• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
teda Kati, nestraš nás tady :astonished: , opravdu bez problémové těhotenství je asi zázrak
1. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Dobré dopoledne holky... všechny zdravím po docela bezespánkové noci, jen jsem se převalovala a šla snad tisíckrát pro pití.....
1. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Začínám mít trochu deprese..... cítím se dost unavená a jen spím... byla jsem zvyklá poletovat, zařizovat a bavit se a teď přijdu z práce a jsem na odpis..... prý bude hůř, tak potěš koště
1. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Macinko holky na BRMS, vsechny, meli taky bezesnou noc, asi neco spatneho ve vzduchu:wink:

Kat prave proto nema cenu kupovat za tice obleceni, ktere se treba ani nevyuzije:wink:
miska, to není zas moc častá věc a většinou se i tak vyřeší sama, někdo tu placentu takhle má a ani se to nedozví, jenže tím, že jsem tak pozdě krvácela, tak mi to řekli a vystresovali mě.
kati,to souhlasím,proto taky plánuju jak vy tady nakupovat už použité oblečky,kupovat za draho je zbytečný a stejně to malý by to ani neocenilo že :grinning: kdybych měla plno pr... prachů tak je mi to jedno,ale takhle...

miska,no taky mě takové příhody děsí,ale na to asi ženská nesmí myslet,ještě by si tím nějaký problémy přivolala...no stát se může cokoliv,ale to je prostě individuální

maci,ahojky :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Kati, tak to jo...no a doktoři umí někdy pořádně vystresovat :frowning2: Takže si doma v klídku lebedíš :slight_smile:

Holky, víte že od ledna 2010 sníží mateřskou o 15 procent :angry:

Ahoj macinko..deprese neměj, to je normální, že jsi unavená...každé tělo to snáší jinak a hlavně jste už dva :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
jani, já teda byla vždycky proti použitému oblečení, ale nějak jsem tomu přišla na chuť :grinning: Některé věcičky nejdou ani poznat, že už je někdo nosil, tepláčky na ven a tak, to je úplně zbytečné kupovat nové, takové věci na zahradu vždycky vyhraju v nějaké aukci, třeba 5 tepláčků na ven za 50kč a tak :sunglasses: Stejně jsou za deset minut veku jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
miska, no je to síla, když jsem to četla s tou mateřskou tak jsem se pěkně naštvala a taky se mi z nich udělalo zle! Je to hnus,že si přiživujou ty svoje pupky tím,že sníží příjmy rodinám s malými dětmi..vždyť ty jsou na tom vždycky finančně nejhůř :angry: škoda mluvit a rozčilovat se,stejně s tím nic nenaděláme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
kati - souhlas :slight_smile: já už chci taky nakupovaaaat! :grinning:
1. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
miska, tohle těhu je jiný, klepu na dřevo, ale zatím žádný problém, malou furt nosím a nic :slight_smile:

Jani a ten můj "příběh" tě nemusí děsit, mě jako tak pak už nic nebylo, jen jsem nesměla nic těžkého tahat a tak, joo a ještě mi od 20tt strašně tvrdlo břicho, tak jsem to musela hlídat a jíst magnézium, no já byla případ, fakt :grinning:
1. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holčiny, vy jste tedy ranní ptáčata. Já jsem vstávala až v 9 a než jsem se nasnídala, oblékla a dostala k netu tak je skoro poledne :frowning2:.
Holky vy mě úplně děsíte těma všema možnýma komplikacema o kterých nemám ani tucha.
Kati, pěkně jsi si při prvním těhu užila, tak snad tentokrát to všechno bude v pořádku.
Janinka, semnou si manžílek v posteli také moc neužije. Chutě jsem u mě po celou dobu těhu téměř nulové a musím se k sexu hodně přemáhat. Docela je mi manžela líto. Naštěstí teď bývá z práce dost unavený a vždy brzy usne :slight_smile:.
1. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
kati,jasně,rozumím,no ale je to hrůza,když tě doktoři vystresujou,tak se pak bojíš co bude...místo aby tě uklidnili,že to bude dobrý

ajjik,ahojky,tak to jsme na tom podobně,ale doufám,že ty "nechutě" brzo odezní,páč je mi toho mýho taky líto :sunglasses: a u něj nehrozí že by přišel utahanej z práce...a když jo,tak během večera nabere síly a ... :grinning:
1. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
marti,maci-kde seženu ten obrázek co máte v albíčku miminka s odpočtem týdnů a dnů k porodu, prosím???
1. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
jani, na druhou stranu mi museli říct i tu horší variantu :unamused: Všechno dobře dopadlo, poslední trimestr jsem si fakt užila, myslím v dobrém, pak už jsme zkusili i ten velrybí sex :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Kati, tak hlavně přeji aby to vše probíhalo v pořádku nám všem :slight_smile:) musíme věřit :slight_smile:

Jinak já jsem teda taky vždy byla proti použitým oblečkům....holky máte pravdu, že to mimi vynosí tak 2x třeba...ale zase ten pocit, že nevíte po kom to je.. No ještě, že mám starší ségru, která má dva kluky jednoho 2,5 roku a druhýho teď měsíc narozeného :slight_smile: takže asi budu muset mít taky kluka..abych něco zdědila..hhi :grinning:
A nebo utrácet za to nehorázné prašulky :slight_smile:

Januli - jsou to šmejdi ti poslanci..pro sebe si všechno schválí nejvýhodněji, aby si mohli narvat ty pupky a ženským na mateřské uberou i tak je rodičovský příspěvek malý a ještě na to mateřská, fakt k vzteku, ale co s tím holky naděláme, že :frowning2:
Já jsem si už říkala, že při mateřské zkusím si založit internetový obchod, aby byla nějaká ta kačka navíc :slight_smile:

Ahojky ajjik :slight_smile: téda, to sis ale pospala :slight_smile: úplně závidím, takže jsi doma na rizikáči?
1. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
holky, nevíte náhodou zda-li v těhu se můžou houby?
1. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Jani je to myslim babystrology.com, je to pod tim miminkem:wink:

Mis o houbach nic nevim, jedine co vim, jsou jatra :wink:
1. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
miska, já už měla houby několikrát a dobrý, pokud to nebudou mochomůrky nebo lysohlávky... :grinning:
1. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Játra a hermelín a vůbec zrající sýry, páč jsou z nepasterizovaného mléka.
1. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Kat jooo a syry:wink: ty ja miluji, takze okolo hermelina a nivy musim chodit hoooodne obloukem
1. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Děkuji za info..právě o houbách jsem takhle nic nenašla :slight_smile: takže pokud jak říkáš Kati, nejsou to mochomůrky nebo lysohlávky, tak v malém množství asi ano :slight_smile:)
1. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
hermelín by se neměl? Ten já ráda...

miska-jasně,s tím nic nenaděláme,naše vláda je prostě na prd,myslí jen na sebe a ne na "normální" lidi.. :cry:

kati,to máš pravdu,lepší je počítat s nejhorším a pak když to dobře dopadne,tak je to super pocit aspoň,kdyby to bylo naopak je to horší...
1. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
miska, v srpnu jsem dala v práci výpověď a teď u užívám na pracáku :slight_smile:. Snad mi to krásně vyjde, že v únoru nastopím na mateřskou a penízky se mi budou počítat ještě z posledního zaměstnání.

Díky snížení mateřské příjdu skoro o 2 tisíce :frowning2:.

Hermelíny mám také ráda :frowning2:. A kdyby jste věděli jakou mám chut na paštiku :slight_smile:.
1. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky, jdu žehlit :confounded: . Mám toho tu vypranýho pěknou hromadu!
1. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
marti,děkuji,už jsem ten obrázek - ty stránky - našla :slight_smile: a mám to už taky v albíčku :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Jani, jojo hermoš by se neměl...to si ale zakazujem jídel, co..a to potrvá i při kojení :slight_smile: ale tak co by jsme pro naše mimi neudělaly :slight_smile:

Komplet celou vládu vyměnit fakt :slight_smile: grrr

Musíme myslet pozitivně, že vše dobře dopadne :slight_smile:

Tak to joo...tak si užíváš doma volníko a přípravy na mimi, to je prima ..tak hlavně ať ti to pěkně vyjde s tou mateřskou:slight_smile: to já chci pracovat do konce..i kvůli prašulům...

To já přijdu snad skoro o 4tis... při mateřské, šmejdi jedni :angry:
1. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
holky,já bych taky byla radši doma a válela se :grinning: ale taky kvůli penězům se budu snažit být asi co nejdýl-uvidíme ale ještě...
Tak to je síla,co se dozvídám...a co ještě by se nemělo jíst když už jsme u toho???
1. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
a byla v klídečku doma a připravovala se na mimi..ale já si zase říkám, že bych se asi po nějaké době nudila a to bych otravovala manžílka a to by se mu už asi nelíbilo..hihi :grinning:
Ta prašulky jsou v dnešní době fakt důležité..to je fakt děs..co a ještě nám sníží, co se dá :frowning2:
1. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.