• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ahoj Bajka, no já se tam nějak nemůžu dovolat, ale měla bych jít až v týdnu 12.-16. 10. tak se asi nepotkáme. A na srdíčko se chodí taky tam, že? je to přijednom?
18. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
ahoj baji no jasný že můžeš :wink:
Teda já mám zas dneska den blbec hlava mě bolí jak střep a o blití ani nemluvim :fearful: :rolling_eyes: :unamused:
18. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
a proč jsme se vlastně přestěhovali sem?
18. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
may no já osobně kvůli aninam se kterou se fakt nesnesu kvůli jejím názorům :wink:
18. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
proto jsem založila místnost kde se budeme moct s holkama který mám ráda a se kterýma si rozumím scházet. Je nás několik který zběhli právě kvůli aninam
18. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Aha, tak to jsem tím pádem v dobré sekci :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
may :grinning:
18. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
poslední dobou trpím pekelnými bolestmi hlavy, ale hlavně v noci, kdy nemůžu tou bolestí spát. :( paralen nepomáhá. Tak nevím jestli to není třeba od páteře. budu muset skočit asi někam na masáž, aspoň krční páteře.
18. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
may no vidiš a já si právě myslím že mě ta šiška bolí právě ze středeční masáže. Maserka řikala že jsem strašně bloklá za krkem že to zkusí odbloknout ale že to třeba půjde až po další návštěvě a myslím si že mám ten bolehlav právě z toho no :confounded:
18. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
hoj kočky, zdravím vás z dovči :wink: Včera celý den pršelo, tak to bylo na mašlu, ale jinak to jde, když počasí vychází :slight_smile: Už jsme byli na kolách, na loďce, hráli golf a pinec... ale na to jak nás tady vykrmují, je toho pohybu furt málo :grinning:

jinak jsem včera konečně cítila první pohyby. Sláva, už jsem měla strach a depku :sweat_smile:

a jsem ráda, že se to tady rozrůstá o známé i nové tváře :sunglasses:
18. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
cherub gratulka k pohybům :dizzy_face: užívej dovču :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
No já ji mám bloklou na 100%, já byla kdysik před rokem a ta masérka se až zhrozila, že to ještě nezažila. Ale pak měla takplno, že už jsem se neobjednala. Ale asi budu muset jít a víckrát teď.
18. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak jsem se konečně dovolala do nemocnice a jsem objednaná na velký UTZ. 19.10. až za měsíc... to asi nevydržím!
18. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. zář 2009 ve 12:48 • vlada84
Neuděláme si tady nějakou tabulku? kdo kdy jak?
18. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak malou jsem dala spát, jestli to klapne je druhá věc :sweat_smile: , a mám chvíli čas. Hezky se napapám a počtu.

Zdravím, "nové" tváře :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
mayla, musil nebo kdo chtěl dělat tabulku, ne? Já jsem na tabulky kopyto :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
já se přes víkend na to kouknu kdyžtak... :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
may, už máte vybrané nějaké jména?
18. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
No právě že vůbec nic... Nás nic nějak nenapadá a co se nám líbí, tak teď dávají všichni. Tak nechci aby moje dítě ve školce mělo stejné jméno s dalšími 5. Oběma se nám moc líbilo Nela, ale to teď hodně frčí u nás v regionu. A kluka nevíme vůbec. Sem tam něco vymyslíme a napíšem na papír a pak zas tam něco škrtnem a tak. Tak uvidíme co nám tam nakonec zbyde. Určitě chceme vědět i pohlaví abychom se pak specializovali na jména klučičí nebo holčičí. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
jj, samá Nela :frowning2: Taky už chci vědět, co to bude, ať se zbytečně nedohadujem o klukovi, když to bude holka nebo naopak. No co, musím počkat do 12. října, snad se mimčo hezky otočí a ukáže :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
tabulku po mě nechtějte excel nesnášim to jí radši narýsuju ručně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
musil, přesně jako já, excel a já, to nejde dokupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
kat přitom jsem excelový tabulky dělala dva roky v práci denodenně :grinning: ale prostě ten program nesnášim. musela bych udělat nějakou normoš ve Wordu
18. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
musil, tak to by mě zabilo, my teda v práci měli taky všechno v excelu, ale i tak je ten program pro mě španělská vesnice. Takže jsem se naučila, kde mám co vyplnit a kde zjistit výsledek a podobně, ale že bych si sama, jako švagrová, udělala tabulky na měsíční výdaje, že tu napíše částku a v dalších pěti listech se jí to taky změní, tak to je pro mě sci-fi :grinning:
18. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
No nic, jdu pověsit ven prádlo, dokud tam ještě svítí jakž takž sluníčko.
18. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
kat no ale to není těžký fakt jako když by byla nouze tak tabulku příští tejden udělám nebo se o ní aspoń pokusim :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
musil, joo? Já jsem ten excel ve škole nějak obešla nebo co, fakt tomu moc nerozumím...

Prádlo pověšeno, na slunku je teda hic, ale jak zaleze, brr.
Zítra se asi pojedeme kouknout do Mošnova na letiště, je tam den NATO nebo co, brácha tam dělá u hasičů, tak nám to hlásil. Jen jestli se malá nebude bát, uvidíme, při nejhorším se sbalíme a pojedeme domů.
18. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
kat, my chtěli jet taky tam, ale asi to nevyjde, zítra jdem na oslavu narozenin a v neděli se budou asi všichni léčit :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj, všechny Vás zdravím při pátku! Já dneska ráno vyrazila ke kadeřnici a "skejsla" jsem tam celý dopoledne a ještě tam skoro nechala celou výplatu :-!. Ale jsem spokojená a doufám, že se večer manžel alespoň všimne, že jsem někde byla.
Chtěla jsem se zeptat, byli jste na screeningu samy nebo s manželama? Manžel chce jit semnou a je už celý natěšený. Jsme objednaný na pondělí ráno.
To bude super, pokud se o nějakou tabulku pokusíte - já nejsem kamarádka celkově s PC.
18. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.