• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Market, ty blaho leti to teda bleskurychlou rychlosti :confused: :dizzy_face: Ja jsem volala Cepelikovi, kdy objednat 3D, tak rikala sestricka, ze mam zavolat na konci rijna:wink:

No my jsme se na jmenech zatim shodli:wink: zadna hadka nebyla:wink: ale cim vic se to blizi, tak clovek premysli a rozmysli jestli se to vubec k jeho prijmeni hodi:wink:

Jani jojo...

ted me pobavil kamarad, rika.. at je to co je to, hlavne at je to zdrave a je to kluk:grinning:
1. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
marti: :grinning: jo tak to řekl dobře teda :grinning: jo jinak já to taky vždycky spojím s příjmením a musí mi to ladit..ale popravdě holčičí jména se mi vybírají snáz než klučičí..no ale přiznám se taky že jsem dost ve všem vybíravá,takže asi co se týče tohodle tak taky :grinning:
1. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojte holčeny, dneska je teda den...jsem se tady sepisovala dlouhasáhle..a pak jsem si to omylem vymazala...to je fakt k vzteku. Jinak je už skoro 10 hodin a já jsem u lítaná jako kdyby bylo odpoledne..dneska to v práci bude ale fuška :frowning2:
Jinak Januli s tím sexím bych se nebála...uvidíš až ti bude lépe, tak se ti chuť zase navrátí :slight_smile: a manžílek to teď určo pochopí :slight_smile:
Jinak se jménem bych se taky nenechala zvyklat..zkuste se domluvit na kompromisu :slight_smile: Tééda vy už vybíráte jména, to my jsme se k tomu ještě nedostali :grinning:
1. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Jani me prijde, ze na holky toho je vic:wink: jmen, obleceni:wink:
1. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
miska: ahojky a díky za podporu,ano věřím že až mi bude líp,tak se chuť vrátí,doufám,že to ten můj do té doby vydrží :sunglasses: no jo,to víš,my jsme se o jménech trochu bavili už když jsem se rozhodli,že chceme mít mimi no a teďka sme to jako až tak zatím neprobírali,no ale když se nás ptali rodiče,tak z manži vylezlo toto...no ale čas ještě určitě samozřejmě je a dost :slight_smile:

marti: ano,tak se mi zdá :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ráno :sweat_smile:

Nás dneska vzbudili pánove od O2, páč nám přišli natahovat na barák nové dráty. Jenže mi měli předtím zavolat a domluvit se v kolik... No nic, hlavně, že byl Michal doma a už byl vzhůru a domluvil to s nima kudy a tak. Snad to pomůže a net nebude tak blbnout.
1. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj Kati :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
marti taky mi to přijde že je všechno růžový nebo takový holčičí prostě. já nějak ultávám na modrých věcech asi nějaká vnitřní tucha :grinning: Já se na to 3 D zeptám dneska v kolikátým tt se vůbec chodí ve 25 ? To mám za 6 týdnů tak abych tam asi tak za týden cinkla :unamused:
1. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ad sex, tak taky je ta chuť menší, ale zatím furt je :stuck_out_tongue_closed_eyes: V minulém těhu byly problémy, sex zakázanej a ani ta chuť na něj nebyla žádná :confounded:
1. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Musil, ty máš vnitřního tucha na kluka? To já měla minulé těhu :grinning:
1. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Janinka - uvidíš, že se vše k lepším chutím obrátí :slight_smile: a chlapákům to někdy neuškodí počkat :slight_smile: však mazliti se můžete pořád :slight_smile: A se jménama uvidíš, že ještě 10x to budete měniti :slight_smile:
Ahojky Kati - teda co by jsme taky od pánů z telekomunikačních sítí čekali...s nima je někdy domluval na zabití :slight_smile:

Ahoj musilko - tý jo já zase vidím spoustu chlapeckých věcí na kluky se dají taky vybrat moc pěkné oblečky :slight_smile:
na 3D by si měla jít v 21. týdnu, to ti udělají další ultrazvuk na vyloučení vad...a tam si můžeš nechat udělat i 3D na Veveří v Brně se teda za 3D platí..
1. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
miska, ale šlo jim to rychle a byli milí, tak aspoň že tak :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Market pry nejlepsi mezi 20 - 26 tt:wink: tak jim zkus cinknout:wink: chces cislo?
1. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Market a vcera jsem vyhrala tri aukce,, dziny, a dve mikci od Nextiku :dizzy_face:
1. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
marti, hoď odkazy, ať se pokocháme tvou výhrou :wink:
1. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
kati, zakázanej sex? Jako že jsi měla rizikový těhu nebo proč??
1. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
kat no mám :grinning: takže mám čekat holku :grinning: :grinning: :grinning: Mě je to jako úplně jedno ale jen takovej vnitřní pocit :sweat_smile:
Marti pošli mi to číslo do IP já tam zítra zavolám podle toho co mi dneska řekne sochouš.
Gratulka k aukcím já jedu ve čt do JC na nehty tak zas zaběhnu do bazárku utrácet :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
marti,jéé to je tak rozkošný :slight_smile: už chci být taky v pokročilejším stádiu,abych mohla něco nakupovat!!! Teď bych se asi bála,že tím něco můžu zakřiknout.. :unamused:
1. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
jani, jj, rizikovka, od začátku jsem krvácela, pak v 17tt si mě chtěli nechat v nemocnici, páč jsem měla blbě placentu a zase jsem jednou krvácela, v 20tt zjistili, že mám pod tou placentou navíc ještě hematom, takže veliké riziko, že se začně odlučovat... :confounded: Tam mi řekli, že budu rodit nejpozději 32tt císařem, ale nakonec se ta placenta trochu povytáhla nahoru, rodila jsem normálě a týden po termínu :grinning:

Ale tu placentu dole mám zase :confounded: Snad se vytáhne...
1. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Kati, tak aspoň, že byli milí :slight_smile: to se málo kdy vidí :slight_smile:
Martinka, jé to jsou ale pěkné věci na mimi, koukám, že bazárky docela frčí...tak levno to člověk nikdy nekoupí :wink:
Tý jo, vy už všichni jste takový nakupovací maniani, jo..hihi :slight_smile: to my teda ještě nic nemáme, kromě dětské postýlky, kterou jsme natírali na bílo..přírodní barva se nám tam nehodila :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
marti, krááásný :dizzy_face: A k té růžové bundičce, no co, já mám přece taky už růžovou kombinézu :grinning: Když tak se prodá, není problém :wink:
1. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Kat taky to rikam... stejne tam uz to pohlavi je pusteny od taty, tak co zakriknout to stejne uz nemuzu :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
kati: páni,tak to je síla,to sis teda užila svoje!! A to kde je placenta pozná dr. normálně podle ultrazvuku jo,to tam vidí? Tomu prd rozumím to víš no.. :sweat_smile: tak snad to tentokrát budeš mít bezproblémové :wink: hlavně že máš zdravou holčičku,je tak? :slight_smile: já se pořád modlím,aby mi žádný problémy nezačaly
Hlavne jsem na sebe pysna, ze to stalo par kacek:wink: a ze je to nosene, no co, stejne z toho skvrne vyroste nez reknu svec... :dizzy_face: :wink:
marti, no zakřiknout pohlaví už fakt nemůžeš :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
taky mám doma jednu růžovou nextí mikinku a zase modrou klučičí vestičku prostě to někomu dám pak no :grinning:
1. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
jani, jj, na UTZ to doktor vidí, kde je, ale ještě je brzy, takže se to může ještě hodně změnit, ona i když je dole-vcestná placenta-jakoby zakrývá čípek a vadila by mimču v cestě ven, riziko je předčasné odloučení, vykrvácení a tak, ale jak říkám, mě se v pohodě začala po 30tt pomalinku vytahovat, tím jak bříško rostlo nahoru a nakonec to bylo úplně ok :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
kati,tak to je dobře,že to tak dopadlo :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
marti, řeknu ti, že třeba jsem Denči koupila na doma jeté punčocháče a ty, co měla fungl nové, drahé :angry: , se rozpadly po pár vyprání a ty "jeté" jsou pořád pěkné :slight_smile: Navíc, kdo to pozná, že je to "jeté"? Když koupíš něco nového a dvakrát to vypereš, tak už to taky není 100%
1. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.