• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Marti děkuju :dizzy_face: já si teda ale spíš připadám tlustá, než těhotná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Je cherub to je krasne brisko, taky uz se tesim az budu mit takove :grinning:. Zatim mi je jen zle a boli me prsa, tak si spis prijdu jak kdyz mam nejakou strevni ci zaludecni chripku nez ze jsem tehotna :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
holky můžu se zeptat jak v albu uděláte v textu,že máte jednotlivé informace na dalším řádku? Já když dám normálně enter,tak se to pak stejně štosuje hned vedle sebe,jestli mi rozumíte
30. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jsi trdlo Cherub :angry: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jani, každou větu (odstavec), který chceš mít na jednom řádku musíš začít tímhle < p > (ale bez těch mezer v závorkách) a když chceš tu větu ukončit, abys pak mohla pokračovat na novém řádku, tak to musíš ukončit pomocí < /p > (opět bez mezer) :sweat_smile: :grinning:

takže např.

< p > blabla blablabla < /p >

< p > huhululu ble ble ble < /p >

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
cherub: díky moc! už to mám! :slight_smile: ale jak jsem jako na tohle měla přijít..to nechápu,ale hlavně že už to vím :grinning:
30. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky, koukám, že už jste tu žádná z vás dlouho nebyla :frowning2: já jsem nová, tak se rozkoukávám :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
já jsem ale mimoň..se mi to načetlo od nejstaršího data..hihi..to jsem na to fakt přišla brzy :grinning:
30. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jani, já bych to taky nevěděla, ale mám kurz pro tvorbu webovek, tak mi něco v hlavě zůstalo :grinning: ale vím, že to jde i jinak a to by ti beztak poradily adminky, kdyby jsi nahodila smutné oči :wink:

Misko_v, my jsme tu pořád :sunglasses: V kolikátém jsi tt? trošku se nám poodhal :wink:
30. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
teď už taky koukám, než se tu rozkoukám, tak mi to trošku trvá :grinning: . Jinak te´d jsem ve 20tt :slight_smile: a příští týden máme jít právě na ten ultrazvuk, co se dělá 21tt ještě na vyloučení vad...
30. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
cherub: acháá,tak to pak jo,tak to jsi šikula,že to tak znáš :slight_smile:

miska_v: ahojky :slight_smile: tak to už jsi taky pokročilá..chjo už chci být taky :grinning:
30. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Janinko, jojo..už bříško roste...utíká to jako voda :slight_smile: právě jsem v práci..tak tu mám trošku honičku a nevím, co dřív... :angry: a míváš už nějaké ranní nevolnosti?
Já jsem kupodivu žádné neměla...jenom jsem byla trochu přichuti :grinning:
30. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
jůůů, další těhule v půlce :wink: :wink: :wink:

Jani, ono to semnou není tak horký, už si prd pamatuju, je to dáááávno :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoojky cherub...jojo komoška mi poslala tyhle stránky, tak jsem se hned zaregistrovala :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
určitě nebudeš litovat :wink: při prvním těhu jsem to tady neznala a musím říct, že teď vím tolik zajímavostí co tehdá ne, že jsem fakt ráda, že jsem se taky registrovala... je to tu fajn, pokud se nevyskytne nějaké prudící individum :grinning:
30. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
miska: jojo,já mám nevolnosti už druhým týdnem,ale zatím jsem nezvracela,doufám že ani nebudu :grinning: já jsem taky v práci...a nebaví mě to tady :sunglasses: a kde pracuješ?

cherub: ale prosím tě,jak vidno,tak něco si pamatuješ a někdy stačí i málo :grinning:
30. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jani my jsme na tom opravdu stejne :frowning2: , tak snad nas to i stejne prejde :sweat_smile: . Hlavne se v praci setri at se dostanes z toho nachlazeni. Jinak me to taky v praci nebavi, sedim v kancelari, cely den u PC a je to nuda :frowning2:
30. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak informace se hodí vždycky :slight_smile: a hlavně, když jsem prvorodička :slight_smile: Tak prudící individum snad určo nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Janinko, tak ti přeji, aby ti to tak zůstalo :slight_smile: ale tak ono to mimi za ty nevolnosti to stojí :sunglasses: já už začínám mívat větší kopr v práci, ale chci vydržet až do konce..a taky hlavně s tím tady počítají..než najdou náhradu :slight_smile: jinak pracuji v Brně jako asistentka provoz.ředitele, zabýváme se přírodními léky :slight_smile: A ty pak pracuješ kde pak?
30. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
to určitě se holky šetřete a hlavně, když začíná to chřipkové období..u nás v práci všichni odpadají a přehazují si tu bacily jako horké brambory..a to se všichni ládají našimi přípravky...hih :grinning:
30. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
skretik: jo třeba nás to i stejně přejde :grinning:

Já pracuju taky v kanclu a celej den sedím u PC, takže žádná zátěž..no proto jsem ani nezůstala doma,jen kdyby se mi přitížilo...ale zatím to vypadá že to ustojím...ale je to fakt děs,když je teď každej nemocnej..no a navíc mám náchylnýho manžílka,takže ten už to ode mě asi taky chytil :frowning2: takže tak...

miska: pracuju taky v Brně :wink: v M-paláci na Heršpické,jestli víš kde to je..a ty jsi brňačka?
30. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky jeste jsem se vas chtela zeptat, dostaly jste na zacatku tehu preventivne Utrogestan? Ja ho mam, sice ho zavadim, ale rikam si, jestli ty nevolnosti nejsou spojene trochu i s tim, asi hloupost,co?! Zitra jdu na kontrolu a mela bych dostat prvni fotecky tak jsem moooc zvedava :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jani, to víš, že vím kde to je :slight_smile: jsem rodilá Brnačka :slight_smile: tak to máš prácičku..taky v pohodě u pc, to bez komplikací se dá zvládat...to já mám teda i občasné lítání, ježdění :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
skretik: cože to je? Jako na co preventivně? Já dostala jen vitamíny nějaký spešl který se berou v těhu a kys. listovou jinak nic...tak nevím čoveče

miska: ano je to v pohodě no,akorát že celej den sedět na zadku taky někdy není to pravý ořechový,potřebovala bych trochu pohybu,no uvidíme jak to bude dál..já jsem taky rozená brňanda,ale už několik let bydlím v Ivančicích...
30. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
jani je to nejaky hormon, ktery produkuje telo samo pri tehu (progesteron), pry to usnadnuje zahnizdeni miminka, dava se to hlavne treba pri krvaceni nebo tak, ale ja nic takoveho nemam, pry mi to napsal preventivne, ze se to na zacatku tehu dava a pak jsem dostala kyselinu listovou, jinak zadne jine vitaminy, ani pry nemam jist takove ty vitaminy pro tehule, tak jsem z toho trochu zmaten :sweat_smile:
30. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
skretik - cože..o tom jsem taky nikdy neslyšela..já jsem jen od začátku těhu brala a stále ber vitamíny od femibione teď 400, předtím 800 označení...to mi doporučila moje gynekoložka...
a to ti doktor řekl, že nemáš brát žádné vitamíny pro těhu...to je zvláštní...já co vím, tak každý doktor doporučuje nějaké vitamíny, každý má ty své oblíbené..aby se miiminko dobře vyvíjelo ...

Janinka - to máš pravdu, člověk potřebuje trochu pohybu...ale tak toho já mám snad dost, jak pořád poletuju sem a tam...a doma člověk taky pořád něco robí :slight_smile: a přemýšlíš, že by jsi šla na neschopenku? Za pár týdnů budeš mít taky první ultrazvuk, že :slight_smile: čeká tě to nt+?
30. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
No doktor mavl rukou, ze jestli je chci brat at je beru (spis pro svuj pocit), ale sestricka mi rekla at to urcite neberu, ze na vitaminy budu mit dost casu pri kojeni. Ja jsem se svym doktorem nad miru spokojena, on je vyborny a uz mi hodne pomohl, takze mu dost duveruju, i diky nemu se nam podarilo otehotnet tak moc rychle :grinning: . Tak beru calibrum babyplan, ale ne nejak pravidelne, tak 1 za 3dny, tak snad to staci, uvidime zitra jak mimi prospiva :sweat_smile:
30. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
Každý doktor má na to asi svůj názor, ale je dobře, že mu důvěřuješ..toho se drž :slight_smile: já už jsem vystřídala 2.doktorku, tak snad teď to bude ok :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
Behem tehu si vymenila doktorku?
30. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
holky, co jste v pokročilejším stádiu..už cítíte pohyby mimča? tý jo na to, že já jsem ve 20 tt, tak zatím nic nepociťuji :astonished:
30. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.