• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
ahojky holky!
mohla bych se k vám přidat? příští rok čekáme druhé miminko :wink:
18. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
čauky, jste se tady rozjely, dočtu vás zítra, koukám na tenis a už vypínám bedýnku, papa a dobrou noc a pěkný víkend :wink:
18. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Brý ráno,

Luci, jasně, přidej se :wink:
19. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Bré ráno ženy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ajji na screeningu byl se mnou manža a byl se mnou i předtim ještě na vaginálním a v poho byla jsem ráda že je tam se mnou :wink:

luci vítej v klubu :grinning:

Co máte v plánu dneska ? Já jsem ráno omotala hajzlik ale teď už je mi fajn. Tak kolem poledne vyrazíme s manžou směr jičín potřebuju do tesca na nákup a taky chcem jít (teda manža chce jít já se budu jen koukat :grinning: ) na nějaký papáníčko :grinning: Tak si uděláme hezký odpoledne.
19. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
My pojedeme do toho Mošnova, ale ještě nevím v kolik, páč brádha s Michalem stěhujou dědovi starou sedačku pryč a novou dovnitř :slight_smile: Ale to by měli být do oběda hotovo a pak bychom asi vyrazili. Uvidíme.
19. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky,
díky, že jste mě vzaly mezi sebe :wink: vidím tu i pár "známých" tváří :slight_smile:

my dneska zateplovali babičce (tchýni) pokoj, takže jsem celý den v kole - počínaje stěhováním nábytku a konče věčným luxováním :slight_smile: vím, že bych se už v tomhle týdnu měla šetřit, ale je mi ok, tak proč bych drahé polovičce nepomohla... jinak ještě ve 12tt jsme spolu skládali uhlí na zimu :grinning:
teď večer jedeme na hokej - taťka hraje, tak se na něj mrknem a zastavíme se na kafíčko u příbuzných :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

tak pěkný zbytek soboty! :wink:
19. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
zlatovlaska hele já měla s doktory šílené trable.Jeden mi do zprávy dokonce napsal, že jsem depresivní a úzkostná osoba. No vzhledem k tomu, že mě viděl 5 minut, tak nevím jak tuhle diagnozu stanovil. A pokud předpokládal, že když krvácím ve 12tt těhotenství a mimi naměřil na UZ hodně malinké, tak budu výskat radostí, tak to at jde do háje.
Vzhledem k tomu, že mi bude 40, jsem diabetik na inzulínu, s vysokým tlakem, po 20 letech snažení a po několika IVF poprvé v životě těhotná, bych předpokládala, že dr pochopí, že mám strach.
To bylo na pohotovosti na gyndě.
A můj gynekolog? Raději ani nemluvit. Vypadalo to, že tomu těhotenství moc šancí nedává, tak co by se namáhal, mi alespon poslat do rizikové poradny.
Takže jsem změnila gynekologa, sice musím dojíždět 20 km, ale je úplně skvělej. Opravdu mě strašně pomohl psychicky.Nehledě na to, že naměřil mimíska o 3 cm většího než dr na pohotovosti o 2 dny předem. Takže jsme v normě.
A na pohotovost? Doufám, že ji nebudu potřebovat,ale kdyby, tak jedeme jedině do Prahy. I když to máme 60 km.
20. zář 2009 v 06:38  • Odpověz
Dobré ráno,

tak na tom dni NATO jsme nakonec nebyli, páč bylo hezky, nikomu se tam moc nechtělo, tak jsme se na to vykašlali a radši udělali grilovačku :slight_smile:

pet, doktoři se někdy chovají s prominutím jako hovada :angry: Naštěstí jsem natrefila na super gyndaře, ale taky jsem k němu musela přejít od jedné babizny, a ten je fakt super. Tak celkově jsem na doktory měla štěstí, jen u porodu byla jedna kráva PA :angry: , která se na mě po příjezdu do porodky pohrdavě podívala a řekla mi, že jestli si myslím, že takhle vypadají maminky, které jdou rodit, tak jsem jako na omylu :angry: :angry: :angry: A to mi řekla ve výtahu, aniž by věděla jak jsem otevřená a tak. Docela mě to tenkrát rozhodilo :frowning2:
20. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Někteří doktoři vážně moc taktu a etiky nepobrali to znám. Taky jsem před dvěma lety přecházela k jinýmu dokymu kterej mi potvrdil že já děti přirozeně mít nebudu díky zanedbané péči mojí bývalé gyndařky. Ale to už je za mnou nikoho jsem nežalovala i když jsem mohla....

kat no když jsem viděla včera v TV ty záběry tak to bylo strašný mraveniště lidí tam bych teda taky nešla :sweat_smile:

Já včerejšek trávila omotaná kolem hajzlu :angry: dneska je to trochu lepší ale zas mě začalo bolet břicho připadá mi to jako to tvrdnutí nebo co. Vždycky mi na chvíli ztuhne úplně na šutr pak to za chvíli zas povolí zítra zavolám na gyndu jestli mám začít brát magnezko či co :confused:
20. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Hola prace v pondeli nas vola...

neco noveho? Nedocitam:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak muj vylet do Phy v patek skoncil hrozne..oni snad ty kalhoty sijou na otekle nite nebo co :rolling_eyes: takze jeste musim do Libu a jinak asi budu chodit v puncochacich :sweat_smile: :grinning:
21. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
autor
marti taky teda nic ? :unamused: To je hrůza děs fakt. A v Libu jdeš do toho tveretu ?

Jinak dobré ránko všem :sweat_smile:
21. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
Market nevim kde to je??? Ale musim tam zajet, asi v patek po kontrole, at nejezdim sem tam:wink: ale jako sejri me to... na HM a CA v Pze jsem hazela nejvetsi sance a docela zklamani :rolling_eyes: dzinu tri prdele, ale to je tak asi vsechno :angry:
21. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
marti tady je ulice tak si to najdi na mapě 5.května 33/18 Liberec maj i webovky www.tveret.cz docela se mi tam některý věci líbí taky se tam chci stavit. Ale nejdřív jedu kouknout do toho polska tam prej maj taky těhu věci.
21. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Market a kdy tam jedete?
21. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
jinak v Libereckým CA v Nise maj totál hovnňajs tam ani nechoď a v celý nise nic jinýho s těhu věcma nejni. Tam jsem byla zklamaná strašně
autor
do polska nebo do Libu ?
Jo aha.. no tak to mam asi holt smolicka:frowning2:

Do Polska :wink:
21. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
do polska příští týden pokud mi teda táta zas neodfrčí do BRD. Ale to pojedem jen tady kousek za hranice ale aky tam maj casuály tak mrknu jestli ten cenovej rozdíl bude tak velkej jako tam jak mi ho našla Danča.
21. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Hele tak se mi v tom tervetu libi jedny kalhoty... no stoji 1500,- chtela jsem do tisky, ale tak uvidim,... vyhoda je, ze si tam muzu vybrat delku:wink: :dizzy_face:

jsou to tyto: 33/384/09/108
21. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
jo aha to je Tveret :grinning:
21. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Jo ty jsou moc pěkný a ty peníze... zas mysli na to že je po těhu můžeš prodat a něco se ti vrátí :wink:

Mě se líběj tyhle riflíky :dizzy_face: 33/374/09/66 jsou ve slevě ale taky stojej teda 1600
21. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Joo .. tak snad mi vydrzi dlouho:wink: v patek tam sjedu a snad mi tam poradi:wink: fajn je pro me proste ta delka:wink: nesnasim zkracovani kalhot:wink:
21. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
marti ještě mě napadlo... Co si koupit kalhoty obyč netěhu s nízkým pasem a nechat si tam od švadleny našít ten pružnej pás? Kámoška si takhle přešila riflovou sukni ten pas s knoflikem odstřihla poklopec zašilase stran našila klínkově gumičky a ten pás a byla jak z obchodu a měla to zadara vlastně
21. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
marti no já to taky nemusim ale nouze jen nouze musim zkracovat všechno jsem pinďa
21. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
No taky me to napadlo, ze bych si to udelala...no muzu to zkusit, za to nic nedam:wink: poprosim mamcu, ale jak ji znam, tak rekne, ze mi je radeji zaplati:grinning: :confounded:
21. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobrý ráno,

to s tím všitím toho klínu, tak to dělá hodně lidí :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
marti no já vím že tady někde u soudu byla švadlena tak co se dohodnout třeba s ní ? ale nevim to je jen momentální nápad :grinning: mě bohudík budou stačit ty gatě co jsem si koupila když do práce nechodim :sweat_smile:
A dneska jdem do toho divadla a já nemám nic na sebe ani ty botky :confounded: teda botky mám no na podpatku ale to zvládnu ale co dál :sweat_smile:

ahoj Katy !!!
21. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Hoja Katy:wink:

NO a nejakou suken? tak se stav, ja Ti pujcim;)

hele zkusim vsadku do starych gati a uvidim... no kdybych nechodila do prace, tak to taky mam vyresene:grinning:
21. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
marti já mám dvě pěkný sukně z orsaye maj docela i pružnej pas takže to dám spíš ten vršek páč mám samí sportovní trička k jeanům nebo delší tuniky což se k sukni nehodí něco snad vyhrabu
21. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno, to je zase den, zase je mi zle... To nechápu, proč mi je dva dny výborně a pak zničeho nic zas zle.
21. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.