• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
miska: já beru stejné vitamíny :wink: no nevím zatím určitě o neschopence neuvažuju,ale uvidím jak se budu na to cítit...zatím je čas...na ultrazvuk jsem objednaná na 10.11.,takže ještě docela za dlouho...už aby to bylo :grinning:
skretik: to je divný fakt...asi co doktor to názor,ale nevím nevím no..
Já pádím z práce domů,tak se mějte zatím kočky,pá zítra..
30. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Ja si teda myslim osobne, ze pokud beru vitaminy, tak pravidelne.. jinak to ztraci ucinnek, ale pouze muj nazor na vec:wink:

A jak jinak dodat veskere potrebne vitaminy prckovi nez v tabletkach:wink:
30. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
ahojky, tak jsem z5, měla jsem trošku větší rádius cestování, nejen do porodky :grinning:

tak jsem se zašla objednat k novému gyn-mudrovi, psala jsem to tady asi před 14 dny, jak mě můj gyndař rozhodil, že jsem pak hodinu brečela... tak zítra jdu k novému, tak pak hodím hlášku, jak to dopadlo, ale jdu tam až odpolko... ale minimálně sestřičce bych dneska dala pusu za to, jak byla milá :grinning:

skretik, jj, budou to dvojky, teda snad se zítra nedozvím nějaký špatný zprávy, to kdyby mi už řekli, co to bude, tak by to byla bombička :grinning:

pak jsem si vystála polohisterickou hodinovou frontu na registraci v porodnici, tak jsem zaregistrovaná a můžu rodit u Apolináře :grinning: ještě budu muset naštudovat ten papír, co mi k tomu dali, hlavně, že je kam jet v případě akutní potřeby. Jsou tam zlatí :wink: od nich máme ty dvojčátka z CARu (pro neznalé :slight_smile: Centrum Asistované Reprodukce) :slight_smile:

ajjik, tak ty záda, to je tady teď móda, ne? tak hlavně si je chraň v teple!!! radí teta zlatka :grinning:

cher, omrknu ti břuchana :grinning:

jdu dočítat dál, tak to teď odesílám, jsem na konci stránky :grinning:
30. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
skretik, nevím, jestli ti někdo odpověděl s tím Utrogestanem, já ho jedla v obou těhu, při závádění by ti nemělo být blbě z něj... Ale budeš z něho unavená.

miska, pohyby už cítím od 13tt, ale doktor na mě čuměl jak puk a já tomu taky nevěřila, teď cítím už hezky i přes den, ale to má každý jinak :wink:
30. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
cher, pěkný pupánek. a prdlajs tlustá, to by se ti teda divně soustředilo to sádlo, kdybys byla jen tlustá. moc ti to sluší :wink:

cher, ty jsi nějaký inža přes webovky??? dobrý, taky díky za radu, pro případ, že bych tam víc vypisovala :grinning:

skretík, utrogestan by ti mohl třeba způsobit trochu únavy, ale nemyslím si, že by způsoboval nevolnosti. umělinky ho dostávají automaticky 3x denně 2 kuličky po dobu 14 dnů. pro případ, abys měla klid, tak se zítra zeptej mudra :wink:

jani, je to na podporu těhu.

a jinak kromě toho jsem brala listovku, na endokrinologii mi napsali jód (kvůli štítný žláze) a můj dosavadní gyndař taky není zastáncem nějakého přehnaného užívání čehokoliv. takže na můj dotaz, co brát, mi řekl, že listovka s jódem (potom, co jsem dobrala ten utrogestan) stačí.
30. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
čus, katy, jsem tě neviděla, jak jsem dočítala :wink:
30. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
:frowning2: výborně, tak z té hysterie píšu "polohisterické" hrubky, pardón
30. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
no nic, zatím se loučím, jdu koukat od osmi na house, dávají na axn, tak pak ještě juknu, zatím pááááá :dizzy_face:
30. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Zlati, prd inža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám na to rekvalifikaci, ale už si fakt nic nepmatuju... musela bych znovu prostudovat knížky, abych byla schopná něco vytvořit :confounded:

a jinak díky za kompliment :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky,
chvilku jsem tu nebyla, tak doufám, že je u vás všechno v pořádku? :wink:

já byla dnes na kontrole a vše je ok. výsledky tripplů máme negativní :dizzy_face: :dizzy_face: a dr. říká, že těhotenství prospívá, jak má a že je spokojen. za týden jedeme na velký utz, kde bychom se mohli dozvědět, kdo se v bříšku schovává :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Miska_v: k těm pohybům - já je cítím cca už 3týdny - ale to je spíš tím, že čekám druhé mimi - Ty jako prvorodička je klidně můžeš cítit až po 20tt a nic se neděje :wink: já je cítila s Máťou od 18tt - ale záleží i na uložení placenty... pokud je na zadní stěně, cítíš pohyby dřív. když je vepředu, cítíš je později :wink: takže buď opravdu v pohodě :wink:
30. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
30. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
luci, tak super gratulka k dobrým výsledkům :grinning: a zatím teda nevíte, co to bude. já se chci zeptat zítra, ale nejsem naivní, že na to spoléhám, ale třeba - co kdyby :grinning:
30. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Zlatovlásko, vůbec netušíme :slight_smile: on můj dr. nemá utz v ordinaci, takže jezdím do benešovské porodnice, takže opravdu až za ten týden :wink:
30. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
Přidám se i já se svou zkušeností s utrogestanem - já ho brala od začátku těhu až do 12 týdne těhotenství a v koňských dávkách 3xdenně po dvouch tabletách - a to jsem otěhotněla přirozeně. Sice jsem ze začátku trochu (opravdu jen trochu) špinila, ale myslím si, že by mi ho MUDr. předepsala stejně.
30. zář 2009 ve 23:46  • Odpověz
luci, tak ať je to příjemný překvapení :grinning:
1. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
jo, taky přeju dobré ránko ve spolek :slight_smile:
1. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
dobré ránko,těhulinky :slight_smile: mám na vás dotaz na tělo :sweat_smile: když jste otěhotněly,měli jste myšlenky a chutě na sex? Mě když je teď každou chvíli zle,tak prostě na to vůbec nemyslím,navíc jsem teď nachlazená,tak o to je to horší...no ale zase je mi to líto vůči manžovi :frowning2: tak já nevím...no jen se chci zeptat na váš názor a jak ste to měli/máte vy
1. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Hezké ráno :wink:

Jani, s chutí na sex jsem na tom byla tak, že jak mi bylo blbě, tak žádná chuť nebyla :grinning: ale "překonávala" jsem se alespoň 1x týdně až do 9tt, kdy jsme odjeli na 14 dní k moři... tam mi (až na cestu) bylo o dost líp, vlastně jsem jen odpočívala a nic nedělala, takže chutě se zvětšily.... a to tak, až sem sama hleděla :grinning: :grinning: :grinning:
Ale neboj, ono to přejde :sunglasses: největší choutky jsou ve druhém trimestru a já to můžu jen potvrdit :wink: (ovšem nevím, na koho se ty choutky vztahují více, jestli na těhotnou nebo na parntera) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
cher,díky,no já jsem z toho teď trošku zoufalá,tak snad mě ty nevolnosti brzo přejdou a chutě se dostaví :grinning: mám taky pak obavy,jak se budu cítit až mi poroste bříško před manžou,asi ne zrovna moc sexy .. :sunglasses:
No tak už abych se přehoupla do toho 2. trimestru :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobre ranecko :wink:
1. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
marti,ahoj :slight_smile:

holky ještě jeden problémek mě trápí,si představte,že pokud budeme mít chlapečka,tak se asi nebudeme moct shodnout ne jménu! U holčičky se kompromis najde,ale můj manža chce aby se chlapeček jmenoval po něm a to z toho důvodu že je to generační - jeho táta i děda se taky jmenují stejně...ale já nechci aby se tak naše miminko jmenovalo :frowning2: neřešíte někdo podobnou situaci??? Nevím jak z toho ven,chtěla bych udělat kompromis,abysme byli spokojení oba,ale vypadá to že to nepůjde..a zase se mu nechci podvolit a svolit k tomu,aby se můj syn jmenoval jak se mi nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já vím,asi bysme měli počkat až budem znát pohlaví že,a pak se kdyžtak dohadovat...doufám,že to bude holčička :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Hezké ráno Marti :slight_smile:

Jani, tak to je fakt problém :confounded: já bych to asi manželovi vysvětlila zcela upřímně - prostě se mi to jméno nelíbí - nešla by nějaká alternativa????

a pokud řekne, že by nešla, tak bych přistoupila k losování... pokud on si může vybrat jméno, tak ty si taky nějaké vyber, napíšete jej na lístečky a někoho neutrálního necháte losovat... chce to ale fakt dohodu, že co se vylosuje, to taky bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
cher,no jo bude to ještě zajímavý,on chce kluka a navíc aby se jmenoval po něm,no síla...takže vysvobození by byla opravdu holčička! Ale teď některý den mi říkal sám,že tak nějak cítí že to bude holčička :sunglasses: tak uvidíme no..jako bylo by to opravdu nespravedlivý takže o tom opravdu ještě budem muset diskutovat no...alternativa? Jako to nevím,já ani nechápu proč někdo chce takový generační jména dodržovat,podle mě je to blbost,dyť já taky nechci aby se holčička jmenovala po mě! Vyberu jméno který se mi líbí a ne jméno který mám já a můj rodič,prarodič,...
1. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
taky nemám ráda tu "povinnost" pojménovavat po rodičích či dokonce prarodičích... to bych si tedy dala :confounded: :grinning:

My jsme sice chtěli jméno po tatínkovi - Tomáš, ale to pro to, že se nám opravdu líbí. Jenže stejně z toho nakonec sešlo, protože má svátek 7.3. a jak se znám, tak nějak v tom termínu budu rodit a nechci, aby slavil svátek s narozkama....

ale taky doufám v holčičku, tak snad se nám naše přání splní :grinning: :dizzy_face:

teď mizím, čeká mě kontrola na alergologii :confused:
1. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Hojte:wink:

Jani je to sice blbe, ale co dat tedy dve jmena a druhe dat po manzovi? :confused: nevim, ze by se jmenoval Filip Josef :confused: urcity kompromis by to byl... jine reseni nevidim... pokud manza chce pokracovat v tradici, tak asi bude neoblomny:wink:
1. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
cher-Tomáš je v pohodě... ale je fakt jak píšeš blbý mít ve stejným období svátek i narozky... Tak se budeme spolu modlit za holčičky :wink: ať ti kontrola dobře dopadne :slight_smile:

marti- no dvě jména-to by bylo snad ještě horší :grinning: ale taky mě to napadlo...ale dovedeš si představit,že by se náš syn jmenoval Rostislav a ještě nějaké druhé křestní jméno? :sweat_smile: já doufám,že tak neoblomný nebude,ale uvidíme no..
1. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak my tedy doufame v kluka, tak nam snad ty nase prani vyjdou :sweat_smile: :grinning:

Jani.. tak ted to hod za hlavu a uvidis... jeste na to mate casu dost:wink:
1. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Ahoj kočeny s jménama jsme se taky rafali a fest. Všechno co navrhnul manža bylo absolutně nemožný. Ale nakonec jsme se shodli bohudík na vcelku pěkných jménech. Ono¨se to časem vyřeší aj u vás já musela manžu trochu připít :grinning: :grinning: :grinning: pak mi odkejval všechno :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu si umejt hlavu jedu na poledne k mudrovi do poradny a objednat se na velkej UZ. Tak se ozvu až odpol. A hurá dneska jsem podle MS vlítla o 5. měsíce :grinning:
1. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
musilka: ahojky :slight_smile: pááni,tak to se máš že už jsi začla 5. měsíc :slight_smile: jo to není špatnej nápad ho připít :grinning: ale pak z toho bude nešťastnej ..

Děkuji holky za podporu,jsem se o tom potřebovala s někým prostě pobavit...ale vím,že je čas to řešit,počkáme asi až budeme znát pohlaví a pak se kdyžtak začnem rvát do krve :grinning: :grinning: :grinning:

Marti,tak vy chcete kloučka jo? No já prvně chtěla holčičku,pak mi to bylo jedno,hlavně aby bylo miminko i já v pořádku,a teď bych zas radši holčičku,abysme se nedohádali kvůli tomu jménu :grinning: tak jsem zvědavá co to nakonec bude..no ale i kdyby to nakonec měl být malej Rostíček,tak hlavně aby bylo vše ok a byl zdravej a hodnej..no ale moje švagrová má kluka a druhýho už v břišku,takže si myslím že nějaká holčička do rodiny by taky bodla :sunglasses:
1. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.