• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Cherub a kor kdyz cerven prezdivame zari:grinning:
29. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Marti, no co už, když tak příště :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hodila jsem břicho z minulého týdne do alba
29. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Hubenoure:grinning:

no ja se uz asi 14 dni premlouvam, ze bych taky jako neco hodila, ale porad jsem nejaka lina vymenit dlouhy objektiv na fotaku:grinning: dobry duvod, ne:grinning:
29. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Katy, tak to já jsem oproti tobě dle břicha asi o 5 týdnů víc těhotná :grinning:
29. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
marti, já fotila telefonem, jinak by fotka taky nebyla :sweat_smile:

cherub, no ale tento týden už je větší :grinning: Jen se musím zase dokopat ho vyfotit.

Dala jsem Denisku spát, tak jsem zvědavá, jestli to klapne. Odpo jdeme popřát malému od známé, má dva roky. Jen budeme muset pěšky a počasí teda nic moc :confounded:
29. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
No tak samozřejmě usnula až o půl třetí :angry: To tak je vždycky, když máme na odpoledne nějaký domluvený plán, tak prostě nechce spát a nechce, jenže když zas nejde, tak je protivná :confounded: Takže ještě spí a my tam dojdem bůhví kdy :rolling_eyes:
29. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Kde zas všechny jste???
30. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: já tu sem :wink:
30. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile:

Kdepak je Musilka? Včera tu od té doby, co psala, že jí tvrdne to břicho nebyla, ne? :confused: Doufám, že je ok.
30. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Hallo girls :grinning:

Mam kalhoty:grinning: nakonec jsem sehnala uzasne v nextiku :dizzy_face:

Jo a mam dotaz... hlavne asi na Market:wink: co to plavani, vcera jsem myslela, ze chcipnu bolesti zad :pensive:
30. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Dobré ránko doteď jsm se pelešila vše je o.k. večer už to bylo dobrý a dneska se holt vyvaruju dlouhýho sezení budu odpočívat. Zítra jdu do poradny tak to mudrovi řeknu a on mi napíše to magnezko.
30. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky Kati,ahojky Marti, holky kdy se vám začlo nafukovat bříško? Já jsem poslední dny nějak nafouklá,nevím jestli je to z toho co jím,protože je brzy aby se mi bříško "formovalo" ne :sunglasses:
30. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
musilka: ahojky,copak nějaké problémy jsi měla včera jo?
30. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Jani, někomu se nafukuje bříško hned :wink: Mě je víc vidět až tento týden :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, tak jsem vás dočetla, pořád poletuju :slight_smile:

dobrý ráno ve spolek, hlavně těm hubeňourům...

ty jo, musilko, tak super, že už je líp. zítra budeš mít víc informací a novinek :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
hezké ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
autor
jani tvrdlo mi břicho a docela fest tak jsem trochu plašila ale ndeska už je to fajn dokonce ráno v pelechu jsem cejtila jak se tam prďola mrdlá tak jsem mu poslala jogurt asi měl hlad :grinning:
Jeeee.. Market to je fajneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Market co to plavani?

Jani me prijde na foukly bricho tak od 8tt:wink:
30. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
musilka: tak to je dobře,že je to v pořádku :slight_smile:

katarina: ahááá,takže u každýho je to jinak...no já si pak říkala,že na mě to možná bude vidět brzo,páč normálně žádný břicho nemám :slight_smile: ale vidím že ty pořád nemáš moc bříško a to jsi v pokročilejším stádiu už..no asik to bude opravdu individální,jen jsem chtěla vědět jestli nejsem mimo normy :grinning:
30. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
marti zákaz od Sochůrka nesmim tam :frowning2: docela dost mě to mrzí no ale pro mimoše vše. Tak jediný co asi zkusim je gravi joga na Výstavku :unamused:
30. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
marti: jo? Tak to mi odpovídá :grinning: to jsem v klidu :grinning:
30. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
super, tady hned po ránu dobrá nálada :wink:
30. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
A už hodně cítím ty pohyby, včera jsem si toho všimla několikrát i během dne a večer měl prcek mejdan nebo co :grinning:
30. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
jani, já měla pocit jako bych byla nafouknutá, ale na kg mám pořád stejně a břicho asi taky tak nějak, na to že jsem dělala fotky ve 14. tt, tak na dvojky to nevypadá - viz album... ale to vyskočí. každá jsme individuál, přede není tabulka na pupíky :grinning:
30. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
kat mě to pořádně začalo teď v neděli to už jsem si byla 100 % ¨jistá že to je prcek. :grinning:
30. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
kat, ty máš hlášky, prej mejdan :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
No pupek se mi začal víc zvětšovat v tom 16 tt a teď dneska vlastně už v 19 tt je to macek už nejde přehlídnout že jsem v očekávání a ne jen hodně vyžraná :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
dneska se budu muset nachystat, jdu na registraci do porodky, to je stejně na hlavu, když se tam chci zaregistrovat, tak musím už po ukončeným 14+0...
Markeeeeeeeeeet :confounded: to je mi lito, ale pro prcka vse a proc to je zakazane?? Tak to ja se ve stredu zeptam:wink: protoze ty zada hrozne boli:frowning2: vcera jsem ani nemohla stat :rolling_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.