• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
kuk, bleskově zdravím, jsem nějaká zpomalená... taky jsem si trošku zabojovala s bacilem, ale snad už dobrý. ale preventivně se jdu zase válet, tak zatím papa a myslím na vás!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
holky, jak vám často dělá vaše doktorka ultz?
Musilka, tobě i v takovém týdnu bývá ještě zle?
7. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Misko, mě dělala v 7tt, kdy jsem tam byla poprvé, pak v 9tt, když mi dávala průkazku, pak ve 12tt a od té doby nic :sweat_smile: ale ve 14tt jsem byla na UTZ u jiného doktora na tom screeningu. Te´d ve 20tt mi dělala jen echo srdíčka, takže vím, že je prcek ok :wink: a na UTZ jdu příští týden na genetiku, takže ve 21tt :slight_smile:

Jinak mě taky bývá zle. Sice to není pravidelné, ale při nějakém zvláštním pachu, v autě nebo při něčem nechutným se klidně i pozvracím :sweat_smile: dřív jsem tak citlivá na takové věci nebyla.
7. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
zlatovlásko, tak hezky odpočívej :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Cherub tak to ti dělala často..to mě dělala jen poprvé v 8 tt, a pak až ve 13tt na těch testech u jiného doktora..a pak už mi nedělala vůbec..a když jsem se jí zeptala, jestli ona dělá ve své ordinaci..tak mi řekla, že během těhu se dělá snad jen 5 x ultz a že mám jít toho 21tt na to zvláštní utz a není potřeba před tím..tak doufám, že vše bude oka nic nezanedbala...takhle vůbec nevím od 13tt, co se ve mě děje...
To by ty nevolnosti už měli ustoupit, ne...ale je pravda, že každé těhu je jiné..někdo je nemá vůbec na někdo trpí nechutenstvím pořád .
7. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj Katrin, ty se ale máš, že mimčo cítíš, já teda zatím ještě nic..jsem asi nějaká opožděná :frowning2:
7. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
cherub,díky za důkladný popis těch kalhot :grinning: uvidím snad se mi něco zalíbí

misko,díky za tip,na tu Orlí se pak teda určitě zajdu kouknout :slight_smile:

holky,tak jsem byla na obědě a řeknu Vám že jsem dost znechucená...dala jsem si smaženýho pangacia s bramborovou kaší (abych do sebe dostala aspoň nějakou rybičku..) a ryby byla nedodělaná,takže jsem snědla tak půlku - ani ne - z krajů kde hotová byla, a brabr. kaše brambory asi zdaleka neviděla,spíš bych řekla že byla prášková :angry: tak jsem se úžasně najedla fakt.. :unamused:
7. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Misko, tak alespoň to echo srdíčka ti měli udělat... protože mě kdybyho sestra neudělala, tak si o ten UTZ asi zažádám. Přeci jen na tom s těma pohybama nejsem tak růžově jak třeba Katy a taky jsem už 6 týdnů prcka neviděla...

Jani, tak šup koupit nějakou dobrotu... práškový kaše fakt nesnáším, nikdy bych si ji takhle na menu nebo v závodní jídelně nedala. bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :rolling_eyes:
7. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
cher,no já je taky nesnáším..jsem se rozhodla,že si hold budu vařit doma a nosit si to do práce,tady kolem ty stravovací možnosti to je něco,navíc poslední dobou nemám s kým na obědy chodit,takže je to vopruz když jdu sama :frowning2: akorát se k tomu přinutit uvařit si každý večer na druhý den,nebo spíš asi v jeden den toho navařím víc a šupnu do lednice...
7. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak já když jsem chodila do práce, tak jsem si ze školní jídelny nosila obědy domů v jídlonosičích. a když byla kaše, tak jsem si prostě udělala svoji :grinning: cokoliv jsem si mohla ochutit nebo dodělat. Tohle by nešlo? nemusíš nic vymýšlet, budeš to mít pořád za výhodnou cenu a svým vylepšením si i šmákneš :wink: mě se stalo jen párkrát, že se s tím jídlem fakt nedalo nic udělat a šlo do koše :grinning:
7. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jani tady máš kontatk na ně, tak uvidíš :slight_smile: jsou sice dražší, ale mají pěkné věci :slight_smile:
http://www.maternity.sk/leto.htm
Tak to sis teda moc nepochutnala..a kampak chodíš na oběd, do toho M-paláce?
To já si pěkně vařím, není nad domácí baštu - dneska špagetky s masovou směsí :slight_smile:

Cherbu No já jsem si to taky myslela, ale ona to bere tak, že prý když nemám problémy tak utz není třeba..asi se jí na to příště zeptám, jestli mi aspoň udělá echo srdíčka. Pak jsem z toho taková rozhozená :frowning2:
Ale aspoň nějaké pohyby cítíte, já teda ne..a nebo si to neuvědomuji :frowning2:
7. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
no jako to by tady asi nešlo nějak kombinovat...a když už,tak je asi lepší si to jídlo dělat a nosit z domu,já už jsem těch jídel i tak nějak přejezená,že už mi to vůbec nejede..ale co budu doma vymýšlet to by mě taky zajímalo :grinning: no zkusím si schválně sepsat jídelníček..normálně navíc nejím extra zdravě a když si to udělám doma,tak po domácku udělaný jídlo je beztak nejdzravější,páč víš co do toho dáváš a budu se snažit vybírat zdravější věci,tak uvidíme no
7. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak to budeš mít nejednodušší Janí vařit si doma a nosit si to do práce, to je stejně nejjednodušší :slight_smile: to já vždy uvařím na dva dny :slight_smile: a je to ..a taky člověk ušetří :slight_smile: a někdy si víc pochutnáš :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
misko,kouknu na ty stránky :slight_smile: no máme tady sice jídelnu v M-paláci ale samotné se mi tam nechce,pak je tu ještě kousek takový "zařízení" tam mi ale chutná tak akorát kebab co tam dělají a dnes jsem byla v Intersparu v jídelně..já nevím,jsem teď nějaká vybíravka na jídla prostě
7. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
jo taky si myslím..zkusím to tak a uvidím no,snad mě budou napadat nějaký jídla :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Misko, tak co vím, tak při prvním těhu, mi doktorka dělala od 20tt každou kontrolu echo a od 30tt snad už i KTG :confused: Myslím, že by to měla být samozřejmost každého lékaře, tak třeba od příští poradny už tě taky budou takhle sledovat :wink:

Jani, tak vařit si doma je taky výhoda. Mě třeba nevadí jíst dva dny po sobě stejné jídlo, tak jsem hold udělala zásoby, něco jsem i zamrazovala, z víkendu mi vždy něco zbývalo, takže jsem toho vlastně ani moc nenavařila :grinning:
7. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
však se inspiruj s jídlama když tak na netíku :slight_smile: tam je jídel :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak koukám na ty stránky a vidím tam i ty těhu džíny..vypadají dobře! Já čekala že to budou nějaký příšerně vypadající kaťata..ale nejsou! Tak to je super :slight_smile: a nevíš misko kolik na té Orlí tak ty džíny stojí?
7. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
chce se hlavně podívat přímo do toho obchůdku..mají od každého snad jenom jednu velikost..aby těhotné nebyly stejné :slight_smile: jinak já jsem si třeba kupovala tříčtvrtáky a dala jsem za ně 1700,-, kalhoty dlouhé okolo 1500,-a rifle to netuším..ale bude to tak kolem 1500,-...šatky jsem si tam kupovala na zimu a ty stály teda 1300,- :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
páni,tak ty ceny asi budou fakt vyšší,že ... no ale zase to vypadá kvalitně..pak se tam kouknu a uvidím..
7. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
právě ty ceny jsou stejný jak za normální oblečení....ale tak je dobré, že to i po porodu využiješ, když je to většinou všehchno na stahování těmi gumičkami :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
jo takže to využiju i pak myslíš to oblečení jo? Tak to by bylo fajn :slight_smile: takže ty kalhoty si klidně můžu koupit už teď když ještě nemám žádný bříško?
7. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
a co takovýto rifle? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25987515&tab=0 ty jsou bez toho pásu...jsou na gumu se tam píše a reguluje se to knoflíkama... i když za zimu budou pak lepší určitě ty s pásem,ale tohle je dobrá cena!
7. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
ach jo, tak jsem si koupila grilovany kure a miminko ho asi odmita :confounded: , nimram se tu v tom a nemuzu to jist,ach jo.Koukam, ze moje mimi ma asi nejradsi rohliky :frowning2:. Jinak ja uz brisko mam, ze me tlaci kalhoty,ale spis nez tehotensky bych rekla,ze to bude spis nafoukle z toho jak je mi spatne :unamused:
7. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
skretik: mě taky nic moc z jídla právě nejede...snad se to zlepší..jo a zase mě začlo pobolívat břicho..tak nevím jestli je to z té hnusné syrové ryby k obědu,nebo jestli mě tlačí džíny,když sedím...
7. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jani, jojo to je na takový způsob :slight_smile: pěkný riflíky jsi našla :slight_smile: jojo a klidně si to můžeš koupit i ted i když bříško nemáš :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
jo jsou pěkný a píšou že jsou nový...a za tu cenu! Tak přemýšlím že bych si je koupila..akorát mám obavy jak budou zas sedět,když je nevyzkouším.. :unamused:
7. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jani, to chce vyzkoušet..protože těhotenské dělají velikosti s, m, l....žáleží jak kdo má postavu, aby to vypadalo hezky :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
misi,no jooo,takže myslíš že mám radši jít osobně do nějakého obchodu a dát za to o tolik víc penízků??
7. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
a nebo si to vyzkoušej v obchodě jaká velikost ti padne a pak si to objednej přes net :slight_smile: každý na to má jiný názor, já bych se bála něco přes net..ale kamoška tak kupuje v poho :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.