• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
maci,tak gratuluji k úspěšné kontrole :wink:
9. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
jani, děkuji
9. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
není zač, a pak hoď tu fotečku :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
maci čuuus mamino gratuluju moc a těšim se na photos :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

misk jj jsem sledovaná víc chodím kvůli IVF do rizikové poradny na péči si vůbec nemůžu stěžovat. Snad se to už obrátí. Zrovna si peču pár hranolek tak doufám že je to sebe nasoukám :grinning:
9. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Musil a co kdyby jsi tu váhu trochu zatajila :pensive: víš, kdyby nebyl přírustek, tak jim prostě nahlásiš takovou váhu, aby tam alespoň dvě kila byli :sweat_smile: Pokud ti hrozí špitál, ale ty to zvládáš doma a miminko není nijak ohroženo, tak nevidím důvod proč takovou pidi lež nespáchat :confounded:

Maci, gratuluju, co tkahle si to dát do pasu, nějak se ztrácím :grinning:
9. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
cherub, děkujeme...
mám jen malinko problémek... podle poslední menstruace jsem měla otěhotnět v prvním týdnu v srpnu, ale dle sex.aktivity jsem mohla otěhonět až ve druhém týdnu...
9. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Maci, tak si o ten týden posuň MS v zadávání údajů do pasu a bude ti to pak odpovídat :grinning:
9. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
jde o to, že i mudr se na mě koukal se zájmem, když jsem mu to popisovala.... ale velikostně je mimi fakt na ten 11-tý týden,,,
9. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
na tom není nic divného :wink: já jsem taky otěhotněla později, než udávají tabulky, protože jsem měla dlouhý cyklus a v 8tt bylo mi minko dle UTZ ještě starší než dle poslední MS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: což je samo blbost že :grinning: a pak ve 12tt už to bylo zase v pořádku - dle UTZ bylo asi o 3 dny mladší než dle MS... ti lumpíci si rostou jak se jim zlíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
MNo jo, příroda je mocná čarodějka.... :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
cherub no to mě taky napadlo jenže když ona na tu váhu sestra čumí takže to nejde....
Jinak my jsme taky větší než podle PM a přitom u mě jelikož jsem po umělém oplu tak je na den přesné kdy mi dali hotové embryjko do dělohy :grinning: podle PM jsem dnes 19+0 a podle UZ jsem o 4 dny větší ale mudr mi taky řekl že se to srovná
9. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Musil, tak když na to kouká, tak to pak nejde... u mě nekouká, je dokonce zády, tak si můžu nahlásit co chci. A protože se mi jejich váha nelíbí (je to ještě ta stará komunistická), tak se vážím vždy ráno v den poradny doma hezky nahatá a na lačno, ať je to fakt objektivní a tuhle váhu jim nahlásím, i kdyby ta jejich ukazovala třeba o 10 víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
cher to u mojeho maj dobrou váhu lepší než naše digitální doma :grinning: a váží stejně jak ta doma..... leda bych si strčila do kapsy pytel s pískem :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
no vidíš, to je nápad :grinning:

tak ta u doktorky váží nejspíš taky stejně, protože tam mám většinou tak o kilo a půl víc než doma, ale to je tím, že jsem oblečená a po celé dni mám fakt plný žaludek (chodím do poradny až pozdě odpoledne) :grinning:

a přeci jen je hezčí koukat na o kilo menší váhu než větší že :grinning: a jak říkám, vážit se po ránu a nahatá je objektivnější :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
cherub a ještě řádně vyprázněná :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
holky,tak dneska mám dobrý obídek z domu,dělala jsem si včera zapečenou brokolici s bramborem, se sýrem a smetanou..mňamka to je,lepší než tady všude v okolí ty blafy :slight_smile: akorát jsem si toho naložila nějak moc,tak to musím sníst na 2x :grinning:
9. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
janinka22: o zapecene brokolici nemluv..vcera jsem snedla CELOU ZAPECENOU MISU broko s testovinami...zhruba 6 porci,resp. 4 pro velke jedliky........a ja to do sebe narvala cele!!no hnus..taky se mi v noci zdalo, jak jsem porodila asi 8kg drobecka..a dnes mi je samo dost blbe:( a to me jeste jedna brokolice ceka v lednici...ale tu uz s pohankou a na dvakrat...
9. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Bertiku ty se teda jedlik :grinning: . Ja kdyz jsem to cetla, tak jsem si myslela,ze napises, ze se ti zdalo,ze si porodila 8kg brokolici :grinning: :grinning: :grinning: . Ja si ted davam k obidku domaci vyvar a moc dobry :slight_smile: .
Holky chci se zeptat, takove lehke pobolivani v podbrisku je normalne, vidte? Jakoby lehci menstruacni bolest sem tam???Dekuju za uklidneni :wink:
9. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
páni,tak to jsi toho snědla dost :grinning: já toho do sebe tolik naráz nějak nemůžu nacpat..se nedivím žes pak měla takový sny :grinning:
skretik-nevím jestli je to normální,podle mě asi jo,pokud to nejsou vyloženě velké bolesti nebo to nedejbože neprovází něco jiného,tak by to mělo být v poho,mě taky nedávno pobolívalo břicho
9. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Sker ja tuto bolest mivala, takze si myslim, ze je to oukej.. prcek se tam uhnizduje;)
9. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Holky dekuju, ja si taky myslim, ze je to normalni, jen jsem se chtela ujistit :sweat_smile: . Nic jineho to neprovazi, jen to obcas malinko zaboli, ale zadne velke krece. ja uz se tak tesim az mi poroste brisko. Pristi tyden jedeme jeste na dovolenou, letime do Italie a ja premyslim co si vezmu na sebe do letadla, dziny me tlaci (jak mam z nevolnosti nafoukle brisko), tak nevim, asi si budu muset koupit nejake volnejsi kalhoty :confused:
9. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
skretik: jé ty te máš,do Itálie jo :slight_smile: taky bych si někam zajela ještě..to já plánuju,že si koupím už těhu džíny,ale musím se prvně dostat do města a vyzkoušet,jaká velikost mi bude sedět..
9. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jojo Jani jedeme do Italie, mame to uz naplanovany dlouho a puvodne jsme se meli zacit snazit az po dovoleny, ale pak si to pritel nejak rozmyslel a rekl si, ze to zkusi driv a ono to hned vyslo-tuk tuk tuk. Ale i tak se na dovolenou moc tesim, vezmeme prcka do sveta :grinning:
9. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
skretik: nejsem jedlik,ale prase!!! :slight_smile: :slight_smile: a to takovy, ze se tesim,jak si k veceri dam broko s pohankou..cpala bych do sebe neco od rana do vecera, jsem flexibilni,ale kdyz se pak vazim,...:( dovcu zavidim, ja jsem v ocekavani, jestli vyjde dobre screening, letime v listopadu taky papa...
9. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky! Tak mám zase kolikadenní absenci a hodně stránek na dočítání :frowning2:. Ve středu večer mě chytnul pěkný průjem a málent jsem se při tom i vyblila z podoby. Ještě celý čtvrtek jsem odbíhala a bylo mi na omdlení. Dokonce se mi podařilo zhubnout dve kilča. Dneska už je to naštěstí dobrý a já se pomalu snažím dohnat nedobrovolně shozená kila. Jak jsem za zatím za těhotenství zvracela jen dvakrát tak tentokrát jsem toho měla dost a docela by mě zajímala příčina.
9. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Jinak Vám všem přeju hezký, ikdyž asi né moc teplý a slunečný víkend!!!!
9. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky,
já se omlouvám za dlouhou neaktivitu, měli jsme svatbu v sobotu a nějak toho bylo moc.
Navíc jsem v úterý zalehla se zánětem močáku a ve středu mi museli dát antibiotika, čaje nepomáhaly ani trochu, spíš to bylo horší, chytla mě i ledvina :( Dneska jsem už ok, už jsem schopná sedět chvíli u pc. Snad bude mimi v pořádku, pořád kope, večer většinou...
9. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Halloo Dolly:wink:

To nam ten tyden hezky prsave zacina :angry:
12. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
ahojík holky,to je teda dneska hnusně.. :frowning2:
12. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

mayla, ty jsi se vdávala? Tak gratuluju :dizzy_face:

Holky, dneska jdu na velký utz, tak mi odpoledne držte palce, ať má mimčo všechno ok a ať nám ukáže mezinoží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.