• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
may tak to máme obdobné taky se mi střídaj dva dny dobré a pak zas bleju. Já měla víkend na pytel poblitej tak doufám že dneska a zítra budu o.k. :grinning:
21. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Uff tak jsem dala do kupy topík a sukeň na večer a je to fajne úplně jsem zapoměla že to tričko mám ve skříni :sweat_smile: ještě vyčistim botky a je to. Snad mi bude fajn a budem moct vyrazit. :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
teda vy na mě dneska házíte bobek už jsem stihla uklidit převlíknout postel a ještě chci sundat záclony až se mi teď dopere pračka :grinning:
21. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
No ty jsi sikovna:grinning: nechces se zastavit i u nas:grinning:
21. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
marti no zastavit se můžu no ale makat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: Jo holky a bomba manža mi pro holčičku schválil Sofinku :grinning: byl teda trochu připitej v sobotu ale schválil :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Parada... dulezite je, ze to schvalili ne jak:grinning: mas audio zaznam, kdyby se cukal:grinning: :sweat_smile:
21. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
nemám stačí mi slovo :grinning: von zas tak moc opitej nebyl jen trošku tak to si pamatuje :grinning:
21. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak to je oukej a co ze tak slevil?
21. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
marti protože se cejtil provinile když mi slíbil že přijede dom kolem osmí a budem spolu koukat na šifru z pelechu a přijel v půl jedenáctý a ještě značně "unavený" :grinning: Akorát mi řekl že to nemám řikat že si to necháme pro sebe páč když to pak řeknem před našima nebo tak tak všechno akorát zkritizujou což je fakt takže si Sofinku i Patrička necháme pro sebe
21. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
jasny, jsem jako hrob:wink:
21. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
21. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
jééé no to je prdel... Ale jestli takle všechny příspěvky snižují a DPH zvyšují, tak by teda měli snížit i sobě. bych jim tam klidně za to šla protoestovat !!! kdyby sobě neubrali nic. Jsem pro, je fakt třeba šetřit, ale všude a ne jen u normálních lidí ale hlavně u nich !
21. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
svině já to čekala když o tom začli mluvit že to odsouhlasej. Když se nesahá na jejich tak jsou v klidu :angry: v tomhle případě já zvažuju mateřskou na dva roky a hned pak další díťo když to půjde :unamused:
21. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
hmmmm.. tak ja chci prave dalsi az za pet let:frowning2:
21. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
no ono to snížení má být prý jen na příští rok a pak všechno zase podle normálu, ale co pak bude za rok nikdo neví, že. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Mayla aby to pak jeste nestahli, zname je :rolling_eyes:
21. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
may já jim nevěřim ani slovo kokotům zatím nikdy nepřidali když slibovali pracuju ve zdravotnictví vim o čem mluvím :sweat_smile: slibovali nám 15 % navíc od července a místo toho nám dali 3 % a napařili vyšší daň takže v reálu nám ještě dvě stovky sebrali :sweat_smile:

marti no já taky chtěla větší pauzu no ale uvidíme jak to půjde. Rozhodnem se až podle financí jak na tom v tu chvíli s prckem budem
21. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
To jsou hovada, s tím rodičákem a porodným :angry: :angry: :angry: Mě nasrali teda...

Ale jinak mám dneska dobrý den, přišla mi ta růžová kombinézka z aukce a je kráááásnáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A taky jsem Denisce sehnala na Vánoce levnou kolébku pro Chou chou a ještě tu byla kámoška s malým. Si teď říkám, na co jsem se s tím druhým mimčem dala :sweat_smile: Už jsem zapoměla jaké to je, když mimčo brečí a brečí a člověk neví proč a nic nepomůže :pensive:
21. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
DObre ranko
22. zář 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Kat zase si zvykneš zas to ber tak že už jsi trénovaná mamina my to všechno zažijem poprvé vyjevený :sweat_smile: :grinning:

Dobré ránko tak jsem včera zvládla divadlo bylo to trochu o fous ale bylo to moc fajn. Jinak se mi vzbouřil pes pořád mi vnucuje zadek a chce drbat a když přestanu tak na mě ňafe a hopsá a škrábnul mě v posteli do prsa :sweat_smile: blbec teď mě to bolí jak kdybych provozovala sádlo máslo.
22. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno holky, dneska je mi líp, za to v noci jsem zas nespala.. :slight_smile: To je jak na houpačce.
Jaký máte názor na to že otec dítěte by byl pryč až do jeho 8 měsíců? Věc se má tak, že přítel musí odjet na 6 měsíců, to jede určitě. Teď mu ještě nabídli po příjezdu jet zase jinam na 3 měsíce, takže by byl celkem cca prvních 8-9 měsíců života prcka pryč. Ovlicní to hodně to dítě nebo to nebude ani vnímat? Na půl roku jede pryč jistě a jestli bude pryč půl roku tak pak už nějaké další 3 měsíce je podle mě nic :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
may to je čistě vaše věc já bych tohle teda nedala nechtěla bych být na prcka sama a manža by zas nechtěl přijít o to jak mrně vyrůstá. Víš já to znám i z druhé stránky můj táta celý život trávil půl roku v Deutschlandu a půl roku doma někdy i míň. A vím že do dneška lituje že mě ani bráchu nezažil když jsme se poprvé postavili na nožky když jsme poprvé řekli srozumitelný slovo ale prostě potřeba práce byla silnější. Nakonec tak silná že naše rozdělila a táta je v BRD téměř natrvalo. Neradím jen řikám svůj názor že já bych tohle aby u prvního našeho tolik vymodleného miminka manža trávil skoro rok pryč a neviděl nás a my jeho. Nepomáhal nám a tak.
22. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
May teda tak to je mazec!!!!! Jsem stejneho nazoru jako Market, ja bych to proste nechtela!!! Za prve ten tata prijde o vsechno to dulezite co se prcek nauci a za druhe, az prijede, aby vubec maly vedel, kdo ten pan je:frowning2: ale to je muj nazor.. snazila bych se domluvit se zamestnavatelem, ze nee :wink:
22. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
No domluvit to už nejde ten půlrok pryč je na 100%. Ty další tři měsíce odmluvit jde, je to školení v americe, na které přítel čekal cca 3 roky. Ještě je tu možnost že do ameriky bychom jeli všichni tři.
Jsme spolu už tři a pul roku a zroho byl už 2x na půl roku pryč. S miminem to bude horší, ale co se dá dělat.
Tak jako tak bude pryč půl roku, já jen řeším ty další tři měsíce potom co by zas musel odjet.
22. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
hojda marti zítra jedu do MB na krevku nebyla jsi teď někdy v Haně jestli tam mají nějaký pěkný tuniky ? Chtěla bych se tam stavit a udělat si radost jo a eště maj tam od půl osmí nebo od devíti ?
22. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Maya, tak v tom pripade bych jela s nim... a kor kdyz je to prvni ditatko:wink:

Market... hele nevim na tuniky moc necucim, spis tam maji takova ta tricka dvouvrstva a ta vrchni vrstva je volnejsi:wink: prijde mi, ze to tam posledni dobou docela flakaji:frowning2: a dle me maji od deviti, dle kolegyne od pul devate:grinning:
22. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
marti o.k. :grinning: potřebaovala bych nějakou novou tunču před gatě tak tam kouknu a ještě se juknu v takku. jinak oslavuju páč jsem konečně našla novou nehtařku :grinning: Kačenka ke který jsem jezdila tááák dlouho mi končí teda nekončí ale bude dělat už jen v Poděbradech což je pro mě moc daleko tak jsem si našla v JC podle fotek bude dobrá tak uvidíme. A ty na který jsem dostala kontakty tak nový klientky neberou tak jsem ráda že tahle měla volno :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
22. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Market tu mame vybranou:wink:
22. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
no já uvažovala o černý s bílejma nápisama ale když vidim tuhle :sweat_smile: je božská ale bojim se špíny :confounded:
22. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.