• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Hezké ráno :slight_smile:

U mě se s odhadem váhy asi vůbec nespletli, v 37+6 vážila Elenka 3050g a ve 40+3, kdy jsem rodila, měla o 500g více, což za ty téměř tři týdny docela i odpovídá :confused:

Kat, u tebe byl ten odhad ale uplně z cesty :grinning:
10. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Kuku Tak jsem sem nakoukla rozčílila jsem se u jenoho tématu a zas mizím čekám na kat jak jí dopadne KO :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ja jsem taky jen nakoukla jestli jsou tu nejake zpravy a zatim nic, takze se holky poradne drzte a odpocivejte.
Kdyz tak vidim, jak tu vsichni prenaseji,tak nevim jestli sem chodit, abyste me nenakazaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vypada to opravdu na prenaseci tema :grinning: , ale za to na nejvtipnejsi :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak hezky slunickovsky den a Musil zadne surfovani na netu, jo :angry:
10. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
skreti však nesurfuju držim se náhodou :grinning: Jdu radši píct kuře ať mě ta obrazovka tak neláká :grinning:
10. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak dobrou chut a kdyz se budes nudit tak pis radsi sem, tady te zamestname :wink: . Mas facebook nebo skype :wink: ?
10. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
tak my jsme před chvíli vyprovodili jednu z posledních návštěv... uf, už toho mám až nad hlavu, co jsme doma od toho minulého pondělí, tak jsme neměli jediný den volna :astonished: Jako všechny jsem je ráda viděla samozřejmě, ale jak už je toho moc, tak je člověk úplně KO :confounded:

Musil, u čeho ses prosím tě tak rozčílila??? :grinning:
10. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Cher tak to verim, z tohodle mam taky hruzu, chtela bych tak ten prvni tyden mit klid a na navstevy max. tak rodinne prislusniky, ale zname to,vid :confused: ?! Chtela jsem se zeptat, nechali jste nebo nechate ockovat prdolky na tuberkulozu uz v porodnici?
10. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Skret, tak ona tu víceméně byla jen rodina :grinning: je nás hodně a chodí na etapy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás se TBC v porodce očkuje automaticky, takže my naočkovaní jsme. Nejsem jedna z těch mamin, co se tomu brání zuby nehty :rolling_eyes:
10. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
cher ale to je na dlouho prostě drby a nepodložený řeči :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
skreti mám FB pošlu ti do IP kontakt ať si mě najdeš :slight_smile: ale nebývám teď moc ani tam spíš jen tam napísnu aktuální info a zas zmiznu než mi dvacet lidí napíše jestli úúúúúúúžžžžž? :sweat_smile:

a cher k těm návštěvám toho se bojim že mi to poleze na nerva :sweat_smile: Honza si bude brát dovču ten první týden co budeme doma chceme být prostě hlavně my tři spolu zvyknout si na nový režim a tak návštěvy moc nechcu. Ale chápu že někdy neni zbytí no :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
No nas nastesti tolik neni, i kdyz :confused: , ono se to nezda.... no uvidime.

Ja se na to chci zeptat me doktorky-pediatricky, mam ted kolem sebe prave miminka, ktere s tim ockovanim meli velke problemy a pak se jim kvuli tomu posunuly ty dalsi ockovani, tak nevim nevim. Ach jo, jak ma clovek vedet co je nejlepsi pro mimi :rolling_eyes:
10. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Skret, tím že by jsi nenechala naočkovat hned v porodce, tak právě posuneš očkování dalších vakcín, pokud se nepletu...
To TBC musí zareagovat a to trvá i 6 týdnů. Ramínko vyhnisá a pak se hojí a až je to zahojené, tak se může pokračovat v dalším očku - nejdřív ale ve 3 měsících. Pokud očkovat chceš, tak podlě mě není na co čekat a čím dříve tím lépe. Pokud ale očkovat nechceš a nebudeš, pak je to věc jiná. Ale myslím si, že posunutím ničemu nepředejdeš, pokud to má zlobit, tak to prostě zlobit bude, ať teď nebo později :wink:

Musil, mě ty návštěvy nelezou na nervy, ale je to prostě únavný :grinning: už jsem i rezignovala a nic nechystám na stůl. To mě drželo první týden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Diky Cher, mas pravdu, kdyz by ta reakce mela byt, tak bude at se to oockuje kdykoliv :wink: , takze to proste nebudu resit a necham to udelat standartne jako vetsina. Dekuju

Musil jasan posli a neboj ptat se nebudu :wink:. ja uz u tebe pocitam s pristim tydnem a uz se moooc tesim na fotecky vasi tvrdohlave Jarus :wink:
10. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj.
jsem dneska brutálně nasraná z kontroly a ještě jsem se kvůli toho pohádala s Michalem :confounded: On už by tam totiž nejradši jel dělat pořádky :pensive: Nejen, že jsem tam zas byla tři hodiny, ale ještě mě doktor ani nevyšetřil a to jsem měla na dnešek v těch jejich lejstrech jasně napsaný, že dneska i vyšetření :angry: Nejdřív jsem lěžela třičtvrtě hodiny na monitoru, páč mimčo spalo a sestřičce se ten záznam nelíbil-ta frekvence byla dost nízko a když už se mimčo pohlo, tak místo aby to vyletělo nahoru, tak to klesalo :confounded: , budili jsme jak se dalo, šťouchala mi do břicha a tak, ale prcek se fakt nehýbal, pár minut ke konci se to trochu zlepšilo a prostě nic moc. Jenže doktor na to koukl jen z rychlíku, páč ho odvolali na sál a prý že je ten monitor ok... Měla jsem jít ještě na vyšetření, tak jsem musela další třičtvrtě hodinu čekat, ještě jsem se ptala, co kdybychom to teda nechali na zítra to vyšetření, sestra že né, že je to tam napsaný na dnes, tak dnes... Mezitím jsem si šla sednout do auta a volala tomu Michalovi, ten začal ječet, co to tam mají za bordel, ať se na ně vykašlu a jedu domů, no nakonec jsem se rozbrečela-hormony debilní :pensive: No nic, tak jsem se do té čekárny po určené době vrátila, samo tam doktor ještě nebyl, tak jsem čelkala dál. Pak přišel doktor, sestra mě jako první šoupla do jedné kabinky a nějakou paní do druhé, že půjde po mě, jenže doktor si zavolal nejdřív tu druhou babu :angry: a co víc, když přišla řada na mě, tak volal na sestřičku, že mě dneska vyšetřovat nebude, že mě někdo vyšetřoval v pondělí a že to stačí :astonished: :astonished: :astonished: Kuwa já už samo svlečená.... Tak jsem se zas oblíkla a šla domů :angry: A to jsem se ho chtěla zeptat, jestli mi neudělají průtoky, když se mimčo tak málo hýbe... Jenže on mezitím odfrčel na oběd :angry: :angry: :angry: Jsem z toho hotová, fakt :frowning2: Páprda nějakej starej :angry:
Chjo, a to mě asi cestou domů změřili policajti, jsem jela v sedmdesátce osmdesát :sweat_smile: To je zas den :cry:
10. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Katy tak to je mi lito :frowning2: , a jedes tam zase zitra? Oni jsou proste nekdy tak necitelni, to je hruza :frowning2: . A ty malou aspon citis, ze se hybe, at te aspon tohle uklidni?
10. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Kat, tak to je taky síla takové jednání :pensive: Já mám už dojem, že si to přenášíme fakt jedna na druhou... napřed přenášení, ted i problémy v porodce :sweat_smile: to je jak za trest :angry:

ale tak věřím, že je a bude všechno naprosto ok :wink: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
No maras, mi ani nemluvte, jsem byla vyřízená fakt :frowning2: Hlavně ten monitor byl blbej, až na posledních pár minut a to jsem tam ležela přes 3/4 hodiny :unamused: I já jsem to poznala už podle toho zvuku :confounded: Teď jsem furt sledovala pohyby, ale naštěstí se malá odpoledne docela dost hýbala, tak jsem se uklidnila :pensive:

skreti, jo, jdu tam zas zítra, další dopoledne strávený na gyndě, doufám, že né zbytečně jako dneska :angry: Hlavně aby tam byla ta doktorka-sice taky trubka, ale aspoň mě prohlídne, páč kdyby byla nemocná nebo něco, tak ten dement jí zastupuje :unamused:
10. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Ahojda, ono je to s těma porodnicema všude na pikaču. Já byla také dneska na kontrole, ale také skoro zbytečně. Byl tam pěkný blázinec a doktora jsem zahlídla jen ve spěchu kdy mi udělal minutový ultrazvuk, kouknul na monitor na kterém jsem byla max.5 min a pozval mě na příští týden. Vyšetření mi nikdo nedělal už 3 týdny :frowning2:.

Kat, neboj, kdyby se jim něco nezdálo tak by tě nepustili domu. A navíc když píšeš, že se malá odpoledne hýbala tak bude určitě vše v pořádku. Ale ten zítřek - další den ztrávený na gyndě ti tedy vůbec nezávidím!
10. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Dobré ráno,

tak jsem noc přežila v kuse a za hodinu jedu zase strávit dopoledne v porodce :rolling_eyes:
11. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: Kat, držím pěsti, ať to dnes proběhne dobře a nález tě mile překvapí :wink:
11. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
kat držím moc pěsti :slight_smile: i marťa má dneska poradnu tak jsem zvědavá co zahlásí :dizzy_face:
Já sebou před hoďkou švihla v jednotě u pultu s párkama bomba zážitek takže si zvyšuju tlak pitím :sweat_smile: naštěstí jsem se nebouchla jinak už bych byla v porodce na kontrole. Jen se mi zamotala šiška a už to bylo. Papá a čekám na kontolní informace :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojda berujdy... i ja jsem zpet z poradny.. ozvy srdicka pry v poradku, dala mito domu, ale ja se v tom grafu nevyznam...

Jinak me museli cevkovat, pac mi vysla spatna bilkovina v ranni moci:frowning2: no nic moc zazitek, ale rikala jsem si, ze porod bude vic bolet.. hodinu jsem skejsla v laborce a vysledek negativni, tak to nevim co to tam ta sestra videla rano:frowning2:

Kat to je priserny chovani!! Se nedivim ze M vyjel a chtel je tam pacifikovat!!!! Asi bych taky takhle reagovala:frowning2:

Snad to dnes dopadne lepeji!!

Market, jeje!! Chude.. tak hlavne, ze jsi v poradku s Jarmilkou!! Jinak me velice pobavil Tvuj vcerejsi prispevek na FCB... s hounem:grinning: Hele ani se Ti nedivim.. me to obtezuje uz ted... me prijde, jak kdyz si vsichni mysli, ze jim to asi nedame vedet nebo co:frowning2:
11. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
marti tak hlavně že to nakonec nic nebylo a nemusíš tam od zítřka ležet se mnou :sweat_smile:
příspěvek s hounem už byl nezbytnej protože to je úděs. Oni ty lidi asi nechápou že je možný dva tejdny přenášet. Fakt jsem všem měla říct až dubnouvej termín a bylo by po prdeli příště to tak udělám jsem vycičená a poučená. Sama jsem z toho na mrtvicu a ještě číst furt ty sms a zprávy na FB o telefonátech nemluvě.
Prostě až to bude tak to bude a všichni se to včas dozví :unamused:
Už je mi nějak líp fakt mi asi nějak skáče tlak :unamused: tak se pustim do uklízení ať tu manželák nemá bordýlek.
11. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Market a vis, ze me to tak napadlo, kdyz jsem tam rano sedela, jestli se tam jeste nepotkame... a v kolik nastupujes?

No jako nedivim se Ti, me to proste prijde, jako ze delaji, ze jim to nikdo nerekne, ze se maly vylodi!!!! Mamka oponovala tim, ze je videt, ze nas maji radi, ale kdyz to slysis milionkrat za den a porad od tech samych lidi:frowning2: grrrrr..

No asi by to bylo lepsi, kdyby se rekl ten druhy termin:frowning2: tak to zvladni a kdyby cokoli, tak pipni.. ja se na Vas teda za tyden prijdu juknout, to byste tam jeste mohli byt ne?

Market, hlavne se setri, at se nezamota skeblicka znova:wink:
11. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
marti v sedm ráno se mám nahlásit nahoře u Mikla on mě ještě skoukne dohodnem se co a jak a kdy pak se zajdu ubytovat a pak na odběry a EKG a k anesteziologovi kvůli narkoze. Já bych chtěla teda jen spinál a bejt normoš při vědomí ale uvidíme.
Za týden tam ještě určo budem po císaři jsi v porodce dýl takže pokud bude opravdu v pondělí tak jdem domu tipuju až tam v neděli nebo v pondělí.
Jinak já teď právě už měla druhej termín toho 3.3. tak mě nenapadlo že to bude trvat takhle dlouho a nechaj mě celejch 14 dní přenášet. ALe prostě jsem měla řikat že rodíme v dubnu a konec když by se narodila dřív tak by byly všichni překvapený ale ne jako teď kdy už mě serou. I máma jako to co předvádí teĎ to je na ránu. Ráno jsem jí nevzala telefon páč jsem ho měla pod polštářem a ona už plašila jak magorka. Už se těšim až se vylodí a tohle všechno se utne....
11. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Market juuu tak to budete vstavat pekne brzicko!! Jenda Te tam veze a pak prijede az v to pondeli? Ty jovka, tak to jsem zvedava.. pry jsou pak hrozny stavy po tom spinalu:frowning2: ale uvidis:wink: na kazdeho to asi pusobi trochu jinak:wink:

Tak jestli budete mit naladu, tak ja vas prijedu okouknout, jak jste krasny! Ale to bych se jeste ozvala smskou, kdyby si nahodoou nemela naladu:wink:

No jen se modli, ze pak nebudou sasit s necim jinym:grinning: ale je fakt, ze ja se na vylodeni taky tesim uz jak na smilovani!!!! Ale asi si Matej rika, ze damy maji prednost:grinning: tak ceka az vylezou Vase holky... :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
marti to ne odveze mě tam a pak v sobotu po zápasu za mnou přifrčí. On je teď takovej z toho taky vybrabčenej má strach stejně jako já. Tak se mě furt ptá jestli je mi gut jestli se malá dost hejbe a tak :sweat_smile:
Já se toho spinálu ani nebojim to se vím bojim celkový narkozy když mi jí tam dávali před dvěma lety tak jsem dva dny blila jak šakal.
Já s tebou ve čtvrtek počítám dopolko tě budu čekat i s Jarunkou :slight_smile: a až pak po deseti dnech pojedu na stehy tak okouknu Matýska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Tak jsem zpátky...
Monitor dneska dobrý, malá nespala, tak se jim to líbilo, kontrola taky ok, čípek se od minula zkrátil na 1cm a i se víc otevřel, tak doktorka říkala, že by se to samo rozjet i mohlo, každý den i o víku musím na ctg a když neporodím sama, tak v podnělí dopoledne nástup a začnou mi to vyvolávat, takže nejpozději ve čtvrtek, když beru tu nejhorší variantu, bude prcek venku :slight_smile: Ale pevně doufám, že to příjde samo, břicho mi tvrdne od večera furt, ale né pravidelně :unamused: Na monitoru mi taky jednou ztvrdlo a ukázalo to na 50-60, tak aspoň něco :slight_smile:
Jinak sestřička říkala, že se k tomu včerejšku nebude ani vyjadřovat, jak se ten doktor zachoval :angry: A když jsem čekala v kabince, tak si doktorka četla ty moje lejstra a taky pěkně nadávala, že jsem měla jasně napsanou kontrolu na středu a on, že se na to klidně vykašlal a přepsal ji na dnes :angry:
11. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
kat konečně pěkně zprávičky :dizzy_face: tak že by se nakonec ty naše děvuchy narodili najednou ? :sweat_smile: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
jinak já taky tvrdnu fakt hodně poslední dva dny bolí to docela :confused: ale čípek furt stejnej :pensive:
11. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Market.. no to se mu nedivim. ale zvaldnete to:wink: jste sikovni!!!

Aha.. no tak jestli s tim mas zkusenosti!! Ja jsem zase slysela opak, ale je to opravdu o tom jak na kazdeho co reaguje:wink: juuuu tak to uz se budeme tesit!! A snad mas pravdu a Matej nebude delat caviky a pak si tu navstevu oplatime:grinning:

kat tak to je dobre, ze dnes uz bylo lip!!!! Takze holky ven, at mi tam Matej netvrdne buh vi jak dlouho:grinning:
11. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.