• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tys mě ale nahlodala, že bych se taky objednala na ten melírek už teď?????
8. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
zlati já hodně nakupuju na mimiaukci a dneska jsem zaplula do jednoho božího bazárku tam maj NEXT a tak moc pěkný nový věcičky :dizzy_face:
melírek si dej udělej si radost :grinning:
8. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
tak já dneska cestou z procházky se pesem zaplula do obchůdlu a asi mě osvítila těhu-demence a koupila jsem si šaty, no chápeš to? pěkný dekolt, ke kolenům, černý, pěkný, takový lítací, ale co s nima na podzim????? leda pod ně legíny... tak možná se mi do nich ještě 1-2 měsíce vejde pupek, ale taková hovadina... a ještě za skoro 1700 :confounded: to by bylo mimivěcí... nebo ten melír a ještě návštěva pizzerie...
8. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
zlati zítra nafotím ty věcičky co jsem dneska nakoupila fakt jsou úplně nový snad jednou vypraný a měli za 30 kč kus a za kilčo mám riflový lacláčky nenakupuju za moc stačí mi to z bazárku :sweat_smile:
jinak já si neuváženě koupila před dvěma měsícema ve slevě těhu rifle a teď jsou mi k prdu páč jsem zhubla a jsou mi mega velký takže si budu muset jít koupit nový :grinning:
8. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
ok, to jsem zvědavá, cos ulovila :wink: my to zatím nemáme kam dát a kdybych se do toho pustila jako ty, nevím, jestli bych odhadla rozumnou hranici, co a kolikrát koupit :grinning:

tys dala hodně dolů, co? a už jsi ok? nebo ještě hážeš šavle-meče??? a do riflí dorosteš, ne? :wink:
8. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
jinak já dneska taky brouzdala po bazárku a koukala na kočárky, nemám pocit potřeby nového, to radši využijeme na něco užitečnějšího, třeba plavčo a tak... :grinning:
8. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
hlavně co já vím... co mě popadne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
musilko, necháte si to říct???? myslím, co bude? jestli klučík bučík nebo princezna musilka :wink:
8. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
zlati sundala jsem přes 12 kil obávám se že do těch riflý dorostu až na úplném konci těhu :sweat_smile: jestli vůbec . Už moc nešavluju ale mám strašně v háji žaludek moc mi nebere je nějakej smrsklej a jen tak něco mu nevoní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a říct si to určo necháme mám dvě variace kočárku jednu na holku a druhou na kluka :grinning: Chci to vědět nevydržela bych čekat :grinning:
8. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
no to je dost, musi, tak hlavně, že jste oba v pořádku... 12 kilo za 2 měsíce, co? síla... kdo by to byl řekl, co takovej majek pimprdlík a hormony udělají...

my si to asi taky necháme říct, protože nakupovat 2x na blind si netroufnu :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
a hlavně jsem taky zvědavka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
jé fotka :grinning:

Dobré ránko :slight_smile: i když pro mě nic moc. Od večera mě nějak začalo bolet břicho až jsem plašila že si dneska zajedu k mudrovi. Nejspíš jsem to včera s tim pochodováním po JC přepískla tak dneska budu ležet a odpočívat :confounded:
9. zář 2009 v 06:39  • Odpověz
čauky musilko :wink: jj, jé fotka :grinning: musilko odpočívej, je možný, žes to včera přepískla.

já jdu dneska na orl, páč mi zaléhá už asi 3 nebo 4 týdny levé ucho a dost mě to krká... když při předklonu mluvím, tak to odlehne, ale zase to pak třeba zalehne, jako u blbejch na dvorku... :confounded: tak snad mi to profouknou nebo nějakou jinou ptákovinu a bude to gut...
9. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
zlati udělaj ti výplach mě se to dří távalo snad každej měsíc mám nějakou zvýšenou sekreci z ší tak se mi tam vždycky udělala zátka a byla jsem hluchoň :grinning:
9. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Hola hoj...
tak jsem zpet.. skvrne je vyfoceny v albu... a mel asi skytaka :grinning:

Jsem napsala omylem do jineho tematku :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
marti už jsem koukala uličník je fešák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám dneska nějaký den blbec břicho pořád pobolívá a navíc mi začlo bejt zas nějak divně fakt jsem včera tu točenou zmrzku neměla jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Musil asi neco ve vzduchu.. me taky neni oukej:frowning2:
9. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Me se to zalehavani jednou taky stalo, ale jak to prislo, tak to odeslo:grinning:
9. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
je něco divnýho oni ráno řikali že je i blbej den co se numerologie týče jsem dneska nějaká vydeptaná :sweat_smile: vyplašená z toho bolení pupka a prostě rozhozená. A co UZ vše o.k. ?
9. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Neboj... to jsou ty hromadne poplachy.. pry mel byt dnes konec sveta:grinning: a taky jsme to prezili:grinning:

Jj vsechno naprosto v poradku!!! Moc se panu doktorovi libil!!! Jsme o dva dny vetsi:wink: a priste uz dostanu prukajdu:wink:
9. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
marti tak to je super ! Gratulka :dizzy_face:
a s tim koncem světa neřikej hop ještě neni konec dne :grinning: :grinning: :grinning:
Holky dotaz kamarádka mě láme na bebe confort high track........ Já už prostě nevim :sweat_smile: Jediný co mě na něm teda láká je to že se dá sporťák otočit do protisměru jízdy což casuálek milášek neumí....
9. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jo a kdybyste chteli mrknout, tak tady jsou fotky z Orliku

http://mattyamaja.rajce.idnes.cz/5.-6.9_Orlik_CKRR/

ale nekter jsou perepalene, ale toho si nevsimejte :grinning:
9. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Musil nehrabej se v dalsich... jinak si nevyberes:grinning:

ja po zadnych jinych nekoukam, zvladlo to spousta deti a hlavne jsou zvedave, tak budou chtit cucet dopredu a ne na mamu, kterou uvidi cely den, natoz jeste v kocare:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele ale konec mel byt v 9:09:09:astonished:
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
čus, tak výplach ucha se nekonal, mám obě naprosto ok, je to asi těma změnama tlaku, jak jsem těhu, že mi chvíli zalehne a chvíli je to ok. tak to teda okomentovala paní dr. byla příjemná, takže se na orl už nebojím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
marti, roste jako z vody, uličník jeden, co? :wink:
9. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
marti asi jo jsem prdlá :grinning: :sweat_smile:

fotečky krásný ještě doprohlížim ty psiska jsou kouzelný :dizzy_face:
Tak to už jsme konec zažehnali jsem klidnější :grinning:

zlati tak vidiš na ORL je to fajn ráda jsem tam zaskakovala :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
holky, dneska je opravdu asi divnej den, měla jsem mít kromě orl ještě 3 srazíky s kámoškama, jedna z koníka na poledne, ta to odvolala dopoledne, že je nějaká rozžbrdlená a necítí se na kafíčkování a ještě musí po úřadech, jedna na půl pátou, ta to odvolala, že má nemocný dítě, tak jede za ním a taky aby mě nenakazila, do toho mě přepadla fanfulinekkudisek z vítězného, tu jsem zase nečekala já :wink: a večer mám mít ještě sraz s holkama z volejbalu, kam teď budu max. chodit do té hospody po :wink: tak člověk míní a všechno je jinak :grinning:
9. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
holky, padá na mě únavka, jdu hodit chrupíka a zase se zjevím. zatím papapapa
9. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Zlati brou noc:wink:
9. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Musil jojo prdlous... a to mame jeste dve tretiny pred sebou:grinning:
9. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.