• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tak hlavně že jsi spokojená a třeba tou změnou nehtíky budou dobře držet :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
snad jo páč já se bez nich neumim ani učesat :grinning:
8. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
8. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Hoooooooola:wink:
8. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Neco co bych mela vedet:grinning:
8. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
no nazdar :grinning:
No bazar :grinning:
No mě teda až na jeden držej všechny, ale už jen na kousíííííčku, fakt mám odrůst jak prase :zipper_mouth: Mě v těhu nehty držej, ale víc se odlupujou nebo co.
autor
mám nový nehty to je zásadní informace :grinning:
marti čauky :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Me nehty taky drzi normalka:wink:

Dnes jsem byla na testech a konecne mame prukajduuuuuuuu :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
marti,na jakých testech? Tak gratulace k průkajdě :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak mě nehty (gelovky) vždy vydržely mezi 3 a 4 týdny, ale teď když jsem těhu, tak se začali odlepovat asi po dvou týdnech :fearful: asi by vydržely normální dobu, ale mě to strašně vadilo a tak jsem si je strhala :grinning: ale nevím, jestli to bylo tím těhotenstvím nebo mořem, kte kterému jsem si je nechala po dlouhé době udělat.. nicméně mamce v moři drželi perfektně, tak spíš se kloním k té první variantě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Marti průkajdu až v 17tt :sweat_smile: to je mazec tedy. Ale gratulace :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
no jo to drží asi jak komu,každý tělo reaguje jinak na těhu..
8. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj Marti, gratulka k těhu průkazce, to je sranda, fakt :grinning: Člověk málem rodí a dostane průkazku :grinning:
8. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
to moje se tentokrát hooooooooooooooooooooodně bouří :sweat_smile: :angry:
8. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky, vám jdou ty nehty servat dolů? :confused: Mě ne, to bych si to asi servala i se svým nehtem :confused: Jen když už je to fakt hodně a je pod tím nějaký bordel a drží to jen na špičce, jinak to nejde.
8. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Katy, mě právě nejvíc drží špičky :sweat_smile: vždy se mi to začíná odchlípávat ne bocích a pak směrem k lůžku. Dělá se tam jakoby vzduchová bublina :confused: Pak občas zatrhávám a vadí mi to, rýpu si do toho tak dlouho, až to pak jde strhnout úplně lehce. Nic mě nebolí... akorát ten nehet je pak škaredej, než odroste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
páni,holky,prosím vás nedělejte to,že si ty gelovky strhnete!! To je to nejhorší co můžete udělat!! Když je chcete dolů tak to prostě zpilujte,ale hlavně nervat..totálně si odrovnáte přírodní nehty a můžou vám pak růst všelijak.. :frowning2:
8. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
jani, ale mě to šlo vážně samo :sweat_smile: nedělala bych to, kdyby to nešlo, nebo to bolelo :confounded:

ale teď už nehty mít zase dlouho nebudu... s mimčem a nehtama to moc neumím. Zkoušela jsem to u Niky a zapínat ty malé knoflíčky nebo pracovat s plinkou byl nadlidskej výkon :grinning: a přes těhu je už taky nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Cher, aha, já se to snažím právě pilovat, jednou se mi strhl takový poloodchlípnutý, jsem o něco silně zatrhla a to byl mazec, ten můj nehet pod tím pak byl hotový, takový jak papír, fuj :confounded:
8. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
cher,jasně pokud už je nehet tak načatej že jde sám tak to jo... no já doufám,že když je budu mít kratší,tak s nima zvládnu pak všechno...kdyby ne,tak je hold pak sundám..ale chci to s nima zkusit..
8. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
No tady davaji az po ukonceni 3m a bohuzel jsem do poradny sla az dnes.. ale me je to sumak, hlavne, ze ji mam... no ale dle PM mam napsano, ze jsem 15+0 :confused:
8. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
jani, zvládneš, co bys nezvládla, mě všichni říkali, že až se malá narodí, budou muset nehty dolů a prd :sunglasses: Já jsem na dlouhé nehty zvyklá od snad osmé třídy, akorát jak jsem začala dělat, tak se mi to nechtělo upravovat, pilovat, lakovat, tak jsem si je zkusila nechat potáhnout gelem a super, celý měsíc jsem na to nemusela sáhnout, tak už mi zůstaly doteď. Akorát poslední rok si je dělám sama, páč jsem neměla čas lítat za nehtařkou a chtěla jsem to zkusit. A jakž takž vypadají normálně, takže jsem u toho zůstala a dělám si je sama :slight_smile: Jen se k tomu musím dokopat :sweat_smile:
8. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
kati,tak to jsem ráda..já jsem na dlouhé taky právě zvyklá...tak snad to bude v poho..no já si je taky dělám sama,je to lepčí :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
holky a když si je děláte sami, tak kolik vás stála počáteční investice? - lampa, gely, lepidla :confused:
8. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
cher,když jsem si kupovala sadu,tam bylo všechno,tak mě to přišlo na 2200,- ..ale to víš,pak jsem začla něco dokupovat a tak..občas je dělám i někomu jinému..ale podle mě se to každopádně vyplatí když si je člověk dělá sám,záleží kolik za ně kde platíš..
8. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
tak já plátívám 300,- což je super cena dle mého :wink: nicméně mě docela láká si to dělat sama :sweat_smile: akorát nevím, jestli jsem tak zručná, hlavně co se týká levé ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už vůbec si nepamatuju celej postup popořadě :grinning:
8. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
jo tak to je o cviku,hned bys je neměla takový jako když dojdeš od manikérky :slight_smile: taky jsem se učila,ale teď už si je dělám pěkný..i když co se týče zdobení,francie a tak,tak levá ruka je levá ruka,že,co si budem povídat :sweat_smile: jinak 300,- je dobrá cena :wink:
8. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.