• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tak odpověď na boty:
ty boty se mají kupovat větší protože při chůzi se prsty posouvají a při zatížení nohy se taky zvětší o pár mm. Ty si taky nekupuješ boty přesně stejný jako máš nohu. Takže minimálně 1cm tam v tý botě prostě být musí, akorát abys tam strčila prst za patu. To nemá s věkem dítěte nic společnýho. Pokud ti je už dítko schopné říct, jestli ho ty boty při chůzi tlačí, tak se řiď podle něj. :wink:
12. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Přeji všem dobré ránko :slight_smile:

Kati - ať ti to odpo dobře dopadne :slight_smile: určo vše bude v pořádku :slight_smile: a pak dej info, co to bude :slight_smile: Teď je nějaká velká úrodnost kluků :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
miska, díky, jak jsem rodila před dvěma lety, tak zas bylo moc holčiček :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Cher, ona ty tenisky ještě nemá nějak na doraz, když jí zmáčknu šipičku, tak jí má volnou, tak to je asi ok. Na zimu má boty větší asi o víc než 1,5cm, ale bude zas mít hrubou ponožku.
12. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Kati - tak teď to bude určo kluk :slight_smile: už se těšíš na ultz, že :slight_smile: je to krásnej pohled, jak ti tam doktorka tak vše ukáze :slight_smile: v dnešní době jsou takové vymoženosti,...fakt super :slight_smile: a copak by si chtěla mít?
12. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
miska, mě to je celkem jedno, možná o malilinko víc holčičku, ale v globálu je mi to fakt fuk. Hlavně aby to dopadlo dobře a miminko mělo všechno jak má být :pensive:
12. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojky při pondělku.
Kati ať ti kontrola dobře dopadne a ukáže se Vám holčička kterou si o malinko víc přeješ než chlapečka :slight_smile:. Ale kdyby to byl klučík tak byjste alespoň měli páreček:slight_smile:.
12. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
ajjik, díky :slight_smile: Jasně, že i chlapeček by byl super, možná z něj by měl zase malilinko víc radost Michal, říká, že mu to je jedno, ale přece jenom je to chlap, že jo... Takže kterákoliv možná varianta bude super :grinning:
12. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Můj manža si porpvé přál více kluka, prý co by s holkou dělal :sweat_smile: a teď se modlí za holku :grinning: Ale co si udělal, to má, že :wink:
12. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
cher, my jsme chtěli jako první taky víc holku :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
To je asi jako u nás. Filip také říká, že je mu to jedno, ale při tom stále doufá, že to bude kluk.
V práci se předhánějí kdo je lepší - kdo dokáže zplodit syna. V jejich letech to fakt nechápu to :confounded:
12. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
ajji, zplodit syna, postavit dům a zakopat strom, co :grinning: Ale prý stejně v závěru za pohlaví může ženské vajíčko, protože ono si vybere, kterou mršku do sebe pustí :grinning: :grinning: :grinning:

Já si porpvé strašně přála holčičku, protože jsem měla malého synovce a tak jsem chtěla změnu. A teď si zase přeju holčičku, protože jsou prostě lepší :grinning: Ale jestli to bude kluk, tak se přece svět nezboří. Sice si na to budu muset zvyknout, ale nakonec stejně bude nejpodstatnější to zdravíčko... :dizzy_face:
12. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky, to je teda dneska pocasi hruza, vubec se mi nechce nic delat :confounded: ...
Kati hodne stesticka na dnesnim UTZ, budeme na tebe vsichni moc myslet, doufam, ze ti miminko pohlavi ukaze, moc drzim palce.
Ja sama porad nevim co bych chtela, asi bych ale chtela parecek(je jedno v jakem poradi), mame to tak s brachou a bylo to a je to super. Pritel by chtela prvniho chlapecka a pak treba holcicku, ale treba muj bracha, chce jen holcicky...takze kazdy to ma jinak :grinning:
12. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
skretik, já mám bráchu a je to taky super, perfektně si rozumíme, vždycky jsme si hezky vyhráli, chvíli s barbínama, pak zas s autama :slight_smile: , a teď taky super :slight_smile: Zase znám ségry, co si spolu moc nerozumí, ale to není o pohlaví, že jo...
12. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Urcite to neni o pohlavi, ale bylo i fajn, ze bracha mel kamarady a ja kamaradky :wink:
12. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky si taky myslím, že je to jedno, co pak to bude,..hlavně ať je to zdravé :slight_smile: a vše v pořádku :slight_smile: ale někteří chlapi, touží pro prvorozeném synovi :slight_smile: viz.můj manžílek :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jani, tak co už ses byla podívat na těhu módu? :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
misi,ještě jsem nebyla,já se do města totiž jen tak nedostanu,pracuju mimo centrum a manža mě vždycky vyzvedne z práce a jedem rovnou domů...ale dneska jsem si vytiskla ty džíny z netu-jsou tam všechny potřebný rozměry a schválně to doma poměřím s mýma džínama a uvidíme..jinak jak bude čásek,tak do toho města určo kouknu..jinak zatím se dají nosit normální,není na mě nic znát zatím..udělala jsem si i foto v pátek..je v albu
12. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
už ti to ale taky utíká :slight_smile: to je fajn, že ještě moc nenabíráš....10tt, je ještě fajn a zaítm se cítíš pořád dobře, ne :slight_smile: tak si to schválně proměř jak ti to bude sedět, ale většinou ty těhu jeans, jsou, že se dají povolovat, tak ti to rozměrově třeba úplně nemusí sedět :slight_smile: je lepší to zkusit :slight_smile:
Tak to se mrknu na fotečku :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
jojo,jsem v pohodě,už i ty nevolnosti docela mizí.. :slight_smile: já vím,že je to lepší ozkoušet je mi to jasný,zkusím poměřit a uvidím,když budu mít cestu do města,tak se tam stavím třeba na té Orlí a něco si vyzkouším jak mi to sedne
12. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
To je dobře, že ti je lépe :slight_smile: jsem koukala na fotečiku, si ale hubeňour..ještě není opravdu nic vidět :slight_smile: však zachvíli bříško vykoukne :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
no joo,hubeňour :grinning: právě proto bych čekala,že bude brzo něco vidět..tak jsem zvědavá kdy se mi aspoň krapet vypoukne :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jani, to, že ti není vidět bříško není žádný handicap, to jako nejsi míň těhule než ostatní :grinning: Mě taky nebylo vidět a pořád ještě v oblečení moc není. Poslední týden teda zase trochu vykouklo, ale na to, že budu rodit podruhé jsem čekala, že bude mnohem větší.
12. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
kat v kolik jdeš k mudrovi ?
Já mám zas takovej cemr že se všichni diví že rodim až únor/březen :unamused:
12. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
musil, ve čtyři. Už jsem dost nervózní :confounded:
12. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
nebuď katy vše je oki i když já jsem taky před každou kontrolou vyklepaná jak ratlík mám stresovej průjem a prostě je to naprd :sweat_smile: Toho se člověk asi nezbaví. Ale zas je to pak hezký když se člověk dovídá hezký zprávy to ten stres rychle opadá :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
musil, já jsem už klidnější, když cítím ty pohyby, ale tohle je přece jenot utz zaměřený na vady a tak :pensive:
12. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
jenom, né jenot :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
jasný ale zas pokud doteď nic nezaznamenali tak nevěřím že teď by něco našli. Já už taky krásně cejtim prcka je to boží pocit nejvíc mě ďoube kolem oběda a pak večer když padnu do pelechu to je jak tryskomyš :grinning:
12. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
jsem z těch pohybů dost vyplesklá :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.