• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
ahoj pet.s jasný vítej :slight_smile:

Bré ránko holky Já se teda vyspala na prd večer mě začal bolet žaludek a to dost tak jsem si to protrpěla až do rána. Zkusim Rennie jestli pomůže :confounded:
18. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
čusky, brý ráno :wink:
18. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
brý brý zlati :slight_smile:
18. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
já jsem od pěti vzhůru, myslela jsme na svýho mudra, co mě včera tak rozhodil, že jsem asi hodinu u kámošky bulela...
18. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
zlati prečo ? :confused:
18. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
ale protože plaším, vždycky přijdu k mudrovi se seznamem otázek, když mi na ně odpoví, tak jsem pak v klidu a on na mě kouká jako na hysterickou krávu... včera mě to dodělalo. když jsem ho požádala o neschopenku, protože jsem pořád unavená a nedělá mi dobře stres, tak jsem se dozvěděla, že toho není zastáncem, ale protože je mi přes 30, jsem už po potratu dvojčat, mám za sebou 3x IVF a čekám teď dvojčata, tak že teda mi jí napíše...
18. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
zlati to je poměrně kretén páč po IVF je těhotenství vždy rizikový a PNka by měla být samozřejmostí :confused:
18. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
no asi si myslím to samé. ty jsi taky na pnce, viď? jak jsi na tom s vycházkama? jestli chceš, tak mi to písni do ip...
18. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
zlati jsem na PNce ode dne KETu tj od 15.6. vycházky mám od 8-20 takže vlastně celej den páč dřív ráno stejně nikam kvůli nevolnostem nemůžu a dýl večer už vůbec ne :sweat_smile:
18. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Fakt bych pouvažovala o změně doktora :unamused:
18. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
jo, taky o tom po včerejšku začínám uvažovat, psychologii ve škole asi neměl... chjo, je to otrava...
18. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
zlati v případě těhu tě vezme rád každý gyndař zkus se poptat kdo je dobrý v tvém okolí a být tebou tak jdu. než chodit k takovýmu hulvátovi to radši jinam :unamused:
18. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
máme tady v ulici, jen mi přišlo legrační, že ho znám, tak teď k němu chodit, ale u něho se spíš zasměju než že budu bulet, takže začnu to řešit co nejdřív. :wink: dík za podporu :wink:
18. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojte holky... a jak poznam, ze me boli zaludek, ja si vcera vecer dala jablko a v pul dvanacte me tak zacalo bolet bricho, ze nevim co to bylo a mam strach... ale kdyby se neco delo, tak budu spinit, ze joooooo :confused: :confused: :confused: jsem z toho cela presla a mela jsem i spatne sny kvuli tomu:frowning2:
18. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
marti to mívám po jablku i během dne prostě večer takový věci nejez ono to způsobí překyselení žaludku a pak to takhle bolí :wink: Já už zas mám dneska blicí den :confounded:
18. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Market oukej... o bliti mi ani nerikej!!! Je mi spatne a rano jsem zase mela tendenci zvracet, ale nebylo co a mam pocit, ze kazdou chvili vybliju zaludek :pensive: :angry: jak mi skace nahoru....

A to jablko bylo tak dobre... :rolling_eyes:
18. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
marti zkus si koupit Rennie mě ho doporučila lékárnice tak ho tu mám dneska ho zkusím
18. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
jj.. ja myslela, ze je to jenom na paleni zahy :confused:
18. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
marti no píšou tam že je to i na překyselení žaludku a na pocit nafouklýho břicha a na nevolnost tak to zusim a písnu dojmy
18. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
jasny. tak snad Ti to zabere...
18. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
chceme jet zítra na véču do JC tak snad si budu moct i něco dát :sweat_smile: a v pondělí jdeme do divadla tak se jim tam snad nepobliju :sweat_smile:
18. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
:grinning: my jedeme dnes to te Phy, tak jsem zvedava jak poridim:wink:

Vcera Maja prinesl prvni pliny Huggisky:grinning:
18. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
byly v akci nebo co :grinning: :grinning: :grinning: to je správnej uvědomělej otec :grinning:
písni pak cos pořídila
18. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Nee prosim Te dostal je v praci:grinning:

Ale ted jsem koukala, ze jsou v akci Pampers.. tak pak pred Vanocema koupime jeste ty a uvidime co nam bude vyhovovat:wink:

No doufam, ze bude co pisnout :sweat_smile:
18. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobrý ráno,

Zlati, ten tvůj doktor je fakt blbec. Jak že toho není zastáncem? V dnešní době, kdy je problém otěhotnět, nepotratit a porodit už dává snad každý doktor PN sám od sebe, ani člověk nemusí být po IVF. Ten tvůj je nějaký zabržděný :angry: Navíc po tom všem, co máš za sebou... Blbec, fakt.

K plínkám, na začátek nedoporučuju Pampersky!!! Nemají vzadu na zádičkách gumičky a vaječina pěkně volně hned steče na záda, bodyčko atd :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Na začátku jsem byla spokojená s Huggieskama a s Tesco fialovýma, těma dražšíma, jsou fakt super. Nevěřila jsem, ale do toho půl roku jsme nakonec snad jeli výhradně je.
18. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Hoj Kat.. no tak manzovi kolegove maji dobry vkus v praci:grinning: Takze pokoupim Huggiesky :slight_smile:

Joooo na Tesco jsem slysela dobrou chvalu :wink:
18. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Ale Pampersky jsou taky dobrý, ale až na později. Až na tuhé hovínka :sweat_smile: Ale sleep&play jsou na prd.

A ty tesca hlavně né ty levné, ty igeliťáky hnusné, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Kat oukej uz si pisi do denicku:grinning:

A tesco jedine ty drahe:wink:
18. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobré ráno holky, nebo spíš dopoledne :slight_smile:
včera jsem měla docela perný den, po probdělé noci s bolehlavem jsem ráno v 8 šla na kontrolu k doktorovi. Mimi se na UTZ pořád točilo jen zadkem k nám, asi nám chtělo něco dát najevo. Tak ani fotečka nebyla. Od minulé kontroly jsem zhubla kilo... Poslali nás na velký UTZ, musím se tam objednat a i na srdíčko. Už se těším, až se konečně dozvím co to je.
jakmile jsem došla domů, šla jsem spát, pak v poledne na kosmetiku, kde se na mě kosmetička velice vyřádila a jsem ráda že nechodím do práce, protože bych si nejspíš vzala volno stejně, jak teď vyoadám nemůžu ani mezi lidi. pak sase domů a spát a večer na zkoušku účesu na svatbu, kterou mám 3.10. Ta naštěstí dopadla dobře, ale můj zrasovaný obličej se k tomu účesu nehodil. takže dofám že za dva týdny už zase bude vypadat jako můj a né červený a flekatý.
18. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem Vás konečně našla, mohu se přidat? :wink:
Maylo, už seš objednana na ten velký UTZ? Já jdu 5.10. možná se tam setkámé? :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.