• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
zarzu, já taky beru na nákupy a tak šátek, dřív na Denču ergo, protože ona pak celou dobu spí a já můžu v klidu vybírat atd :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
Já mám teď Kačku venku v kočárku, je ve stínu a trochu fouká, má tepláčky, pod tím polodupky, body s dlouhým a tričko s dlouhým, na sobě má lehkou deku. Jednu ručičku má horkou a druhou studenou a teď babo raď :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
Tak já když mám jen tričko, tak Ela většnou body s dlouhým, tepláky, svetřík a v kočáře zavinovačku :sweat_smile: a sshám a sahám, občas rozepnu zavinovačku... no je to boj, jsem zvědavá, kdy s ní vylezu jen v bodyčku s krátkým a jinak nic :grinning: obávám se, že letos nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
cher, taky to vidím tak, že letos nebude ani to body s krátkým :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denča si teď hraje na písku, slunko svítí, ale fouká, tak má tričko s dlouhým, tepláky a punčocháče :zipper_mouth: :sweat_smile: A prý ji moc teplo není, tak asi dobrý... Ale když příjde kámoška s malým-dva a půl, tak on už měl několikrát letos jen šorty a tričko s krátkým :astonished: , a to já letos teda ještě šortky neměla a ani se mi nezdálo, že by někdy letos už byl takový hic :confused:
28. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
tak do kočárku dávám jen tepláčky a pod ně už nic, když přikreju slabou dečkou tak je to jako jedna vrstva navíc a to mu stačí, spíš s vrškem je to boj, i doma má kolikrát ledové ruce ale jinak je teloučkej. ale prý se podle rukou řídit nemám, Dr. říkala že je vždy důležité aby na hrudníčku a za krkem a nožky jako celek byli teploučký. Ale někdy mu na ty ručičky natáhnu ty slabounký rukavičky pro jistotu.
Týjo venku fičí, co já bych dala za to mít zahradu abych tam malýho vyšoupla :frowning2: to si užívá takhle jen o víkendu u našich. Jinak couráme po sídláku :unamused: a to mě moc neba
28. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
zarzu, mě to kočárkování taky moc nebere :pensive: Když jsme ještě bydleli v paneláku, tak jsem jezdila furt k našim na zahradu a teď už máme svoji barabiznu :sweat_smile: , tak je to super, Denča na písku, Kačka v kočárku po stromem :slight_smile: Já to sleduju z garáže od noťasu-vybil se mi, jinak s ním sedím venku na lavičce :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
noo holky tak teda to nošení je dobrý bič na rodiče, teď Domča nechce nic jiného než se chovat nosit a chodit po bytě achjooo když ho položim do lehátka brečí, pod hrazdičkou brečí. Už teda dva dny vzdoruju a nenosim tak snad se to zlepší. Jinak Manduca je super na nákupy to se musí nechat :wink:

Přeju vám krásný sluníčkový víkend :grinning:
4. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
@zarzuela Já nosila Kačku ze začátku furt, skoro celý den, všichni říkali, že pak nebude chtít spát nikde jinde blá blá, jenže ona se v postýlce furt budila, takže jsem nosila. Pak jako když utne, začala spinkat sama v postýlce, jen jsem pohladila a ona sama usnula :confused: :dizzy_face: a ještě se na mě usmívala :dizzy_face: , nebo třeba najednou usnula pod hrazdičkou-tohle jsem znala vždy jen z vyprávění-Denči se to nestalo nikdy, prostě pohodička. V šátku nebyla možná skoro tři týdny vůůůbec. No a poslední týden je to děs běs, pořád se budí, kroutí, spí maximálně 20minut v kuse :confounded: , takže jsem dneska zase vytáhla šátek... Řekla bych, že to jsou teda takové období :wink:
4. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
11. čer 2010 v 09:51 • verculka
hola hola jak se Vám všem daří? Chtěla jsem se zeptat jestli nějak s mimískama cvičíte a jak? Jak mimískové zvládli očkování?
28. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
zarzi no od včera si to prožíváme docela hustě. Včera odpol dostala hexu a prevenar a za tři hoďky už reakce. Strašnej pláč až se dusila a pak v noci horečka kterou nešlo vůbec sundat. Nezabíral ani nurofen ani zábaly nic. Až k ránu to prostě odešlo samo a te¨ˇd už má 37,2 tak snad to veče zas nepřijde.... CO vy ostatní ?
30. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,
nám se daří dobře, v sobotu jsem se vdala :grinning: :grinning: :grinning:

A jinak je taky všechno ok, hexu naštěstí snášela dobře, uvidíme další. Ostatní očkování "zadarmo" nedávám, nejsem toho zastánce...

musil, to je mi líto, že to málá takhle blbě nese :frowning2: Ach jo, snad už to bude dobré :pensive:

zarzu, jak pokračuješ s Azalkou? Pořád spokojenost?

Cher a co ty? Taky pořád spokojenost s Mirenou?

Já furt ještě nic neberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem si dělala pro jistotu test :grinning: , naštěstí je negativní :pensive:
30. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
ahojdaaaaaaaaaa :slight_smile:

U nás taky reakce na očko neproběhla, už máme i naušničky :dizzy_face:

Kat, ještě jednou gratuluju ke svatbě, to je pohádkový den, co? hned bych do toho šla znovu :sweat_smile:

S mirenou jsem spokojená, sice jsem docela dlouho špinila, ale teď už mám zase přes týden klid, měla bych mít zrovna MS, ale zatím nic, tak doufám, že ani nebude :wink: to občasné nebo i soustavné špinění může trvat i půl roku od zavedení, takže mě to nijak neznepokojuje, i když nepohodlné to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
cher, děkuji, no víš, já nejsem pro svatbu ten správnej romantickej typ :sweat_smile: Nikdy jsem se vdávat nechtěla, vlastně jsem to udělala jen kvůli holkám... Rozhodli jsme se měsíc a půl před svatbou, naštěstí měli volný termín, týden jsem věnovala výběru účesu a věcem kolem, načež to skončilo tak, že jsem si koupila šaty-jedny ze dvou zkoušených :sweat_smile: , objednala boty a hotovo, nechtěla jsem žádnou výzdobu a blbosti... Jenže moje drahá maminka mě převezla v tajnosti doma shromažďovala a shromažďovala, takže nakonec jsem měla stoly vyzdobené jako v albech z beremese.cz :grinning: , včetně pytlíčků s mandličkama a jmenovkama, organzy, lístečků růží, pohárů s datem svatby a jmény a takových těch volovin...no prostě se vyřádila, ale bylo to moc hezké a brácha udělal bezva fotky,
30. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
no tak to je maminka machr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: doufám, že nějaké fotky pak dáš na FB :wink:
30. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
já FB nemám ráda, hodila jsem pár fotek na beremko, odkaz u mě v albu :wink:
30. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
Ale fotky z domu a z obřadu ještě nemám, brácha mi je zapoměl hodit do noťasu...
30. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
překrásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak to děláš, že vypadáš jako bys nikdy nerodila :sweat_smile:
30. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
Děkuji :slight_smile: Já nevím, ale tak ty špeky kolem pasu mám :wink: Jenže tím, že jsem vždycky byla vychrtlá-rodinné dědictví :grinning: :rolling_eyes: , tak to jakž takž jde.
30. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
AHOOOJTE konečně to tu zas nachvilku ožilo :slight_smile: Musil je mi líto, že jste měli takovou reakci na očkování. Domča dostal zatím jen proti pneumokokům, ale nedali nám prevenar ale Sinflorix - ten je proti 10 tipům pneumokoka. Dr nechtěla zároveń očkovat Hexa protože prý tyhle dvě očkování dohromady nedělají dobré reakce, tak jdeme na hexu až za 14 dní, tak doufám, že to zas zvládne bez reakce tak jako teď.

Katy Azalka celkem dobrý, akorát já jsem taková trubka, že pořád zapomínám. Byla jsem x let zvyklá na Evru náplat, tak jsem na to nemusela myslet, a teď mi to dělá docela problém. Už jsem se taky schylovala k testu, ale vykašlala jsem se na to, tak snad se ve mě nic neklube :slight_smile: Už se těším až se k Evře po skončení koju vrátím

Jinak MOOOC gratulu ke svatbě, já bych se vdávala hned znova. Svoji svatbu jsem si ani moc neužila, vše jsme zařizovali na dálku a navíc už jsem byla těhu : :unamused: takže kiksů tam bylo mraky. Je super že máš takovou maminku, která se ti o vše krásně postarala.

Holky vy jste na FB? jak vás tam najdu?
30. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
zarzu, děkuji. Já bych se znova asi nevdávala, bylo to fajn, ale jak jsem psala, nejsem ten svatební typ :grinning: Máma se postarala, ale fakt musela tajně, jinak bych ji hnala :sweat_smile: Mě ty blbosti a všechno moc nebere, kdybych to měla vybírat sama, tak to ani omylem, ale když jsem to pak viděla po té svatbě hotové, tak to bylo milé překvápko, to zas jo :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
Holky taky vám po porodu tak padaj vlasy? já jsem z toho už zoufalá :o(
21. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
@zarzuela naprosto katastrofálně :sweat_smile: za chvíli budu plešoun :grinning: začala to cca 3 měsíce od porodu (stejne jako u Nikolky) a trvá to pořád, beru vitamíny, ale k ničemu. Pomůže až radikální ostříhání, ale na to nemám čas :pensive:
21. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
tak to je síla, taky se bojím, že mi tam zůstane 5 chlupů :o( já mám vlasy až nad zadek takže teď odevšad tahám dlouhé provazy děs běs. Všichni mi tadí to zkrátit :o( asi mi holt nic jiného nezbyde achjo.
21. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
@zarzuela Já to řešila hodně po Denči, dělala jsem "anketu" jestli pomůže ostříhat a většině to teda nepomohlo... Ony když jsou ty vlasy kratší tak nejsou tak těžké, ale vypadnou o něco později stejně. Povím ti svou zkušenost... Vlasy mi taky začaly po Denči padat asi tři měsíce po porodu a padaly dost dlouho, už nevím jak moc, ostříhat jsem se nenechala, pak to přestalo a začaly mi vyrůstat všude na hlavě nové vlasy, ale fakt strašně moc, moje holička říkala, že to tak dělá všem maminkám, co k ní chodí, až se nechaly nebo nenechaly ostříhat a teď mám vlasy hustější než kdy dřív. Teď sice zase začínají padat, ale vůbec si z toho už nedělám hlavu, taky mám vlasy skoro po zadek. Vitamíny jím sice taky, ale mám pocit, že to na to nemá až tak vliv...
21. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
Katy já jsem právě včera narazila na nějaký šampon Fitoval co doporučujou právě na padání vlasů po porodu, otázkou je jestli to nejsou jen vyhozené prachy :o/
22. črc 2010 v 07:14  • Odpověz
Ahoj holky, nemá někdo Azzalia? Mě ta antikoncepce nakonec sedla, takže kdyby někdo za rozumnou cenu prodával, koupím :slight_smile:

A jak se jinak máte? My máme dva zuby, průjem k tomu a mě asi praskne hlava, páč teď víc pláčeme...
12. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
ahojky, tak na vás zase koukám po 100 letech :grinning: tak Sofinka má dneska půlroční narozeniny, co? no a kočičky od katky a cher už přes, co? no je to síla. naši divoši budou mít narozeniny zítra. jen zarzu miláček má do půl roku ještě pár dní...

bože, jak to letí. přelítla jsem jen tuto stránku, protože když jsem na pc, tak spíš na FB. ale zarazila jsem se, že píšete o oblíkání a pak jsem si všimla, že to je z května :grinning: :grinning: tak to my jsme v květnu snad ještě topili...

kat, blahopřeju k titulu mladá paní a ke krásným fotkám :wink: já jsem se vždycky chtěla moc vdávat, svatba se mi líbila, ale znova bych do toho nešla.

dneska jdeme do poradny, tak jsem zvědvá, co ty naši řízci budou mít za míry a váhy :grinning: už jsem pěkný rambo :grinning: taky by měla mudra kluky očkovat, zatím mají jen to z porodnice, protože se jim ramínka dlouho hojila. Adámek je malinko nastydlej, tak uvidím, jestli to zase neposune, ale je to síla, že ještě nejsou očkovaní kromě tbc...

já jsem bez antikoncepce, s mýma neprůchozíma vejcovodama - k čemu. a jinak vlasy mi padaly taky úděsně, začalo to cca 3 měsíce po porodu, kojila jsem do konce června a v srpnu jsem se nechala ostříhat cca o 10 cm, stejně jsem se chtěla nechat ostříhat, jen jsem si nedovedla představit, jak s tím těhu pupkem sedím u kadeřnice. a myslím, že to je ok, vlasy padají tak normálně, jako kdysi. klíďo bych to ještě zkrátila, ale kadeřnice nechtěla ani těch 10 cm, smlouvala jsem o každý cm :grinning: jak jsi dopadla ty, zarzu, už ti to tak nepadá?

tak kočičky, mějte se krásně, kdybyste měly chuť, tak si mě na fb přidejte, už tam mám musilku a občas si písnem :wink: papapapapapa
16. zář 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj aholky :slight_smile:

Zlatovásko a která ty seš? kukám k Musilce a vůbec nevím, kde tě hledat :grinning:

Kat, taky máme už dva zuby, byl to boj, asi 14ti denní řev a protivnost :sweat_smile: ale přežili jsme všichni a už je to zase dobré :grinning:

Jinak se máme celkem dobře, sice nás trápí Nikolčino "zdraví", ale budeme to muset nějak přečkat a vydržet, obrnit se, ať jsme tady pak jen pro ni a ať to zvládne psychicky i fyzicky hlavně ona sama :pensive: Do školky ještě nechodí, je v rekonstrukci, takže až za 2 měsíce by měla nastoupit.
A Elenka je zlato, sice je flákota, ale to už jsem si zvykla a znám to od Nikolky... nebaví ji to na bříšku tak čas tráví na zádech... takže nějaké pokusy o lození nebo plazení jsou v nedohlednu... ale sílu v ručičkách má, z lehu se krásně sama přitáhne do sedu, ale na břichu nějaké vzpírání praktikovat nehodlá :unamused: no co, alespoň se mi nikam jen tak nezaběhne :sweat_smile: :grinning:
16. zář 2010 v 09:51  • Odpověz
@zlatovlaaska aaaaaaaaaaaaa, už tě mám :grinning: vyčetla jsem tvé jméno na UTZ :grinning:
16. zář 2010 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.