• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
miska: ano,tak nějak to bude..podle mě by to taky měl dělat každý doktor vše stejně..přece na to musí mít nějaké předpisy ne? Tak prostě uvidím co mi dr. řekne no,jsem sama zvědavá..

marti, tak papa
1. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
já jsem na NT byla v Olomouci u špičkového odborníka, ovšem soukromníka a platila jsem si to sama. V Olomouci to ale dělají i na fakultce a to zdarma... jen mě to odradilo pro to, že je tam děsně moc čekání, všechno je tam moc rychlý a prý tam děsně vybuřují cigánky (že dlouho čekají atd) a rozhodně jejich doprovod není jen jednočlenný :sweat_smile:

takže tam kde jsem byla já to bylo moc útulný, takový rodinný prostředí, u pana doktora jsem byla asi 20 minut, všechno mi skvěle vysvětlil, udělal bomba fotku. Manžel vše viděl na obrovské plazmě a mohli jsme se ptát a nikdo nás nevyhazoval, nikdo se na nás nešklebil... prostě paráda :slight_smile:

a v té ceně 1400 co jsem platila je druhý geneticky UTZ zdarma - na něj jdu 15.10. :sunglasses:

Musilko, paráda, že je vše OK :wink:
1. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
skretik: no já jsem taky celá zvědavá,doufám,že příště se už teda taky dovím víc.. :sunglasses:

cher: aha,tak ono je někdy lepší si tu péči zaplatit aby stála zato! Já uvidím co mi moje dr. řekne a pak se podle toho rozhodnu..
1. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
jani, to NT dělá jen pár doktorů v čr, zatím, takže většina "obyčejných" doktorů to ani nenabízí a tak. Ale je to mnohem přesnější než triple testy, které se dělají v 16tt, páč ty vycházejí často falešně pozitivní a bohužel občas i falešně negativní :frowning2: Mají přesnost maximálně 60% a u NT je přesnost 95%. Mě dr. triple už ani nedělal :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Akorát že, prostě u nás je tradiční a pojišťovnou hrazený jen ten debilní triple test, takže ten je jakoby povinný, NT je dobrovolné a někdo si musí sám sehnat doktora, který mu to udělá.
1. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Všude ve světě se už triply přestávájí dělat a velké nemocnice v praze a tak už triple taky nedělají. Pokud máte možnost, tak bych na něj určitě šla. Já byla rozhodnutá, že kdyby to můj dr. nedělal zajet třeba do Brna nebo někam, kde to dělají pořádně :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
čus divošky, tak jste toho tady nakecaly, já byla dneska v jednom kole, takže jsem se dostala na pc až teď.

hlásím, že kontrola ok, pumprdlíci rostou, odpovídají 14+2, foto jsem lupla do albíka a nový pan doktor je prima :wink: a docela mě uklidnil z toho předchozího protivy...

dočtu asi až zítra, dneska mi praskla žilka ve voku, mám ho totál rudý a bolí jako čert, takže jdu do hajánek, zatím papa a zítra. pěkný večer :wink:
1. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
zlati hele to je nějakej virus ve vzduchu já měla předevčírem taky rudý voko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Dobrý ránko všem :slight_smile:
2. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
2. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Kati, máš pravdu NT+ je možné, že doktoři moc nenabízí, jelikož není hrazené pojišťovnou...mě moje doktorka taky říkala, že je to přesnější než ty triplle testy, já jsem si to NT+ raději zaplatila...je to lepší..na tomhle se peníze nedají ušetřit :slight_smile:
Tady v Brně to dělají na Veveří a možná se tam každý může objednat sám aniž by nemusel mít doporučení od svého gynekologa :slight_smile:
2. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobre rano damy a prtata :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
moc nás tady po ránu ještě není, asi ještě většina dospává :slight_smile:)
2. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránečko! Děkuji všem za objasnění,já se na to teda zeptám svojí doktorky a uvidím co mi řekne,pokud je to dobrovolné a musím si to hradit,tak se nedá nic dělat,dám raději na vaše doporučení a lepší je mít jistotu na 95% než jen na 60% a ty peníze prostě obětuju... takže na Veveří v Brně je to dobrý jo?
2. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
no přiznám se že mám ještě zalepený oči :grinning:
2. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Chci se jít po devátý hodině projít vypadá to že bude docela hezky :dizzy_face:
2. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko Jani, - nemáš zač a uvidíš, co ti řekne doktora a ke komu chodíš v Brně? myslím, že to snad v Brně jen dělají na Veveří nikde jinde jsem o tom neslyšela a tam snad chodí všichni :slight_smile: a to nt+ se dozvíš ještě ten den, což je fajn, že nemusíš fakt čekat.
2. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj musilka jéé ty se máš, ranní procházka je super, dělá se hezky, sice je tam zima a sluníčko vykukuje :slight_smile: to já se po 9 maximálně projedu na magistrát a tam budu trvdlnout celé dopoledne jak to tam tak znám :unamused:
2. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
no ovšem po krásné ranní procházce mě čeká úklid je tu mrdnik jak v tanku :confounded: ale manža přijede až ve čtcři takže času na to dosti :grinning:
2. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
tak to máš času dost na uklízení :slight_smile:)
2. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
miska: ahojky,tak jsem si přečetla i ty články-odkazy to tu kati nechala..je to síla teda,určitě do toho půjdu...a nemáte nějaký odkaz nebo kontakt na tu Veveří někdo? A tam to teda stojí 1 400 jo? Předpokládám že se tam budu muset objednat dopředu..tak abych měla dostatek času..
Já chodím do Komárova k dr. Vyzulové.
2. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
http://www.prenatal.cz/index.htm
Jani, tady máš ten kontakt, jojo mívají hodně plno, takže je třeba se objednat dopředu, provádí se to tak v 13.týdnu, ale o tom by tě měla informovat tvoje doktorka :slight_smile: ale už by bylo dobré se tam objednat. Určitě ty penízky za to stojí.
2. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
misko,děkuji moc,kouknu na to..jenže já se s dr. uvidím až 26.10. ... takže by bylo asi lepší nečekat a objednat se tam třeba už teď ne?
2. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Dneska mám děsnej KOPR, ale je mi to prd platný, zrovna potřebuju (musím) uklidit a nakoupit... ještě že svítí sluníčko, třeba mi to dokopávání se půjde líp :grinning:
2. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile: , byly jste na tom NT+ vsechny? A rekl vam o tom doktor nebo jste se musely prihlasit?
2. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
skretitk-to by mě taky zajímalo,ale dr. moje mi zatím nic o tom neříkala a kdoví jestli by řekla,kdybych se o tom tady nedověděla...tak nevím jestli se s ní nějak předtím domluvit aspoň telefonicky nebo jak..protože k ní jdu na kontrolu až 26.10. a to už budu asi v 12tt a to bude pozdě se tam objednávat :unamused:
2. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Jani, tak to se raději na to NT+ objednej...jelikož, koukám, že ke své půjdeš až za 3 týdny a to už budeš ve 12 tt, a objednávací lhůta je tam minim. 3 týdny...tak se tam fakt raději objednej :slight_smile: myslím, že to stojí za to..a pak se na to zeptej své doktorky, co si o tom myslí? ale já znám i spoustu kamošek, že byly jen na nt+ a na tripple testy je jejich doktorka ani neposlala..protože jsou opravdu méně přesné než nt +.

Skretik - já co znám v okolí, tak si to raději zaplatily to NT+, protože se to s těmi tripple testech nedá srovnat, tak bý tebou bych na to šla :slight_smile:moje doktorka mi o tom sama řekla...ale může se stát, že i někteří doktoři na to prdí...
2. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
misko,jasně,objednám se,jen doufám,že moje dr. se pak na mě nebude dívat nějak divně,že jsem sama někam šla bez domluvy s ní... :sweat_smile: tak nevím jestli jí aspoň nezavolat nebo tak... ty máš výhodu že ti to dr. sama od sebe řekla :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
No ja jdu na dalsi kontrolu za 14dni tak se zeptam. Urcite bych si to taky zaplatila. nevite nekdo nahodou, kde to delaji v Praze? Myslim,, ze veskere informace ohledne testu a vseho mozneho dostanu az v tom 12tt spolecne s knizkou, teda doufam.
2. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.