• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Market, ja jsem se ji zamilovala uz kdyz jsem ji videla na obrazku a jinou nechci!!!!! Spina byla, je a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
:dizzy_face: no to jo no uvidim chci je v polandu omrknout naživo. ale ta bílá je teda bombová elegantní krásná :dizzy_face: a je fakt že ten potah se dá sundat a hodit do pračky....
22. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
22. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Byla jsem nakrmit psíka co se tu toulá po vsi chudák kdybych neměla dva tak si ho vezmu. no tak ho aspoň krmim baštama :pensive: . Už se naučil sem chodit vedle na zahradě má misku tak mu tam furt něco dávám chudinkovi. Ale na něm je vidět že by doma nevydržel je to takovej ten typickej tuláček. A při tý příležitosti jsem od sousedů dostala plnej koš rajčat to jsem zvědavá co s tím budu dělat :sweat_smile: asi bude salátek dneska a ze zbytku teda nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Jo a taky jsem zjistila že Sofi může slavit svátek buď 15.5. na žofii nebo podle řeckého Sophia 17.9. což je úplně ideální bude mít dva svátky
22. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
:grinning:
tak bude rajska:grinning:
22. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
marti no uvažuju že zavařim domácí kečup :grinning: ale to je moc práce. Leda bych pozvala mámu na brigádu :grinning: rajskou omáčku mám zítra k obědu :grinning: začala jsem si tehle týden brát obědy od manži co jim vozej do práce mám za 55 kč oběd is polívkou což je super cena nemusim doma nic šmrdlat.
22. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
No tak to je good cena:wink: a kde dela?
22. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
marti v ČEZu v Zalužanský. Vozí jim to nějakej chlapík z Katusic z hospody v kulturáku. Fakt vaří moc dobře je to jak od maminky každej den výběr ze čtyř jídel jediný co musíš tak koupit si jednu přepravku tu druhou na výměnu on ti dá. A vím že chtěl aby jich bylo aspoň 5 aby se mu to vyplatilo vozit a ono nakonec už jich je asi 20 protože si to berou právě i domu
22. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj devčata,
včera jsme měla celý den absenci . Byli jsme na tom screeningu a výsledek je negativní - tak mám velikánskou radost :slight_smile:. Manžel viděl našeho cvrčka poprvé a byl z toho docela naměko. Přiznal se, že hlavní na co se soustředil bylo aby zjistil zda to bude kluk nebo holka a byl hodně zklamaný, že se to ještě nedá zjistit. No a když už jsme byli v Praze tak jsme vyrazili po pár krámech omrknout kočárky a byli jsme hoooodně zklamaný. Nakonec jsme si, ale jeden vybrali - Hoco Master. Zitra jedu zase do Prahy na kontrolu k MUDr. tak se chci podívat po nějakém oblečení (docela už mám problémy dosat se do sukní a kalhot), ale docela mě Martinka zaskočila, že se v HM a CA nedá nic sehnat, také jsem na tyto krámy spoléhala.
22. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak jsem byla u Hany, a ma otevreno od 8.15... zkousela jsem si tam vyborny kalhoty za 315 a ty svine mi byli na stehnech prilehleeeeeeeeeee :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
marti to je super tak to tam zítra naklušupotřebuju do hyperky do hanky pak na krevku a hurá domu snad to bude rychle odbytý. :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
jj.. tak snad neco vyberes:wink: ja si nevybrala:grinning:
22. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
ježiš cvoknul se mi pes :grinning: škoda že tu nemám kameru bych ho natočila jak tu tajtrlíkuje je fakt horší než děcko :sweat_smile: :grinning: a mám dva nový afty v hubičce musim si koupit béčko zítra v lékošce :confounded:
22. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
a kdepak máme dneska katarinku ?nějak vyzmizikovala asi jí Deniska plně zaměstnává no :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
musil, tady jseeem :slight_smile: My jsme měli dneska blbou noc, tak jsem jak praštěná pytlem a Denča teď nemohla usnou a furt se budí :confounded: No a já ve volném čase hledám inspiraci na dort, páč druhé narozeníny se nezadržitelně blíží, to tak letí :cry:
22. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
kat dneska jsou ty dorty fakt nádherný nedávno jsem tu v albech viděla jeden růžový s kočičkou hello kitty byl božskej :sweat_smile: i já bych takovej chtěla asi si udělám nácvik narozenin a koupím si dort :grinning:
22. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
Jinak mě prostě fascinuje jak to zvládáš já jsem jak bouchlá pytlem 24 hodin denně neumim si představit ještě tu mít malýho špuntíka jsi borka :wink:
22. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
musil, no já jsem ho chtěla dělat sama, jenže se obávám, že to nedopadne moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Loni jsem dělala oba dorty, na to, že to byly mé první dorty v životě, teda asi dva jsem upekla necelý měsíc předem jako cvičně, ale jinak jsem fakt nikdy nepekla, tak to docela ušlo, ale letos se mi do toho nějak nechce :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
kat no to já bych nedala leda tak bábovku - buchtu s dírou jak bylo v jednou filmu :grinning: my tady máme suprovou cukrářku šikovnou tak si o kitty dort poprosím jí :grinning:
22. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Kittynu když tak později, zatím Denču nebere, to spíš Elmo, budeme mít určitě dort s Elmem, páč ho žere :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
a buchta s dírou je dobrá teda :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
to bylo v tlustý řecký svatbě oni neuměli vyslovit bábovka tak řekli baboka a pak tomu řikali buchta s dírou a dali do tý díry uprostřed kytku v květináčku :grinning: páč nechápali proč má buchta díru :grinning: :grinning: :grinning:

Elmo no na to taky občas koukám :sweat_smile: Elmo je červenej nebo modrej ?
22. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
musil, elmo je ten červenej :grinning: Deniska ho fakt žere :sweat_smile: Ale udělám asi něco primitivního, páč se fakt nějak na experimentování necítím.
22. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Hallo....

co je sakra elmo :sweat_smile: :grinning:
23. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno... po ránu, jako vždy mrtvo :slight_smile: Jak s emáte holky dnes?
Mě je dobře i v noci jsem spala. Dńeska musím udělat nejhnusnější práci do práce a snad to už budu mít z krku. Celý den se budu patlat s tabulkama v excelu... blee.
A musím udělat poslední přípravy... zítra rozvážíme koláčky. Svatba bude 3.10. Ale pořád mi to nepříjde, že se vdávám :slight_smile: břicho pořád malé, asi pomohly domluvy, že by nemělo rust abych se nasoukala do šatů.
23. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Nazdar ženy byla jsem dneska na krvi v bolce a složila jsem se v hypernově kam jsem si chtěla jít koupit tuniku :sweat_smile: takže teď ležim s nohama nahoře. Asi mám nízkej tlak a ještě ten odběr šesti zkumavek no pěkně to se mnou cvičí.
kat dneska jsem viděla mluvícího Elma v bambuli byl boží :grinning:

marti v haně fakt měli hovňajs :angry:
23. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojda holky,můžu se přidat? :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
nazdárek jasný přidej se budem rády :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
děkujíí, jsem od vás teda krapet pozadu .. ale co už,jarní budu taky :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.