• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
já jsem právě ke konci 36 týdne byla s poslama v porodce - měla jsem celý den pravidelný stahy a večer už po 3 minutách, a proto mi to dávkování zvedla. A podle včerejšího grafu jsem se se stahama dostala až na 80 i přesto, že to magnézium beru. Taky si právě myslím, že před porodem už bych ho brát neměla, abych pak vůbec nějaký kontra měla. Asi ho odedneška brát raději nebudu
12. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jen hlásím, že nerodím, srdíčko ok, v pondělí kolem desáté nástup do porodky...
12. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Hojik psala Market, ze lezi s dvema holkama na pokoji co taky prenasi! Tak si pry maji o cem povidat! V nedeli ji daji oxytocin a uvidi co se bude dit, jinak jde pod kudlu! :wink:
12. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
marti, díky za info. No kéž by ten oxitocin zabral a nemusela na císaře... Mě oxitocin čeká asi v pondělí :unamused: Nebo až v úterý, páč jestli mě v pondělí kolem poledne příjmou, tak nebudou už dělat nic :angry:
12. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
Marti, tak Markétku moc pozdravuj :wink: a budu strašlivě držet pěsti, aby ji to zabralo a rozjelo se samo :sunglasses: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahojte holky,

tak se hlásím zpátky a už s uzlíčkem v postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: Elča měla při narození 2670g a 47cm. Den před porodem mi na utz říkali 2550g, tak se ani moc nesekli. Tolik vážila, když porodnici opouštěla. Musím ťukat, ale je hodňoučká. Ve dne občas zalumpačí, ale noci zatím klidné.

Katy, držím palce aby si to malá ještě rozmyslela a vykoukla sama.

Zarzu, mě magnézkem cpali ještě v 39tt :wink: A co se týče těch kontrakcí, tak bolesti jsem vůbec neměla a podle monitoru byly stahy přes 70 a když jsem dojela rodit, tak při bolestech jsem sotva měla 30 :wink:
13. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Ronal moooc gratuluji k malé Elince, je nádherná. Zas další hodňoučké miminko to je úžasný :grinning: Jak jste zvládali porod?

Já to magnézko od včera teda neberu a uvidíme co se bude dít. Pupik tvrdne skoro pořád a začli mě bolet třísla a kyčle, tak třeba se poštěstí a prďolín vyleze na naše vytoužené datum :o) (i když jak tu řádí "virus nosnic" možná se taky nakazím :grinning: :grinning: )
13. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Ronaldo, taky moc moc gratuluju :dizzy_face: Kdy jsi měla termín? Eliška je droboučká :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
ahojky ve spolek. vzhledem k tomu, že skoro nemůžu sedět, tak jen číhám a posílám zdravici.

králíci jsou stále v klobouku, do císaře mi zbývají 4 noci, tak to snad uteče. po vysazení toho magnézka mám nohy výrazně lepší a tím i lepší náladu a menší protivnost... :sweat_smile:

tak zatím a pozdravuju musilku :wink: a zbytek maminek a čekatelek samo taky :wink:
13. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Ronaldo gratuluji k Elišce, je fakt krásná :dizzy_face: A jaký byl porod? Jak to začalo a tak? :wink:

Dneska v porodce super, ani jsem nemusela čekat, byla tam PA a doktorka, co mě rodila minule :dizzy_face: Škoda, že jsem dneska nerodila s nima zase :frowning2: Na monitoru byly dvě krásné kontrakce až na 80 a mě to skoro ani nebolelo :confused: Ale bohužel toť vše, nic víc se nedělo, takže v pondělí nástup, to zkusí asi jen oxytocinový zátěžák a v úterý první tabletku...
13. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
katy, ty jsi taky držák. jsme se tady teda sešly :astonished:
13. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Tak dneska na monitoru kontra jen jedna malá, od té doby nic :rolling_eyes: :frowning2: :angry: Chjo :confounded:

Copak asi ta naše Musilka...
14. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Bezva, 42tt v profilu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
kat, jsem nevěděla, že aspiruješ na titul slonice roku :wink:

dobrý ráno ve spolek :wink:

myslím na musilku... tak tfuj, tfuj, tfuj :wink:
15. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
zlati :grinning: :grinning: :grinning: No jo, no :grinning:

Za chvíli jedeme do porodky, kolem desáté na příjem :confounded: Co se dá dělat. Dneska asi se mnou teda nic dělat nebudou, jen odpoledne oxytocinový zátěžák a zítra možná pomalu začnou jednou tabletou... Mám číslo na jen na Musilku, ta ale dneska asi rodí, tak když tak poprosím Alčátko, aby sem písla, až se malá narodí. Takže počítejte tak v pátek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak se tu mějte krásně, hezky roďte, žádné přenášení, držím všem adeptům na porod palce :wink:
15. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Kat, držím pěsti, moc moc :wink: třeba budeš sama překvapená a po zátěžáku se to rozjede samo :dizzy_face:
15. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobrý ránko,

my dneska ráno trošku zlobíme :wink: Chtěla jsem ji nechat vyvztekat, ale dlouho to nevydržím, takže už ji chovám :wink:

Co se týče mého porodu, musím říct, že to nebylo nijak hrozný. V devět večer mě chytly takové menší bolesti, které se opakovaly zhruba po sedmi minutách. Napřed jsem myslela, že to teprve poslíčci, ale interval se začal zkracovat, tak v jednu jsme vyrazili a ve 3,31 byla Elča venku :slight_smile: Termín porodu byl 4.3. takže vykoukla jen o dva dny dříve a já si přála aby se narodila 2.3.

Myslím na Kat a Musilku. Snad už to nebude dlouho trvat a cvrčci vykouknou :wink:
15. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Dobre dopoledne. Taky moc myslim na Musilku a cekam tu na zprava, ze tu mame dalsi prirustek a Kat drzim moc moc moc palecky at uz to ma taky brzy za sebou a dlouho ji v te porodnici netrapi!!!

Rony ja bych na to vyrvani taky nemela nervy, jeste je moc malinka na to, aby vedela, ze si rvanim upouta pozornost, ne?! Chce proste citit jen svoji maminku, s kterou byla nepretrzite 9mesicu :grinning: . Tak se hezky muchlujte, docela vam zavidim, uz chci mit toho naseho drobecka taky u sebe... no ale jeste par tydnu musime vydrzet, snad uz to utece....
15. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Dobre ranko....

O Market zatim zadny info nemam!!! Tak uvidime odpolko:wink:

Kat |Tobe drzime moc palce a jak rika Cherub, treba budes prekvapena!!!! Tesime se na dalsi princeznu a pak snad ten nas lotr uz konecne vyleze!!!
Vcera u nas byla bourka jako blazen, tak jsem myslela, ze se necha vystrnadit, ale nic...
Jenom jsem se ve tri v noci probudila, nemohla spat a chtelo se mi zvracet, ale pak to vsechno preslo!!!!
15. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
čauky, jukám, co se tady děje a koukám, že jsem prošvihla katku, takže moc držím palce.

cher, třeba to bude u katy fofr, viď :wink:

ronaldo, tak to jsi měla rychlovku, podle toho, co mi teď v posledních dnech s oblibou líčí kámošky...

ještě, že mě čeká císař a vím, že to bude už ve středu, na tohle čekání bych nervy. už teď to nemůžu vydržet, dneska jsem byla docela hysterická... být s dvojčaty ve 37+6tt, to je maso, to vám povím...

skreti, stejně je to fofr, že už jsi ve 32.tt, nedávno jsi měla počuraný test, ne? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: letí to pekelně...

marti, tak až budeš něco vědět o musilce, jsem taky zvědavka. a ty ještě chvíli vydrž :wink: i když máš pravdu, jak začala buřina, tak jsem přemýšlela nad tím, jestli taky kluci nebudou chtít vidět ty blesky :grinning:

díky tý buřině jsem měla noc na houby. tak snad na zítřek budu spát "normálně", protože z úterýka na středu spát nebudu, to vím... to budu tady poletovat po bytě a plašit... bóže, proč jsem takový nerváček...
15. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Zlati leti to sice strasne,ale ted mi prijde, ze se ten cas nejak zastavuje :frowning2: a jde to strasne pomalu :frowning2: .
Verim, ze s dvojcatami to musi byt mazec, ja tam mam jen jedno a uz ted mam obcas pocit, ze se prodere na svet primo skrz bricho, jak tam sebou mele :grinning: , natoz mit tam 2, to si vubec nedovedu predstavit. Maji aspon podobny rezim nebo se melou nonstop? Tobe taky preju at ty 2dny rychle utecou a mas uz kluky u sebe!!!!
15. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
holky kde to bydlíte, že u vás byla bouřka :astonished: v zimě bouřka, to se jen tak nevidí :grinning:
15. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Cher tady v Praze byla taky, ale nakonec se z toho rozsnezilo, ale burina to byla pekna :grinning:
15. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
skreti, melou se tak jak se jim chce, někdy oba, někdy se střídají a někdy oba spinkají. tak jsem zvědavá, jaký budou mít režim venku, jestli budou někdy spinkat společně :wink:

cher, taky jsem z Prahy. a buřina to byla vydatná, to teda jo a slejvák parádní...

tak jo, jdu pokračovat v chrupandu :wink:
15. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Cher ted v upoutavce na TN bylo, ze to je ojedinely jev v zime bourka!!!! Stredocesky kraj!! Primo nad nasim panelakem:frowning2:

Jinak teda holky nevim co se deje s Market!!! Ale od jedne holciny vim jedinou zpravu!!! Psala ji dnes 10x a ona ji napsala, ze ted nemuze, ze se ozve zitra!!! Tak nevim co se deje!! Snad je vse v poradku!! Ja ji nechci zbytecne psat a nervovat ji, tak si pockame do zitra ju? Kazdopadne se tam na ni jedu ve ctvrtek podivat.. tak treba poridim i nejakou fotecku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hlavne aby byly holky v poradku!!!!
15. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Marti diky na info, ted jsem kvuli tomu zapla PC,jen abych se podivala, jestli mame nejake nove zpravy. Myslim, ze je dobre, ze ji nepises, nedovedu si ani predstavit kolik sms chudinka musi dostat :confounded: . Moc na ne myslim a doufam, ze je vse v poradku, ale urcite ano,jak jinak :dizzy_face: , jen se ted asi dostava dohromady po narkoze a tak. Tak dobrou noc a jeste jednou diky za info
15. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Teda, co se děje :confused: Doufám, že nemohla prostě pro to, že se ji po zátěžáku rozjel porod a neměla u funění náladu psát :wink: Snad už tu zítra na nás bafne malá Jarmilka i s mírama :sunglasses:

Jinak zprávy jsem viděla a teda mazec ta bouřka :astonished:
15. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
čauky, taky zvědavě číhám co musilka...

ty smsky od zvědavců mě taky štvou... 1 den se nepřihlásím na skype a mám min. 5 sms typu: tak co, můžeme gratulovat nebo tak co matko nebo skoro matko??? no taky bych vraždila...
15. bře 2010 ve 23:34  • Odpověz
Dobre rano, tak zadne zpravy od holek, Kacky ani Musilky, porad na obe (nebo uz vsechny 4 :dizzy_face: ) musim hrozne moc myslet, doufam, ze se brzy dozvime nejake krasne zpravy!!!!

Zlati ty sms musi byt strasny, nejradsi vypnout telefon, vid, kez by to slo :confounded: . Ja nevim, ze tem lidem nedochazi jak tu nastavajici maminku strasne otravujou a stresujou :rolling_eyes:.

A co jinak holky jak se mate? Cher Elenka porad hodnoucka?
16. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Cher a Elence preji vse nej... k dnesnimu svatecku :dizzy_face:
16. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.