• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Mis... jak rikam,... v zenskem kolektivu, dole si uprdnes a nahore uz jsi po*rana :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
1. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahá,marti, tak to jo :grinning: jsem si říkala jaký kapky aloe vera :grinning: tak tea tree oil je fakt dobrej to jo..

skretik: ahojky,páni už má 15 mm? No já jdu až za dlouho k dr. :unamused: a když jsem tam byla to byl 6tt tak mělo jen 2,1 mm..
ano už abysme to horší období přešly a byly v tom příjemnějším :slight_smile:

miska: ano docela je to v pohodě,akorát pohyb žádnej,což mi docela vadí no...ahá,hele tak proto jsem se rozhodla že to prvně řeknu šéfovi a pak až kolegyním,páč je to nebezpečný říct naopak :grinning:
1. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Tak jsem zpátky od mudra jdu dočíst :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
hihi to je dobrý Marti :slight_smile:) ale máš pravdu :slight_smile:

Jani, já jsem se právě dívala na nějaký to cvičení v těhu nemusí být špatné ...ještě jsem se ale nedokopala někam jít :slight_smile: ale už tipy mám kam...
Já jsem to naštěstí řekla šéfovi velice brzy...takže ten to věděl, ale měl zákaz to šířit dál..a kolegyně to vypustila až kdy už jsem začínala 5měs..takže se to dá...ale už to stejně jde vidět..tak bych to dýl neutajila :grinning:
1. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Mis mohla bys rict, ze jsi snedla melouna:stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Musilko okamžitě napiš co u Mudra.. a to i k nám :grinning: jsem čekala, jestli se nestavíš a zase jsem měla strach co se stalo :confounded: holka jedna
1. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jani a kdy to reknes, hned po tom 12tt? A kdy jdes az na kontrolu? Ja jdu na dalsi za 14dni, ale to proto, ze jedeme na dovolenou a sestricka chtela, abych byla jeste pred dovolenou zkontrolovana, tak se tesim, protoze v tom 10tt uz je to pry krasne videt. No a pak jdu 2.11. pro tehotenskou prukazku. Jsem docela rada, ze jsem takhle pod "dohledem". Ale rikal mi pan doktor, ze rad slysi , ze me boli prsa a je mi spatne :angry: , pry to znaci, ze je vse v poradku a tehotenstvi hezky prospiva. Na prvnim UZ jsme byli v 5tt+5 a meli jsme 2mm, takze myslim, ze mate ted taky tak nejak jako my :sunglasses:

Ja si nedovedu predstavit jak to reknu sefove :frowning2: , je to zaroven nase znama a maji problem s otehotnenim :frowning2: , uz jim nevyslo ani par umelych :frowning2: a navic ted kdyz vlezu do 2.trimestru a mohla bych to oznamit, tak jde zrovna na dalsi umele, tak doufam, ze ji to tentokrat vyjde, jinak nevim jak ji to reknu :frowning2:
1. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
miska,no jasně,já to míním říct tak mezi 3. a 4. měsícem...aby kdyžtak za mě mohli vybrat náhradu a stihla bych jí zaučit a ták.. jo já chci zkusit pilates pro těhotné,mi půjčila kamarádka dvd,ale ještě jsem to ani nezapla :grinning: ale budu se muset donutit...no jako když jsem doma,tak mi většinou není zrovna moc dobře,tak komu by se ještě chtělo cvičit že..
1. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj skretik :slight_smile: jojo to znám, než si člověk vše přečte za ten den..to je děs se dopracovat na konec..hihi :grinning:
Tak doktoři snadr ví, co dělají...tak jim musímě věřit...když nám něco předepíší..věř ale prověřuj, že :slight_smile:

Však ve 2.trimestu si to určo vynahradíte :slight_smile: a manžílek pochopí, že mimi ublížit nemůže...to ten můj...toho to snad nenapadlo, že by mimi mohl ublížit :slight_smile:my jsme v tomhle naštěstí problém neměli :slight_smile:

Myslíš, že se Aloe vera nemůže užívat v těhotenství? tak teď si mě zaskočila...se pak schválně zkusím zeptat mé doktorky. Zelený čaj myslím, že se může ne..nebo myslíte, že ne? ale v normální míře :slight_smile:)
1. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
skretik: no jo tak tu situaci chápu,když se šéfová snaží a nejde to,asi to veme od tebe těžko,ale nemůže ti to mít za zlý! Jo tak to budeme mít teď stejně jak vy :slight_smile: no já jdu na kontrolu až 26.10. a na utz 10.11....pro průkajdu si jdu 13.10. to mám takový rozházený :grinning: jinak jak jsem psala v práci to řeknu mezi 3. a 4. měsícem uvidím podle situace no a taky podle nějakých těch vyšetření co se dělají...Tak to tě dr. asi potěšil co,že je rád že je ti zle a bolí prsa :grinning: ale to k tomu fakt patří no... :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
misko,já zelený čaj piju,i když ne nějak moc,ale piju..tak to snad neva...když jsem se dr. ptala jestli jako něco nemůžu nebo musím..a tak,tak mi řekla,že můžu všechno že jsem zdravá,těhotná a ne nemocná :grinning: tak jsem ji vzala tak nějak za slovo no :grinning:
1. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jani a proc zrovna v tom datu 13.10 pro prukajdu, to bude 10tt,vid?! A kdyz jdes na kontrolu tak ti doktor nedela UTZ , toho 10.11 jdes na UTZ jinam?

Jo Misko, je toho dost na docteni, ale zase se tu clovek dozvi spousta veci a je to takove moc prijemne popovidani :grinning: .
Zkusim kouknout na net ohledne toho Aloe Vera, ale znas to, kazdy rika neco jineho, tak asi nejlepsi je opravdu se zeptat doktora.
1. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
skretik: já nevím čoveče proč je to takhle..pro průkajdu si jdu jen k sestře,to tam doktorka prý zrovna nebude,takže nebudou ordinovat a sestra bude mít na mě dost času..a pro mě zve zvlášť na kontrolu a pak zvlášť na utz netuším...já se v tom vůbec neorientuju,ale je mi to jedno,jak bude chtít tak tam budu chodit :grinning: ale i na ten utz jdu ke stejné dr.
1. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Tak dočteno. Já hlásim že všechny testy dopadli na výbornou prcek je zdravej jak řípa. Spadl mi tunovej šutrák ze srdce :sweat_smile: Pak jsem byla jen na kraťoučkým UZ prcek ssebou šil tak foto ani nemám je to neposeda. A na další UZ jdu na konci října na ten velkej. To už budu vědět pohlavíčko :grinning:
1. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Marti...hihi no víš, že by mi možná i někteří věřili:slight_smile:

Skretik - v tomhle případě musíš brát ohledy na sebe..a neboj se jí to říct...když bude aspoň trošku v poho, tak ti pogratuluje :slight_smile: ale vím, že některým to nemusí dělat dobře..když vidí, že okolo všem to jde a jim ne...ale co už s tím naděláme, že :frowning2:

Jani, - to si myslím, že je tak optimální :slight_smile: a času na náhadu budou mít spoustu :slight_smile: a hlavně tě budou třeba víc šetřit :slight_smile:) to u mě so to říct nedá...slova jsou silné ale skutky pak žádné..a já lítám jak tajfun
Však uvidíš, že ve 2.trimestu ti bude lépe a třeba i chuť na cvičení..já bych se doma nedonutila..to spíš budu muset někam zajít :slight_smile:
Tak to se mi líbí...má k tomu správný přístup..člověk se asi nesmí bát a v malé míře ti asi neuškodí nic :slight_smile:

Holky, vy ještě nemáte těhotenskou průkazku? to vás čeká i v tom 12tt nt+ jestli teda budete chtít..to je prý dobrovolné...
1. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
miska: co je to nt+?? Jsem neznalá zatím nic nevím neznám...jsem jak debil :grinning:
1. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
musilka: tak to je bezvadný,že je vše v pořádku,to je fajn slyšet :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Ja TP jeste nemam:frowning2: dostanu ji az pristi ctvrtek v poradne
1. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Tak a jsem objednaná i na 3 D UZ takže na elký UZ jdu 27.10. a na 3 D 3.11. :grinning:
1. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Market.. tak to jsem zvedava na reference:wink: a prijemna sestricka, co:wink:
1. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
skreptik - to máš pravdu pokaždé se na Aleo Vera dočteš něco jiného ..tak si z těch všech informací něco vyber..nejlepší je opravdu info od lékaře :slight_smile:

Holky a vám vám doktorky dělají normáně ultrazvuk při běžné kontrole? Mě právě moje doktorka řekla, že se dělá dohromady v těhotenství snad jen 5 ultrazvuků celkem...že jinak je to prý zbytečné..tak jsem z toho byla zmatená..protožek kamošky říkaly, že jim ultz dělával normálně...
Musilka - ty píšeš, že jsi už byla na utz takže u své doktorky? a ty jsi v 18tt? takže na ty vyloučení těch vad, jsi už byla nebyla?
Nt+ je na vyloučení vývojových vad a to se dělá kolem 13tt, hradí si to ale člově sám a stojí to kolem 1500,- Kč, je to z krve + z ultrazvuku a provádí se to na Veveří.

Marti a ty jsi na NT+ byla ve 13 t.? já už jsem byla na triple testech..a takhle krev mi dopadla dobře na choroby atd, ale ty testy se prý dělají tabulkově..tam mi to vyšlo hraniční..ale doktorka říkala, že ji to vychází normálně..že důležitější byly ty testy nt+ ve 13tt...tak jdu právě příští týden ještě na ultrazvuk na ty vývojové vady...tak snad vše bude ok...
1. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
marti,tak jak to tak vidím,tak tu průkajdu dávají u každého dr. jinak... ale ty už jsi 2x tolik co já a dostaneš ji zhruba ve stejné době...to je divný teda :confused:

musilka: jůů se máš,už se těšíš,viď? Já bych se těšila :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Misko ja byla na NT screeningu na 12tt:wink: vse oukej a nehradila jsem si to tak nevim:wink:

Jani no vsude je to proste jine no:frowning2: ale co hlavne, ze skvrne je v pohode:wink:
1. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
miska: aha,mě dr. říkala,že ty testy na vývojové vady se prý dělají v 16tt tak teď jsem z toho zmatená... :confused: jinak nevím jestli a kdy mi bude dělat utz neříkala takový podrobnosti,jen vím o tom utz 10.11. na který jsem už objednaná...tak uvidím no,snad mi řekne vše za včasu..
1. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
jasně,marti,to je to nejdůležitější,na nějaké průkazce nesejde :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Marti ty sis to nehradila? to hrazený pojštovnou není....tak to je zvláštní..to si měla štěstí a to ti braly krev + dělali ultrazvuk, jo...a na veveří si byla?

Jani - tak to je zvláštní...přeci to doktoři musí dělat stejně, ne? ...já jsem byla ve 13.tt na veveří na tom NT+ a tam mi brali krev + dělali ultrazvuk a bylo to na vývojové vady. v 16tt mi byl dělán triple test...to se dělá pouze z krve..a to mi brala snad 5 ampulek, na různé choroby, + krevní skupinu a říkala že výsledek se pak dělá tabulkově ze všeho toho. A 21tt mám jít na ultrazvuk na vyloučení dalších vad....
1. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
miska: tak to teda fakt nemám tušení...tak uvidím jak to všechno bude..
1. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Ne ja chodim do Turnova:wink:

Jdu domu:wink:
1. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Jani. - to já taky ne..ale víš jak to možná je..to, co si psala jsou testy, které jsou automaticky předepsané, ale jak jsem ti říkala já to nt+ ve 13tt, je dobrovolné, jelikož si ho musíš uhradit sama
1. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Jani ja jsem z toho taky jelen :sweat_smile: . No moje sestricka vzala nejake takove kolecko a podle posledni MS, ktere tam nastavila, me naobjednala az do prosince, asi podle tech nutnych vysetrenich a tak :sweat_smile: . Jeste uplne nevim co a kdy me ceka, to mi asi vsechno rekne az po tom 12tt, toho 2.11, uz aby to bylo.
1. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.