• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Misko, při prvním těhu, jsem ucítila první šimravé pohyby až po 21tt a na dotek to bylo poznat asi ve 24tt, takže si myslím, že na prvorodičku máš ještě čas :wink:

ale u mě by to poznat být mělo na dotek už teď... no uvidíme co mi dneska řekne doktorka, třeba je mimčo jen spavé a líné po mamince :grinning:
5. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Cherub - tak to moc děkuji na info :slight_smile: taky doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile: určitě to budou lenoši :slight_smile: že nás ještě nekopou :slight_smile: A máš typ, copak to bude jestli holčička nebo chlapeček? :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
typ? ani náhodou... sice mám těhotenství úplně jiné, co se nevolností týče a tak mi všichni tipují kluka, ale mám taky ta šíleně olezlou pusu a trochu i záda, což je tipické u holčiček... břicho mám taky jiný....

a co se tak ptám kamarádek, co už mají dvě děti, tak každá říká něco jiného. Jedna měla obě těhu úplně jiné a při tom má obě pohlaví stejné, druhá se zase cítí stejně jako u prvního těhu a bude mít páreček... prostě záhada a netroufám si tipovat. Intuici nemám :confused:
5. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Cherub - to máš asi pravdu, každé těhotenství je úplně jiné a pohlaví se jen tak odhadnout nedá :slight_smile: ségra to měla taky tak, každé úplně jiné a má dva kluky :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holčiny, také Vás všechny zdravím při pondělku :slight_smile:.
5. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky, take zdravim po vikendu :grinning: , jak se vsechny mate?
Mam dotazecek, mam od vcera takove zvlastni pocity, takovou jakoby tupou bolest v rozkroku :confused: , jine problemy nemam, jen tenhle neprijemny pocit, nevite co by to mohlo byt? Predem dekuji za jakoukoliv odpoved :sweat_smile:
5. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
skretik: páni tak to netuším co to je,jsem se s tím nesetkala...

holky,já se do sebe právě snažím nacpat oběd a nějak mi to neleze :zipper_mouth: včera jsem taky doma snědla trochu oběda a byla jsem sytá a nemohla jíst dál... ale dnes je to horší ještě se mi z toho jídla úplně zvedá kufr :frowning2: kdy už to přejdeeeeee
5. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky skretik - tupou bolest? já vím, že ze začátku jsem mívala v podbříšku takové bolesti, jako kdybych měla dostat menstruaci..to je tím, že se ti prý rozstahuje děloha...ale nekrvácíš, ne? jenom míváš tu bolest? mě doktorka říkala, že takové bolesti v podbřišku jsou normální...ale až budeš za svou doktorkou, určitě ji to řekni.

Jani - chudáku ty zachvilku budeš hlady...ale tak uvidíš, že se ti to obrátí a budeš zase při chuti za pár týdnu to bude zlomové a bude ti dobře:slight_smile:
Já jsem teda měla od samého počátku hlad a hlad :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Nene nekrvacim, rikam si, ze to bude asi zacinajici mocak :rolling_eyes: , zacinam citit i trochu paleni, to pry musim rozpit, nic jineho mi doktor neda...
Jani ja si dne dnes rano rikala, ze uz snad ty nevolnosti mizi (rano jsem dojela i bez lizatka do prace), ale ted :confounded: , kazdou chvili beham na zachod, protoze mam pocit, ze to pujde ven (i kdyz neni moc co). Je pravda, ze vcera jsme meli rodinne grilovani, tak jsem do sebe porad neco cpala (hlavne zeleninu a ovoce a slane veci) a bylo mi cele odpoledne ok. Tak asi to opravdu chce do sebe zkouset neco dostavat a to pravidelne po mensich davkach. Me ted ceka k obidku vyborna bramboracka, ale taky se premlouvam si ji jit ohrat :confounded:.

misko tobe nebylo vubec zle?

Charub cekame na zpravy, drzim palce at je vse ok a pohlavicko se ukaze :wink:
5. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
holky, zas mam brouka v hlave - myslite, ze si muzu nadmernou konzumaci ovoce a sladkosti privolat cukrovku? nebo nejak negativne ovlivnit mimiska? jim toho fakt hodne, tak abych si pak neco nevycitala...
sakrys, jeste tyden do NT screeningu. Vy zkušene, pamatuji si spravne, ze cast vysledku je jeste ten den a krev den nasledujici? nebo jak dlouho budu cekat na rozsudek??
5. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
skretik -Tak to je dobře, uvidíš, že nic závažného to nebude...to stačí trochu prochladnout a je to, já jsem to měla u moře, pořád jsem chodila na záchod...
Já jsem to měla tak, že když jsem se nenajedla, tak jsem cítila žaludek, že bych měla do sebe něco dostat, na zvracení mi sice bylo trochu když jsem se nenajedla..ale hned jak jsem do sebe něco dostala bylo mi dobře. Takže jak ty píšeš...chce to po malých dávkách aspoň do sebe nějakou baštu dostat :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
bberta - tak o nadměrném jezení ovoci, to teda netuším, že by ti to mohlo uškodit, ale já si myslím, že ne...to jsou zdravé věci, ale hlavně si je musíš pořádně opírat :slight_smile:
Jinak výsledek NT+ dostaneš ještě ten týž den...a je to výsledek všeho dohromady, ultrazvuk, + krev z toho vyjdou nějaké hodnoty..dají to na webové stránky a zavolají ti, aspoń tak to měli v Brně.
5. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
skretik: tak snad nám to brzy ustane a budem spíš mít takový ty různý chutě a budem papat a papat a zle nám nebude :grinning: s tím bolením bych taky řekla dr. i pokud to bude močák tak bych to asi radši řešila na gyndě jako všechno teďka...
bbberta: tak to jsem taky neslyšela,že by mělo ovoce nějak škodit..hlavně jez na co máš chuť a to bude určitě v pohodě :wink: já dneska o tom NT+ mluvila se sestrou a prý zavolají hned ten den večer výsledky :wink: já se budu na to třepat ještě měsíc.. :unamused: chjo
5. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
No Jani, ja se ptala doktora, kdy jako zacnu mit ty vsemozne chute a budu moct normalne jist :grinning: , tak se smal a rikal, ze at se nebojim, ze to teprv prijde, ze ted muzu byt rada, ze je mi zle a boli me prsa, ze to znaci spravny prubeh tehotenstvi, tak si musim rikat, ze ma snad pravdu :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
skretik: taky mi to nijak neutika..to cekani je hruza.. beru to jako prvni zlomovy bod, podle vysledku bude bud hej, zverejneni meho stavu a dovca, nebo krize :( ale je super, ze vysledky budou jeste ten den!at uz to dopadne jakkoliv (samozrejme doufam,ze dobre), hlavne, ze to bude za mnou.
ja to prave na nekolika mistech cetla, a bojim se toho, nebot cukru do sebe dostavam fakt hodne - bezne dve az tri kila sladkeho ovoce (taky mam bachor jak v 6.mesici:slight_smile:), k tomu ty sladkosti:(
snazim se jist dle chuti,ale i trochu rozumne. vyhybam se majonezam, tataraku,pastikam,hambacum,... a plisnakum, i kdyz hermelina jinak miluju. tavenaky jsou v podstate "odpad", uzeniny nejim,takze mi nezbyva nez si chleba mazat bud marmeladou (to ze zasady nedelam, z principu mi vadi prislazovane ovoce), nebo porad dokola cottage...na maso ted nemam vubec pomysleni, takze strava hruza bes:(
ale asi to nebude tak horke, treba jatra jsou v tehu zakazana, ale doktorka mi rekla, at si je klidne obcas dam, ze to neskodi :(..nicmene jsem si je jeste nedala.
5. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky, tak kontrola dopadla moc dobře, všechno je v pořádku, ale pohlaví stále nevíme, protože mi dr. nedělala utz :angry: Jdu 15.10. na genetiku a tak by to bylo prý zbytečné ozáření :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
5. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
cher ozáření z ultrazvuku ? Co to je za žblept :grinning: Sono není rentgen :grinning: to spíš mudra byla líná :grinning: Ale mám velkou radost že je vše v pořádku :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
tak ale normální zásah to taky není ne :confused: :grinning: Ale to je jedno, měla pravdu v tom, že jdu za 10 dní na velký UTZ... navích echo srdíčka bylo v pořádku, tak proč dělat "zbytečně" utz... :wink:

taky mám radost, že je to ok :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Dobré ránko přeji všem :slight_smile: včera nám to tu nějak nejelo, co...
7. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Dobré ránko jojo včera byl ořík nějak zaseklý :sweat_smile: ale dnes už běhá tak šup šup kde jste všechny ? Já teda dneska vstala dřív čirou náhodou páč čekám balik tak aby mě neprobudila až pošťačka :grinning: Jinak včera jsme přivezli domu nové skříně i barvu tak v sobotu vymalujem a v neděli postavíme skříně a mimís už bude mít své místečko na věcičky :grinning:
7. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
ahojky Musilko dneska asi ještě všichni mají půlnoc :slight_smile: takže si dneska byla takové ranní ptáče, jo? :slight_smile: tééda, takže zachvilku budete mít pokojíček pro mimísko nachystané...super :slight_smile: a zachvilku se i dozvíte co to bude, že :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: No včera to byl fajn výpadek, jsem tu seděla na zadku a nevěděla jsem co dělat :grinning:

Musilko, to bude kráááásný hnízdečko. Nás tohle tedy zatím nečeká, pokojíček je vymalovanej sotva dva roky a nový nábytek budeme kupovat, až i druhý prcek pobere rozum a nebude nám po něm malovat :grinning:
7. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
no to až 27.10. to jdu na UZ a pak hned 3.11. na 3D tak pak budem už vědít :grinning: ono mimčo atím mít svůj pokojík nebude bude s námi v ložnici páč dětský pokoj máme v podkroví a chodí se tam po blbých schodech tak to zatím budeme řešit že bude s námi v ložnici a pak se přestěhuje až bude větší. Ale jinak tím že se teď udělá ta chodba tak bude byteček krom toho dětskýho komplet hotový což je bomba páč můj manža by všechno odkládal na neurčito je s ním těžký pořízení na všechno má času dost :angry:
7. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
ahojky cherub - úplně ten výpadek přetrhl plány, co...já už jsem si říkala, jestli to tady nemám zablokovaný :grinning:
To nás taky ještě čeká malování, nová postel a výbavičky :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Musilka tak to máš už zachvilku to ti uteče..a toho 27.ti neudělají zaráz 3D?
Já už jdu zítra holky na ultz a jestli je tak jak má být..tak snad vše dobře dopadne.
To mi máme 2kk, tak se tam budeme muset taky trochu uskromnit :slight_smile: ale pak musíme pořešit větší bydlení nejraději baráček ...tak snad to časem vyjde :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
misk my máme baráček právě no ale děcáky jsou nahoře v podkroví to je prostě blbě vymyšlený ale přestavovat už nebudem :grinning: :grinning: :grinning:
Můj mudr nemá 3 D UZ má jen obyčejnej tak jdu na 3D na jinou kliniku :wink:
7. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Misko, určitě bude UTZ v pohodě, vůbec si s tím nedělej hlavu. :wink:

Jdeme ven, je tam krásně a konečně i teplo hned po ránu, tak se toho musí využít :sunglasses:
7. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
cherub já bych taky vyrazila ale mám hlavu jak mastňák a jsem líná si jí umejt :grinning:
7. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
7. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
hoj marti jak je ? :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.