• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Tak to já nemám takové štěstí :frowning2:. Sestra mě hned na peníze upozornila. Ale asi si to pro klid nechám udělat.
25. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
ajjik a máš nějak zvýšené riziko, že bys to mohla chytit teď v těhu? Já jsem to chytla jako malá, takže teď už mám protilátky, podruhé to chytit nejde.
25. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Neměla bych mít, ale prý to maže být i z holubů,... Rodiče mají kočku, ale s tou moc do styku nepřijdu.

Ještě jsem si štěžovala na slabý špiněný, který mě minulý týden trápilo a tak mi MUDr. předepsala Macmiror, ikdyž nevím jestli to není zbytečný, když tento týden už mám klid.
25. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Katarina a jak se ta nemoc vůbec projevuje a co by to pro mě nebo dítě znamenalo, kdyby mi jí zjistili?
25. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
ajjik, ale to se musíš nějak setkat přímo s tím trusem. A kolikrát ti to chtějí za těhu dělat? Mě to příjde asi zbytečný, páč oni ti ten test dneska udělají a zítra to můžeš chytit...
25. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak to mi žádné riziko nehrozí. Dělat mi to chtějí asi jen jednou, teď při těch velkých odběrech. Máš pravdu, že i když to teď nemám tak to můžu kdykoliv chytnout.Asi jsi mi pomohla s jedním rozhodováním :slight_smile:.
25. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Já si to nepamatuju, myslím, že jsem měla teploty, ale já toho měla v tom dětství vůbec víc, tak mi pak dělaly testy na kde co a přišly na to, že jsem ji měla.

Tohlë jsem zkopírovala z netu: Její průběh je velice zrádný. Probíhá jako mírná chřipka skoro bez příznaků. Má však drtivé následky, vede ke zvýšené frekvenci potratů a v nejhorším případě k orgánovému postižení plodu (mozek, zrak, srdce).

Pokud máte domácí mazlíčky, lékař vám provede test. Toxoplasmózu totiž nepřenášejí jen kočky, ale i jiná zvířata.

S vašim rostoucím bříškem se možnost nakažení plodu zvyšuje, ale zároveň s ním klesá možnost jeho poškození.

Dojde-li k nákaze, lékař předepisuje speciální antibiotika a následuje důkladná porada s odborníky genetiky.
25. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Já myslím, že je to zbytečný a drahý, navíc když si budeš teď dávat větší pozor u vašich a třeba nebudeš jíst, když sis před tím hladila tu kočku-pro jistotu, tak to bude v poho. Nejhorší je to u dětí, pískoviště a tak...
25. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Sice je děsivý číst ty následky, ale máš pravdu v tom, že u mě není žádné riziko nákazy a navíc jak jsi psala nakazit se můžu kdykoliv. To bych na ty odběry musela chodit každý měsíc.
25. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
ajjik, já mám třeba přímo doma-venku kočku, takže u mě by to riziko bylo miliokrát větší, páč sem tam musím uklidit hovínko a tak, ale u tebe to vypadá fakt nepravděpodobně :wink:
25. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
no nic, musím s malou na zahradu, už ji to doma nebaví...
25. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Moc děkuju za rady porady :slight_smile:. Užijte si to na zahrádce. Dneska je venku krásně, ale příští týden se má rapidně ochladit :frowning2:.
25. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Hoj kočky, no kde jste????? :confused:

My jsme včera dojeli z dovči a dnes jsem konečně našla čas sednout si a napsat vám :dizzy_face: Postřehla jsem nové tváře, tak vítejte :wink:

My jsme se měli fajn, počasí se nakonec umoudřilo. Paradoxem ale je, že i když to byla rehabilitace, tak jsem přijela zbitá jak pes :grinning:
26. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem narazila na docela dobrou nabídku kočárku, tak jsem si ho už zamluvila a příští týden ve čtvrtek pro něho jedem. Je to Teutonia Spirit s3. Já chtěla novou, ale tahle je jen půl roku používaná a za dobrou cenu. Tak jsme se rozhodli hnedka. Foto v albíčku.
28. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Cherub vítej doma z dovči aspoň jsi psychicky zrelaxovala když už ne fyzicky :grinning:
may Teutonku schvaluju je moc pěkná. Kdyby nebyla tak předražená tak do ní jdu taky ale ta cena je strašně nadsazená.
29. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
čus holky, dobrý ráno :wink: a přeju pěkný kratší týden :wink:
29. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
jéé, maylo, ty chceš tříkolku? :wink: docela vám "závidím" ten výběr, pro dvojky to je dost omezený a zatím se mi líbí snad jenom jeden. i ty barvy jsou na prdlačku... taky chci s nafukovacíma kolečkama a drncací - pérovací, protože bydlím v centru a 99 % rajzování s prckama budu provozovat po kočičích hlavách a dlažebních kostkách :pensive:
29. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
zlati na dvojky můžu z vlastní zkušenosti doporučit tehle http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=436601
sice vzhledově nic moc ale je houpací pohodlnej pro děcka a krásně se s ním drandí. Kamarádka má rok a půl dvojčátka a je s ním strašně spokojená aj já jsem toho s ním najezdila hodně a je suprovej.
29. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko holky,můžete mi některá poradit něco dobrýho na mazání těla,abych neměla po těhu strie a tak..?? Prosíííím :dizzy_face:
A jak se jinak máte? Mě se dnes tak nechtělo do práce!! Navíc se o mě od víkendu pokouší nějakej bacil,tak jsem se snažila doma ležet a pila jsem čajík...bolení v krku vypadá že jsem úspěšně zahnala,no ještě mě trápí ale rýma,tak snad to bude dobrý,páč ještě když je mi do toho špatně,tak to stojí zato :frowning2:
29. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
jani já mám ten Elastiq nebo jak se to jmenuje :sweat_smile: příjemně to voní a hned se vcucne nesnášim ty krémy po kterejch je člověk ještě hoinu po namazání zmaštěnej :grinning:
29. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Maylo, kdybych fandila tříkolkám, tak kočárek pochválím, vypadá moc hezky. Ještě by to chtělo foto s hlubokou korbou :wink:

My jsme teď o víkendu hodně diskutovali o kočáře, ten co jsme chtěli původně (atlantic espiro 2009) nakonec nebude, protože mají jen jednu slušnou barevnou kombinaci - červeno-černou - a takovou barvu kočáru si bohužel vybrala i moje dobrá kamarádka, která bude rodit cca o měsíc dřív a protože spolu hooooooodně kočárkujeme, tak by to asi bylo blbý :pensive: stačí, že máme stejně starý první děti a těď chodíme se stejně vělkým pupkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže jsme vybrali nového favorita - Tako - Jumper X STTF - jen ho musíme najít někde poblíž v kamenném obchodě, ať ho vyzkoušíme, složíme atd. a případně ho objednáme z netu... o barvě ještě uvažujeme :sunglasses:
29. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
cher a co ten dorjan ?V pátek jsem ho viděla a nevypadá zle
29. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
holky jestli můžu radit ohledně krémů, tak čím masnější tím lepší :wink: já bych snad doporučila i indulonu :grinning:

U Nikči jsem se mazala ElastikemQ a bylo mi to k ničemu, při těch 11 dnech přenášení mi břicho popraskalo :pensive:
29. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Musil, nooooooooooooooooooo, tak teď na něj koukám a je moc hezkej :sweat_smile: Ještě bude velká debata :grinning: Nám jde ale bohužel taky o cenu, momentálně je všechno k prdu :angry:
29. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
cherub: taky jsem slyšela že čím mastnější tím lepší...právě nevím co zvolit,říkala jsem si že lepší bude možná nějakej obyč. levnej krém mastnej pěkně,než nějaký spešl drahý ... který jsou pak na prd jak píšeš :grinning:
A asi jednou denně-večer-to nestačí se mazat že? Zatím když chodím normal do práce,tak po ránu se nemůžu namastit,abych pak měla flekatý oblečení :unamused:
29. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
cherub docela se mi líbil když jsem ho viděla naživo když bych neměla svý dva favority a nechtěla kočár s růčo brzdou tak asi do něho půjdu není zas tak předraženej
29. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
no já se mazala 2x denně... myslím, že čím více tím lépe, to bříško by prakticky nemělo zůstat vůbec suché, pořád ať je pěkně navlhčené, to se hned lépe na tahuje :wink:

Co takhle si koupit těhotenský pás Jani? ten dáš pod tričko a zamastit ho můžeš... navíc ti bude držet zádička a bříško ve větším teple :wink:
29. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Musil, nás čeká ještě hodně objíždění obchodů a zkoušení, tak třeba to nakonec vyhraje ještě úplně něco jiného :grinning:

Cena toho Dorjanu je fakt dobrá, ale to tako jsem našla ještě líp a i s autosedačkou dám za něj tolik, co za Dorjan bez :grinning:
29. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
cherub my chtěli jet teď do toho Polska jenže jsme se rozhodli že teď radši koupíme tu skříň a dáme do kupy to co nám ještě chybí po bytě udělat takže nezbudou penízky až pak v listopadu se zajedem juknout na casuálka :sweat_smile: a možná ho rovnou aj koupíme když už tam budem :dizzy_face: I když radši bych ho koupila až v lednu třeba budou nějaký slevy a hlavně aby nám zbytečně neutekli 3 měsíce záruční doby :unamused:
29. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
cherub: tak to jsem nevěděla že něco takového vůbec je-těh. pás :sweat_smile: zkusím se po něm pokouknout :slight_smile: vím,že čím častější mazání tím lepší...se těch strií bojím jak čert kříže :frowning2: navíc už pár malých mám na prsou,tak se bojím co bude až začnu trochu "kypět" tak chci začít mazat co nejdřív
29. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.