• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
@martinka.t to fakt ráda slyším.

ještě jednou děkuju :wink:

jediný, co mi štve, že máme takový kočár a oni nedělají nánožníky ve všech barvách kočáru, ale jen ve 4, takže se budu rozhodovat mezi červenou, černou, khaki a stříbrnou. musím to vidět, proto jedeme do toho Kolína... Zajedeme ko krámu i s klukama a kočárem a necháme si to předvést :wink:
18. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
@cherub No my máme beco!!!!! Ty jsi zlatá!!! To mě nenapadlo :wink: vezmu si bundu po babičce:slight_smile: hlavně, že budeme všici spokojení!
@zlatovlaaska lepší to vidět na živo:wink: a uděláte si aspoň výlet:grinning:

Jinak se musím dnes pochlubit! Udělala jsem výborný kup zimní bundu od GAP za 90:grinning: je jako nová!!!!! No nekupte to! Akorát vel. je 3-6 a tomu mýmu bobíškovi je velká:frowning2:
18. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
@cherub jak jsi popisovala vrstvy, tak se mi udělalo úplně mdlo, když jsem si představila, jak to na ně rvu 2x :confounded: no nic, budu to muset zvládnout. zatím dávám na body s dl. rukávem bundu...
18. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
@martinka.t gratuluju ke kaufu :grinning: to číslování mi bere nervy, to je strašný...
18. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jo a ještě, konečně se můžeme nechat očkovat, takže zítra jdeme na první bodanec!!! Tak snad to s námi nic neudělá:wink:
18. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz
@zlatovlaaska No teď mi došlo, že anglání to mají vždy o vel. větší než my! A němci zase opačně!!!!

Fuuuuj nezávidím Ti to, už teď mě ročiluje ho navlíkat do toho mála, co mu dávám a taky kvůli tomu omezuji chození někam, kde bych ho musela svlékat:grinning:

Kočenko jdu na Přešlapy, tak hezký večer!
18. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz
@cherub hezky jsi se definovala... prej mateřská demence a vykojenej mozek... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz
@martinka.t to jako první od porodnice?
18. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
@martinka.t jj, užij si bednění, já jdu dovařit to kuře na paprice a půjdu taky do hajínkova :wink:
18. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
@zlatovlaaska No krom TBC jsme nebyli očkovaní vůbec!!! Kvůli té alergii a potom kvůli BK:wink:
19. říj 2010 ve 14:30  • Odpověz
@martinka.t Tak co očkování? Dobrý?
19. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
Máme nemocnou Baku-tu naši dalmatinku :frowning2: Po obědě se pozvracela, poslala jsem ji ven, abych jí vyčistila pelíšek, ona došla ke stromu a tam si lehla a už nechtěla vstát, brácha s ní zajel na veterinu, dostala antibiotika a ještě další dvě injekce, měla 40 horečku, nesmí ven, jen vyčůrat a domů, jenže ona je apatická, od té doby nevylezla z pelechu, teď jsem ji doslova dovedla-přidržovala jsem ji, ven, ale ani se nevyčůrála, ušla pět mětrů, podlamovaly se jí nohy, pak si lehla na trávu a konec. Dosmyčila jsem ji domů, tak se svalila na pelech a jen leží a těžce dýchá Pokud taková bude ráno, musíme hned v osm na odběry. Ach jo, tu nemůže být chvíli klid, furt nějaký problém :cry:
19. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
@katarina82 je mi to líto :pensive: my jsme takhle před 19 dni přišli o kočičku, nechali jsme ji uspat. měla zánět ledvin, kameny v močáku :pensive: Nikolky strašně brečela, občas si ještě vzpomene a je to kalamita :pensive:

držím pěsti, ať se hafík uzdraví :dizzy_face: :pensive:
19. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
@cherub To mě mrzí :frowning2: A jak jste na to přišli, že má zánět ledvin? :confused: To, že Nikolka plakala je jasné. Já obrečela každé naše zvířátko a jak... S Bakou už to bylo jednou nahnutý, má něco s páteří a po porodu Denisky se to pak zhoršilo, už ani nejedla, nepostavila se, vozili jsme ji na kapáky, nic nezabíralo. Jeden večer už byla tak špatná, že ani nemohla pohnout hlavou, rozhodli jsme se, že ji hned ráno odvezeme utratit, že se bobek jenom trápí :pensive: Oplakávali jsme ji s Michalem do 4 do rána. Pak jsme šli spát, a ráno, světě div se, ona vylezla z pelechu jakoby nic, vyskočila :astonished: :astonished: :astonished: na postel a prostě dobrý :dizzy_face: Dodnes to nechápeme, protože i když měla lepší období, tak na postel nevyskočila, maximálně opatrně vylezla-když jí bylo líp, ale prostě od toho dne, klepu na dřevo, už žádný větší problém nebyl. A to se s tím přitom předtím léčila přes rok :confused:
No a teď je to podruhé tak zlé, ale horší je, že nevíme z čeho :unamused: Doktor měl podezření na otravu, ale to se mi nezdá, že by ji někdo chtěl otrávit, ona je neštěkavý pes, na zahradě je málo, je zima, tak furt sedí doma... Nevím :frowning2:
19. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz
@katarina82 tak co pejsek, jak jste zvládli noc? snad to dopadne jako posledně :wink: Jinak v dnešní době jsou lidi tak zlí, že ji bude vadit i naprosto bezproblémový pes :rolling_eyes: pokud si dr. myslí, že by mohla být otrávená, tak bych tomu i věřila. Lidi jsou prostě svině... stačí závist, že máš krásné dvě holčičky, manžela, jste spokojení a už to někomu může vadit a může chtít vám to štěstí narušit.... :pensive:
Ale snad se na to dívám až moc černě a bude dobře :dizzy_face:

My jsme na tu naši číču přišli tak, že čůrala krev... a abychom si toho všimli (protože v písku to poznat nejde), tak ná začala čůrat do bot, nebo se vyčůrala na cokoliv, co jsme nechali na zemi - batoh, tričko, deka, dokonce i do koše na prádlo s čistým prádlem :angry:
Jeli jsme na veterinu, tam to nejprve viděli na zánět močáku, dali nám ATB a že uvidíme. ATB zabrali, alespoň jsme si to mysleli, asi 3 týdny přestala čůrat všude, kde ji napadlo, ale pak jsme jednou přišli domů a celá zem v koupelně byla prakticky zalitá krví :pensive: Tomáš s ní hned jel a UTZ ukázal, že má kameny a něco s ledvinama. Operace by stála asi 4tis, ale nezaručila by úspěšnost... nechali jsme ji uspat :pensive:
20. říj 2010 v 08:50  • Odpověz
@cherub Dneska je Bakuška lepší, ráno se normálně zvedla a šla si lehnout do ložnice, už i vypadá zdravěji. Takže ráno jsme na ty odběry nejeli. Šla i ven, obešla jsem s ní barák, moc se jí nechtělo, ale nepadala ani nic podobného, dokonce somrovala snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže je jí rozhodně líp, včera i kdybych jí dala do pelechu řízek, tak ho nesní... Ale teď trochu zvracela, jen šťávy, venku žrala trávu, myslím, že to bude ok Večer jí dám rohlík trošku namočený ve vývaru, granule riskovat ještě nebudu :pensive:

Chudák kočička, to je hrozné. My jsme tak museli nechat uspat roční kočičku, protože se u ní zjistila cukrovka v nějaké těžké fázi, prodlužovaly se jí nohy a tak :frowning2: Chudinka, břicho měla jako balón, musela by denně dostávat inzulín a i tak by prý na tom nebyl dobře. A pak jsme museli nechat uspad asi 9 měsíčního pitbula, Agátka, takové zlatíčko to bylo, měli jsme ho s bývalým, jenže nějak jí dělalo problém vyskočit na sedačku a tak, na rentgenu se zjistilo, že jí chybí na zadních nohách ty kyčelní jamky nebo co :frowning2: Operace jedné nohy by stála desítku a i tak by prý nikdy nemohla normálně běhat a skákat :frowning2: Tak jsme ji nechali uspat. Obrečela jsem to strašně :frowning2:
20. říj 2010 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.