• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
@cherub ty špijónko :grinning: už jsem si tě taky přidala :wink:
16. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
@zlatovlaaska Ahooj, my taky dneska slavíme půl roku :dizzy_face: Strašně to letí :frowning2:

@cherub víš jak se doporučují na FB přátelé? Kdyby jo, tak mi prosím doporuč Zlatovlásku. Já s tím FB furt nějak neumím zarábět :sweat_smile:

My se koulíme už sem tam a už se i plazí. Sice jinak než Denča, ta se odstrkávala nohou, Kačka bude Rambo, přitahuje se jen rukama :grinning:
16. zář 2010 v 10:00  • Odpověz
@zlatovlaaska Děkuji za kondolence ke svatbě :grinning: :grinning: :grinning: Bych se nejradši už zas rozváděla, jak mě s.re :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 10:01  • Odpověz
@katarina82 jéíéé, o té kondolenci bychom si mohly pokecat... my se rozváděli v pondělí. tak snad to byly jen erupce... a zase bude

víš, že jsem ani nepostřehla, že jsou holky stejně? To je zase objev :grinning:

jsem tě na fb našla, takže jsem si tě přidala.

no nic, jdu máknout, za půl hoďky máme být u mudry. páá
16. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
a jaké míry mají vaši drobci v půl roce?

Ela měla 7040g a 69cm :wink: teď mám ale dojem, že je tak o 3cm delší, to byl skok a ze všeho rázem vyrostla, snad ze dne na den :sweat_smile: :grinning:
16. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
My jdeme na prohlídku za hoďku, ale dlouhá je jak týden před výplatou :grinning:
16. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
Koho máte ještě na FB? Zarzu?
16. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
Zarzu nemám :confused: ještě Martinku a pak Skretika :sunglasses:
16. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
Skretika nemám :frowning2:
16. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz
už jsem ti posalal návhr na Skretika, inciály K.R. :wink:
16. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
Čágo, bágo, tak já měla po poradně hned návštěvku a pak jsem sjela pokoupit nějaký zásoby do ledničky. Tak tedy, zde jsou míry a váhy:

Filip 9,32 kg, 70 cm
Adam 8,6 kg, 69 cm

je zajímavý, že jsem si je sama měřila v 5 měsících a zdálo se mi, že mají cca 71 cm, ale to záleží na tom, jak natáhneš nožku. nicméně váhy mají výtečné :grinning:
16. zář 2010 v 16:43  • Odpověz
@katarina82 hoď taky aktuální míru a váhu :wink:

@cherub o tom, jak rostou bych ti taky mohla povídat, už mám doma přes 3 krabice od plen, z čeho vyrostli. ale zase lepší velký kluci než malej mindráček... píšu z osobní zkušenosti z rodiny... mužskej má snad 190, takže mají být po kom velcí :wink:
16. zář 2010 v 16:46  • Odpověz
My přesně v půl roce 68cm a 7050g :sunglasses:
17. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz
@katarina82 ale to se Kačenka taky snaží :grinning: pěkná míra a váha :wink:
17. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky kočičky!!!!!!! Po hodně dlouhé době jsem here, se na Vás jdu podívat! A hlavně na ty Vaše poklady jak rostou!
My jsme stále bez zubu a máme 69cm a 7,58kg na půl roce! A stále nemáme očkování, páč když se nám vrátili bílé krvinky do normy, tak máme špatné jaterky a protilátky:frowning2:

@zlatovlaaska Filípek je teda kus chlapáka!!!! Jsou oba nádherní!!!!!
@cherub Mě to taky tak přijde u Matěje, najednou je tááák dlouhý! Jinak jsem ho dnes šoupla do sporťáku, Mates byl vykulenej a čučel pořád po okolí, ale já z toho moc nadšená nejsem:frowning2: je to takový divný pocit, celou dobu jsem na něj viděla a teď jenom když odkryju stříšku na sporťáku:frowning2:
@katarina82 hahaha:grinning: tak my se taky v po hádali:slight_smile: tak jsem ráda, že bylo jen něco ve vzduchu:grinning: taky válíme sudy a plazíme stejně jako Kačenka:slight_smile:
1. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz
@martinka.t no nazdárek ženo, to je dost :grinning:

copak to Matějovi pořád je, že ho trápí zdravíčko? já myslela, že už jste se z toho dostali :pensive: tak tfuj tfuj, ať už tomu přijdou na kloub a je brzo líp :dizzy_face:

Marti, co máš za sporťák? nejde ti otočit i jako hluboká korba? my vozíme sporťák naklapnutý tak, abych do vnitřku viděla. Netušila, jsem že to tak jde, taky se mi do něho nechtělo přecházet a když jsem poprosila manžela aby to už tedy vyměnil, tak jsem zírala jak puk, když to naklapl proti směru jízdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Myslím, že by to tak mělo jít všude :confused: buď máš přehazovací rukojeť, nebo otočnou korbu, ne? :sweat_smile: :wink:
2. říj 2010 v 07:40  • Odpověz
@martinka.t Taky držím palce, ať jste ok :wink:

My teď 14 dnů marodili, všichni. Holky měli chycené prudůšky, rýmu jak blázen, Denča to přítáhla ze školky :confounded: Asi to teď bude furt. Vůbec na to nejsem zvyklá, Denča byla nemocná minimálně, ale teď v té školce to asi pofrčí, no... Blbý je, že to všechno teď chytne i Kačka :unamused:
2. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
@cherub Haha:grinning: no říkala jsem si, že Vás nesmím zanedbávat:grinning: ale to víš, času málo!!! Co Vám budu povídat:grinning:
Taky jsem si myslela, že už to bude oukej! Ale tak snad ty další testy snad už budou dobré!!! Nikdo nic pořádně neřekne, ani nevím z čeho by ty jaterky mohl mít špatné:frowning2: no uvidíme!

No právě, že tenhle CASUALPlay je jenom ve směru jízdy, ten sporťák se totiž přidělává cvokama na tu konstrukci! a samo ještě nějaká tyčka:wink:.. ta nová verze jde proti směru, ale zase ta vana je dost úzká! Ale pomalu si zvykám, prcek čučí do světa, tak je spokojen! Je v tom takový majinký:slight_smile:

@katarina82 Nooo to je úděl školek:frowning2: tak snad to nebude tak časté!!!! Musím jít krmit dravou zvěř:slight_smile: tak pá
2. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz
@martinka.t Taky máme casuala, ale tu starší verzi, ještě po Denisce. To si zvykneš, že kouká po světě a nakukuješ jen přes boudu. My sporťák ještě nevytáhli, mám ho na půdě, musím ho vyprat, se mi nechcééé :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Zatím když už jezdíme v kočárku, tak beru autosedačku, vidí hezky, já vidím na ní... Ale je fakt, že žádné extra dlouhé procházky v kočárku nevedeme.
2. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahoj, zase po delší době :wink:

jé, @katarina82 , vy ještě jezdíte v kočárku s autosedajdou? my jsme ve sporťáku už 8 týdnů... klukům se tam líbí, mají výhled, lidi na ně čumí, oni na ně a já čumákuju okénkem, jak píše kat a je to ok :wink: jen pořád honím deku, kterou jim zabalím jako pod nožky a oni jak se vrtí, tak jí uvolní, ale jinak jsem spokojená.

@martinka.t držím palce, ať jste brzy ok...

holky, nepoužíváte některá z vás nánožník? uvažuju, že bych ho koupila, jen ať to nejsou vyhozený prachy... vím, že máte jedno, ale pro ukázku posílám... děkuji za rady :wink:
http://www.kocarky.cz/prislusenstvi-nanoznik-exlusive.html
16. říj 2010 v 00:52  • Odpověz
@zlatovlaaska Ahoj, už jezdíme taky v kočárku, nánožník už teď používáme, jinak by jí byla zima. Kluci jezdí bez ničeho? :confused:
16. říj 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holkyyy :slight_smile:

@zlatovlaaska nánožník vypadá dobře, určitě bych ho pořídila, už je kosa jako z nosa :grinning: My nánožník už používáme, dokonce jsem dala Elenku už i do fusaku :sweat_smile: Ale zase ji nenavlíkám, nenosí ani punčošky ani svetřík pod bundu. Ona totiž oblíkání nesnáší, já se u toho taky nervnu, celá se zpotím a pak zuřím :grinning: takže chodí oblíkaná light a teploučko ji zajišťuje fusak :sunglasses:
16. říj 2010 v 11:04  • Odpověz
@zlatovlaaska Zlatu já nánožník vlastním a neměnila bych! Právě je to good na tu deku, i když se odkope, pořád nožičky schované!
@cherub Taky máme od té doby co jsem ho dala do sporťáku fusak, jen se bojím toho, jestli mu v zimě nebude zima :confounded:
16. říj 2010 v 19:13  • Odpověz
@martinka.t Já myslím že nebude :wink: teď je venku 10° a fakt jezdí jen v teplákách, tričku a bundě :slight_smile: jak přituhne, dostane ještě punčošky a svetřík a když bude mega ouvej, tak se na to vše vytáhne ještě kombinéza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a stejně by se s takhle malýma dětma nemělo chodit ven v teplotě pod -5°, takže tyhle vrstvy co jsem teď vyjmenovala by fakt měli bohatě stačit :sunglasses:
16. říj 2010 v 19:20  • Odpověz
super, taky chodíme jenom v tepláčkách, dlouhý rukáv a bunda! Kombinézu sháním.. vybrala jsem si od Topolina, jenom nevím jakou velikost! Co takhle poradit? No na letošní zimu jem fakt zvědavá:frowning2: jestli bude tak krutá jak slibují:frowning2:
@cherub
16. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz
@martinka.t krutá nebude, nevěřím jim :grinning: a zase, pod -5°by se fakt nemělo ven chodit, max na dobu nezbytně nutnou... a pod -10° bych rozhodně nešla :confounded:

velikost... no, mám 2 kombiézy, jednu lehčí, vel. 74 a druhou, kterou nosila Nikolka v roce a půl a to je 82. Když je na sebe položím, jsou naprosto stejně velké :grinning: Elence budou obě jen trošku větší, takže nic kupovat nebudu. Ela má teď cca 72 - 74 cm, podle domácího měření :slight_smile: Takže zítra ti klidně ty kombinézky přeměřím a když budeš kupovat tak si prostě vyžádej míry od ramen po konec nohavic a podle toho se pak rozhodneš :wink:
16. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz
@cherub No doba nezbytně nutná pro nás bude vyčůranda a vykaděnda Sonníka:slight_smile: nejhorší, že když si vzpomenu na loňskou zimu, lítali jsme po venku klidně 4 hodiny:slight_smile: sakra:frowning2:

Super, tak prosím přeměř, já to nějak pořeším...
16. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz
jojo, tak na venčení hafíka bych doporučovala, aby sis koupila manducu nebo jiné nosítko, pak o 2 čísla větší bundu - nebo používat manžovu, pak kombinézku pro prcka (ale pod ní by bohatě stačili jen punčošky a body s dlouhým) a můžete venčit takto, budete se hřít navzájem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kdybych náhodou zapomněla, tak se mi prosím připomeň :sweat_smile: teď nemůžu měřit, Nikolka v pokojíčku kde obě kombinezky mám spí a do rána je dlouhá doba a víš jak, mateřská demence a vykojenej mozek dělají své :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz
@katarina82 to ne, kluci jsou přikrytý jednou menší fleesovou dekou a přes to další. dávám jim na bodíčko a punčocháčky ponožky a kaťata a od včerejška zimní bundičku, do té doby takovou teplou mikinku s kapuckou a čepičku. takže jim zima není. rukávy u bundy jsou delší, takže rukavičky sice nosím sebou, ale nedávám. na nánožník se těším, ve čtvrtek ho pojedeme koupit do Kolína :wink:
18. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz
@cherub děkuju za rady, já jsem právě na nervy, že jim pořád zahrnuju ty deky pod nožičky. no a moje máma, pro korunu by si nechala někdy fakt vrtat koleno, tak mě přesvědčuje, že to není nutný, ale já si právě myslela a myslím, že jo, tak proto jsem u vás sondila :wink: už se těším, bude to lepčejší :wink:
18. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.