsávačku nebo elektriku ?

frčim na nákup a na ten obídek pak se zahlásim až přifrčim :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Mám půjčenou od švagrovky a celou dobu jsem měla za té, že je elektrická, i Tom mi potvrdil, že mi říkala že je el., ale teď ráno jsem ji rozbalila a jsem v šoku, je ruční :sweat_smile: navíc nemá páčku ale balonek :confused: doufám, že nám to půjde no. V porodce jsem měla pákovou a šlo to fajn :wink:
5. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Jůů Katy to je pěkný melounek :o) akorát teda nechápu kde máš schovaných těch 19 kileček.
Já si právě myslím, že to magnézko už bych taky brát asi neměla, abych pak měla vůbec nějaký stahy :astonished: a oni mi ještě zvedli dávku :confounded:

Cher tak tak to máš v noci s malou úžasný, jestli bude prcek po mě tak se nevyspíme hodně dlouho :cry:
5. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Dobre ranko.... tak hlasim, ze materska uz je taky na ucte... to nejako brzo neeeee :confused: :confused: :confused: :confused:
5. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Hezké dopoledne,
po dvouch dnech se opět hlásím. Ve středu jsem byla v porodce na kontrole a všechno OK. Příští týden jdu na ultrazvuk, tak se těším, že tu naší boubelku uvidím. Ikdyž už bych na ní raději koukala do postýlky. Ale to si ještě chvíli počkám.
Včera jsem podnikla výlet do ePrahy, za bývalýma koleginěma a po jejich humorném vyprávění porodu se na to snad i těším :slight_smile:.

Cher, Elenka je zlatíčko, když tak dobře v noci spinká. To je asi sen každé z nás.
Kat, překvapilo mě, že už ti dorazila mateřská za únor. Doufám, že Praha 4 se také brzy pochlapí. Čekám na ní ja na smilování.
5. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Tak jsem zpátky :angry: Ta doktorka, co mě rodila a brala mě v pondělí musela dneska k nějaké komplikované operaci, takže mě narychlo prohlídla nějaká jiná doktorka, která k té operaci spěchala taky. Takže do mě strčila na jednu jedinou sekundu prst, že jsem to ani necítila, řekla, že je to stejné ják minule a že mám přijít v pondělí zas na kontrolu :angry: Ta minule se mi snažila udělat Hamiltona už v to pondělí, tak jsem doufala, že dneska zas a hovno :angry:
5. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Hezke po obede. Holky ja uz tu chci nejake pozitivni zpravy :frowning2: , co vam to ti doktori delaji :frowning2: .
No ted prezijete v klidu vikend, snad posledni zimni a od pondeli nastanou urcite lepsi casy a pristi tyden uz tu budeme mit stopro 2krasne princezny od Kat a Musil, jinak to nevidim!!!!!
5. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
kat to je na hovno už todleto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Mě ani neprohlídnou tebe skoro taky ne no je to na provaz ten konec těhu teda. :pensive:

Já už jsem zpátky z oběda a nákupu bylo to fajn nakoupila jsem v drogerce měli zlevněný ty fixies podložky pod mimčo a pak pampersácký ubrousky tak jsem to nabrala a mám pěknou zásobičku :grinning:
Taky jsem trochu zredukovala tašku do porodky něco jsem ubrala něco přidala :grinning:
A teĎ jdu vybalit ještě nákup a pak se pustim do toho frikasé jsem zvědavá jaký to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Holky poradite mi prosim, ja tady ted bojuju s vyberem detske chuvicky, jake jste koupili? nebo mate nejake zkusenosti? Bydlime v rodinnem domku se zahradou, takze mi jde i o dosah a hlavne spolehlivost toho dosahu :confused: . Predem diky
5. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky Skreti, my uvažujeme o koupi Emgeton mimi http://technet.idnes.cz/test-pro-mamu-tatu-a-miminko-chuvicka-s-kamerou-i-vibraci-na-ruku-i-na-stolek-1bk-/hardware.asp?c=A091221_125311_hardware_kuz tady na tom odkazu se můžeš něco dočít. Manžovi se to zdálo úžasné, on je takový blázínek do elektroniky. :grinning:
5. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
skreti my máme toto
http://www.malvik.cz/Na-doma/elektronicke-chuvicky/Philips-Avent-Analogova-chuva-SCD-480
máme velkou zahradu takže i pro nás byl dosah důležitý. A fakt jsme to zkoušeli :grinning: manža byl i v tom nejvzdálenějším koutě zahrady a já zavřená doma a i přes ty stěny a zavřený dveře pohoda slyšela jsem ho :slight_smile: takže pro tu potřebu kam budu prcka dávat spát t.j. pod okno kuchyně je to úplně perfektní. Uvidim na kočárek z okna a chůvička je super.
5. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Zdravim hocilny!!! Prave jsem se vratila z veteriny!!! Neni nic hroznejsiho videt, kdyz se vam vas milacek zklati pod rukama:frowning2: vcera si natrhl pacinku u slachy, tak ho museli uspat a zasit mu to!!!

Tak jsem si pobrecela, doufam, ze uz to bude v pohode!!!!

My mame uplne ty same jako Musilka:wink:
5. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
marti to mě mrzí :frowning2: je to hrozný znám to když se něco stane psískovi. Nedávno měl Fido ten záchvat a to mě dost rozhodilo bála jsem se že má nějakou mrtvičku nebo něco. :cry: Držím palce ať je brzo o.k. teď to bude těžký ho při jeho aktivitě udržet trochu v klidovým režimu :unamused:
5. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Market, to se ti nedivim... jenom jak jste to vypraveli by me kleplo!!!!

Hele on je oslabeny dnes vubec nezral a muze az zitra, takze se myslim, ze to bude jako u lidi, pokud jim neni oukej, tak odpocivaji!!! Dostal i ATB:wink: takze si myslim, ze to bude v pohode!!!! V nedeli jdeme na KO, tak mu to snad uz sundaji... ale na stehy az pristi tyden:wink:
5. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
A jak ti je?
5. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
marti no teď jsme si z toho dělali prdel ale oba jsme z toho byly pěkně v háji když sebou začal mlátit o podlahu a nemohl ovládat nohy. To i Honza teda byl úplně v řiti :unamused:
Jak se to vlastně stalo ? Někde se mu zasekla packa ?
5. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
no malá mi dneska dělá v břichu šílený harakiri bolí to jak sviň nevim co jí vadí kope když ležim když sedim když chodim prostě furt asi se snaží probourat já furt řikám že ona by ven už šla jen ještě nenašla východ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Ch joooo.. je to fakt hrozny, kdyz jim neco je... nejhorsi je, ze Ti nemuzou rict co:frowning2:

Ja vubec nevim kde k tomu prisel, najednou doma byla krev na dece, tak jsme ho prohlidly a nad packou mel hlubokou rranu,... ale venku nekulhal, ani nekninul.. tak vubec nevim.. jestli si to rozriznul treba o strom, vetev... fakt netuso:frowning2: ale pry to bylo tesne vedle slachy...
5. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
To je trdlo:grinning: koukej ji to na ten bruch nakreslit.. sipku doluuuuu... a nebo ji tam posli nejakou mapu!!!!

No ja mela bolebruch na ceste z veteriny, asi jak jsem byla v haji.. tak se to Matejovi taky moc nelbit... Jsem prijela domu a uplne se klepala!!!

Tak nevim proc, ale pri kazdem boleni jsem si na tebe vzpomela:grinning:
5. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Jeeee ja bych si dala sklenku vinaaaa :confused: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
no já vím že naše fila si takhle jednou rozsápla asi 5 cm na zádech asi o plot taky vůbec nevíme ono jí to vůbec nebolelo. Oni maj tyhle psíčci o dost zvýšenej práh bolesti takže si pořádně ani neuvědoměj že si nějak ublížili :unamused:
Fido blbec ráno lez po stole tak jsem na něj jako hodně "zle" houkla že fuj a on se mě tak lek že se praštil jak seskočil tak tu asi pět minut řval jak tur a pajdal ale nakonec sežral kočičí kapsičku a bylo po bolesti. On je teda hrozná hérečka ale stejně to člověka vyděsí.
5. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Uf Marti,tak jeste stesti,ze to bylo vedle slachy, urcite bude brzy v poradku. U tech nevinnych cumacku je to tak smutny, presne, kdyz nedokazou rict co jim je :frowning2: . Drzim palce at je brzy fit.

Dekuji za tipy na chuvicku, ja uvazuju nad touhle, hlavne prave kvuli tomu dosahu http://www.azobchod.cz/cgi-bin/model.pl?ok=tn&fw=250&kk=10040209&st=cu&km=20677 . Ale pry jsou ty Phillips dost poruchovy, tak nevim...
5. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
marti já si vínko asi dám myslim na něj od rána ale nechtěla jsem bejt za alkáče a dávat si dvojku k snídani :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a taky se mi dneska poprvé zdá že Jaruna klesla mám takový strašně vytrčený břicho dopředu a dolu oproti těm včerejším fotkám :confused: tak uvidíme jestli se něco blíží....
5. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Jeje:grinning: jsou to herecky vsichni:grinning:

Skret diky.. no to bych si sla hodit, jeste se slachou abychom ted meli problema:frowning2:

To jsou nejake velke chuvicky.. to mensi nosis sebou?

Haha:grinning: alkoholik hadr:slight_smile:

Juuuuuu tak presne tohle bylo znameni, ze kamaradka porodila!!! Takze se vsazim, ze jaruska se vylodi v sobotu 4:30 mistniho casu!!!!!!

Vyfotit ten bruch!!!!!

To brisko mela hodne dopredu a dolu a postranach jako kdyby zadny brisko nemela!!! :dizzy_face:
5. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
Jeee Musil skvela zprava, takze vikend bude rozhodujici, uz si asi vypustila vsechny vylovaci procedury,vid!?Popros Musila at tam na Jarus spodem houkne at vi kudy ven :grinning:
A vinecko si dejte holky, to vam urco neuskodi, dvojka urcite ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Marti ja prave nevim jak je to velky, jen vim, ze ta rodicovska jednotka je velka jako mobil, ze ji s prehledem das treba do kapsy a mas ji porad u sebe :wink:
5. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Skret, tak to je fajn... na tom obrazku to vypada velkee:slight_smile:

Jdu si odpocinout s marudkem a pak razim na huraakci.. jmenem sraz ze stredni o ctyrech lidech:grinning:

Papa kocenky.. a Market.. jsem na mobilu a cekam zpravu ve ctyri rano, ju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim palecky
5. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
Marti vyfotim ať mám teda poslední památku na pupek když ráno bude už pryč :grinning:

užij si srazík já kuchtim to frikasé a vypadá to dobře už se na to těšim :dizzy_face:
5. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
My uvažujeme o těchto chůvičkách: http://www.eprcek.cz/babymoov-baby-monitor-expert-ii/produkt-5225/
Má je moje švagrová a je snima nadmíru spokojená.

Musil, pak písni jak se véča povedla. U nás dneska kuchtí manžílek - budou pstroužci po mlynářsku.
5. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahojky devcata,jak se dari,uz se taky tesite na miminko a na to,az to bude za nama...???
5. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.