• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Oukej.. dekuji, tak ja to budu sledovat:grinning:

Cherubinko kam jsi koukala, to jsi si asi spletla fotky s nekym jinym ne :sweat_smile: :grinning: :wink: do hubenoura mam dalekooooo :grinning:
9. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
hmm,snad jo,snad to uteče :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj martinka..faaakt...asi každý jiný názor..mě ta doktorka říkala něco jiného..a ukazovala jak by vypadalo 3d a bylo to takové hrbolaté...sice celé vidět..ale takovej mimoň..a v tom 28tt, prý už to jde vidět fakt jak miminko, které se narodí :slight_smile: tak já jsem teda zmatená
9. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
tak minimálně podle té pasové fotky jsi jak žoužel :grinning: ale i ta fotky bříška v 10tt ve tvém albu a pak zkouška kočárku o Vánocích svědčí o tom, že daleko do hubeňoura fakt nemáš :wink:
9. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
holky, taky se hlásím...už zaznamenávám šťouchance :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Jojo jdu až tak pozdě páč můj mudr je marod a nechce mě posílat jinam. a mě se ani jinam nechce tak to holt vydržim. Budu 21+4 podle PM podle UZ jsme sice větší ale prý to nevadí. No a na 3D jdu tedy podle PM 22+4 :slight_smile:
Jinak včera jsem ležela nebylo mi dobře a píďa mi dělal bouly na pravý straně a kopal na levý :grinning:
9. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj musilka, teda ty budeš mít ale živé dítko :slight_smile: tak to se už nemůžeš dočkat, že :slight_smile: každý doktor to asi dělá jinak :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
jo je to docela živola minulý týden to bylo jen takový zlehka občas a teď je to už pěkný žďuchání ale je to krásný. Vždycky ho hladim a culim se jak debílek :grinning:
9. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Mis tak to je super:wink: gratulka k stouchancum:wink:

Cherubiiiii tak dekujiiiiii.. se snad budu cebrnat:grinning: no zvedla jsi mi malinko naladu:grinning: pac se momentalne pripadam jak velrybka:grinning:
9. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahooj holky, tak ja byla dnes u zubare :grinning:, jinak nic noveho, uz se nemuzu dockat az na tom budu jako vy, ale je pravda, ze to opravdu utika, pristi stredu se jdu na mimiska podivat, tak snad hezky rosteme, uz se moc tesim az budu taky citit pohyby, to musi byt krasne :dizzy_face: , jaky je to pocit? nam by to melo vyjit tak nejak na vanoce.
9. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Misko taky gratuluju k chlapeckovi, chteli jste chlapecka nebo vam to bylo jedno? a mate uz vybrane jmeno?
9. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
musilka- tak aspoń se nebudeš nuditi s mimčem :slight_smile: ale pohlaví ještě nevíte, že? to já mám zatím jenom takové šťouchání:slight_smile: zatím žádné pořádné kopy :slight_smile: ale podle toho jak se tam včera na tom ultrazvuku sebou mlaskal...tak říkala, že je pěkně živý :slight_smile:

Martinka - děkuji jsem si říkala...že vy už všichni tak brzy a já zatím nic....to já už jsi taky připadám jak velrybka..nějak moc přibírám... :frowning2: zachvílku se nevlezu do dveří, ne..hihi..ale tak hrozný to snad zatím není :slight_smile:
se sama utěšuji :slight_smile:

Ahoj Skretik...to je moc dobře, že rostete, jen tak dále...vša uvidíš, že to uteče jako voda a vánoce budou tady :slight_smile: jinak mě to bylo jedno, hlavně aby to bylo zdravé..manžel si myslel, že budeme mít holčičku, ale tajně doufal o klukovi, tak se mu to splnilo..tak má radost :slight_smile:takže druhá snad holčička :slight_smile:
jméno ještě vybrané nemáme...ale uš se pomalu koukáme, které se nám líbí a pak budeme asi vyřazovat :slight_smile:

holky jak se sem přidávají fotky?
9. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Tak to já si připadám jak chodící lokomotiva :astonished: sice mám nahoře zatím "jen" 2kg ale jsem taková celá oplácnutá \ vůbec se necítím dobře :angry:

Misko, na titulní stránce koníka je nahoře na šesticí fotek napsáno "moje alba", na to klikni a ono tě to už navede :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
No cekala jsem, ze jsem pribrala vic... ale kdyz to zprumeruji, tak to neni tak hrozny no:grinning: ale ted se mi to zase zastavilo...
9. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Cherub to ja mam 3x tolik nez ty a necitim se uz vubec dobre :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
cherub to není možné..to si přbrala jen 2 kg..to je nespravedlivé..úplně závidím :slight_smile: já už mám narch 9 kg:frowning2: chjo..asi to je tím, že před těhu jsem se hlídala co jím..a teď jím všechno a jde to nahoru jak blázen...to pak zase budou dietní kúry..
Děkuji se na to vrhnu a zkusím, jestli mi to tam půjde vložit :slight_smile:

Martinka ty se ale taky máš, že se ti to zastavilo :slight_smile: že mě to jde pořád tak nahoru..asi moc jím :grinning:
9. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Mis ja si nedelam iluze a verim, ze se to zase rozjede:grinning:

Je pravda, ze jim stejne jako pred tehu:wink: a nejsem moc na sladke no:wink:
9. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
HOlky, ale u prvního těhu jsem taky přibírala nezadržitelně... něco mi zůstalo, pak zase něco přirostlo a teď mám prostě zásobičky :grinning: navíc oproti prvnímu těhu trpím docela nechutenstvím, tak to bude mít taky nějakou roli. ale nebojte, ono se mi to rozjede, zase budu jak mládě vorvaně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
a sladký taky nejím :wink:
9. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Cherub ja vzdy rikam, ze budu vypadat jak vyvrzena vorvan:grinning:
9. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
holky na druhou stranu buďte rády že přibíráte já mám opačný extrem a není to nic moc. To bych radši měla 20 kil navrch než tohle :pensive:
9. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
musilka - a ty pořád tak hubneš? jak je to možné..protože trpíš nechutenství..a nic moc toho nepojíš, co :frowning2: no tak nejlepší je zlatá střední cesta :slight_smile:

holky asi omezím to sladké :grinning: na to jsem ale byla vždy ulítlá..a abych byla hubená..tak se musím hoodně v jídle omezovat...a sladký to už vůbec...
9. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
misk no jim strašně málo a když už něco tak to většinou letí ven. Takže se s talířem polívky peru třeba hodinu než ho do sebe pomalu nasoukám.....
9. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
tý brďo, a to máš tak od začátku těhu? a řekla ti doktorka žím je to možné...a kolik si už proboha shodila? však ono se ti to obrátí a uvidíš, že ti už bude dobře :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
no začalo to v 6-7tt tak nějak do 16 tt to bylo strašný to jsem už lezla po čtyřech. Teď je to trošku lepší ale žádnej zázrak. Dole mám 13 kil jenže dyž si to tak člověk spočte že měl do 20 tt nabrat tak 4 kila páč s mu nalili kozence a další věci a já nenabrala ani gram tak jsem vlastně sundata tak 16 kil.... A dost se bojím další kontroly až mě zas převážej a já budu mít buď zas o kilo míň nebo žádnej přírůstek váhy. Bojim se špitálu....
9. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Ono asi kdybych to jen shodila a nic víc tak budiž ale já jsem slabá jak moucha furt mám centrifugu v hlavě bojim se někam jít abych se tam nepoblila nebo nsložila....
9. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Jsem trubka že si furt stěžuju já jsem štastná že jsem těhu :grinning: jen už bych si to chtěla začít naplno užívat :sweat_smile:
9. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
musil,páni,teda to ti vůbec nezávidím,to musí být hrozný...tak doufám,že se ti to brzy zlepší a bude to dobrý
9. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
musil - a chodíš aspoň na pravidelnější kontroly? aby tě doktorka měla pod ohledem...to už musíš být jako vyžle...když si tolik shodila..páni.. Ale musíš doufat, že se to obrátí a mimi konečně dostane chuť k jdílu..třeba to tvoje tělo se s tím vyrovnává hůře...že je ti pořád tak špatně. Uvidíš bude to jen a jen lepší :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Dobré skoro poledne vem maminkám... Včera jsme byli s prďolkou u pana doktora a jsme krásní, zdraví... máme 10 týdnů a měříme 8 cm... až si v pondělí donesu do práce čtečku na kartu, přibude do alba obrázeček... příští kontrola 29.10.
9. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.