• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Teda Sofinka je opravdu nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ma takovy rozumny kukuc :grinning: , ted je mi uplne jasny, ze se nedala vyvolat a vylezla az se ji samotne chtelo a mamince k narozeninam :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Zlati tobe taky drzim na zitra pesticky, at to jde jako po masle a at te hlavne moc netrapi. Zkus si dneska jeste trochu odpocinout, na delsi dobu to bude asi posledni moznost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Ostatnim preji krasnou dobrou noc a budu se tesit na dalsi dobre zpravy :grinning:
16. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
já musela dočíst, tady se dneska dějou věci :grinning:

1. Kačenky, velká gratulace :wink: :wink:

2. musilko a sofinko, taky velká gratulace :wink: :wink:

3. Elence k svátku vše nej :dizzy_face:

a ostatním taky i třeba jen tak :grinning: a děkuju za oporu :wink:
16. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Nazdarek, koukam, ze je tady po vcerejsich 2porodech odpocinkovy den :grinning: a nabiraji se sily na dalsi porody :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Tak mejte vsechny krasny a pohodovy den a moc myslim na Zlatovlasku at to ma uz taky brzy a uspesne za sebou :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
no jo, včera se rodilo o sto šest a dneska vlastně taky budou dvě děti :sweat_smile: dlouho dlouho nic a teď takový nátřesk :grinning:

taky přeji hezký den :sunglasses:
17. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky.. počkejte...nemá dnes rodit Zlatoláska?? já zase nakukuji,k dyž už jsem vás trošku díky musil poznala :sweat_smile:
17. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky, prinasim vam zpravu, ze Zlatovlaaska uz je maminkou :slight_smile:
Zde je jeji vzkaz:
"Dneska jsme poprve uvideli maminku a tatinka. Jsme krasni velci kluci, mame kazdy 3 kila, jmenujeme se Adamek a Filipek. Vice vam rekne maminka pozdeji."
17. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Jojo Luci ma, ale zatim nemame zadne zpravy, tak jestli vecer :wink: . Koukala jsem , ze konik zitra nepujde, tak snad se dozvime jeste nejake zpravy dneska :sweat_smile:
17. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Jeeeeeeeeeeeeeee Lito moc dekujeme za zpravu. Uf to jsou teda obri :fearful: , to se teda maminka pekne pronesla ty posledni dny :sweat_smile: !!!! Tak ze moc moc GRATULUJEME a kluky vitame na svete :sunglasses: !!! Tesime se na fotecky.

Tak holky a kdo bude dalsi, takhle se mi to libi, kazdy den 2nove prirustky parada :grinning: , vypada to na uspesny tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Gratulace Zlatovlásce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kluci jsou opravdu dobře živení, u maminky jim bylo evidentně dobře :dizzy_face:

Skretik, tak mám dojem že ještě Zarzuela, Ajjik a Martinka s hořícím termínem a pak už ty :grinning:
17. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Jůů obrovské gratulace Zlati :grinning: teda to jsou pořádní chlapy každý 3 kilča, to musela být fuška nosit :astonished:

Holky mě dneska postupne odchází zátka, tak jsem zvědavá kdy to začne :slight_smile: trošinku se bojim. Uvidíme co zítra na kontrole (snad se jí přes noc ještě dočkáme :grinning: )
17. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z porodky, zatím jsem nedočítala, jen letem světem. Děkujeme za gratulace :dizzy_face:

zlati, obr gratulace k takovým chlapákům :dizzy_face: :sunglasses:

Tak jsme to s Musilkou nakonec daly v jeden den, abychom se nehádali, kdo z nás vyhrál :grinning:

V albu mám pár fotek, porod jsem "stručně" popsala tady, kdo by měl zájem... Je to překopírované z naší listopadové diskuze, takže tam nejsou smajlíky :confounded:

V to pondělí, kdy mě přijímali na vyvolání se mnou nic nedělali. Jen zkusili oxytocinový zátěžák, který mi nevyvoval lautr nic. Začala jsem se ládovat těma homeopatikama, co jsem měla, páč jsem jich měla dost a říkala jsem si, že když mi to budou vyvolávat, tak si je stejně asi nemám na co šetřit. Jo a ještě jsem si mačkala akupunkturní body, co mi poradil homeopat-bohužel teda až v ten den nástupu do porodky K večeru mi tvrdlo břicho pravidelně po deseti minutách a tak to šlo do jedenácti, kdy jsem šla spát. O půl druhé jsem se vzbudila s hnusnýma křížovýma kontrakcema po pěti minutách, šla jsem se osprchovat, nepomohlo, asistentka na mě koukla, řekla, že nález na prd, stejný jako při příjmu, takže pro prst a 1cm dlouhý, o ničem Takhle to šlo do pěti do rána, nález zase stejný, asi to bylo spíš poslíkovského typu ty bolesti nebo nevím, spíš takový, jako když si skřípnete nerv v páteři, střílelo mi to do kyčlí a tak , no nic.
PA, že mi teda zkusí zavést kousek té tabletky na vyvolání, jak den předtím rozhodla doktorka. Ptala jsem se, jestli to po té tabletě začne bolet a ona, že to teda jo. Tak me omylo, páč po té noci jsem toho měla akorát tak a ještě při představě, že bude hůř a přitom vidina porodu v nedohlednu. Ona sama se totiž netvářila moc optimisticky, prý je ten čípek hooodně vysoko a prostě, že je to dost blbý
Tak jsem šla zpátky na pokoj, kecaly jsme s holkama a pomalu se připravovali na vizitu. Bolesti se mi z křížů po té tabletce přesunuly do břicha a tím se mi paradoxně moooc ulevilo, i když to furt bylo po pěti minutách.
V sedm byla vizita, doktorka-taková dost razantní, do mě brutálním způsobem hrábla , až jsem začala krvácet, řekla, že je to sice zavřený, ale čípek se vstřebal a že už mi teda nedají snídani, že to dneska spolu nějak doklepeme do zdárného konce Tak mi cca v 7.30 udělali klistýr. Po tom prohrábnutí mě bolel celý spodek a bolesti se zhoršily, možná i ten klistýr tomu pomohl, no a interval se zkrátil na tři minuty. Šla jsem sprchovat břicho, už přituhovalo.
V 8.00 mě PA vytáhla ze sprchy, že natočíme monitor. Řekla jsem jí, že už mě to bolí víc a že se interval zkrátil. Tak do mě koukla a že prý se to posunulo a jsem na 2-3 otevřená V tom přišla doktorka, zjistila stav a že prý píchneme vodu Fakt se s tím nemazala Tak to už mi došlo, že asi fakt dneska porodím PA řekla, ať už zavolám Michala, tak jsem mu napsala, že má odvézt malou k našim a přijet za mnou, že to dneska teda bude... To bylo asi 8.10...
Hned po tom píchnutí vody začal samozřejmě masakr, kontra jedna za druhou, musela jsem fest prodýchávat, ale už to nepomáhalo
Asi 8.40 nebo tak nějak před třičtvrtě mě PA odpojila z monitoru-jen tak mimochodem kontra se tam ukazovaly jen malinkaté , ale tentokrát mě to nestresovalo, páč o tom, že ty kontra mám tentokrát nikdo nepochyboval , no a že se pomalu přesuneme do porodního sálu. Jenže než jsem slezla začal tlak na konečník, PA na mě koukala že prý to trochu nevadí, jenže mi pak hned přišla druhá kontra a to už byl mazec, zatlačilo to hodně, tak teda do mě koukla a ono to bylo na 8 prtů Během půl hodiny , takže prý na ten velký sál nedojdeme, že se přesuneme jen za roh, tam byl takový ten klasický komunistický sál Na mě šla další kontra, tak jsem na ten stůl doslova vyskočila Oni ze mě měli prdel, že v takovém stavu tam skáču jakoby nic Mezitím přišla doktorka, musela jsem profunět další kontra a ona do mě hrábla. Pak řekla, že jestli teda chci zkusit zatlačit, tak při příští můžu zkusit, ale jestli to nepůjde, tak budu muset ještě pár dalších prodýchat a počkat. Tak jsem při další zatlačila, oni že prý super, že mám pokračovat Tak jsem tlačila zas, začala se klubat hlavička. Pak jsme čekali na další, v tom přiletěl Michal, nestihl se ani převlíct, jen na něj hodili nějaký plášť nebo co No a pak to šlo ráz na ráz, asi na 4-5 kontrakcí byla Kačenka venku
Konečný čas 8.55 Všechny překvapilo jaký je to obřík 52cm a 3900g, to podle utz netipl nikdo
V tu chvíli mi ještě nedošlo, že mě vlastně nestřihli. Je fakt, že to tlačení se mi zdálo nepříjemnější, než při Denisce, měla jsem trochu pocit, že se mi ta pipka roztrhne O pár chvilek později jsem se už nedivila, když musel prolézt takový macek
Pak se čekalo na placentu, pohoda, pak mi doktorka kontrolovala ty poranění, nejdřív nechtěla šít vůbec, ale pak nějaká ta vnitřní ranka furt krvácela, tak to sem tam přichytla jedním stehem. Šití teda milionkrát lepší než při prvním porodu, to tenkrát bylo snad horší než celý porod Akorát jsem furt hodně krvácela a tím se nějak nechtěla zavinovat rychle děloha, tak tomu doktorka pomohla nějak zevnitř rukou, to teda po tom porodu moc příjemné nebylo Ale pomohlo a už nás nechali být jen spolu
17. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Fotky našeho opuchlého bobka v albu :wink:
17. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Katy, ještě jednou mega gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to byl fakt fofr, ještě že to Michal stihnul, co :wink: A malá je nádherná a ty vapadáš naprosto úžasně!!!! co víc si přát. Nádhera :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Tak sláva, po dvou dnech už to tady frčí :slight_smile: akorát jsem teda doufala, že přibudou smajlíci a nic :astonished: :angry: :grinning:

tak co kočky s hořícím termínem, nedonutila vás ta nefunkčnost koníka jít rodit? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahojiiik...

Tak jsem se ve ctvrtek byla podivat na malou Sofinku a moooooc krasna!!!!! Cela Market!!! Na kontrole OK, bruch mi spadl a pry se vic vykulil, ale CTG v norme!!! Jeste na jednu poradnu a pokud prcek nevyleze, tak me 30. prijmou na vyvolani, kvuli otokum :frowning2: rikala, ze nema cenu me trapit:wink:

Kat moc gratuluji k princeznicce... je nadherna a ty vypadas, jak kdybys si jenom prisla pochovat do porodnice!!! Vypadas skvele!! jak ty to jen delas :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Katy malá je nádherná :wink: a maminka hotová modelka :slight_smile: jako bys ani nerodila.

U nás to po čtvrteční kontrole vypadá tak že čípek téměř rovný volně pro prst, kontra celkem pravidelný kolem 70 a prý každým dnem můžem čekat. Dr. se zeptala jestli to chcem v neděli, tak jsem jí řekla, no že by to bylo pěkné, tak nás trošku pošťouchla a uvidíme co se bude dít :sunglasses: snad to zvládnem taky tak dobře jako vy.
19. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky,
katy, mooooc gratuluji k nádherné princezně! A závidím rychlí a pohodový porod! Také by mě zajímalo jak jsi to udělala, že hned po porodu vypadáš tak skvěle :dizzy_face: .

Já byla na kontrole ve středu a bylo mi řečeno, že už nic nebrání porodu (já, že už jsem připravená, miminko už má také správnou váhu) tak si máme doma s tátou "udělat dobře" a pokud nám nevyjde ten první jarní den, tak se příští týden domluvíme co dál . Rovnou mi, ale řekl, že nechávají přenášek 10 dní - což už bych tedy hroooozně nerada!

Stále ještě neztrácím naděje na ten zítřek - skoro celou noc jsem nespala, celý den mě pobolívá a tvrdne břicho, trochu i záda. Tak to ještě zkusím večer podpořit svařákem a manželskýma povinostma:slight_smile:.
20. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
ahoj Kači, moc gratuluji ještě jendou ke Kačence. porod jsi měla v pohodě, dle čtení to je dobře. ale jako to je provokace vpadat jako modelka už v porodnici. mám depku :o) tak krásně nevypadám stále a to je Dominovi 13m :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
no teda, to mi vykládejte, že Kat ani Musilka ještě nejsou z porodky doma :astonished: Holky, beztak jste, tak šup sem a žádný výmluvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
Bré odpoledne Moc vám děkuji za gratulky tak zběžně jsem prolítla ale opravdu jen zběžně jak jste na nás myslely a povzbuzovaly Jaruš (teda pardon slibuju že jsem to napsala naposledy) Sofinku i mě na dálku. Dneska ráno nás propustili dom tak se zabydlujeme hnízdíme pelešíme se s princeznou v posteli a užíváme si ten první den doma. Jsem šíleně utahaná ale hrozivě šťastná pořád nad ní bulim hormony no Před chvílí jsem četla tady na FB i papírov přáníčka a slzy mám jak hrachy chudák Sofi bude mít slaný mlíčko až se za deset minutek probere
Zítra písnu víc jen ve zkratce Sofi je boží skoro nepláče kojíme přes den po dvou v noci po třech hoďkách teď tu leží vedle mě v košíčku a krásně si prdla do trikotu to zas bude nářez
Porod začal ráno v půl osmí po první tabletce ale to byly jen takový šolichy co jsem zvládla ve sprše pak v půl desátý tableta č.2 běhěm deseti minut rupla voda bylo to jak když vypustí bazén zavolali jsme taťkovi ten přišel jak žabák v zeleným a už to začalo být drsnější v poledne jsem si nechala dát epidurál to už jsem měla mžitky před očima a funěla jak mašina. Pak už to asi cca ve dvě bylo úplně nejhroší epi nějak přestával tlumit začali bolesti na kaďák a ve 14:20 se začalo tlačkat. To trvalo dvacet minut. Torchu jsem jíim u toho u konce omdlela tak jí museli pomoct por. asistetky a zmáčkli břuch a Sofi vyklouzla havička a na druhý zatlačkání tělíčko. Bylo 14:40 Hned jsem jí dostala na pupek a to mě probralo z toho komatu Nádhera mít ten uzlík na břiše. Pamatuju si jak byla strašně horká na tom břiše a šíleně křičela Pak jí odnesli na vážení taťka jí hlídal a fotil a začal druhej boj. Byla jsem festovně rozervaná u šití jsem hulákala víc než u samotnýho porodu. aLe za půl hodiny byl konec mudr. byl rychlej a šikovnej hezky si se mnou u toho povídal a pořád mi řikal ať nebrečim a kolik ještě stehů zbývá a jaké jsme vybrali zvláštní jméno
Pak jsem seskočila povalila jsem se na dvojlůžko s taťkou a Sofi a dvě hoďky jsme si jí užívali. Zítra hodim fotečky dneska nějak nemám energiu jdeme koupat Každopádně děkuji všem za podporu a zítra tu budu až mi Sofi po koju zabere
21. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
autor
Jo a zapoměla jsem... Včera když mě propouštěli tak mi písla Martinka ať vylezu z pokoje že je v jídelně. Přijali jí v noci s bolestma dali jí plegomazin jestli se to rozjede nebo ne ale asi teda nic a doufám že jí teda aspoŇ dneska propustí a nebude tam muset trůnit až do porodu chudák :frowning2:
22. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
dovalila jsem nějaké fotečky pro začátek :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
ahooooooj :slight_smile: Vítejte doma holky :dizzy_face: Fotky už jsem omrkla, malá je kouzlná :sunglasses: Pročpak ji nemáš v pase :astonished:

Musil, jakto že se napřed pokusili o normální porod, když ti naplánovali císaře? :confused:
22. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
A Martince držíme pěstičky, ať už se to rozjede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Musilko, vítám tě opět doma! Sofinka je opravdu kouzelná princeznička :slight_smile:

Martince závidím :wink: a doufám, že už bude mít brzy cvrčíka u sebe!
22. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
jen v letu musim kojovat....ale tohle musím napsat :grinning:

Martinka je maminkou !!!V 10:59 vykoukl na svět Matěj s mírama 3390 g a 49 cm, všichni jsou v pořádku!!!

Takže hurááááá maličký uličník je na světě :dizzy_face: moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně zdravíčka oběma :sunglasses:
22. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Tak to je hned při pondělku SKVĚLÁ ZPRÁVIČKA!!!! MOC a MOC Martince gratuluju :dizzy_face:!!!!!
22. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Nazdarek, vitam Musil zpet s nadhernou princeznickou :dizzy_face: , moc se vam povedla, jeste jednou Gratuluju!!!!
A s Martinkou je to skvela zprava, tak ji to skoro vyslo na prvni jarni den :stuck_out_tongue_closed_eyes: - supeeeeeeeer!!!! Ze moc moc moc moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A tesime se taky na fotecky!!!!

Jinak Musil z toho omdleni u porodu mam teda taky hruzu, ja odmlivam i pri injekci do zadku :sweat_smile: :grinning: .
Taky by me teda zajimalo, co je presvedcilo, ze te nakonec v pondeli nekuchli? Je to teda super, ze jste to zvladli, a ze si dostala ten nejkrasnejsi darek k narozeninam :sunglasses: . Me by se to teoreticky taky mohlo podarit, ale radsi bych, kdybych neprenasela :grinning:
22. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,
promiňtě že vám sem lezu, ale jdu vám ukázat fotku malého uličníka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.