• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
nevadí nevadí já zas vlastně oficiálně čekám zimátko pá jako je až 22.3. :grinning:
23. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
no joo,to je fakt :grinning: a mě to bude čekat zhruba až o dva měsíce později.. :slight_smile: a jsi doma na nemocenské nebo ještě chodíš do práce?
23. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
jani já čekám miminko po umělém oplodnění přesněji po transferu rozmrazených embryí takže jsem doma ode dne transferu to jsem vlastně byla 2 tt od poslední MS. :sweat_smile: a doma budu až do konce. Těhotenství po IVF se automaticky bere jako rizikové tudíž PN je jasná. A navíc jsem zdravotní sestra pracující v psych. léčebně takže pro těhuli nic moc prostředína PN bych tedy šla i kdybych otěhu přirozeně. A popravdě ani si nedokážu představit chodit do práce mám od 6 tt šílený slavy zvracení a omdlívání dole 13 kil ještě nemůžu vůbec ani z poloviny fungovat tak jako před těhu.
23. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
páááni,tak to pak jo..to chápu. Ale zatím kromě nevolností je vše v pořádku ne? Hlavně abys byla ty i mimi v pořádku :wink:
23. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
jani jo miminko je zdravé krásně roste. Ještě mám trable s tlakem proto mám furt takový kolapsový stavy ale nechci nic brát myslim jako léky. tak to zkoušim bylinnou cestou a nebo mi i sám mudr řekl jednoho malinkýho panáčka po ránu :grinning:
23. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
jo? tak to je dobrý teda :grinning: hlavně že jste teda oba v pořádku,no já bych už taky byla ráda tak v 3-4 měs. abych si byla jistější že bude vše v pohodě..ale tak snad ano...no já budu doma plánuju tak asi až od 5.měs. uvidíme dle situace..dělám v kanclu,ale chtěla bych si to taky trochu doma užít i bez prcka :sunglasses:
23. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
jani uteče to strašně rychle mě to do toho 12 tt do screeningu utikalo pmaleji ale teď to letí strašně ty tejdny furt přsikakujou :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
jo asik máš pravdu,ale ten začátek asi utíká nejpomaleji :sweat_smile: a vám se dlouho nadařilo že jsi musela na umělé oplodnění? Jestli ti nevadí že se ptám teda..
23. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
jani nevadí vůbec ne snažení trvalo no vlasně dva a půl roku. Začali jsme se snažením v lednu 2007 po roce jsme to začali řešit a zjistili že my dva mít děti přirozeně nikdy nemůžeme tak jsme se pomalu připravovali na IVF. Manžel podstoupil hodně vyšetření (spermio bylo dost hrozivé jen 1 milion spermií z toho 10 % živých ) pa jsem šla já v červnu 2008 na laparku odebrali mi jeden vaječník vejcovody mám neprůchodné takže i ty odebrali kvůli snydromu PCO. takže mi zbyl jeden vaječník. Zahojila jsem se a v září 08 jsme šli na IVF. Stimulovala jsem abych měla hezký vajucha jenže jsem špatně zareagovala a vytvořila jich přespříliš takže jsem měla hyperstimulační syndrom a miminka museli všechny do mrazáku bylo jich 19 oplodnilo se 11 takže jsme měli 11 bojovníčků u ledu. Pak jsem musela tři měsíce čekat než jsem se vylízala z hyperstimulace a v lednu 09 mi zas zjistili problém s čípkem takže další čekání. Pak v březnu konečně první transfer dvou embrýsků. Ty se nechytli další čekání a v červnu konečně úspěšný KETík :slight_smile: . Cesta to byla dlouhá a náročná ale asi bych neměnila. Strašně moc mi to dalo hlavně trpělivost a hodně nás to spojilo s manželem.
23. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
ty jo,tak to je fakt síla co píšeš.. to je mi moc líto,ale zároveň jsem ráda,že teď jsi těhotná :wink: no my měli strach taky že to nepůjde,jak každý okolo nás vykládal,jak v dnešní době mladé holky nemůžou třeba 2,3 roky otěhotnět..ale snažíme se od konce června a zadařilo se brzy! Tak teď se jen modlím,aby bylo celé těhu vše v pohodě a nic zlého se nestalo,jsem ten typ který by to asi dost špatně snášel...
Věřím že po této zkušenosti vás to mnohem víc spojilo a o to víc budete mít určitě i to malé rádi :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
jani taky bych asi těžko rozdýchávala kdyby s malým mělo něco být. To asi každá ženská co si dítě přeje. A podle posledních studií je za poslední tři roky každé páté dítě z umělého oplodnění. Medicína je dneska strašně mocná a dokáže pomoct většině neplodných párů. Sice mě to mrzelo že přirozeně to nepůjde ale věřila jsem doktorům dostali jsme se do výborného centra kde jsem si připadala vážně jak v bavlnce.
Nesmíš se stresovat strach budeš mít asi pořád ale stres není pro miminko dobrý. říkej si že všechno bude v pořádku a věř tomu. :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
ano,děkuji moc za podporu,já cítím,že si o tom potřebuju prostě s někým povídat a aby mě furt uklidňoval :grinning: jsem hrozná.. Ale snažím se to dělat jak píšeš-myslet že bude vše dobré takže musí být!
Jojo dnešní medicína to už je něco,ale věřím že byste radši přírodní cestou..ale i takhle je to fajn,hlavně že to jde a budete rodina a budete šťastní! :wink:
23. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
jani to znám. Proto jsem ráda že existují stránky jako ořík kde si o tom mžem v klídku pokecat páč kdybych to všechno řešila s manžou tak mu asi vybuchne hlava :grinning:
23. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
to jo :grinning: s chlapama je to něco...no ten můj se teď pořád snaží přijít na to proč je mi tak zle a jak mi pomoct.. je hodnej,ale hledat příčinu nemá smysl,už jsem mu to říkala,že je to normální a nic s tím neuděláme.. ale pořád lepší když se zajímá než aby mu to bylo jedno :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Dobreeeeeeeeeeeeeeeeee
24. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Bré Bré :grinning: Nějak se nemůžu vykopat z postele čoklík mě tu zásobuje hračkama co mu musim házet :sweat_smile:
24. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Teda poměrně se mi ulevilo že porodný i rodičák zůstane :unamused: i když oni nám ty prašulky stejně vemou jinde že :sweat_smile:
24. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Musil, kde to pisi???
24. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
marti nevim ráno to řikali v telce že ten balíček schválili ale vyjmuli z něho snížení rodičáku a porodného :wink:
24. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Jj.. tak aspon neco:wink: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky, tak to jsou pozitivní zprávy že :slight_smile: ale kdoví na jak dlouho...u té naší vlády člověk nikdy neví :unamused:
24. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
jani no aspoň na ten rok a ť to nechají tím ještě budeme mít vyšší porodné a aspoň na těch půl roku vyšší rodičák než to bude potom :sweat_smile:
24. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
to jo,aspoň tak aby to bylo :slight_smile: ale stejně je to hrozný,že ti politici si žijou jak králi,peněz plnou pr... a ochuzují mladý rodiny s dětmi,je to k pláči :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitom ty svoje vysoký platy ani nezužitkujou,škoda mluvit no
24. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
jani nad tím nemá cenu se rozčilovat vždycky tu budou takový co budou mít nespravedlivě víc než my obyčejní lidi :wink:
24. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Dobre ranko, dnes jedu na KO a pro prukajdu :dizzy_face: :wink:
25. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky, nějak vás nestíhám, jsem ok, včera jsem už vkročila do 4. měsíce, to je paráda :grinning:

jestli mi to dneska vyjde, zkusím něco dočíst, zatím páčkooooo

jé, marti, tak držím palečky :wink:
25. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
marti super držim pěsti :slight_smile:
My se byly podívat na houbičky ale nerostou manža má dneska dovču tak vymýšlíme program na prodloužený vík. :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Marti, držím palce na kontrolu :wink:
25. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky,

janinko vítám tě mezi námi a tobě Marti, držím také palečky!

Já byla na kontrole ve středu. Sice mě trochu mrzelo, že mi doktorka nedělala ultrazvuk (prý se nemá pořád dělat, škodí to miminku), ale prohmatala mě a poslouchali jsme srdíčko a všechno je v pořádku. Příští týden mě čekají odběry krve. Holky nechávali jste si dělat odběry na toxoplazmozu? Sestra mi říkala, že je to dobrovolné a nehradí to pojišťovna a tak mě to bude stát 750,-.
25. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
ajjik, já mám toxo prodělané, takže mě je to jedno, ale někomu v březnovkách to myslím dělali jen tak v rámci odběrů zadara :confused:
25. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.