• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Dobré ráno,

Musil, myslím na tebe :wink: :dizzy_face:

Já jdu zas na to ctg a pak budu asi u našich, nemám chlapa doma, tak co tady.

Cher, jak se vůbec máte? Jak to jde?
9. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Taky soustředím všechny myšlenky na Musilku :dizzy_face:

Kat, máme se fajn :grinning: Elenka už sice přes den tolik nespí, ale je opravdu hodná, leží v postýlce a kouká, dudlá :sweat_smile: Pláče vlastně jen když ji zlobí prdíky a to vždycky jen zabrečí, zatlačí, prdne a zase kouká :grinning: No a pak to koupání jsme ji ještě nenaučili milovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V noci spí krásně... Kéž by to vydrželo napořád :slight_smile:

Katy budu ti držet pěsti, aby na KTGčku už byli nějaké kopečky, o kterých třeba asi nemusíš vědět :wink: :sunglasses:
9. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
cher, díky, ale nebudou :frowning2: Minule mi slušně tvrdlo břicho a mě to tam prostě neukazuje :frowning2: I minule při porodu, to jsem kur.ovala bolestí a na monitoru takové mikrokopečky a to už šlo skoro do tuhého, kopce jsem měla až půl hodiny před tlačením. Proto se na mě taky celou noc dívali jak na hysterickou simulantku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až někdy v pět ráno mi jedna sestřička říkala, že se to nekomu skoro neukazuje.
9. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
no to jsem si zažila teď... dělali mi KTG těsně po rupnutí vody, takže to už začínaly docela slušný bolesti a na tom monitoru to skákalo max na 30 :astonished: Já u Niky zvyklá na 140... normálně se mi chtělo brečet při představě, že by to na těch 140 mělo ještě vyrůst. Pak už mi KTG nedělali, tak nevím, jaké hodnoty byli v těch nejkrutějších chvilkách :confounded:
9. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
cher, no mě se taky chtělo tenkrát brečet, páč už od příjmu se na mě dívali skrz prsty, páč na monitoru nic nebylo, nález taky o ničem, vyrušila jsem je z noční... Kolem té páté ráno už jsem si říkala, že to bolí hodně teda, jenže na monitoru zas nic a to jsem si říkala, že jsem asi fakt nějaká citlivka, co nezvládá ani blbé poslíky a při představě, jak to asi bude bolet, až budu fakt rodit, se mi právě chtělo brečet... Přitom už to porod byl, že...
9. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
hold i přístroje jsou někdy na přírodu krátcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
ahojky, dobrý ráno :wink:

tak musilka šla dneska do supermarketu, co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce, holka :wink:
9. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Taky držím Musilce palce, ať v supermárketu dobře nakoupí, ať tam nejsou fronty u pokladny. :grinning:

Kat... od včera uspěšně latkujeme, jen trochu nezvyk ten balík na zadku malé, nemůže tolik kopat nohama jak v papírovce a pak ji bolí břicho. A ještě se nám v látkovkách pustila trochu krev z pupíku. Tak teď nevím co dál.
9. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
čaute tak jsem z marketu zase doma :sweat_smile:
Zpráva od primáře je výborná porodní cesty absolutně nepřipravené čípek prej téměř zavřený prostě nic nasvědčující porodu. Takže vyvolávat nemá cenu protože bych akorát trpěla jak oř a tablety a oxytocin uměj akorát udělat kontrakce a ne dozrát porodní cesty. Tak mě nechaj teda do pondělka tj. 41+5. Nastupuju teď v pátek udělaj mi předoperační budou dělat monitor a v pondělí mi malou primář vyndá císařem.
Trochu jsem se jim tam po tý zprávě zbortila ale primář se ukázal jako fakt formát všechno mi vysvětlil udělal UZ i průtoky abych byla klidná a bere si mě sám do péče v pátek si mě přijme a v pondělí mě fikne.
Jsem z toho sice docela na mrtvicu že zas ještě 5 celejch dní než bude venku ale takhle mám fakt jistotu že opravdu v pondělí ráno už jí uslyšim bulet :dizzy_face:
Jen teda mám od manži zákaz netu má asi pravdu zbytečně se stresuju těma všema článkama a příběhmama a pak jsem z toho úplně vypatlaná. Takže se s vámi loučím a ozvu se až po císaři za ten týden. Potřebuju vysadit přestat na to všechno myslet a to s netem prostě nejde. Tak papá děvčata opatrujte se a doufám že dáte vědět o nových přírůstcích :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Ted jsem vstala, chtela napsat zpravu, ale koukam, ze jsi doma:frowning2:
9. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
marti nakonec si mě tam vzal na poradnu mikl ještě po ozvách páč viděl jak mě to rozhodilo. Takže mě fakt uklidnil vysvětlil že vyvolávat nemá cenu a když jsou průtoky a vše o.k. tak ať už to do toho pondělka vydržíme a vyndá jí on sám. že si mě teda už v ten pátek teď přijme abych měla hotový všechny vašetření a přes víkend budou kontrolovat monitor a ráno v pondělí jdem na věc :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojte ženský :slight_smile:
Musil máš aspoň jistotu že v pondělí už budeš mít malou venku a budeš mít porod relativně pohodičku. Držím vám oběma pěstičky, aby vše proběhlo bez problémů, a budu se těšit na zprávičku a fotečky malé :wink:
9. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Jo a máme odhad 4 kila dobrý ne ? :grinning: trochu macík jako
9. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Teda Musilko, to jsou změny :astonished: Ale vždyť ty jsi taky od svého dr. chodila docela s hezkými nálezy, ne? vždyť jsi byla otevřená, byla jsi mou velkou konkurentkou :sweat_smile: tak co ta změna :unamused:
V každým případě ti ale moc držím pěstičky, všechno dobře dopadne a 15.3. už vás bude o jednoho víc :dizzy_face:
9. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
cher no právě z toho jsem taky v transu jak můžu mít z 35 tt CS 4 a dneska CS 2 primář na to taky čučel jak spadlej z višně na ty zprávy od mýho mudra. Že zastavit nález se může ale ne vrátit zpátky z CS 4 na 2 že tomu nerozumí ale nebude pomlouvat kolegy :sweat_smile:
A fakt si jí dám vlastně k narozkám páč já je mám 16.3. :grinning:
9. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Musil teda to jsou veci :astonished: , ale primar urcite vi co dela, tak si uzivej posledni dny s briskem a odpocivej a relaxuj, aspon si das ten nejkrasnejsi darek na svete :grinning: . me se to mozna taky povede, ale doufam, ze ne, ze si ho dam tak s tydenim predstihem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hlavne se drz a nesmutni, tech 5dno uz utece jako voda. Jarus je u tebe asi dobre, tak se ji proste nechce ven do te zimy, komu by se chtelo,vid?! Mej se krasne a opatruj vas. Moc na vas myslime!!!!
9. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Muzu mit jeste dotaz (doufam, ze te nerozhodi), proc uz ti toho cisare neudelaji rovnou, kdyz vedi, ze je Jarus takhle velka a stejne te cisar ceka?
9. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
skreti no to je věc kterou taky nechápu ani nejde o to že je velká ale o to že neni šance aby se ten nález za 5 dní změnil tak proč čekat no ale prostě se čeká do poslední chvíle no je to prej normánlí teď jsem domluvila s mým mudrem a i s porodní asistentkou co jí znám že se to tak prostě dělá až po tom 41. týdnu.
9. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
aha, no urcite vedi co delaji a pokud Ti to potvrdili dalsi zkuseni lidi, tak pak se neni ceho bat a proste se snazit tech 5dni jeste vydrzet. Ono to rychle utece, uvidis. Drz se a hlavne na vas davej pozor!!!!!
9. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
skreti nebojim se mě se docela ulevilo když vím co a jak. Ale už totu fakt balim páč už zas čtu blbiny tak papá :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Jasan vypoj internet a precti si nejakou hezkou knizku :wink: ! Papa a hodne stesti, moc na tebe myslime :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Market tak to je sila!!!! Ty brdko.. tak hlavne, aby malinka uz byla u Vas, treba se to jeste rozjede do te doby a kdyz ne.. tak Mikl se o tebe postara.. u nej mas i jistotku nadherne jizvy a vubec nebude videt!!! On je na to machr a sije moc pekne!!!! Je to teda zvalstni s tim nalezem, no ale cooo...

Takze se na Vas prijdu podivat az dalsi poradnu!!! :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jinak s tou vahou bych to brala s rezervou... :dizzy_face: :wink:
9. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahojky,
tak jsem od rána vyčkávala, než zapnu PC. jsem si říkala, že třeba Musil ze sálu bude komunikovat přes sms s některou z vás a houby.. chjooo...

Musil i když to nečeteš, moc na tebe myslíme. Jak píše Skřeti, začni číst nějakou pěknou knížku, pobreč si u ní - hormony jsou svině :grinning: a naber ty poslední síly.
9. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Musil, teda to jsou věci, ale tak to minule řekl asistent primáře i mě, že zbytečně to vyvolávat, když je mimčo i průtoky ok, když jsem totál zabetonovaná, že by mě jen mordovali... Ale není pravda, že se to ze zavřeného čípku nemůže za pět dnů změnit. Mě v pondělí takhle poslali i s taškou z vyvolávání domů, čípek dlouhý a zavřený a přitom jsem druhý den v noci začala rodit a porod to byl rychlý docela na prvorodičku prý ukázkový :wink:

mayla, tak tu látku teď ještě nechej, plno holek začalo až po šestinedělí nebo ve třech měsících :wink:
9. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jinak jsem v porodce zase byla dvě hodiny a to jsem nebyla na vyšetření :angry: Srdíčko ok, dvakrát mi na monitoru ztvrdlo břicho a dokonce se tam ukázal malý kopeček, tak snad tento porod se to bude ukazovat normálně a nebudu zas za simulatna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
čautě ženský :wink:

musilko, ty jsi taky držák :grinning: ale přijde mi rozumný tě fiknout, než mordovat, pak zjistit, že to nikam nevede a nakonec by tě stejně fikli. I jak to píšeš, mám pocit, že tě uklidnil...

já jsem se smířila taky s tím, že mě nechají do 39tt, ačkoli mi minulý týden avizovali ukončení tento týden. tak ještě 8 dní. ve středu v 7:00 mám nástup na císaře...
9. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
holky teda čemu já se tady budu smát :sweat_smile: :sweat_smile:

zlatovlásko, jsi šikulka, že jsi kluky donosila a v sobě upekla až do 38tt. já dnes viděla 18měsíční dvojčata, která se vyklubala v 32tt a bylo to na nich stále poznat. že jsou takové nedopečené :sweat_smile: :sweat_smile:

Káti teda.. budu kukat at vím zprávičky o tobě. tak nezapoměn informovat :wink:
9. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Luci, no já tu ještě pár dní určitě budu. Sice mám od rána trošku průjem, teď je mi i kapku na zvracení, ale kontra mám přinejlepším jednu za hodinu, takže z toho nic nebude. Zítra mě zas čeká půl dne stráveného v porodce :angry: Doufám, že zkusí Hamiltona aspoň...
9. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jo a k tomu váhovému odhadu, to bych jak píše Martinka, brala s rezervou, Denča měla být taky čtyřkilový macek... Měla 3120g :sunglasses:
10. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.