• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
My určitě budeme kupovat až po Novém roce. Budou penízky z Vánoc :grinning: a taky spoléhám na nějaké lepší ceny, protože přijdou nové kolekce a těch starých se budou chtít zbavit :grinning:

Už jsem i přemýšlela o tom polsku, v těšíně mají prodejnu Tako, tak by tam ten náš mohl taky být :sweat_smile: ale na to je vážně fůra času. Prioritou teď je ho někde najít a vyzkoušet :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Jani, mám namysli něco takového http://betterfly.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1469457 :wink: Je to supr v tom, že nemsuíš ani moc nakupovat dlouhá trička :grinning:
29. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
cherub: děkuji moc za tip :wink: a čím se teda teď mažeš ty prosím tě? Já bych potřebovala aspoň nějakej tip co si např. koupit,já se klasicky totiž mažu těl. mlékama jako je Garnier, Dove apod. ...
29. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
ty jo, musilko, dík za typ, ten vypadá fakt dobře :grinning: tak mám aspoň s čím porovnávat :wink:
29. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
jani já mažu když ne tim Elastikem tam modrovu indulonou nebo dětským olejíčkem :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
musilka: jo ták,tak olejíčkem to je asi taky dobrý,ten je mastnej až až že :grinning:
29. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Jani, já se přiznám, že teď na to prdím, bo už strie mám :sweat_smile: ale asi začnu, stejně mě to břichos trašně svědí :grinning: Mám doma nějaký krém extra pro těhule, ale určitě to budu prokládat třeba Niveou - tělovým mlékem - je to masný jako blázne :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
jani no tím olejíčkem se matlám na noc :wink:
29. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
:astonished: téda, holky, vy válíte, co se týče těch kočárů, jsem nějak pozadu... :confounded:
29. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
já se mažu vším, co mi přijde pod ruku, ale jsem trošku lemplík, tak to patlám tak 2-3x za týden, ale mám pocit, že mám kůži pěkně vláčnou, tak to zatím nehrotím. taky jsem slyšela, že se nějaký holky mazaly olivovým olejem - obyč do kuchyně... nevím, nemám vyzkoušený...
29. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
zlati no já slintám nad kočárkama celý ty roky snaženítakže mám přehled dost :grinning: a taky jsem hodně vozila kamarádkám a chodila s nima vybírat kočáry :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno holky
ten kočárek beru jen proto, že je za dobrou cenu. Sporťák, hl. korba, taška a nánožník. A je málo používaný, hl. korba cca 4 měsíce a sporťák 3 měsíce. Ještě hodně používali golfky, takže myslím že bude hodně zachovalý a i podle fotek vypadá. A je moc pěkný i barva. Nechtěla jsem žádný tmavý, jak je teď v modě. Všichni jezdí s černýma kočárama. A mám pocit že to dítě tam v létě musí být uvařené.
29. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
tak díky za rady ohledně mazání holky,asi to budu střídat-na noc např. olejíček a ráno nějaký krém :slight_smile: a bude.. uvidíme jak to dopadne :sunglasses:
29. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobre rano:wink:
29. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
musím zmizet, budu tady zase okolo poledne, snad vás dočtu :grinning:
29. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ráno, teda já teď vylezla z postele a vy už tady tak spisujete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Pokusím se dočíst, ale zatím mám ještě zalepené oči :grinning:
29. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
K mazání břicha, čím mastnější tím asi fakt lepší. Já mazala krémem na strie z Avonu a pak dětským olejíčkem z Hippu, je to mastné jak prase, ale zdá se mi, že to tu kůži fakt hodně zvláční. Teď mažu taky tím olejíčkem-hlavně večer před spaním a mám zase nachystaný i ten krém z avonu, ale nějak se nemůžu dokopat tím namazat přes den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak i po týdnu přenášení jsem bez jediné strie, uvidíme jak to dopadne teď :pensive:
29. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Jak koukám, řešíte kočáry, jsem ráda, že to mám z krku :slight_smile: Necháme si S4 a moooožná, ale teď jsem spíš rozhodnutá, že ne :sweat_smile: , si koupím jiný sporťák, Peg Perégo GT3 :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Jůů, teď volal kámoš, že jedou do porodky :slight_smile: Mám úplně husinu, snad to půjde rychle :slight_smile:

Cherub, ten pás je super, sice si to nějak neumím představit v praxi, jako jestli to vyčuhuje z trička nebo co, ale moc se mi to líbí :grinning:
29. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Kat, budeš pořizovat i ten skejtík pro Denisku? nebo myslíš, že už bude způsobně chodit vedle kočárku a nebude vyžadovat vožení? Nikouš je tedy starší než Deniska, nicméně pochybuju, že bude chtít dobrovolně chodit :sweat_smile:
29. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
tak ten pás má asi stejný význam, jako vysoký úplet na těhu gatích :wink: Na mých kalhotech mi ten úplet sahá skoro až pod prsa :sweat_smile: Až si ze mě dělá manžel srandu, že když se budu snažit, tak nepotřebuju ani podprsenku :grinning: A je to tak super, nesjíždí mi a pěkně to bříško drží tvar :wink: To ten pás ani nepotřebuju, i když mám kratší tričko, tak stejně není vidět ani milimetr holého bříška...

a pak jsou těhu gatě jen třeba s pružným pasem, nebo pidi úpletem sotva pod pupík a k takovým modelům je ten pás pak perfektní, protože nahradí ten úplat až pod prsa :sunglasses:
29. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
cherub, no zatím nejsem rozhodnutá, ale asi jo. Ona sice nikdy na kočár moc nebyla, ale přece jenom větší dálku neujde, že jo...
29. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
no já zatím taky nevím, asi se rozhodnu až dle situace... zase si říkám, že na kraji jara toho ještě moc venku nenachodíme když bude zima a pak už Nice budou skoro 3 roky, tak snad něco vydrží :sweat_smile: Navíc těm skejtíkům moc nevěřím, dcera od známé z něj spadla a zlomila si ruku :confounded: a tu už Nika jednou zlomenou měla a stačilo mi :pensive:
29. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
ťapky jsou lepší :dizzy_face: sice si je kupuje každá druhá těhule, ale ono je to prostě kouzelnější :sweat_smile: :grinning:
29. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
cherub, taky to asi pořídím až dle situace :slight_smile:

Marti, jé, tak konečně chápu, jak to má vypadat :grinning: To si taky koupím. A líbí se mi oba, asi záleží jaké barvy máš víc v šatníku :wink:
29. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Tak jsem to okoukla znovu a ty ťapky jsou asi fakt lepší :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
myslím že bílým nebo černým pásem se nic nezkazí, ten se hodí ke všemu :sunglasses:
29. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Ja beru bily a pak kdyztak dokoupim jeste cerny:grinning: bude to vypadat jako tilko pod trikem:wink: a nepotahne nam na cemrouse:grinning:
29. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Právě rozmýšlím, jestli víc využiju černý nebo bílý :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.