• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
jo holky a 1.4.10 je v praze velká výstava já se tam chcu jet podívat http://www.veletrh-hracek.cz/
7. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
měli by tam prej bejt nějaký předváděčky šátkování a hodně novinek co bude na trhu :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Dobre utery :grinning:
8. zář 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
Krásné ráno :slight_smile: Dneska moc nebudu jedu ke kadeřnici a pak mám spicha s kamarádkou tak přifrčim domu až odpol. Konečně po třech měsících shodim háro už se nemůžu dočkat vypadám jak rousňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
ahoj holky, jsem z diskuse vítězný duben, květen, červen, čekáme 2 pumprdlíky po ivf, můžu k vám občas juknout?????
8. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Zlatovlásko, určitě jukej, ale ne jen občas :wink:

Já tu taky dneska moc nebudu, mám návštěvu od ána až do odpoledne a pak přijde z práce manža :sweat_smile: Alespoň nám to rychleji uteče, dítko je dneska abnormálně protivný, tak už se těším až bude 20:00 a ona bude spát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
ahoj cherub, jukat budu, dík :wink:

musilku už znám, proto se ráda přidám... :wink: a s tou kadeřnicí to je dobrý nápad, taky bych se měla objednat. chodím na melír 3x do roka a už by to asi zase chtělo :wink: :wink:

dneska mám celkem klidný den, na zítra jsem si domluvila 3 ranďata s kámoškama.

tak zatím a mějte se :dizzy_face:
8. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
zlatí čááááu :grinning: jsem ráda že ses přidala :wink:
já jsem byla zvyklá chodit po šesti týdnech no a teď jdu fakt po třech a půl měsících. Mám odrosty asi 7 cm humus prostě už to potřebuju jak prase drbání :sweat_smile:
8. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Noooo a ja tu zustanu sama:frowning2: dnes to nevypada, ze se pretrhnu:slight_smile: no ja se zase nechala ostrihat na mikado, ale zase bych chtela uz dlouhy vlasy... pac mi ted hrozne rostou a nedrzi tvar mrchy :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
nazdárek musilko :wink: mě to háro asi pomalu roste, po 4 měsících cca ty 4 cm, takže když to nafoukám, tak to není tak zlý... a radosti si dělat musíme, ne? :wink: asi se objednám taky na příští týden, ale nevím, jestli před nebo po screeningu :wink:
8. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
marti, nejgeniálnější účes je culík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten, kdo ho vymyslel, toho miluju :grinning: :grinning: :grinning: a nebo takový ten bordel do skřipce, co se nikdy nepovede stejně, to je taky gut :grinning: :grinning: :grinning: uvažovala jsem o zkrácení, ale nechám to tak, jen se mi trošku ulevilo, protože okolo toho 7-10 týdne mi strašně padaly vlasy, teď to je už lepší...
8. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
no mě teď taky rostou jak zběsilí i chlupy na nohách mi rostou rychlejc :grinning: :grinning: :grinning: i nehty :sweat_smile:
marti já měla taky to mikádo vzadu vyšmikaný pak jsem si nechala stříhnout ofinu ale už jí nechci :sweat_smile: tak jí nechám růst a asi jdu teď znova do mikáda mám už hodně dlouhý háro. jediný co je u mě podmínka aby mi to šlo tak nějak dát do culanu páč já si musim vlasy žehlit a každej den se mi fakt nechce :sweat_smile:
8. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
musilko o chlupech mi ani nemluv, začíná mi chlupatět pupek, prej to je normální, před asi 4 lety mi to ukazovala kámoška, to jsem zírala... no hormony s náma cvičí, to asi aby pumprdlíkům nebyla zima, tak se osrstíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já mám háro skoro k zapínání práskačky, ale jak to stejně furt nosím do culíku nebo toho bordýlku, tak bych to nechala asi tak o 10 čísel zkrátit... uvidím, jaký bude momentální záchvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

musil a v kolik jdeš na krásnění????? já musím za chvíli letět, venčit naší šelmu... :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
zlatí já jdu teď hodit sprchu a před půl desátou frčim v deset tam mám bejt a v půl jedný mám spicha s karamádkou na kafíčko jedu do Jičína akorát tam začíná Město pohádek tak tam cournem :sweat_smile: :dizzy_face:
a chlupatá jsm jak opička asi čekám holku :grinning:
8. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
tak ja na sobe zadny zmeny nepozoruji:grinning:

Zlati jojo culik je fajn, ale nemam rada porad to same, tak me to pak vadilo, ze s tim nic jineho nez cuml udelat nesel:frowning2: tak mikado je vyborny, ale ted jak to nejak roste, tak to nedrzi ten tvar ktery by melo :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
marti to já fak chlupatim ale je taky dost možný že to je po tch těhu vitamínech že mi po tom rychleji rostou vlasy a nehty je v tom křemík a ještě něco tak asi to působí na moje ochlupacení :grinning:
8. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
To laduju taky:grinning:
8. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
marti tak to třeba teprve přijde anebo fakt čekáte klučíka :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
holky frčim budu tu odpol kolem třetí papá :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli se k Vám můžu přidat ????
8. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Of.. to vis, ze muzes...

Musil no ufidime..

kolem treti uz budu mit padlaaaaa :dizzy_face:
8. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Marti : díky moc :slight_smile: jsem v práci takže tu jsem do těch 15 hodin a doma už net moc nezapínám stačí mě to v práci :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
No ja to mam uplne stejne!!! V praci mi to staci.. mame hafana, takze volny cas radeji venujeme jemu a doma na net uz nezbyva moc casu...
8. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
musilko, ty mě vždycky pobavíš, doufám, že si město pohádek užíváš, když už jsi krásná :grinning:
8. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
marti, buď ráda, že změny nepozoruješ :grinning: a mikádo je fajn, mívala jsem ho vždycky, když mě právě taky přestal bavit ten stejnej culík :grinning:
8. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj of, vítej, tak to jsi exempláš, já jsem závislák na pc a na koňovi, no comment :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
jo, to my taky, ale já zase nemusím koukat na tv, takže někdy jsem tady, hlavně, když je manža mimo domov, tak to je prima si tady moct pokecat a tak :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
:grinning: kukenzí už jsem tu :grinning: konečně vypadám jako člověk a ještě jsem nakoupila tunu věciček :grinning: našla jsem v JC krásný bzárek s věcma z NEXTu a mothercare tak mám krásný ťu ťu věcičky :grinning: ošmiklá jsem na mikádo vzadu vystříháno je to fajn a větrá mi krk :grinning:
8. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
no de ste pani ? :grinning:
8. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
čus musilko - fešando, tak tys to vzala i přes pakupky, jo? já zatím nic nakupovat nechci, vím, že bych měla záchvat a byl by to víc masakr než užitečné nakupování... :confused: :confused:
8. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.