• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
marti kdyžtak ti dám kontakt na tu paní co ty kurzy vede. Mě záda taky bolej tak chodim aspoň jednou za 4 týdny na masáž no a zkusim tu power jogu
30. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
teda gravo jogu :grinning:
30. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Já mám teď asi kolem tří kg nahoře. Vůbec si nemůžu vzpomenout, jak to bylo minulé těhu, ale myslím, že jsem měla víc.
musil, :grinning: ale tys hodně zhubla, tak to se asi nedá srovnat s tím před těhu a teď, teď jsi štíhlice s pupajsem, ne? :wink:
zlati,no já se právě předevčírem ráno vážila a mám taky pořád zatím stejně a to v tom nižším rozmezí co mám běžně,ale jsem ráda,jsem totiž zvědavá kolik přiberu...no doufám,že ne moc,abych pak nemusela moc shazovat :grinning: ale je mi jasný že každá ženská to má jinak..
tak o zádech mi ani nemluvte, bolí mě kříže, ale tak neuvěřitelným způsobem, že tomu sama nevěřím. Nemůžu ani zvednout Nikolku, bezbolestně už si ani nestoupnu ze sedu či lehu... někdy se to docela dá vydržet, jindy se mi chce bolestí brečet :frowning2:
30. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
já jsem od 2.9. zatim zhubla jen asi 2 kilča to už je fajne už se to zastavilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
to já jsem pořád skoro -13 od váhy, co jsem měla v únoru, pak jsem si dala dietku, zhubla 16 kg a když jsem začala "normálně" jíst, tak se to ustálilo na těch -14, takže jsem vlastně +1. myslím si, že kdybych ty kila nedala dolů, tak se třeba to ivf nepovedlo... no kdo ví, aspoň se netahám s takovou nadváhou... :grinning: to až za čas :grinning:
30. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Cherubinko... to popisujes den v mem tele?????? Akorat ja misto Niki zvedam Sonnika:wink:

Market to bys byla hodna :wink:
30. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
zlati no zhubla jsem těch asi 13 kil no. Teď jsem na 65 kilech a už se to nehejbe ani tam ani tam :sweat_smile: ale ono to přijde :zipper_mouth: :sweat_smile:
marti a ještě mám kontakt do galatey na cvíčo na míčích to si holky hodně chválili
30. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Marti, asi jo :sweat_smile: Pomáhá mi jedině Nurofen, ale po něm jsem sáhla zatím asi 2x opravdu z velkého zoufalství... 5.10. jdu do poradny, tak mi snad něco poradí? a nebo jen řekne, že to prostě bolí, když se to roztahuje :angry:
jani, myslím, že nás pumprdlíci proženou, že kilča pomažou dolů raz-dva :grinning: já mám sklony k přibírání, tak mě i překvapuje, že nepřibírám, ale to se uvidí. znám kámošky, co nabraly 8 kg a to byly silné a jiné, co nabraly 32 kg, ty zase byly jako oteklá nit. to si nevybereš... a ta s těma 32 kilama je jako holčička, všechny kg jsou pryč. vyznej se v tom :grinning:
musilko, jako že pořád hubneš???? já myslela, že už to trošku jde "nahoru" :astonished:
30. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
já se raději nevážila už měsíc, bojím se :sweat_smile: ale v 15tt jsem neměla navíc ještě ani deko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
zlati no pořád.... strašně mi vadí teplý jídlo takže pořádnej oběd nepřipadá v úvahu furt jen jogurty a puding někdy nějaká sůša nebo kousek housky ale jinak nic mám žaludek furt na maděru :confounded:
30. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Zlati, já u Niky nabrala 15 kilo a pak jsme shodila asi 10... zbytek mi zůstal a pak se během těch dvou let Nikčina života ještě trochu okotil :rolling_eyes: teď jsem těhu začínala na váze, kterou ani nemůžu zmínit :confounded:
30. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
dobře, že píšeš, musil, o míčích, máte ho některá už doma? prej je to dobrý se na něm "houpat"
30. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
zlati já ho mám sedim na něm u komopu a na netu jsou i různý cvičení na něm tak si to občas pustim a cvičim před monitorem :grinning:
30. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
vy brďo, musilko, to je ale rozmachanej pumprdlík, co? ti dává opravdu dost zabrat, tak aspoň, jestli už nezvracíš...
30. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
cher, to já zase nemůžu napsat, kolik jsem měla na začátku roku, no blééééé :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Holky, hodila jsem do alba fotku před porodem, to jsem měla +16kg
musil, slyšela jsem o něm hodně, že je super, naši ho mají doma, tak si ho asi půjčím :wink:
taky mám balon, ale ještě jsem na něm neseděla :grinning: u Nikčy jsem ho požívala pořád... možná bych ho na ty záda taky mohla vyzkoušet, co :sweat_smile: :pensive:

ale u porodu mi balon vyloženě vadil... každý ten náraz při houpání byla bolest v křížích jak prase... stejně jako teplá sprcha. fuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Jinak já teda hned po příchodu z porodky měla -10kg a zbytek během šestinedělí a pak to šlo ještě hodně dolů :confounded:
30. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Katy, bych řekla že jsi měla velkej pupík, co? ale moc ti to slušelo :sunglasses:
30. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
cherub, no tohle už je před porodem, to už jsem měla velký břicho, ale jinak nic moc. Kouknu ještě na nějaké fotky a přidám.
30. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
já teď už rok beru prášky na štítnou, tak to byla zřejmě příčina proč jsem 1. nabrala jako prase skoro 30 kg za posledních 7 let a za 2. potratila a nemohla otěhu... :frowning2: jak jste psaly včera o snažení, tak já jsem těhule po 5 letech, už mi malinko hrabalo a ještě k tomu ten věk a byla jsem zralá na chocholouška... tak snad teď bude líp :grinning: i třeba s 50 kg nahoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Katuline to mas jenom pupek!!!!! Ja svoji vahu radeji nezminuji a taky se nevazim abych nestrhla vahu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne to zase ne, ale asi bych se zhrozila, ikdyz mi prijde, ze se mi zvetsuje jenom pupek:wink:

Vahu mame doma jedine kvuli psovi:grinning:
30. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
kat, to jsi psala, co? :confounded: ale pupík máš pěknej :wink: tak budeme moct porovnávat :grinning:
30. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Jinak balon doma mam, ale asi ho nebudu ani nafukovat:grinning: vim, ze kdyz me takhle bolely zada, tak mi to nebylo prijemny na tom hopsat:frowning2:
30. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.