• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ahoj buchty :dizzy_face:

Dnes k vam leti zprava, ze nas navstivila vrana. Nechala nam v uzlicku, krasnou, zdravou holcicku :dizzy_face:Jmenuje se Kacenka :dizzy_face:, vazi 3900 g a merí 52 cm :dizzy_face:

Je to kus krasne zenske po mamince Katce :dizzy_face:
16. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Alco moc dekujeme za krasnou zpravu a holkam moc moc moc gratuluju!!!!!!!!!!!!! Pekne miry :grinning:
16. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Jeste kata pise:

Nakonec to byl fofr, i kdyz si v noci uzila svinskych bolesti:sweat_smile: A poslů:sweat_smile: jauvajs:sweat_smile: Kdyz to pocita od vetsich bolesti, tak necele dve hodiny!!A prej toho macka porodila bez nastrihu:grinning: je to proste borka, jeste 1 porod a muze rodit treba slunata:grinning:

Zdarvi vas :dizzy_face:

A ted jeste ta Musilka..a ja osobne se tesim na Martinku:sweat_smile:
16. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Cau voopice!!!

Elence taky prejeme vsechno nej k svatku!!!!!

Ajcine dekujeme za zpravu!!!! Ty joooo tak to je Kacenka poradnej kus zensky!!!! Krasne miry, moc je zdravime a dekujeme za info... mela to teda fakt rychle!!!!!!

Tak snad dnes aspon ta Market napise!!!!

Takze ted je rada na nas jooo... Matej dal damam prednost, tak ted uz muze konecne ven!!! :confused: :confused:

Alci diiiiiik.. ja jsem na to spis hoooodne zvedava a ver nebo neeeee.. uz druhy den si na Tebe vzdy vzpomenu na popis porodu s bobkem :grinning: :grinning: :grinning: asi ho budu muset znova prelousknout!!!!
16. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Marto:grinning:To mi pripomnelo, ze se mic chce od rana kakat:sweat_smile: ale napred kakala aso 10x Theinka a ted asi hodinu Nelinka:sweat_smile: tak ted jdu jaaa:sweat_smile:
16. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
No koukam, ze to mate doma plne obsazene:slight_smile:)) tak bez rychle vyuzit volneho mista:slight_smile: nez Ti to slecny zablokuji:grinning:
16. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Marti od Musilky teda nemas vubec zadnou zpravu???
Alco to mela teda Kacka vyborny porod a tak velke mimi bez nastrihu :sunglasses: , to je teda frajerka :grinning:
16. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Skret vubec nic:frowning2:
16. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
:frowning2: , ta nas teda napina :confounded: . Urcite si uziva Jarmilky a ma zahlceny telefon sms, ze nema ani silu a chut napsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Skret doufam!!!! Tak uvidime!!! :wink:
16. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
jééé Kačenkám moc gratuluji.. to je krásná zpráva. a teda je to kus ženské :dizzy_face:

A Musilka... holky.. není to nějaké divné? nikomu nedá vědět :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Luci ja vubec netusim:frowning2: snad jsou v poradku!!!!!!

Vcera psala jedne kamaradce, ale to uz jsem semka psala... tak budeme doufat, ze jsou bez komplikaci a uzivaji si jedna druhou :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Marti urcite!!!!
16. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Tak mam new infoooo... prave rodi a spontalne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, uf to se mi ulevilo :sweat_smile: . Hned mam Marti lepsi naladu :dizzy_face:
Tak to jsem zvedava, jake bude vysvetleni, proc ji vcera nekuchli!!!
16. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Chudinka uz urcite rodi od vcerejska :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Skret ja myslim, ze jo.. pac v nedeli ji preci davali tabletku!!!! Takze se ji to asi rozjelo samo a nechteli ji kvuli tomu kuchat:wink:

Muzu rict, ze se mi teda taky ohromne ulevilo, uz jsem se bala co se deje!!!!! :confused: :pensive:
16. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ja jsem prave taky mela strach co se deje, tak se mi taky nesmirne ulevilo, tak ted uz budu cekat jen na to prijemne info o mirach a vaze Jarmilky :grinning: . Psala Ti sms nebo jak vis, ze prave rodi?

Ted si Marti na rade ty, teda vlastne zitra Zlati a pak na to muzete s Matejem taky vlitnout :grinning:. Ja si pockam az tu vsechny odrodite, zabydlite se doma a pak na to vlitnu taky :grinning:, abych pak mela radkyne co a jak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
juchhu. to je super zpváva. hned je mi líp. fakt jsem se bála.. ona si užívala, čeká na porod a my se tu o ní třeseme :grinning: :grinning: holka jedna. ufuff

Marti jak to víš????
16. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Skret tajny zdroj:wink: :zipper_mouth:

No ale zlati taky ceka kluky nee? Matej byl gentleman a cekal na damy, takze ted uz kdykoli:grinning:

Potforko jedna:grinning:
16. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tajny zdroj, ktery jsem mela schovany jako posledni moznost... a uz jsem to nevydrzela!!! Ale muzete mi verit, je to primo z mista cinu :grinning: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
tak teda tajný zdroj je jednička. i když by mohl vysvětlit co znamená právě rodíme :o))) jestli jako už má tlačit nebo stále už je na sále a má kontrakce po xminutách :o)))
16. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
je Musil je šikulka, že ti odepsla :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Luci tak zase takhle do detailu mi nepsala... ale jsem rada, ze vime aspon neco :grinning: a ted uz nam nezbyva nez cekat na miry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Luci to nebyla Market!!! :grinning: ta by se na me asi vyprdla...
16. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
já myslea, Musil jako Musila :o)))) jako tatínka.. jo počkej..nepsala. tak že by nějaká porodní asistentka?? no teda ty máš známosti. ale to znám, když nám rodila Věruška z MB tak jsem taky psala Helči jestli něco neví.. že už dlouho nic nevím :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Marti nemas ty tam nahodou tu znamou porodni sestricku :grinning: :grinning: :grinning: . No at ten zdroj je kdykoliv, moc diky za uklidneni, hnedka mam lepsi naladu :wink: .

Jojo Zlati ceka taky kluky a uz zitra :grinning:
16. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Oni jdou na cisare, ze:wink: a kdy nastupuji?

Luci jo taaaaak... nene.. mam tam sestrenku...tak jsem na ni udelala smutne oci pres telefon a bylo vystarano :dizzy_face: snad to Market nebude vadit...
16. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Chvili tu nejsem a tolik dobrých zpráv najednou :slight_smile:. Katy je vážně šikulka, že to tak zvládla a musilce držím moc pěsti a doufám, že si každou chvilku přečteme, že se malá narodila a obě holky jsou v pořádku.

Martinko, když je Matěj ten gentlmen, tak by mohl ještě počkat na naší Barušku :slight_smile:.
16. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jojo zitra nastupuji na cisare (promin Zlati, ze pisu za tebe :grinning: ).

Market to urcite nebude vadit, myslim, ze ji bude jasny, ze tu na ni vsichni myslime :dizzy_face: .
I ten muj prdola v brisku ma z dnesniho dne radost (z Musil a z Kacky), rozjizdi v brisku pekny mejdan :grinning: . Nevite nahodou jak muzu ulevit pravemu zebirku, tak snasne me uz druhy den boli a uz me to pekne vytaci :confounded:
16. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.