• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
musil, no nevím, jestli začnou vyvolávat hned v to pondělí :unamused: Než mě příjmou atd, tak to bude už odpoledne :rolling_eyes: a beztak to nechají na ráno. A to začnou jednou tabletou... No uvidíme. Kéž by se to rozjelo samo jako minule
11. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
kat já taky úplně na 100 % s tím císařem radši na pondělí napočítám abych pak zas nebyla zklamaná. Ale nevim jak jinak jí ze mě chcou dostat když teda ty vyvolávací tablety nesmím jako asmatička dostat....Jak řikám radši v nic nedoufat a být pak příjemně překvapená když to klapně. Nejdýl do úterý do večera stejně musí bejt venku přes 42 + 0 přece nechat už nemůžou nikoho ne ?
11. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
ale taky v duchu doufám že třeba se to o víku rozfrčí samo....
11. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem rada, ze dnes ctu aspon o trochu lepsi zpravy a uz je tu i lepsi naladicka, super :dizzy_face: .
Takze pristi tyden tu budou nove prirustkyne :grinning: , parada :slight_smile: . Ja jsem dneska byla taky na kontrole a my mame zatim 2kg a termin mame taky o 5dni driv, tak jsem se ptala podle, ktereho datumu se bere prenaseni a doktor rikal, ze se to neda rict, ze prenaseni se proste bere ruzne, ze na to ma i vliv placenta, jak vyzivuje a tak, proto nekoho nechaji "prenaset" dyl a nekoho kuchnout hned v terminu. Ale to vy vsechno vite, vidte :grinning: . No a znova mi opakoval, ze mame hodne sexovat, a to uz od tedka, on teda rikal, ze bysme meli celou dobu, ale to nejak uplne nebyla chut, ale ted bysme meli vic, ze je to pry prospesne na porod a tak, ale jak vas tu tak ctu tak nevim nevim. Myslim, ze nepomuze vubec nic, az se proste malemu bude chtit ven tak pujde....
Tak drzim palce at to tvrdnuti k necemu je a holky jeste vylezou samy.

A Marti ty uz ted taky vis, ze te ceka vyvolavani nebo si to jen myslis?
11. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=5496

holky myslíte že můžu místo těch nudlí dáš špagety ? :unamused: nechce se mi nějak dělat nic složitýho a tohle je fofrovka ale nemám ty nudle spešl
11. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
musil, co pro to uděláme, aby se to rozjelo samo???

skreti, gratulka ke kontrole, už je vás kusanec :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Musil ja myslim, ze ucite muzes, bude to i tak vyborne :grinning:
11. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
musil, ten recept vypadá dobře, to někdy zkusím :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
kat já už nevim a hlavně šustit s manžou na nemocničním lůžku jaksi nehrozí :grinning: :grinning: :grinning: já si myslim že prostě nic nepomůže. Včera jsem četla článek docela zajímavej jak si prostě každý mimino určuje samo kdy ven. Spustí produkci prostaglandinů nadledvinkama a tím to začne. Takže můžeme sexit běhat skákat lízt na ještědy chlastat riciňáky a stejně hovno pokud nechce samo tak prostě nic....
11. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
tak ju zkusím to se špágama a když to bude dobrý tak příště s nudlikama.
11. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
musil, jo to je pravda, jen to mimčo určí, kdy chce ven :pensive: Můžeme se stavět na hlavu, ale když nechce, tak prostě nechce.
11. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
ono má prej podle toho článku -fakt zajímavý čtení- každý mimčo prostě daný kdy se narodí samo ví kdy ven a u každýho je to strašně individuální. V den vypočítanýho termínu prej porodí jen 10 % ženskejch. Stejně tak ale prej jen 5 % jich přenáší přes 41+0 takže jsem jen v těch 5 procentech to je dobrý ne jsem vzácnost :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
musil, no teda, máme tu raritku :grinning:
11. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
hoď odkaz na ten článek :wink:
11. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
kat moc nekřič hele ještě nevíš jestli v nich nebudeš náhodou se mnou :sweat_smile: nepřeju ti to ale víš jak mimino samo určí kdy se má narodit. :pensive: A to moje prostě fakt čeká na ty moje úterní narodky :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
kat to je v časáku ne na netu ale počkej zkusím to někde najít třeba to je i na netu
11. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
a ja blbka se od vas nepoucila a ted vsude rikam jak se nam posunul termin driv, no nejsem ja uplne vypatlana :rolling_eyes: . Ach jo, a dost, uz nikomu nic nereknu....
Musil s tim naprosto souhlasim, mimiskove vylezou az se proste citi pripraveni nebo se jim uvnitr neco nelibi, zadne praktiky na ne nefunguji....
11. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Skret, taky se proklinam, ze jsme vsem rekli, ze to bude 20:frowning2: ale co nadelas, aspon jsme pro priste poucene:wink:

Nene.. u me se o vyvolani jeste nereklo ani slovo a doufam, ze nepadne.. ze se mladej umoudri a vyleze ven az bude damicky na svete:grinning:
11. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
žádný vyvolávání já doufám že jsme si to přenášení a blivajzy vybrali s cher a kat za vás a vy pěkně rodíte hnedle na termínek. Budu moc držet palce a to zabírá :sweat_smile: :slight_smile:

Uvařila jsem nudle a doporučuju ženy je to moc dobrý :dizzy_face: a hlavně fofrák :slight_smile:

TeĎ jdu uklidit ten svinčík po vaření naložim pračku myčku a půjdu se dát do pucu umejt si palicu a tak. Takže už se sem asi nedostanu. Až mě zejtra ubytujou tak podám info na čem jsme se s primářem dohodli a od vás chcu info o všem co se děje jasný ? Kat drž se kočo dáme to jak prd :grinning: za tejden a kousíček se tady budem tlemit s miminama v náručí a pytlema pod očima :grinning:
Pa pá
11. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Marketko.. tak to zitra zvladnete!!! Kdyztak budu na telefon a budu pro Tebe delat pravidelneho zpravodaje:grinning: a ve ctvrtek se na Vas tesime!! Je to super vedet, ze uz budete dve:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paaaa drzte se s Jendou
11. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
No Marti jsem zvedava jestli budeme pouceni pro priste, ale obavam se, ze stejne ne :sweat_smile: . No uviidme. Kluci se pry tolik neprenasi, pry holcicky se drzi dyl, tak snad potvrdime tohle pravidlo :sunglasses:, urcite, verim tomu. Jsem dnes rikala doktorovi, ze si pisu do porodnice porodni plan, ktery bude obsahovat pouze, mimi se musi narodit dne 10.5.2010 v 10,05 :grinning: :grinning: :grinning: , tak jsem dostala pozehnani, pry tam ze me budou mit radost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Musil tobe drzim palecky at to vsechno probehne hladce a hlavne at te tam netrapi. Doufam, ze se tu zase zitra odpoledne neobjevis, ze te jeste pustili, kdyztak se tam kousni a rekni, ze uz nikam nejdes :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Uz ted se tesim az uvidim ty vase drobecky a hlavne na vypraveni zazitku z porodu a prvnich dnu s miminkama :grinning: : V pondeli tu budu cekat od holek na zpravu jake ma Jarus miry a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
musil, máš pravdu, je tu docela velká naděje, že budu rarita jako ty :grinning: V to pondělí určitě neporodím, oni ten první den nijak nehrotí...
Držím moc palce na zítra a vůbec na celej ten pobyt, hlavně všechno bez problémů a rychlovka. Jako ta kočka od nás, za 45 minut bylo prý po všem, rodila dneska :dizzy_face:
11. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Hele, ale ono je nějaký divný období, páč jak tak koukám, ani na kuřátkách se od 7.3. nenarodilo ani jedno mimčo :confused:
11. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj, tak koukám, že pořád všechny 2v1 :unamused: No zajímavé... nezkoušely jste některá ten ricinový olej?

mě doporučovali koktejl... deci ricinového oleje, meruňkový juice a panák, prý zaručená receptůra... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
May, Musil ho zkousela asi 3x, akorat se po nem poradne pos... a poprve snad i zvracela a nic z toho :frowning2: , takze na ni nepusobil, ale uz se ji to krati a brzy bude mit malou u sebe-huraaa :grinning:
12. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Hezké poledne :slight_smile: Tak nakukuju, jak se má Kat a ona nikde :confused:

Na Musilku moc myslím... snad přes víkend v nemocnici nabere sil a spánku do zásoby a pak to začne. Juchůůůů :dizzy_face:
12. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahoj Cher, predpokladam, ze Kat zase chudinka travi dopoledne v porodnici, tak snad aspon prijde z dobrymi zpravami :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
ahojda, já v rychlosti zdravím, hlásím stále provedení 3 v 1 a přeju pěkný den. Dneska mám i docela dobrou náladu.

Představte si, že jsem vysadila magnezium a za 2 dny mám 2 kila dole a i nohy jsou míň bolavý a oteklý... jak jsem začala otékat, tak jsem za měsíc měla nahoře 7 kilo... tak jsem se podívala do příbalovýho letáku a tam píšou, že se nemá užívat při snížený funkci ledvin. by mě trefilo... tak já se tím magnézkem láduju od poloviny prosince, abych neměla křeče v nohách a od konce ledna mi začaly ty otoky, všude hlásím, že beru to, to a to a nikoho to nenapadne... až se blondýna musí podívat do příbalovýho letáku, takže milé magnézko... páááápáááá, tebe už nežeru...
12. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahoojte :slight_smile:

Zlati to mi o tom magnézku radši ani neříkej, mě co před 14 dny zvýšili dávkování, tak jsem najednou taky víc přibírat a nohy mi natékaj. Navíc mi přijde že mi je už stejně k prdu, když bych měla doufám příští týden rodit.

Včera jsem byla na KO a nález pro 1prstik volně a na grafíku stahy už kolem 80 tak se to prý už pěkně chystá. Jsem zvědavá jestli se nakonec nezařadím mezi nosnice :grinning: Už se na toho prďolku moc těším, i když si to všechno ještě nějak neumím představit.

Tyjo jak to tak dočítám tak tady se bude asi od příštího týdne rodit jak na běžícím pásu :grinning:
12. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
jen jsem nakoukla, ale zarzuela: mě gyndařka upozornila, že od 37tt se magnésko nesmí brát, abych ho nezapoměla vysadit...po důvodech jsem nepátrala, ale je divný, že tobě ho ještě naopak zvedli... :confused: :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.