• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Jani, já jsem v minulém těhu žádné těhu rifle neměla a nemám to v plánu ani tentokrát :slight_smile: Všechny těhu rifle mi totiž byly veliké přes zadek a vypadala jsem hrozně. Takže jsem nosila svoje normální rifle, teda ty nejvíce bokové a trošku volnější, přes knoflík jsem měla gumičku, takže se to prodloužilo, zip jsem sice úplně nedopla, ale pod opaskem nebo delším tričkem to nešlo vidět :wink:
7. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jani, ale určitě bych je nekupovala přes net bez vyzkoušení, páč jsou takové neforemné, ale někomu sednou.
7. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
aha,tak děkuju holky moc za Vaše rady a názory.. já taky kalhoty raději vždycky zkouším a přes net moc nekupuju..tak asi zajdu do nějakýho obchodu a uvidím..
Kati,já nevím mě ty moje džíny nějak tlačí či co,pobolívá mě bříško..tak si asi radši nějaké ty těhu koupím,podle mě to bude pohodlnější,ale zas jak píšeš,tak kdoví jak mi to bude sedět ... uvidíme
7. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Kati, teda tak to si byla šťastný člověk, taky ty jsi zdechlinka :slight_smile:a určitě si moc nepřibrala, že si nosila svoje původní riflíky...to já už je neobleču :frowning2:
Jani opravdu to vyzkoušej..já mám třeba ty tříčtvťáky a jsou mi přes zadek větší, ale to jen proto, že mi dala větší velikost..ale dá se to stáhnout a je to lepší . :frowning2: a ty dlouhé kalhoty mi sedí úplně přesně je to opravdu na velikost a každé sednou jinak :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
dobře..no já jsem si totiž myslela že jsou to velikosti jako jsou běžně..jako když mám např. vel. 36 tak i ty těhu budu mít 36..ale zase je fakt,že mi to nemusí sednout v určitých místech..jak píše Kati..takže prostě v obchodě vyzkouším,pak teprve něco objednám :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
miska, přibrala jsem 16 kg :wink: Myslím, že jsem nějakou fotku dávala do alba :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
kati,jojo,ale je na ní vidět že jsi měla jen velký bříííško a jinak jsi štíhlounká..já doufám,že dopadnu stejně jako ty-postava mi zůstane a budu mít je břicho..no uvidíme..bojím se kil navíc po porodu
7. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahojky, přeju dobré ráno :wink:

musím se podělit se včerejším pokusem... rozhodla jsem se, že se podívám po mimioblečení a těhukaťatech...

dopadlo to katastrofálně, v tescu neměli sekci pro miminka, takže jsem utřela, v chicco mi to připadalo, jako kdybych byla v sekáči, divný, vlastně se mi tam nic nelíbilo... :frowning2: a na dotaz, kde mají kočárky pro dvojčata na mě koukali jako na debžu a ukázali na jediný golfky, ale prej mi je objednaj. tak jsem poděkovala, že bych ho ráda nejdřív viděla... :astonished: :astonished: ale zase jsem ušetřila...

tak jsem si chtěla zlepšit náladu a že si koupím kalhoty, abych nenosila ty poslední, co mi jsou, které jsem před časem v rámci hubnutí vyřadila jako "velké" a nenositelné :grinning: tak jsem vlezla do takka, tam sekci pro těhule nemají, ok, další pokus CaA, tak tam měli takový hrůzy, že snad budu nosit tyhle do roztrhání a pořídím si nějaký zvětšovadlo, abych je mohla nosit co nejdéle...

přes net bych si nic nekoupila, mám nevhodnou postavu na nakupování na blind, musím všechno zkusit, tak jsem zvědavá, kdy pomine zhnusení a vyrazím zase někam jinak na výzvědy :grinning:

přeju pěkný den, snad dneska ještě juknu, papapa
8. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

zlati, to jsi teda moc nepořídila :confounded:

Včera jsem zase koukala na jména a mě asi trefí. Na kluka jsem kromě Tobiase, který u Michala absolutně neprojde a Dominika, kterých je čím dál víc, nic nenašla :cry: Jenže Dominik je zatím jediný jméno, na kterým jsme se shodli :unamused: Michal nechce nic co zavání "cizí" zemí, takže bezva :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Zlati, tak tomu se říká pech :sweat_smile: Ale nevzdávej to! Já koupila kalhoty v HM a jsem spokojená. Tam vypadaly opravdu líp než v CA :wink:

Holky, už jste objednaný na těhotenský cukrovkářský test???? Já jdu 9.11. a už teď se mi chce blejt :confounded: :grinning:
8. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj Zlati...teda tak to si byla opravdu neúspěšná :frowning2: tak musíš zabruslit přímo do těhu módy, mrkni na net v tvém městě jaké obchody a kde se nachází :slight_smile: já jsem teda viděla pěkný kočárky pro dvojčátka :slight_smile:
Tak nezoufej, nevzdávej to a určo brzy ti něco kápne do nosu :slight_smile:

Kati, a ty už víš že budeš mít klučinu? ségra má zrovna Dominika..pěkné jméno a má i dle jména -osodu myslím pozitiva :slight_smile: tobiášek je taky moc pěkné..:slight_smile:

Ahoj Cherub - ty už jsi objednnaná na cukrovku? tak to já tedy ještě ne..tý jo nějak brzy a v kolikátým týdnu se vůbec chodí? to se musím zeptat příští týden mé doktorky ...prý je to hnus ty testy, že?
8. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Misko, chodí se od 24tt :wink: Máš ještě fůru času. Doktorka mi dala žádanku, protože u nás jsou i 3 týdenní čekací lhůty, tak pro to... ale já ji přečůrala a jdu k nám do měsa (ne do města kde mám doktorku) a tam žádné čekačky nejsou :grinning:

Test samotný je opravdu hnus. Alespoň pro mě. Poprvé mi bylo hrozně zle, na omdlení. Nesnáším sladké a ještě když musím být na lačno... katastrofaaaaaaaaaaaaaaa :angry:
8. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky!
Zlatí tak to je mi líto že jsi nepořídila..tak hold zkusit ještě jiný obchody no
Kati,tak my s jménama taky budem mít u kluka problém,co máš z toho...přijde mi,že není z čeho vybírat :unamused: joo a Dominik se mi taky líbí :wink:
8. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
cherub - děkuji za informace..tak jestli se chodí od 24 tt, tak to mám 3 týdny do 24 tt, a u nás jsou taky čekačky..no tak uvidíme :slight_smile: a budu doufat, že na to nezapoměla doktorka.
Tak to já ještě nevím, co mě čeká...jen z povídáné od ségry :slight_smile:

Ahojky Jani :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
misi,ahojky :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Jakpak se daří Jani...já už se těším až bude v pátek..mám toho plné zuby :angry: Dneka odpo jdeme na ultz, tak doufám, že dobře dopadneme :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
misko,určitě to dopadne dobře,neboj :slight_smile: já se mám docela dobře,no taky se těším na zítra až bude pátek.. dneska musím být v práci do pěti,tak si to zas pěkně "užiju" :unamused: aspoň že můžu tady s váma plkat :grinning:
8. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
už aby jsme ten pátek měly, co :slight_smile: teda, tak to budeš mít dneska dlouhý den..ale určo ti to uteče :slight_smile: ještě, že tady tak můžeme plkat..hihi :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
jo,bude to dlouhý,nemám to ráda...no v pozdějším stádiu asi budu nárokovat výhody,abych chodila dřív domů :grinning: jo je to fajn,že můžem takhle kecat..akorát to musím prokládat s prací,naštěstí jí tak moc nemám :grinning:
8. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
miska, nevím, ale kdo je připraven, není ohrožen, že jo :grinning: A stejně musíš mít napsaný jména pro holku i pro kluka, co kdyby se doktoři sekli a u porodu bylo překvápko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cher, na cukrovku ještě objednaná nejsem, počítám, že na příští kontrole dostanu žádanku, i minule jsem byla 24tt nebo tak nějak.
8. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
a už si to Jani v práci oznámila? tak uvidíš, třeba budeš mít výhody? to mě tu sice říkají měla by ses šetřit, ale pak mě v zápětí tak zaúkolují...že nevím co dřív dělat, zařizovat...akorát tak k rozčílení
8. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
misi,ne zatím neřekla,chci to říct až po těch NT testech,až budu vědět že jsou ok :slight_smile: upřímně pochybuju že bych měla nějaký výhody,ale třeba si aspoň vydupu,že tu nebudu bývat až do těch pěti a tak..uvidíme no jak to dopadne..už to chci mít za sebou,vůbec se netěším až to tu budu oznamovat..
8. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobre rano holky. ja uz se taky moc moc tesim na vikend, jsem ted porad tak strasne unavena, kdyz prijdu z prace, jsem schopna akorat zalehnout k telce a nic jineho nemuzu delat. Chudak pritel, ted ho teda zanedbavam nejak moc... Vypada to, ze mi zacalo i to zvracenim, zatim teda jen vecer, tak je dobry, ze to uz jsem doma, ale uz se tesim az to zase prestane.

Jani ja jsem dnes v praci taky tak do pul 5, nemohla jsem rano nejak vstat ...

Zlati neboj pristi nakup bude urcite uspesnejsi, preji pevne nervy :dizzy_face:

Teda holky nedeste nas tema vysetrenima :wink: , me jeste krev ani nebrali, a krome UTZ a cytologie jine vysetreni nedelali, tobe ano Jani. A kdy zacinaji vsechna ta ruzna vysetreni? Kdyby melo byt nejake to prvni (krev a tak)?
8. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Kati, jinak Dominik je moc hezke jmeno. No nastesti mate jeste nejaky cas na vymysleni jmen :grinning: . Kdyz si vzpomenu na brachu, kdyz cekali miminko, jak to porad menili, kazdy mesic jine jmeno :grinning: a az posledni mesic se rozhodli pro Kristynku a to uz ji zustalo...
ja jsem se rozhodla, ze prvni dite necham pojmenovat pritele (samozrejme i me se to jmeno musi libit :grinning: ), zatim mame pracovni jmeno "Dusan", to ho tak zaujalo v nejake upoutavce, ze mu tak ted rika, ale Dusan se jmenovat opravdu nebude :angry:
8. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
skretik,ahojky,tak to mě mrzí že je ti tak zle a jsi tak unavená..to mě naštěstí únava nepostihuje a ty nevolnosti mi přijdou už mírnější..já byla jen na jednom utz na tom začátku a jinak zatím nic...tak nevím. Koncem měsíce jdu k dr. na kontrolu,ale to nevím,jestli se mnou něco bude "dělat"..a pak až toho 3.11. půjdu na to NT+ ..
Joo dneska se mi taky vůbec nechtělo z postele,navíc při představě že budu v práci do pěti :angry: no ale co mi jinýho zbývá..
8. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Jani, uvidíš, že v práci ti všichni po gratulují...toho bych se neobávala to oznámit :slight_smile: hold budou mít starosti najít někoho místo tebe :slight_smile: ale hlavně ty buď ok :slight_smile:
Skretik - ta únava na začátku je úplně normální..taky si pomatuji, kdy jsem přišla z práce a byla jsem úplně k.o a jenom jsem spala..to se ti časem zlepíš uvidíš :slight_smile:
Skretik to první vyšetření je dobrovolné a mělo by být 13tt NT+, je placené. (odebírají krev + dělají ultrazvuk na vývojové vady)vysledky by měly být ještě ten týž den. Další vyšetření je 16tt triple testy - odebrání krve (je to i na možné pohlavní choroby, krevní skupinu atd.), dále v 21tt. ultrazvuk na další vývojové vady..a pak jsem mi cherub říkala..tak od 26tt na tu cukrovku...tak jsem se ještě nedostala :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
misi,jasně,já budu v klidu,ale stejně to asi nebude lehký oznámení..ale uvidíme třeba to bude v pohodě..
prosím tě,mě říkala sestra od mojí dr.,že pokud budu ty NT testy,tak už mi krev brát nebudou v tom 16tt je to možný??
8. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jani, tak to je možné že ti nebudou dělat ty triple testy, když ti ty nt+ testy dopadnou dobře...někteří doktoři věří spíš jen těm nt+ testem,jelikož jsou přesnější..kamošce vyšly nt+ dobře a pak už jí nedělali ty triplle testy. Ale každopádně ti budou brát krev na pohlavní choroby , krevní skupinu a tak :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
aha,misi,tak to jo vlastně,to musí vzít krev ještě kvůli tomuhle.. :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
skretik, no jo, času máme dost, ale když my už několikrát projeli i ty netradiční jména prostě se na niček kromě Dominika asi neshodnem :angry:
8. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.