• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
kat,tak to jo,to je nevýhoda ten stres a hubnutí,ale pořád lepší než kdybys stresem přibírala ne :wink: já jsem teda taky člověk co sní všechno na co má chuť a zatím to na mě není vidět..ale bojím se co bude během těhu,ale jak píšu,snad budu na tom stejně jako ty :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
a to já se podívám na větrník a mám kilo nahoře :sweat_smile: :angry:
30. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
No Kat tak to mas docela stesti, ja kdyz jsem ve stresu, tak vetsinou priberu :angry: :confounded:
30. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
no já taky do určitý doby neměla problém s váhou měla jsem tak těch 55 kil a to bylo fajn ale pak jak jsem začala brát hormony a řešit mimčo tak to člo šupem o 20 kil nahoru během dvou a půl roku :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojte baby aj ja sa musim k vam pridat teda chcem povedat ako som teraz tehu tak vobec nepriberam ale keby som nebola tehu urcite by sa aj na mna nalepili nejake tie kilecka lebo kazdy clovek ma stres....
30. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se k vam pridat :sweat_smile: , budeme taky jarnatko a rada bych rady od zkusenejsich :wink:. Uz se moc tesim az budeme o par tydnu starsi a bude nam taky rust brisko :grinning:
30. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Majko, Skretik, vítejte :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
skretik: ahojky,tak sme se sešli i tady :slight_smile: aspoň je tu někdo ve stejném stádiu jako já :grinning:
30. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
tohle téma je stejně fajn, lepší než jeden konkrténí měsíc :slight_smile: tady se bude rodit skoro půl roku, tak budeme pořád v očekávání :dizzy_face: :grinning:
30. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Dekuji cherub :slight_smile: .
Ahoj Jani, jsou tu spis jeste zimatka,vid ;o), ale aspon nas pripravi na to co nas ceka :wink: . A jak ti je? Uz jsou nevolnosti lepsi? u me snad cim dal horsi :confounded:
30. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
hihi vyhrála jsem na aukci riflíčky a lacle od NEXTu moc pěkný a asi za dvacku :grinning: vítám nové tváře
30. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Market.. ty potvoro, kde na to chodis... taky se tam budu muset mrkensie :grinning: :wink:
30. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
jojo aukro je vyborny, nakoupila jsem tam neteri spoustu nadhernych vecicek a uz se tesim az budu nakupovat pro svoje mimi :wink: . Holky vy uz nakupujete vybavicku? Ja jsem zvedava na sebe, jak dlouho vydrzim cekat s nakupama :sweat_smile:
30. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
skretik, já nic nekupuju, bo čekám, až mi řeknou pohlaví :grinning: nemám totiž ráda neutrální barvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
já nakupuju na mimiaukci a na mimibazaru. Jelikož se mi v obchoďákách dělá blbě tak z netu asi budu muset pořídit celou výbavu :grinning: marti jinak zítra se chci mrknout do bazárku u Startu prej tam maj pěkný věcičky tak ti písnu jestli jsem něco pořídila.
30. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
musilka: jéé ty se máš :slight_smile:

skretik: no jako já teď bojuju navíc s nějakým bacilem .. :angry: takže jsem nachlazená a do toho je mi občas zle..no děsný,jak kdyby nestačilo jen jedno z toho!!! A navíc to zaháním jen čajama s medem,páč si netroufám žádný léky vzít bez domluvy s dr. ...

Tak to já s nákupama ještě teda asi nějakej čásek počkám,ale když budu chodit po obchodech tak asi bude těžký se na ty věcičky jen dívat :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
cherub: souhlasím,já taky radši budu pořizovat až budem znát pohlaví,ale tak nějaký neutrální věcičky by neškodily :grinning: no uvidíme kdy mě to chytne,zatím je u mě brzy...

musilka: jo však to je i nejpohodlnější nakupovat přes net a není to aspoň tak drahý ne :wink: taky to tak vidím,že dost věcí nakoupím jako ty
30. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
ono přes ten mimibazar a aukci se něco vyplatí a něco ne. Zas musíš přičíst že budeš platit poštovný no. Ale tady kolem ve městech jsou fajn bazárky maj tam úplně nový věcičky za pár korunek připadá mi zbytečný to na těch pár týdnů než z toho mimino vyroste kupovat nový věci za tisíce. Samozřejmě že něco novýho mám a ještě pořídim ale proč zbytečně utrácet za blbiny že :sweat_smile:
30. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Jani tak to je mi lito a si aspon doma?
Cherub znam par pripadu, ted treba zrovna z jara 09, ze kamaradce porad rikali, ze bude mit holcicku a az na porodnim sale zjistila, ze ma chlapecka :wink: , takze par neutralnich barev se urcite hodi :grinning: .
Musilko ja to asi taky vsechno nakoupim pres net jako ty :wink: .

Holky chci se vas jeste zeptat, jak jste to mely s prsama? Ja je mam jak kdyz mi je nekdo napupnul pumpickou :sweat_smile: (pritel je samozrejme nadseny :grinning: ), zatim mi teda stavajici podprsenky jsou, ale uz velmi tesne, presto si rikam, ze je jeste brzy kupovat nove podprsenky, ze se prsa asi jeste zvetsi nebo ne?!
30. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
přesně tak,souhlasím,my máme kousek od baráku taky takovej dětskej bazárek,tak mám v plánu tam pak určitě taky chodit něco pokupovat :slight_smile: protože se mi taky nechce utrácet moc peněz když dítko z toho rychle vyroste a můžeš kupovat zas další a další...
30. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
skretik: no právě že nejsem,chodím do práce :frowning2: ale vypadá to že to zaženu...akorát v neděli jsem ležela celý den.
Páni tobě už se tak "nafoukly" prsa? No mě zatím nee,ale malinko jsou už větší :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
skretik, tak tohle vůbec nevyslovuj nahlas, budu věřit doktorům :grinning: jdu 5. a pak hned 15., oba by mi měli dělat UTZ a vždy je to jiná osoba, tak jestli se shodnou, začnou nákupy :grinning:

Prsa jsme řešili dneska asi o stránku nazpět :grinning:
30. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
jsem tady na chvilku, za půl hoďky musím letět na tu registraci, abych nemusela rodit doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kat, my jsme v rodině takový všichni pěkně rostlí a živený :grinning: já žiju furt stejně, máma mi občas řekne, no, na to, že si vdaná, tak pořád někde trajdáš s kamarádkama... copak je manželství diagnóza? ale jinak teď jsem vzorná a taky líná...

marti, ten váš ridgeback je jako ještě štěně??? :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Zlatu nevypada to, vid:grinning: ale jojo je mu teprve 5m:grinning:
30. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
marti :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsem vás dočetla, čus novandám :wink:

já zatím nekoupila ani dudlík, hodlám to pořídit jeden víkend okolo nového roku nebo vánoc. zatím není místo v bytě na naše věci natož na 2x miminkovský :grinning:

teď mastím do tý porodnice, tak zatím papíček :wink:
30. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Jeee Zlati ty cekas dvojcatka, to je krasny :grinning: , to budes mit hned dvojnasobnou radost,vid?! Tak dobre porid v porodnici a hezky se zaregistruj :wink:
30. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Vítám nově příchozí :slight_smile:

My tu teď měli technika na net, páč mi furt vypadává, tak jsem zvědavá, jestli to pomůže. Zítra mi sem prý ještě vyšle nějaké chlápky, co budou měnit nějaký drát, co vede z půdy ven z baráku, tak doufám, že nebude půl baráku rozkopaného :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Zdravím vás holčiny,

přes prodloužený víkend jsem se tu vůbec neukázala, protože mě v sobotu šíííleně chytli záda (nevím jestli jsem přistydla a nebo se mi zablokovaly) a celý víkend jsem lezla bolestí skoro po zdi. Sice mě to ještě stále přes den bolí, ale alespoň už se v noci vyspím. Hned jsem vytáhla balón a pohopsávám si tu u PC na něm.
30. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak jsem se taky odhodlala "pochlubit" se pupkem :zipper_mouth:
30. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Juuuuuuu Cherubinko... to je hezkeeeeee brisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no jo taky jsi v pulce, tak jeste aby nebylo hezky videt :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.