• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
snad jo. Hlavně doufám že Mikl opravdu přistoupí hned k vyvolání a nenechá mě tam třeba do středy vycukat....
8. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
tak jsem měla výbornej fest běh na 500 m páč mámě zdrhlo naše psisko tak třeba jsem jí trochu vyklepla a vyleze :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, jsem doma z kontroly...

monitor dopadl dobře, jen žádná kontrakce, resp. 1 pidi, takže jako by nic... a když svolali konzilium kvůli termínu, tak pan profesor řekl, že to není akutní a že pediatři chtějí ukončený 38.tt, takže se bavte, termín bude až příští týden ve středu... to snad budu rarita mezi dvojčatama ve 39.tt...

koukám, že musilka taky zatím nic...

jdu se natáhnout, jsem od 4 hodin vzhůru, jak jsem byla na nervy, co bude a už jsem ko. mějte se pěkně a zase se zjevím, až si dáchnu. papa
8. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Aspoň tady se nespekuluje, jestli rodím, když jsem se ještě neukázala :sunglasses: Takže dle doktorky to moc připravený není, čípek se sice o půl cenťáku zkrátil, ale pořád mu ještě 1,5cm zbývá, otevřená na prst, no comment. Takže zítra zas na ctg a ve středu i na vyšetření...
8. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
kat a řekli ti teda co se bude dít když se nic nezmění ? :unamused:
8. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Tak dneska látkuju, je to sranda, bobek malá má pělný balíák na zadku :slight_smile: Leží mi tak trochu zkopce Asi budu muset podložit postýlku.
8. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
musil, zatím ne, ti říkám, že tento týden mě nechají určitě normálně přenášet jak u Denči a možná v pondělí by mě přijali, ale to si myslím, že mi řeknou až tak v pátek.

mayla, když jsem dávala široké balení na hnusku :pensive: , tak byla malá taky furt z kopce, nijak to nevadilo. A jak to teda jde? Proteče to nebo ne? Jak často přebaluješ? A co na to malá?
8. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
kat já jsem zvědavá co mi povědí zítra no ale budu se s nima kdyžtak hádat trochu když mě tam budou chtít nechat ležet zatim jen tak. Páč mám zjištěno že v jiný porodce tady by mi díky rizikovému po IVF začali vyvolávat už dneska. Takže když zítra primář řekne že zatim bez tablety a bude se čekat tak beru roha. Zítra jsem 40+5 a už nehodlám čekat dýl ani minutu. Přečetla jsem si hodně hustejchpříběhů o zkaženejch plodovkách a špatných pupečníkách takže už ani o den dýl. Mám z toho normálně noční děsy....
8. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
a hlavně pokud se nález nezměnil tak asi není ani nač čekat že by se to jako zázrakem změnilo pochybuju. Samovyšetřením vím že čípek vypadá furt stejně..... :frowning2: :unamused:
8. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
kurňa ať už je ráno a jsem ve špitále a vim na čom jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
jsem dneska brutálně ufňukaná co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: asi hormouše. Už jsem se i rafla s mužíkem po founu :grinning:
8. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
Jsem nějak vnitřně doufala že si dá mrška říct a když uvidí že neni zbytí tak před tim nástupem do špitálu vyleze a ona nic.
8. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Musil tak jsem se připojila kvůli tobě.. teda nálada nic moc :frowning2: a to mě vy holky tady vždy rozesmějete. budu na tbe zítra moooc myslet.
8. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
luci je nějakej dementní den dneska páč jsem zjistila že mě kakají absolutně všichni. Asi se zavřu do koupelny a vyjdu až ráno :grinning:
8. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
musil, mě to dneska taky nepřekvapilo, to vyšetření, protože jsem taky viděla, že se malilinko zmenšil, ale nic víc, takovým tempem bych rodila v prosinci :angry: No uvidíme, jako ten týden přenášení vydržím, ani minule mi to nic neudělalo, že... Ale každý den celé dopoledne v porodce, tak s tím ať jdou do řiti, to je děs :angry: Zítra jdu jen na to ctg, tak snad to do hodiny bude hotový. Ale ve středu mě zas čeká několikahodinové čekání a to si asi zkusím říct zas o dopplera, takže to už bude úplně čekací masakr, páč dneska bez utz jsem odcházela skoro o půl jedné :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
kat to jo to čekání by mě taky sralo ale to jestli mě zejtra zavřou do špitálu a nebudou se mnou nic děůat mě nasere ještě víc :confounded:
ALe u tebe to je něco jinýho máš Denisku a shánět furt hlídání je asi na pikaču nebo babičky jsou v důchodu už ?
8. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
musil, to hlídání je na hovno, babičky v důchodu nejsou, ale není problém vzít si volno, jenže zas mi bylo blbý, aby si brali dovču jen proto, že já jdu ZASE na kontrolu do porodky... Naštěstí táta je v částečném invalidním, má sice práci na půl úvazku, ale tento týden má odpolední, takže to docela vychází :slight_smile: Jen dneska máma musela skončit dřív, páč by to kvůli mě nestihl do práce :confounded:
8. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kat, to mě mrzí, že ti nález skoro nepostoupil. Chjo, tohle téma je nějaký prokletý na přenášení :sweat_smile: :unamused:

Zlati, tak to je síla, s dvojčaty a taky skoro přenášející. Oni se v poslední době snad všichni zbláznili :angry:

Musilko, tobě přeji na zítra spoustu síly a hlavně rychlý a snadný porod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se moc těším na odtajnění pravého jména a vůbec na zážitky a prožitky :wink: Budu na mobilu, takže kdykoliv cokoliv - jsem k dispozici :sunglasses:
8. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
musil, taky přejeme, aby jsi měla zítra Jaruš u sebe, ať už vyvolávaně nebo nevyvolávaně :wink:
8. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
děkuju holky moc :dizzy_face: nevyvolaně asi ne nic se neděje a to jsem myslela že jí ty moje nervy fakt zloměj :sweat_smile: Ozvu se vám až se zítra dozvím co a jak. Takže se opatruje a roďte !!! :dizzy_face: :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
musil, já rodit asi nebudu :confounded: Hlavně roď ty, já to tu ještě chvíli vydržím :wink:
8. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
kat žádný držení nebude koukej už jí pustit :sweat_smile:
8. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
musil, což o to, bych jí klidně vypustila, ale drží se mě jak klíště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Musilko, také ti přeju aby jsi zítřek dobře zvládla a už konečně měla Jaruš u sebe! Celý den na tebe budu myslet a těšit se na pojmy a dojmy z porodu. Hlavně se na zítřek pořádně vyspi ať jsi zítra plna sil a dobré nálady!
8. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Holky prosím o radu. Už od odpoledna mě každou chvíli píchne v levo v podbříšku. Jinak mi krom jednoho ztvrdnutí bruchu nic není. Nevíte co to může být? Mám připravit tašku ke dveřím a nebo se hodit do klidu a jít odpočívat k TV?
8. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
ajjik, to nic nebude, mě bolí už pár týdnů břicho různě, hlavně mě svinsky píchá v jakoby od čípku směrem do dělohy, ale fakt hodně, jakoby mi tam někdo vrazil jehlici :confounded: Tašku si chystej spíš při tom tvrdnutí až bude pravidelný :wink:
8. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Kat moc děkuji za uklidnění! Celé těhu mi nic nebylo a tak jsem teď z každého píchnutí pěkně vykulená. Je to tedy šílený, že všechny tyhle bolesti (ať už píchání v podbříšku nebo do dělohy) jsou normální :frowning2:.
8. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ajjik, je ale fakt normální, to je tím, jak se to tam všechno napíná a roztahuje a tak :wink:
8. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Já si už čtrnáct dní dost citelně uvědomuju jak se mi to dole všechno napíná a roztahuje :frowning2:. Už aby jsme to nepříjemný měly všechny za sebou a kochaly se pohledem na ty naše zlatíčka v postýlkách.
8. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Musilko taky Ti preji na zitra hodne stesti a hlavne at te moc netrapi a mas Jarus brzy u sebe. Budu na Vas cely den myslet a drzet palecky!!!!!!! Holky dejte vedet az vam da Musil nejake zpravy.

Katy tobe taky preju at to rychle utece, pristi tyden uz budete urcite 4 :wink: .

Vsem ostatnim preji sladkou, klidnou dobrou noc :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.