• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Kati a Dominika nechcete protoze je jich ted hodne? Nekdo ve vasem blizkem okoli? A jake mate jmeno pro holcicku?

Jinak ty vsemozne testy a vysetreni jsou asi taky pekny opruz,co :sweat_smile: , no ale aspon, ze jsme tak pod kontrolou a nase miminka taky :wink:
8. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Kati, no právě že jich přibývá, tak se bojím, aby to pak nebylo jako s Kubíkama, všude samej Kubík... Ale v úplně nejbližším okolí Dominik není, je fakt, že to by člověk nemohl dát nic, kdyby se na tohle asi koukal.
8. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
No mas pravdu, ze je to vzdycky takovy bum a par jmen se strasne moc opakuje, ale treba za ten pul rok uz to zase nebude Dominik. ja se teda priznam, ze znam jen jedno male dite Dominik, nikoho dalsiho neznam a ani nevim o nekom kdo by se chystal dat jmeno dominik :confused: . Holcicku zatim neresite nebo tam mate jasno?
8. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
skretik, to je další dilema :grinning: Asi Dominika :grinning: Dominiku znám jen jednu a už je veliká :slight_smile: Chtěli jsme Nikolku, ale teď jich je taky dost, Terezku mají asi čtyři známí, pak jsem chtěla Sofinku, ale to by Michal nepřežil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Jeee ja jsem chtela taky Nikolku nebo Terezku, ale Nikolka v pritelove rodine uz je a ma stejne prijmeni a ted jeho bracha chodi taky s Nikolkou, takze to uz je asi pase... a Terez mam kolem sebe strasne moc, ale teda dospelych, malou Terezku znam jen jednu a ta neni uplne v blizkem okoli. Tak jeste asi uvidime, jeste jsme se moc o jmenech nebavili.
8. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Jo a Dominika je taky moc hezke jmeno, moc hezke :confused:
8. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
No ale jestli budu mít v porodnici napsáno pro holku Dominika a pro kluka Dominik, tak si řeknou, že jsem švihlá :grinning:
8. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
No a co, urcite si reknou, ze to ma nejaky hlubsi vyznam :sunglasses:
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
skretik, jenže to hlubší význam nemá :grinning: Tomu se říká nápaditost rodičů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Když já bych si tááák ráda vybrala nějaký speciální jméno, jenže Michal je v tomhle hrozná konzerva :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
holky a jak by ste říkali malé holčičce zdrobněle kdyby se jmenovala Dominika a jak klukovi Dominikovi? Tak jsem nad tím přemýšlela,protože si to jméno vždycky porovnávám jednak s příjmením jaký bude mít a taky zkouším zdrobněliny... :sweat_smile:
8. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Jani, Domi, Domčo, Dominko, Niko?
8. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Niky... To by vlasně byla pro náhrada za tu Nikolku :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
aha,jo..tak to by šlo :slight_smile: mě se taky líbí Dominik a holčičí Kristýna..
8. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
docela se je spoustu pěkných jmen, dá se vybrat :slight_smile: já mám ještě doma knížu jména a osud...a tam o každém jménu píší vlastnosti, charakteristika...a to už se pak hned ty jména porotřídí....takhle ségra měla vybrané jméno a pak kvůli negativu ho nedala tak dala jiné :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
misi,tak podle tohoto já se řídit radši nebudu,to bysme nevybrali asi nic :grinning: hlavně ať se nám to líbí a to mi stačí :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
já si myslím, pak totiž jména, které se ti líbí..tak zjistíš, že tam mají negativa..a už nic nevybereš :grinning:
8. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
No to je fakt, hlavně mi neříjek kolik negativ má Domink, jinak mě odvezou :grinning:
8. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Domink má myslím pozitiva :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
dominik je pekne jmeno, taky bych trochu zvazovala tu cetnost (za minuly rok do zari 1033kousku), ale pokud vas nadchlo, tak bych se nebala..dominik bylo jen 187,tak treba to bude holcicka a nemusite nic resit:slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
a jake je nejvic davane jmeno za minuly rok, holcici i klucici?
8. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
berta, no uvidíme, v pondělí se to možná dozvíme :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Kat pěkná jména máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já byla na nehtíkách u nové nehtařky tak snad budou držet líp než ty před tim :slight_smile: Vypadaj dobře no tak uvidíme....
8. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
musil,tobě předtím nehtíky nedržely nebo co? A máš gelovky nebo ackryl? Já si dělám gelovky sama a drží super :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
musil, já se na ty svoje ohavy chystám už 14 dni :pensive: Vždycky si řeknu, večer už si ty nehty musím udělat a prd :angry:
8. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
jani gelovky mám je už skoro 4 roky vždycky drželi ale teď co jsem těhu je to strašný. Odchlipy a celkově prostě mi ten gel na mojím nehtu nedrží. Ale třeba to bylo jen druhem gelu a tehle bude lepší uvidíme jak budou za týden dva tři vypadat :sweat_smile:
Kat já tam teď jela už téměř bez nehtů nechala jsem si udělat komplet nový to už nemělo ani cenu spravovat :grinning:
8. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
aha,no tak to je blbý,protože jsem četla že s tím v těhu můžou být problémy..někomu to právě nedrží :unamused: mě teda zatím jo,tak doufám,že nebudu mít celý těhu s tím problém...tak uvidíš,třeba to už bude v pohodě
8. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
jani já si myslim že to bylo nehtařkou. Sice jsem k ní chodila fakt roky ale už bylo vidět že to trochu "fláká"....
8. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
acháá,tak to pak jo .. to je ale síla když k někomu chodíš takovou dobu,je to v pohodě,a pak to začne flákat že..no ještě že si to tvořím sama :grinning:
8. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
jani no trochu mě to mrzelo no na druhou stranu zas jí nechci obviňovat páč dřív jsem od ní nehty měla fakt úžasný a originální. A třeba mi to nedržení fakt způsobilo těhu nevím...Teď mám moc pěknej třpytkatej gelík scětle zelenej vypadá to hodně pěkně :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.