• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
marti už přestávám přísahám :grinning: jo a našla jsem v JC perfektní bazárek má tam značkový věci kvanta NEXTu a mothercare GAP a tak nakoupila jsem tam včera perfektně :dizzy_face:
9. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
kurnik, ja chci taky.. kde?

Janota vezme rodinám 12 miliard. Na mateřské i porodném - Změny budou platit jen v roce 2010, kdy se například sníží porodné o tři tisíce korun, mateřská zhruba o dvacet procent na úroveň běžné nemocenské dávky a rodičovský příspěvek o 10 procent. Nejčastější měsíční příspěvek pro rodiče, který je doma s dítětem tři roky, například poklesne ze současných 7600 korun na 6840 korun.

svine jedny, at zacnou setrit u sebe :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
marti jsou to kurvy člověk platí daně jak barevnej a stejně bude mít prd :angry:
9. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Čau ženy, můžu se k vám přidat? :dizzy_face: :dizzy_face:

Musil zdarec, tak mě tu máš :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
no konečně vole :grinning:
9. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Holky už to tu taky někde psaly... sviňouši, měli by začít šetřit na sobě, a ne na matkách a dětech, to je sprosťárna, doufám, že jim to smetou ze stolu, takovej nejapnej návrh...
9. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
No taky když mi nenapíšeš, kde vás mam hledat, já šla logicky na termíny :grinning:
9. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
ježiš marti to jsi sem ani neměla kopírovat ten článek se mi akorát splašili kladiva a jsem nasratá až večer uvidim paroubka tak budu cenit zuby :angry: :grinning:

terc jukni jsem zas měla nákup horečku :grinning:
9. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
terc s termínama nemluvim :grinning:
9. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Tu já měla taky, ale pro sebe, sme byly s kámoškou v Jebu, mám nový botičky a kabelčičku :grinning: Ale žrát nemáme co :grinning:
9. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
terc si uřízneš kus kabelky s máslem :grinning:
9. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
fuj kdo by tu umělotinu žvejkal :grinning:
9. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
tim myslim to máslo :grinning:
9. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
tak si máš koupit Vuittonku z velbloudí kůže :grinning: a udělat si vývar :grinning: :grinning: :grinning: ježiš fuj to jsou chutě já měla dneska bramboračku :dizzy_face:
9. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Ty vole nech toho nebo to tu pobleju :grinning:
Sem měla pizzu, ale daly jsme si v poledne oběd, měla jsem vepř.plátek s broskví, sýrem a šnkou, a divně to smrdělo tak jsem to nejedla... jako dobrý ne, za dvě kila hranolky s tatarkou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
terc no dobrý to tam máte draho Vary jsou holt Vary no u nás stojej hranolky s tečupem tři pětky :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Co Vary, to bylo náhodou v Chebu, a fakt se to nedalo žrát :grinning:
9. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
No u vás zápaďáku je holt draho to my výchoďáci jsme levnej kraj :grinning: ty jsi u vašich ? nebo jsi v Jebu byla jen nakupovat?
9. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Já byla v Jebu jenom utrácet, k našim jedu zejtra, někdy během dne, dohlídnout na důchodce :grinning: to bude bžunda...
9. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
ty jsi furt v luftě to bylo keců že až budem těhu tak budem ajskovat a hovno hovno slavný soude :sweat_smile: já bleju a ty cestuješ :grinning:
9. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
čus, šípková růženka se probrala, teda trochu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
No páč furt jenom bleješ a nebo to rozdejcháváš :grinning: a pc si na hajzl nevezmeš, tak co mi zbejvá :grinning:
autor
čus zlatí no já jsem tu byla jen teď o poločase jinač to zas balim a jdu čučet na ty šmudly jak se honěj za mičudem :sweat_smile:
autor
míšo no hele už se živě vidim jak ten stolek stěhuju na hajzl a přitom držim blitku :grinning:
9. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
musil neke že vejráš na fočus??? My vedle s holkama nadáváme, že nám nedávaj ulici :grinning:

Zlatovlásko ahojky :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
terc ježiš street já mám na ten seriál už úplně alergii :sweat_smile:
9. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Já na to taky čumim jen že nic jinýho nedávaj... taková oddychovka, nesmíš to moc řešit...

To je dobrá představa, jak stěhuješ :grinning:
9. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
ty jo, jsem nějaká opožděná a zpomalená... zakoukala jsem se ti musil do albíka, asi tě budu muset někdy naložit a zajet do toho Jičína :wink:
9. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
mě to už připadá takový ujetý nerealistický. Totéž růžovka to už je taky takový... Každej s každym a podruhý dokola :grinning:
autor
zlati o.k. počítám s tim :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.