• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Uf Marti ted sis to zavarila a musite jeste pockat az vykoukne i Baruska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jeste, ze cekam taky kluka, abyste pak nemuseli cekat i na nas :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ajji to by mohl, ale me se uz moc cekat nechce :sweat_smile: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
gratuluju Katynce ke Kačence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsou supr míry :sweat_smile: :grinning:

a na Musilku moc myslím a držím pěsti ať je to rychlý :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
jinak děkujeme za přání Elence :dizzy_face: už přes den méně spí, ale je pořád hodná :slight_smile:

byli jsme v poradně a aktuální míry jsou 3930g a 56cm :sweat_smile: prý bych mohla kojit ještě další 3 děti :grinning:
16. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Kačenkám obrovský gratulace :grinning: a Musilce držíme pěstičky ať to má rychle za sebou a může se taky kochat mimískem.

Tak co holky a kdy to rozjedeme my? Já už mám naplánovaný výlet na neděli na Ještěd :o) tak snad to klapene :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Zarzi ty chces trumfnout Musilku s tou televizi Nova,vid?! Kdyz ona se nedostala do televize, tak se dostanes ty,vid :grinning: ?! Porod na Jestedu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Cher krasne rostete :dizzy_face:, musis odstrikavat mliko nebo to tak nejak zvladas? Hele myslite, ze kdyz uz mi ted tece "mliko", ze se nemusim bat toho, ze bych nemohla kojit? Vic i to teda tece z jednoho prsicka, ale z druheho sem tam taky neco :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Skret, klidně bych odstříkávat mohla, ale zatím to nedělám... prsa už si zvykly, tak nebolí a případné úniky v noci zachytává plinka v lambadě :grinning:

to že už ti teče mlíčko je dobře, ale nemusí to nic znamenat :sweat_smile: ale nemysli hned na to, že by to nemuselo jít. Prostě to půjde a basta... ani nevíš, jaká je psychika mocná čarodějka :wink:
16. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Cher diky, ja si to nepripoustim , ze by to nemelo jit, jen si tak rikam, ze kdyz uz to tece ted, tak jak to potece potom :grinning:. Ja uz se na to tak tesim :grinning: .
A nemas prosim te jeste pro me radu, jak ulevit tem zebrum, sedim v praci u pocitace a uz druhy den me tak ty zebra boli, ze vubec nevim jak sedet, proste jak si ulevit :rolling_eyes:
16. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
to ti beztak malej tlačí na ty žebra a jediná úleva je dlouho nesedět, ale lehnout si... což v práci asi dost dobře nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ti nezbývá než vydržet do nástupu na mateřskou... mezitím se zkoušej v práci častěji procházet, třeba by to mohlo zabrat :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Marti, se ti vůůůbec nedivím, že už se ti nechce čekat. Já už bych to také nejraději měla za sebou. Tak dlouhé přenášení jako měli holky bych asi nevydržela. Zítra jdu na kontrolu tak doufám, že mě tam potěší a malé se bude líbit stejně jako mě datum 21.3. na první jarní den :slight_smile:.
16. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Diky Cher, jdu se zkusit projit, protoze jinak uz nevim, uz se mi z toho chce normalne brecet :confounded:. Chodit zase nemuzu moc, protoze mam spatny mocak a picha me cely podbrisek, takze je to fakt na prd a to vim, ze me jeste nejhorsi ceka, jak ja uz chci kveten :rolling_eyes: . No aspon, ze tady jsou dnes pozitivni zpravy, jeste miry Jarmil a bude to fajn den :sunglasses:
16. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
tak čekám a čekám a došlo mi, že Jaruš i Kačka budou v jeden den a že dnes má Musilka ty narozeniny. tak ji to fakt vyšlo :grinning: :grinning: malá si prostě počkala...nejhezčí dárek co si mohla ještěš vloni jen přát :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Musil ma dneska narozky??? No tak to je parada, to je nejkrasnejsi darecek na svete. Tak Musil, jestli si to budes docitat tak VSECHNO NEJLEPSIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!
16. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
No joooo, Musilce všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a doufám, že ten nejkrásnější dárek to do půlnoci s přehledem stihne :grinning:
16. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
cherub, také moc gratuluji Elence k dnešnímu svátku!!! Ve tvouch týdnech máte krásné míry!
16. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Je to tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Musilka ve 14:40 porodila Sofinku - 3550g a 50cm :sweat_smile: Gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
Jj.. tak ted mi to taky prislo!!!!!

Jsou to sikulky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Juchuuuuuuuuuuuuu dalsiiiiiiiiii skvelaaaaaaa zpravaaaaaaaaa!!! Ja mam takovou radost, a ty miry, proste parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Ze moc gratuluju!!!!!!!!! Pry ze bude mit 4kg, tak zase priklad, kdy se doktori sekli-super :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Takze Musil a Kat oboum vam jeste jednou mooooooooooooooooc GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
NO SUPER!!!! Konečně to mají obě za sebou. Mám ze všech 4 holek velkou radost a moc a moc gratuluju :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
No a ted je koukejte vsechny hezky nasledovat a zadne velke prenaseni nebo to opravdu bude vypadat, ze je tohle tema proklety :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Já se klidně hlásím dobrovolně jako další adeptka na porod :slight_smile:.
16. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Ajji az po meeee:grinning: do konce tydne chci porodit:grinning:
16. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
Tak to musíš Marti stihnout do neděle, protože v neděli rodíme my :slight_smile:!
My jsme,ale měli sejný termín porodu (24.3.) a teď koukám ty ho máš až 27.3.? A máš nějaké tuchy nebo snad potvrzeno, že by to do toho konce týdne mohlo vyjít?
16. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Nádherná zprávička, Musilka má úžasný dáreček k narozkám jupííííííí, šikovný holky. :grinning:

Skreti, trumfnout Musilku nechcíí :grinning: jen se mi strašně líbí taky 21.3. a uvidíme jestli se nám povede Ještědským výletem vyhnat, Rodit v lanovce bych teda opravdu nechtěla - tolik o tu slávu zas nestojím :grinning: .

Ajík já se k té neděli k tobě taky přidávááááám tak snad nám to klapne. Ve čtvrtek mě čeká kontrola tak uvidíme co na to Dr. Když jsem jí říkala že ten datum musí vyjít, tak se jen usmála a řekla "To není problém" tak uvidíme :sunglasses: :sunglasses:
16. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Zarzu, já jdu na kontrolu zítra, tak je tam se svým plánem také seznámím aby na mě byli připravený :slight_smile:. A doufám, že to "také nebude problém" :grinning:
16. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Ajji dala jsem si tam nakonec termin dle MS, podle ktere se budou ridit i doktori kvuli pripadnemu vyvolani:wink: ale z posledniho UZ mame termin na sobotu!!!!!

No myslet si muzu cokoli, jako je mi den ode dne hur :confounded: tak mi prijde, ze se neco chysta!!!

jinak mi psala jeste Market, ze ji dali v sedm rano tabletku, pak v deset a jelo to jako blazen!! Mela epidural, ze ji pomohl... je pry hodne potrhana, ale je na sebe mooooc pysna, ze to dali spontalne:wink:

Ja jdu na kontrolu ve ctvrtek a rovnou se stavim za holkama, tak poridim nejaky snimecek, kdyz mi to modelka dovoli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
16. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
čauves, tak tady ještě byli naši, tak mám poslední fotky před akcí... podělila jsem se s váma. dokonce jsem se na to přišmurncla :grinning:

volala jsem ještě do porodnice, tak jestli mě nepředběhne nějaký akutní císař, tak by vše mělo proběhnout během dopoledne... nechte se překvapit, taky to nevím...

jestli mi dovolí zapnout na jipce mobil, tak písnu litě na diskusi čekáme dvojčata, mám její číslo a jestli ne, tak dám instrukce našim, aby z mého niku poslali info... :wink:

jdu se opět natáznout, mamina dorazila po druhé hodině, takže toho mám taky už plný kecky... zatím, ještě juknu :wink:
16. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Sofinka je překrásná :dizzy_face: A Market má stejný mobil jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zlati, tak zítra moc a moc soustředím veškerý myšlenky na vás, ať vše proběhne rychle a bez komplikací a kluci ať se co nejdřív to půjde krásně přisají a už maminku nepustí :dizzy_face: :grinning:
16. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.