• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Musilka - to máte fajn,baráček je baráček :slight_smile:) ahaaa...tak to potom chápu, že jdeš někam jinam :slight_smile:
Cherub - tak to doufám, že vše bude ok :slight_smile: jé ty se ale máš..dneska je tam opravdu pěkně, taky bych hned šla...ale je to samá práce a práce...
Martinka ahoj :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Brý ráno, zdravím po pár dnech, dočtu později.

Doufám, že se máte všechny dobře.

U nás nic nového, mimčo mi břichu pěkně řádí, už kope fakt hodně :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Market, vcera bylo doooost krusno:frowning2: spatne uz od rana a pak cely den:frowning2: nemohla jsem do sebe skoro nic nasoukat a venku se mi udelalo tak spatne, ze jsem to musela pekne rozdychavat a pak jsem musela na cvicak se Sonnikem, takze jsem rada, ze vcerejsek je uz za mnou:wink:

Dnes uz je dobre.. mam pul dne dovci, jdeme zarizovat tu hypoteku a zitra jedu na TT:wink: tak jsem zvedava, doufam, ze dopadnou dobre :wink:
7. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
marti mě bylo taky včera zle byly jsme v baumaxu a v jysku a jen jsem dojela domu tak jsem letěla na wc a házela až do večera. A dneska to taky ještě neni eňo něňo :unamused: Navíc nmě od včera od večera nějak bolí břicho ale nijak moc tak snad je vše o.k. pídě se tam mrdlá tak je mu asi dobře. :slight_smile:

Kat u nás moc neřásí spíš tak jednou za dvě hoďky přes den cítim jak se tam zamrdlá nebo otočí :sweat_smile:
7. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Asi spatny tlak vcera nebo co:frowning2:
7. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
nevim zřejmě erekce na slunci páč jsme se mezi blitím ještě ňafli s Musilem :sweat_smile:
7. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
teda holky, ve vás ty prďolata tak řádí jo, tak to já zatím nic necítím :frowning2: snad vše bude ok
7. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
musil, nejsou to erupce na slunci a né erekce? :grinning:
7. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Jinak doufám, že vám bude už dobře :pensive:
7. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
kat no jasný že erupce ale vzhledem ke včerejší manžově náladě to byly erekce :grinning: :grinning: :grinning: páč byl fakt na zabití :angry: :angry: :angry: :angry:
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky, pridavam se ke vcerejsim erupcim :sweat_smile: , vcera jsem taky poprve zvracela :confounded: a doufam, ze naposledy....Jak vas tak ctu, tak se bojim, ze me nadeje o konci nevolnosti ve 12tt jsou asi docela naivni,co :frowning2: ?!
7. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
skretik to je strašně individuální u mě to je extrém zvracim fest od 6 tt. Mám diagnozu hymeremesis je to strašně různý. Ale kolem toho 15 tt se to u mě tak o polovinu zklidnilo :wink:
7. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
musilko dekuju, ted si me trosicku uklidnila, me je zle tak od 7tt a obcas mam pocit, ze uz s tim umim pracovat, ale pak zjistim, ze si to telo stejne dela co chce :frowning2: . Ale co, aspon vime, ze se miminko ma cile k svetu :grinning: .
Musil ty si byla az v nemocnici na kapackach?
7. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
skretik no odmítla jsem to páč v těch chvílích kdy jsem lezla doma po čtyřech mi bylo fakt nejlíp v mojí koupelně a ne ve špitále s dalšíma dvěma na pokoji a blejt před nima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měla jsem hranici pokud váha půjde ještě níž že bych shodila těch 15 kilo tak bych šla a nakonec se to zastavilo na -13-ti kilech takže pohoda.
7. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile:

skretik: tak už tě včera chytlo i zvracení? Páni,já pořád doufám,že tohle mě mine...zatím to funguje :grinning:

Mě dnes manža odjíždí do Německa,tak budu do pátku sama doma a budu se vozit autem,tak měl strach aby se mě po cestě neudělalo zle a někde jsem to nezabořila :sweat_smile: pro mě je to ale pořád lepší jet autem než busem těch 30 km,v autě si zastavím jak chci kdyby náhodou-v buse nee...
7. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Hurá dorazil mi těhu svetr a vypadá fajn :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Musil pridej foto :wink: . Ja uz se taky tak moc tesim na nakupy :wink: . Ted jsem v Kice videla v letaku paradni sestavu pro mimi (skrin+prebalovaci pul+postylku) za 8900,-, prijde mi to vyborna cena, ale jeste se mi to nechce kupovat, ze je moc brzy :sweat_smile:, ale moc se mi to libi...
7. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
skretik vyfotím na sobě aj s pupkem ve 20 tt v pátek :grinning: byl za fajn cenu 399 kč je to ten klasika zavinovací ale fakt vypadá dobře :slight_smile: to je fajn cenu za tu sestavu manža teď ještě byl vyzvednout noční stolky aby jsme měli i ložnici komplet pak už jen postýlku a přebalovák mám už vybranej jen takovej obyč
7. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
pultík budeme brát tehle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25967526&tab=0 ale až před vánoci
7. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
jéé holky,já bych si tak potřebovala nakoupit nějaký oblečení..ale nechci nějak nic moc kupovat,hlavně kalhoty a džíny ne,páč nevím jak budu třeba za měsíc dva vypadat..no tak asi nakoupím nějaký svršky jenom,trika a svetříky..ty můžu pak přetáhnout i přes bříško :grinning:
7. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Ja jsem na tom Jani podobne, taky bych potrebovala nejake nove obleceni na zimu, ale nevim jak budu vypadat, tak zatim nekupuju... pockam jeste tak do toho listopadu a pak uz asi budu muset neco nakoupit...
7. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
skretik: přesně tak,no jak píšu,vršky si nějaký kdyžtak nakoupím,ale ne tak těsný jako si normálně kupuju,abych do toho pak nacpala i bříško :grinning: a kaťata zatím ne,to počkám co a jak to bude...

a jsou nějaký těhu kalhoty,holky jak to vypadá?? Já si to nedovedu představit.. :sweat_smile: a navíc si myslím že i s břichem můžu nosit běžný věci co nosím ne?
7. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
já mám svetr z www.mamitati.cz a gatě mám z CAčka těhu gatě jsou prostě gatě co netlačí do bříška maj takovej úpletovej vysokej pas :wink:
7. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
kouknete tady na ten komplet http://www.kika.cz/db/content/katalog/4/8136/, ze je hezky :grinning: .
Musil ja chci prave prebalovak i se skrinkou, abych mela ty veci uzavreny,vis :wink: , ale vim, ze je jeste strasne brzy to resit...
7. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Je to na strane 2 :wink:
7. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
skretik ten odkaz mi nefachá
acháá..
já jdu na obídek holky,se aspoň trošku projdu..
autor
jo už fachá už to vidim to je fajne vypadá to hezky :wink:
7. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojda holky, už jsme doma. Venku je opravdu nádherně, takže odpoledne vyrazíme nejspíš na poslední pivo na zahrádce, Nikouš si pohraje na písku a asi definitivně uzavřeme "letní" sezonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, já myslím, že si určitě budeš muset koupit jedny těhu kalhoty, protože i když si koupíš obyče, ale o číslo větší, tak tě budou řezat při sezení atd... prostě nejsou tak pohodlné, jako ty těhu :sweat_smile: a jak vypadají? perfektně :grinning: Riflovina většinou končí těsně nad "pipkou" (ve předu) a v zadu je vyšší, zakryje ti samozřejmě celý zadek a i když si sedneš nebo se ohneš, tak pořád ten zadek zakrývá :grinning: a pak začíná elastický úplet. Ten může být jakkoliv vysoký. Já ho mám hodně velký, zakryje mi celé bříško. A je to fajn, protože je břicho zpevněné a v teple a vypadá to moc hezky i když mám uplé tričko :wink:

jsou pak i kalhoty, které vypadají jako obyčejné a mají jen v šité elastické klínky na bocích, ale ty se mě osobně moc nelíbí. Musíš pohledat, určitě ti něco padne do oka :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Jani - těhu kalhoty jsou...v Brně je i pěkná těhotenká móda na Orlí v té galerie :slight_smile: to já už mám nakoupeno snad od 13 tt, jelikož pak jsem kalhtoy nedopla přes pupík a škrtily mě normální kalhoty...takhle jsou to kalhoty, které stahuješ gumičamia v pase a upravuješ si velikost dle toho jak rosteš a na bříšku máš ten vyšší pas, ale nemusíš ho mít, mají i bederní :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.