• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
miska,ano je to tak...ale taky bych se pak asi časem nudila no :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
O penízkách mi ani nemluvte. Kvůli nim jsem také chtěla zůstat v práci co nejdýl, ale bohužel to nešlo. Navíc jsem dala výpoveď dávno před tím, než jsem byla těhotná.

Tak jsem si také chtěla dát obrázek miminka do albíčka, ale nějak mit o nejde :frowning2:.
1. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Ani mi o tom nemluvte. Jak ráda bych se někdy ráno sbalila a mazala do práce :frowning2:.Sice mám doma pořád co dělat (na jaře jsme se přestěhovali do baráčku), ale po práce se mi občas hodně zasteskne.
1. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
ajji,no jo někdy je ta situace hold těžká..ale aspoň jsi v klídečku :wink:
co za obrázek ti tam nejde dát?
1. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojda, jsem zpět :wink:

mám už 3 týdny rýmu a dneska jsem zjistila, že se ji zbavím až po porodu, dobrý že :astonished: :angry: mám nateklou nosní sliznici a nejspíš jen tak nesplaskne....
1. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Obrázek už jsem našla, doplnila si tam údaje, ale nevím co stím dál :frowning2:.Já jsem opravdu počítačovej antitalent.
1. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
cher,jak to? to máš z alergie jo??

ajji, jako ten obrázek co jsem chtěla já,jak jsem se na to ptala?? Tak až si tam vyplníš údaje,tak pod tím je taková jako tabulka s dlouhým nesmyslným textem :slight_smile: a ten text musíš zkopírovat a vložíš si ho kam chceš - tady do alba do popisu alba-to textu :wink:
1. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Jani, jj, jsem alergická a mám astma, takže asi toto všechno dohromady je důsledkem :angry:
1. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
myslím, že v dnešní době můžeme být rády, že máme nějakou prácičku :slight_smile: a penízky...ty se budou na mimi hodit :slight_smile:
Ajjik, co se dá dělat...buď zase ráda,že jsi doma v klídečku a někdy se nestresuješ v práci :slight_smile: ale chápu, každá kačka je důležitá...však už zachvilku se dočkáš a půjdeš na mateřskou :slight_smile: tak aspoň nějaké prašulky.

Cherub - jejda to je nepříjemný, že se ti z toho vyklubala taková alergie :frowning2: a na to žádné prášky nebo něco není?
Teda jsem po obídku a nějaká až moc naplněná..to by chtělo hodit toho šlofíčka :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
janinko, moc děkuju! Už mám obrázet také v albíčku:slight_smile:.
1. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
miska, já něco málo peněz mám i teď z pracáku a když to všechno mezmu kolem a kolem a od výplaty od zaměstnavatele si odečtu peníze za cestu (měsíčně mě dojíždění stálo tak 4-5tisíc), obědy a nervy co jsem tam snima měla tak jsem na tom teď možná ještě líp.
1. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
ajji,není zač :wink:

cher,tak to je blbý teda..já jsem taky alergik,ale ne tak silnej naštěstí...a nějaké léky ti dala dr. ? Nebo nejsou žádné které bys mohla?
miško, jediné co můžu je vincentka do nosu... pak ještě dětský nassivin, ale max 2x do týdne, tak to vážně nemá efekt :sweat_smile: a protože vincentku běžně používám a žádná změna není, tak mám hold smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ajjik, no tak vidíš...jestli si tam měla ty nervy a daleko si dojížděla, tak bu´d ráda, že máte s mimi v bříšku doma pohodičku :slight_smile: to je někdy fakt lepší než se stesovat...to za ty peníze to ani nestojí.

Cherub -A zkusila si někdy aloe vera? ségra a moje mamka na to hodně dají...kupují to od známé, né jak nějaké náhrašky, co máš v obchodě, ale opravdový koncentráty..sice to není nejlevnější, ale zase by to stálo to zkusit :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Miško, aleo vera jsem nezkoušela, ani by mě to nenapadlo :sweat_smile: díky za tip :wink:
1. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Nemáš vůbec za co Cherub - je to přírodní, tak stojí to za to zkusit :slight_smile: a aloe vera má mít hojivé účinky snad na všechno :slight_smile: ségra to s tím vytírá s vým malým dítkám nosíky, když mají nějaké to nachlazení a vždy jim to pomůže :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ja jsem aloe vera pouzivala na potize s vytokem :wink: kapnes na vlozku dve kapky a po dvou dnech bylo po problemu :wink:
1. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
marti, fáákt? To je zajímavý...a v jaké formě aloe? Já jsem teda pila údajně čistou šťávu s aloe a nezpozorovala jsem na sobě teda žádnou změnu...tak nevím no,jsem to přestala pít a mám ještě dvě butily doma .. :grinning:
1. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj martinko, teda tak to by mě nenapadlo na tu vložku to kápnout...vidíš a s tím mívám taky občas problémy :slight_smile: vyzkouším
1. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
tak ono je dobrý to užívat asi delší dobu, když to piješ..to by ti měl pomoc vnitřně :slight_smile:
Teda já už mám nějaký kopr v práce..a pomalu usínám..to ráno mě ale zmohlo...
1. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
já vím,že se to musí užívat dlouhodobě no...já vypila jednu tu celou butilu,myslím že to má litr..tak jsem čekala že po tomhle by už to mělo být znát ale nebylo...a v těhu se to taky může??
Mě to taky v práci nebaví .. bych už nejradši vypadla..dneska tu budu navíc trčet až do pěti..ach jo
1. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
No já si myslím, že v těhu to užívat můžeš...ale samo né hned celou butelu na ráz..ale po troškách :slight_smile: já jsem si s tím vytírala nosík proti rýmě...
Tý jo do 5, tak to máš dlouhý den, ale zase chodíš později do práce, ne? No už aby byly tak 4 hodinky, to už mívám padla :slight_smile: a zítra pátek hurá.
1. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
no já to samozřejmě pila po troškách,myslím že poloviční panák jsem si dávala vždycky po ránu a takhle jsem vypila celý ten litr...
jo,je to dlouho..no mám prac. dobu od 8 hod.,ale bývám tu už tak zhruba od půl osmé..já bych taky radši chodila ale dřív do práce a dřív z práce,ale u nás to tak nejde,páč dělám na obchodním odd. a jsem tu víc platná odpoledne než brzo ráno když tu nikdo není a nikdo nevolá,víš :unamused: jinak bývám tak do půl paté,někdy chodím domů i dřív,jak se domluvím no,ale čtvrtky mívám dlouhý-do těch pěti..
1. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
No normalka takove kapicky z lekarny s koalou aloe vera nebo co tam bylo:wink:

vytahne Ti to svinstvo:wink: afakt musim zatukat, ze jsem si s tim docela prosla, ruzne cipky a masticky mi predepisovali, honili nas po vsech certech az zjistili, ze jsme ukazkove zdravi, tak jsem dala na radu a zkusila a bylo po problemech :wink:
1. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
marti,tak to je dobrý teda :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jani, tak třeba ti to pomohlo a ani si to nezpozorovala a nebo to člověk mustí užívat třeba víc měsíců :slight_smile:

Tak to já bych do 5 už asi umřela..odpo už bývám úplně k.o :frowning2: já tu taky musím bývat tak do 4, ale někdy se mi zadaří i skončit dřív :slight_smile: a teď si mi ani nikdo nedovolí něco říct, když jsem v takovém stavu :slight_smile: :grinning:
A čím pak se Vaše firma zabývá?

Marti- no tak tím já jsem si taky pořádně protrpěla...a pořád na to trpím :frowning2: mě doktorka pořád dávala i nějaké antibiotika, čípky,mastičky..a stejně mi to nepomáhalo..často se mi tam objevoval streptokok...A nevíš jak se ten přípravek jmenuje? ale může se to užívat v těhotenství?
1. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jak jsem tehotna tak jsem blba:grinning:

Nekapala jsem si aloe, ale teatree olejicek :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: sorrac holky:wink:

Mis jinak slaby vytok je v tehu normalni, ale nevim jestli je dovolene pri tehu:wink:
1. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
miska, jo asi jo,taky jsem si pak říkala,že se to musí asi užívat dlouho...

já pracuju v leasingové společnosti,víš..no jo tak o tobě to už ale v práci ví ne,a taky jsi o proti mě už v pokročilejším stádiu :slight_smile: já si pak taky vydupu nějakou výhodu :grinning:

Jinak já na výtoky taky trpím,přijde mi to už normální..ale asi záleží jak jsou silný,že. Já co jsem začla používat slipovky,tak bez nich už nechodím :grinning: i když bych chtěla,ale je to taková moje jistota že si nezaneřádím prádlo a taky ty pocity mokra při výtoku...fuuuj to nesnáším
1. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky, teda vas docist :grinning: , jste takove hezky upovidane :grinning:.
Dekuji za nazory na Utrogestan :wink: , ja ho zavadim jen 1kulicku rano a vecer, ale zitra s tim uz koncim, dnes jsem byla na kontrole a pak doktor rikal, ze uz to neni potreba, ze to bylo jen na ten "rozjezd", tak jsem rada, protoze me to stve neco zavadet... Jinak na kontrole vse ok, uz mame 15mm :sunglasses: . To je takovy zazrak jak mimi rychle roste :dizzy_face: .

Jani se sexikem jsem na tom taky uplne bez chute, takze se obcas "obetuju", ale pritel je taky posledni dny utahany, takze to az tak nevyzaduje a navic z nej mam pocit, ze se boji, aby miminku neublizil :grinning: , je tak hrozne opatrny... cetla jsem (a nekdo to tu i psal), ze v 2.trimestru se to zlepsi a chut byva velika, tak musime jeste mesic vydrzet a pak si snad budeme to tehotenstvi uzivat plnymi dousky, ted to jde s tema nevolnostma a unavou docela tezko :confounded: .

Ohledne toho Aloe Vera, smi se to v tehotenstvi? Ja mam pocit, ze jsem nekde cetla, ze by se nemelo, ale nevim. A nevite jak je to s ledovym zelenym cajem? Ten mi dela moc dobre, ale nevim jestli se muze.

Cheb alergii mam taky a kvuli tehu nesmim brat prasky, tak obcas trpim, ale zatim jen takove svedeni a tak, rymu zatim nemam, tak uvidime. Chodim i na vakciny na roztoce, minule jsem jim tam pekne otekla :sweat_smile: , ale
presto mi zadne prasky nedali, musela jsem to vydrzet, ale co bych pro mimi nevydrzela, ze ;o).

Martinko moc krasne vecicky si nakoupila, taky se uz tesim az budu nakupovat :grinning: , ale jeste musim chvili vyydrzet, zatim jsem si koupila jen nejake knizky na aukru ;o)
1. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
teetree olejíček znám...to bývá i na problematickou pleť :slight_smile:

To je v pohodě...taky bývám teď docela mimo a hlavně hrozně sklerotická :grinning:

Jani, tak to máš v práci v poho v leasingové společnosti..samé papírování, co :slight_smile: Jojo nějakých 14 dní to vědí a to jen díky tomu, že se drahá kolegyně prokecla a šířilo se to hned jako blesk :grinning:

Tak jak kdy někdy jsou slabé, někdy silnější..ale řekla bych, že až tak katastrofální to snad nebude :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.