• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Já taky kupovala sadu nějak do dvou litrů, ale ty gely co u toho byly, stály za prd, takže jsem dala ještě asi litr za gely, pilníky a tak. Ale dělám si je asi rok a čtvrt, gely furt ještě mám a to je dělám každý měsíc i máme. Já za nehty dávala 350-400, tak nějak, takže se mi to už vrátilo :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
kati,souhlasím,ty gely co jsem měla v sadě taky stály za prd,dělaly se mi i odchlipy a táák,takže jsem pořídila časem kvalitnější a teď je to super!
8. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
no teď stejně nejsou prašulky bohužel ani na tak "malou" investici, tak o tom budu přemýšlet a když tak už vím, co bych si mohla přát k 25. narozeninám :sweat_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
cher, kdy jdeš na utz, kdy se dozvíš, jestli to je vytoužená holčička? :wink:
8. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Katy, až 15.10.... takže vlastně přesně za týden :sweat_smile: a budu tam ležet tak dlouho, dokud mi to neřeknou :grinning:
8. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
cher, já jdu v pondělí, taky jsem zvědavá. Asi využiju tvého nápadu a bez tipu na pohlaví mě ven nedostanou :grinning:
8. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
jé já vám závidim já jdu až 27.10. kdo to má tak dlouho vydržet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak zas zřejmě erekce na sluneční planetě páč já se zas svíjim a bleju. No jdu ležet snad to zaspim :confounded:
8. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
přeji všem krásné ránko :slight_smile:
Tak mám zprávíčku, hlásím, že u nás je vše ok a budeme mít klučina :slight_smile: doktorka říkala, že byl pěkně živej, pořád se ji tam vrtěl :grinning: když se zrovna dívala na srdíčko :slight_smile: takže tatínek je nadmíru spokojený :slight_smile: z mé strany to asi nakonec budou samí kluci, ségra má teď dva ...hihi :slight_smile:
9. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
dobré ránko! Misi, tak gratuluji ke klučinovi :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno,

misko, gratulace k chlapečkovi :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky Jani, děkuji děkuji :slight_smile: jsem ráda, že zatím všechno bylo v pořádku :slight_smile: a rovnou jsem se objedna na 3D až na listopad, dělá se prý ve 28tt, to jde už krásně vidět :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Misko, gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face:

My jsme se rozhodli, že dneska odpoledne pojedeme kouknout do jednoho města kus od nás na kočárky. Na prodejně našeho favorita mají a za velice slušnou cenu, takže pokud se nám bude zdát, tak si ho asi zamluvíme a bude tam na nás čekat až do porodu :wink:
9. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Misko a co ten cukr, půjdeš taky?
9. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
misko gratuluju ke klučíkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
Já už to chci taky vědět !!! :grinning:
9. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
musil, já taky. Ještě se třikrát vyspím a asi se to dozvím :grinning:
9. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
kat no já ještě mockrát :grinning: jdu až za 18 dní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale je fakt že hned pak za tejden jdu na 3 D tak prcka uvidim dvakrát za sebou :grinning:
9. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky Cherub, moc děkuji :slight_smile: tak dobře pořiďte s kočárkem :slight_smile: je lepší si ho hned zamluvit :slight_smile: Jojo to víš, že půjdu na ty cukry..příští týden jdu ke své doktorce na kontrolu...tak se ji na to zeptám..a určo bych šla :slight_smile:
Ty už taky zachvilku budeš vědět, co to bude, že :slight_smile:

Ahoj musilka, však už se ti to taky blíží a zachvilku to budeš vědět :slight_smile: to mi jsme si nechali udělat jen 2D, 3D obrázek nevypadá prý 21tt dobře, 3D se dělá prý až ve 28tt, to už je miminko krásně vidět..do té doby, je to prý takový mimoň :slight_smile: takže jsem objednaná už na listopad na 3D
9. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
já už chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :sweat_smile:

holky, ten 3D si hradíte???? a posílají vás na něj automaticky nebo si říkáte? :fearful:
9. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
musil, ty jdeš na pozdě na veliký utz? :confused:

My máme z minulého těhu 3D fotky Denisky v 18tt a vypadá docela hezky :confused:
9. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holkyyyy.. zdravi vas pro dnesek blici martinka :pensive:
9. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj blicí Martinko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :frowning2:

Mě bylo včera kolem desáté dopo divně, točila se mi hlava, jako né na blití, ale spíš na omdlení a dneska už to na mě asi pomalu přichází zase :confused: Vždycky tak hodinu a něco po snídani :confused:
9. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Take gratuluji k chlapeckovi...

Ja se na 3D objednavam a vyjde na 1000.- plus pak fotky (nevim jestli se priplaci ) a DVD v cene:wink:

Na pohlavi jdeme 11.11. :wink:
9. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Kat asi si ty smejdici vymysleji co jim chutna a co ne:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak je mozne, ze jsem citila stouchanec??? v oblasti pupku? Nebo to jsou vetry? :confused:
9. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Katy, a dáváš si kafe???? já ho přestala pít, protože mi nechuntalo, smrdělo a bylo mi zle od žaludku, ale teď jsem ho zase začala pít, protože mi bylo přesně jak popisuješ... teď to vymizelo. Ale když si ho nedám, tak to je konec. Bolest hlavy jako prase a celková slabost :confounded:

Marti, tak ať je líp :sunglasses:
9. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
holky,já vám závidím že už jste tak pokročilý :frowning2: já chci takyyy...si budu ještě muset dlouho počkat
9. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Jani, uteče ti to jak voda, věř mi :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Zkusene matky???

Jinak je mozne, ze jsem citila stouchanec??? v oblasti pupku? Nebo to jsou vetry? :confused:
9. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
holky vám to 3d dělali pěkně brzy, mě to doktorka ukazovala..a je to takovej mimoň :slight_smile: jinak u nás v Brně stojí 3D 200,- Kč a objednává se na něj ...ale je možné, že u mé doktorky se na 3d snad neobjednává:slight_smile:
Jani, fakt ti to uteče jako voda :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Tak me sestrenka rikala, ze na 3D je nejlepsi z kraje 20tt ze je to krasne videt a pak uz dyl, neni moc dobre videt cely telicko...
9. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Marti, s tím štouchancem je možná všechno, ale dokud se to nezopakuje třeba ještě 2x, tak bych to spíš příkláněla k těm střevům :sweat_smile: :grinning: ale jestli jsi hubeňour, což podle fotky jsi, tak proč ne :wink:
9. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.