• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Mayla, také ti mooooc gratuluju k Julince!!!!!
6. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
musil, se toho cévkování bojím, tak doufám, že k tomu nedojde.

zarzu, necévkují automaticky, aspoň u nás ne, minule jsem to neměla :wink:
6. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Dobré ráno,

už mám taky zajímavý profil, dneska čekáme miminko :grinning:
7. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Kat.. snad se dočkáš :slight_smile: je to jak čekání na ježíška co? :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
čauky, taky přeju dobrý ráno :wink:

katy, nepamatuju si to, Denisku jsi přenášela nebo byla v termínu? Třeba se Vám Kačenka narodí na MDŽ :wink: mě osobně by se to líbilo, ale s císařem mám smolíka :confounded:
7. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
mayla, no někdy se dočkám, to je jasný, ale kdy? :grinning: Co to látkování? Jak pokračujete? Používáš třeba fleecové separačky?

zlati, Denču jsem týden přenášela, teď to bude taky tak určitě :rolling_eyes: No hlavně bych byla ráda, kdyby se to nemuselo vyvolávat. A osmého by se mi taky líbilo rodit :sunglasses: Takže dnešního data se dobrovolně vzdávám a rodím zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
AHoj ženy jen se zahlásím že nerodím a zas mizim strašně mě berou záda nemůžu sedět ležet posly do tří do rána prostě boží noc. Jsem úplně mrtvá takže hned jak najdu konečně polohu při který se nebudu kroutit bolestí tak usnu a probudim se až v úterý ráno na příjem :grinning:
7. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
jo fleesové separačky mám, ale ještě jsem je neprala :( tak zatím nepoužívám. No musím si na to zvyknout... Co je lepší? čč na novosklad nebo jen na osminy a PULky?
7. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
tak jo, katy, já bych brala i 10. 3. :wink: vyvolávání asi musí být dost maso, to dopadne dobře :wink:

čus musilko, snad najdeš polohu a usneš. já jsem si nějak na ten masakr zvykla a celkem i spím

maylo, ty používáš látkový pleny?
7. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
mayla, novosklad je určitě pro novoška lepší, protože je mnohem menší pravděpodobnost, že ta vaječina proteče. čč na osminy jsem dávala já, my začali ale pozdě a to už měla malá tuhé hovínka. Teď už mám předskládaný novosklad.
7. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Nazdar babuchy.. tak jestli si ty vase holky nepospisi, tak je Matej predbehne!!!!!

Neeee snad ne... ale ted mi nebylo zrovna nejlepe tak hodinku!!!! Normalka jsme prisli z prochajdy.. hrozne spatne a slabo mi bylo, chvili vedro, chvili hrozna zima:frowning2: bruch tvrdej jak sutr... tak nefim co to je? :confused:
7. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Zlati: Snažím se používat látkové pleny, ale zatím je měla malá na zadku 3x :grinning:
Musím vprat ten flees.

Jo a dneska ze mě nevytekla ani kapka krve :confounded: tak nevím co to zas má být
7. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
Hojda tak dneska celej den klid. Byly jsme na prochajdě já jsem polehávala páč jsem z tý noci vážně kaput. Malá se mrcasí ale bolesti žádný. Tak to tu zítra fest pofackuju vyperu ještě co je třeba a v úterý v 7:00 příjem. Je to zvláštní pocit vědět že se za pár dní sem vrátím s uzlíčkem. Jak je to takhle načasovaný to vyvolávání tak mi připadá jak kdybych si pro ní šla někam do supermarketu po vejplatě si jí koupit :sweat_smile: Jestli ta vyvolávka půjde rychle a narodí se ještě v to úterý tak jdem vlastně v sobotu nebo v neděli dom když bude vše o.k.
Jsem nějaká z toho divná :sweat_smile: Dám sprchu a budu spát jak špaleček dneska. DObrou :dizzy_face:
7. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
mayla, ono to pak třeba zas z tebe luchne najednou.

musil, tak to mě dneska tvrdlo břucho odpoledne docela fest, i docela pravidelně, ale pak to přestalo a nic. Zítra mi skočí 41tt, tak tu v tom nebudeš sama. Jenže ty už tu jsi jen zítra a pak tradá do porodky, ale kdo ví, jak dlouho tu budu strašit já :frowning2:
7. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
musil a ten pocit, že jsi ji jdeš koupit po výplatě do supermarketu :grinning: , tak takový jsem měla minule taky, když jsem měla nastupovat na to vyvolání, nějak jsem byla klidnější, věděla jsem v kolik mám být v porodce, né jak teď, že furt řeším, kdy to asi bude a jak nejlépe to udělat s malou... Tak víš co a jak a máš klid, já to pak úplně pustila z hlavy, užila si poslední den s břichem a šup, večer to přišlo samo :slight_smile: Taky bych ti to tak přála :wink:
7. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Dobré ráno, dneska jsem se jakž takž vyspala, takže dneska by to šlo :grinning: Zatím to teda nevypadá, ale určitě jak přijedu na kontrolu do porodky, tak mi řeknou, že jsem otevřená na pět a že mám jít na sál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
Dobré ránko kde se tam vzal zas kuwa ten sníh ? Já už chci jaro :frowning2:
Já jdu ještě prát ať mě to tu nestraší než se vrátíme s Jarunou dom :sweat_smile:
zableju květenu ať nebrečí,vodblešim se a ráno frr Turnov.Jsem z toho nervoza :confounded:
Kat moc moc držim palce v kolik jdeš ? koukej písnout co ti řekli ju ? :slight_smile:
8. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
musil, tu je sníh a mínus deset :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Do porodky se u nás neobjednává, takže pojedu zas tak nějak na desátou, to už je tam míň příjmů, snad tam neztvrdnu zas tři hodiny jak minule :rolling_eyes: A počítám, že mi neřeknou nic nového :unamused: Už v pátek mi doktorka říkala, že ode dneška tam budu chodit každý den na kontroly, toť vše...
8. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Hmm a je to tu, včera čekáme miminko :grinning: :angry:
8. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Dneska jsem se pasovala dle maminky od cher, na nosnici :grinning:
8. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
autor
kat tady taky desítka pod nulou i psiska šli hned po vychcáčkování dom a klepali zubama :confounded: :sweat_smile: Budou mít teď tejden Saigon chudáci když tu budou sami celej den na to oni nejsou teď zvyklý když s nima jsem celejch devět měsíců doma :sweat_smile:
To se u vás tak dlouho čeká ? I když já posledně vlastně jak jsme byly s Marťou v porodce v poradně spolu tak jsme tam taky vytuhli dvě hoďky....
Zítra snad čekat nebudu koukala jsem že poradna je od osmi a já tam mám bejt po sedmí takže sepíšou papírovinu a odešlou mě na lůžkový :unamused:
8. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
musil, to záleží kolik tam je lidí, ale minule tam bylo narváno a nejdřív čekáš až vyleze sestra, pak až tě píchne na monitor, pak zas čekáš na vyšetření... No a minule jsem šla ještě na ten utz, takže jsem čekala, skoro třičtvrtě hodiny než se doktorka přesune z ambulance na nějaký ten speciální utz, co mají u sálů...
8. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
kat aha tak to přeju ať tam dneska tak dlouho netrůníš. Mě nějak píchá v zádech furt už nevim kruciš jak se toho zbavit teplo nepomáhá mičuda taky ne. Asi nějakej skříplej nervík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Zdravim... takze zitra tu budeme mit dalsi miminecko!!!!

Market vcera jsem premyslela, abychom se tam jeste nepotkali... aby me Ulicnik nevyslysel a nesel ven na to krasne datum 10.3. co si vysnila maminka!!!!! Je mi nejak divne od vcera....
8. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
marti uvidíš no každopádně když ne tak ve čtvrtek až pofrčíš do poradny tak se koukej stavit :slight_smile: budu na telefonu tak písni a my vyjedem na chodbičku :slight_smile:
jinak je mi divně taky ale spíš po žrádle včera jsem měla bramborovej salát a to asi nebylo to pravý ořechový i když byl domácí od mámy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Market, tak joooo.. to ja se rada stavim se podivat na tu majinkou princeznicku!!!! Pisla bych smsku, az bych sla z ozev:wink:
8. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
o.k. budem čekat až se ozveš :slight_smile:
ty jo já už nevim co bych ejště uklidila :sweat_smile: prach utřenej prádlo zlikvidovaný nádobí taky tak ještě teda zableju ty kytky ať nebrečej ale tim finiš už neni do čeho ďobnout :grinning:
8. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Market, zvlastni pocit, co? A co Jenda jak je ready? :confused:
8. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
marti no má tady chudák vypsaný instrukce na ledničce :grinning: až přijede z práce tak mi vynadá že z něj dělám debila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale já to nějak potřebuju mít všechno do puntiku zařízený :grinning:
A pocit je to takovej fakt s prominutím jak když jsme si jeli pro štěně :sweat_smile: prostě je to divný když vim že se za tejden vrátim z nemocky a nebudu sama :dizzy_face:
Ještě přemejšlim jestli mám povlíknout pelech nebo ne ale spíš to nechám až na pak až přijedeme. Košík povlíklej mám tak kam jí položit bude a natáhnutý prostěradlo a manťák je v postýlce doby dup.... tak ať to je čerstvoučký
8. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jeee tak to ja postylku uz mam povlecenou!!!! No je to mazec!!! Hlavne, aby to slo rychle a hladce:wink: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.