• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
ahoj tercie, tebe ještě neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
tak jo, tak někdy asi za 3 týdny nejdřív, navštívím cestou aspoň kámošku ve Škodovce :grinning:
9. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
zlatovl terc je míša je to má kámoška známe se moc moc dlouho je trošku šouplá ale to se časem poddá :grinning:

no já dřív taky na nákupy nemůžu nemám už za co musim počkat na nemocenskou
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
No jo Markét, my chytáme jen tři programy, a jinej výběr zatim prostě nemam, tak čumim na to, co je a jsem ráda :grinning: Ale teď nám k poslednímu vypnou analog, a sem už satelit pořizovat nebudem, až do baráku.

Zlatovlásko já tebe taky ne, ale to napravíme, ne? :wink:
9. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
Musilačko jedna, teď jsem si všimla, že píšeš že jsem šouplá, ty můro :grinning:
9. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
musilko, teď jsem dočítala, tak jsem si udělala zhruba, terc, představu :grinning: to snad zvládnu, naštěstí nebleju, tak je to ok, ale hranolky za 2 kila, slušný :grinning: tak hlavně, že tam byla čerstvá tatarka :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Zlat to se ještě uvidí, jestli byla čerstvá, já mám delší vedení, tak teprv čekám, co přijde :grinning:
9. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
příští týden mě čeká screening, tak až po něm, dřív se do nakupování nechci pouštět, taky musím nejdříve zvážit kolik čeho budeme potřebovat a hlavně jaký barvy... co to bude se dozvím okolo toho 18? ne? to bude konec října, tak třeba pak lupnem druhý kolo, teda jestli mě už pupek nepředběhne...
9. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
aha, tak to já to lečo už zpracovávám, co dělal manža k véče, zajedla jsem to pak kedlubnou a půlkou čokolády, jsem to ale prasátko... no comment :unamused:
9. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
terc no tak jen trošičku připošouplá no ale kdo neni že :grinning: nezapomeň že mé poslední pracovisko byla psych léčebna já to poznám mám na to čuch :grinning:

zlati ona se nezdá víš to vona tam beztak nechala tak velký spropitný :grinning: asi měl číšník pěknou prdýlku :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
tercie, dávám nám max. pár dní, ale myslím, že několik stránek (hodinek) bude stačit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
holky jdu koukat furt řvou gol a já vim prd pááááá
9. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
jo, tak pěkný prdýlky můžu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jeden kámoš, to ale bylo zamlada, před manžou... tak když mě viděl na diskotéce s panákem v ruce, tak zabědoval... to budu muset zase celý večer chodit prdelí podél zdi. měl z mé ruky chňapalky větší hrůzu než z nadrženýho teplouše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
jj, taky na to jdu juknout, druhá polovina prvního poločasu - při aplikaci leča - byla celkem gut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Musil neboooj, máš to u mě jak ve spaarkasse :wink: Tak di ty fotbalistko, aby ti náááhodou něco neuteklo :grinning: Piic :wink:

Zlat já si taky myslím, že nám to dlouho trvat nebude :grinning:
Hele termín ruka chňapalka nemá chybu :grinning: úplně tě vidím, chobotnice v akci :grinning:
9. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Tak fotbalu zdar :wink:
9. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Bré ránko všem :slight_smile:
10. zář 2009 v 06:49  • Odpověz
čauky, taky přeju dobré ránko. :wink:

včera jsem se ještě večer vydala za sestrama sokolkama do hospody, hraju totiž volejbal, teda teď ne, tak jsme pak vždycky zašly na jedno, tak včera po prázdninách byl první, tak jsem zašla aspoň posedět. dorazila jsem domů o půlnoci...

tak dámy hlásím, že dneska lenším!!!!! možná se objednám na tu paličku, abych jí měla krásnou melírovanou a ne s odrostama...
10. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
zlati já akorát oloupám bramobry jinak taky nedělám nic :sweat_smile:
10. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
jinak mě včera pěkně bolelo břicho a dneska vlastně tak nějak pořád, jak jsem si koupila nové šatky, tak jsem vymyslela pod ně legíny, aby mi nebyla zima a mohla jsem je déle využít... tak jsem si koupila takový punčocháčový 3/4 a vyšla jsem si zamachrovat do zeleniny a k řezníkovi... co mi nenapadlo, že ač to byla největší velikost, co měli, tak že mě to bude strašně tlačit na břiše, tak jsem v krámku se spodním prádlem po cca 15 minutovým škrcení je musela v kabince sundat a od té doby mě to břicho bolí... ach jo, snad jsem těm dvěma pumprdlíkům neublížila.... na kontrolu jdu v úterý...
10. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
čusky musil :wink: já si možná umeju hlavu :grinning:
10. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
zlati neboj to jim neublíží jsou ještě pěkně schovaný a navíc plavou ve vodě :wink: to až pak dýl vadí když to na ně tlačí. Mě teď bolí pupajs druhej den ale prej je to normoš jak se roztahujou vazy
10. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
taky si říkám, že to je tím, že to tam roste 2x... dík, už je mi hned líp. jsem občas takový plašan... a kdy ty zase nějam půjdeš na kontrolu, jak už máš velkýho pumprdlíka :grinning:
10. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
zlati 1.10. :slight_smile: Jinak já taky plašim hned obepisuju všechny kamarádky co jsou v těhu dál nebo už maj prcky jestli je to a to normální že se mi děje :sweat_smile:
10. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
no a není divu, takový štrapácie, co jsme podstoupily, tak se nikdo nemůže divit, že plašíme...

tak za necelý měsíc, jo? ale ono to uteče, jen když jdeš z té kontroly, tak máš pocit, že to je za milión dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
zlati utiká to strašně rychle. Nejhorší to bylo tak do toho 11 tt teď už je to v poho a fakt mi to i utíká :wink:
10. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
jdu rychle se šelmou ven a pak si umeju tu mastnou palici, ať jsem jako člověk a ne chro chro. taky mě čeká návštěva banky, tam se budu muset jít rozčílit, protože nejsem spokojená s jejich službami a hlavně od pondělí mi má jedna madam - moje bankovní poradkyně - zavolat a sere na mě, tak já se zajdu do pobočky slovně vyřádit... asi to konto zruším, od fúze, což jsou skoro 2 roky to tam jde od 10 k 5, teda z mýho pohledu a jejich péče o zákazníky :confounded: :confounded: :confounded: na to jsem háklivá... když vím, protože jsem tam pracovala, jak jsme všem zákazníkům lezli do pr... a teď na tebe kálej...

héle, jsem nějaká nabroušená... to je asi tou zimou a rýmou, která se mi od návštěvy orl spustila - něco mi tam mudra dělala v nose, prej abych tam neměla citlivý žilky a netekla mi krev, tak od té doby smrkám a taky tu krev...
10. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky můžu k vám?? patřím do TP březen ale tam se mi z určitých důvodů chodit nechtělo tak bych ráda k vám. s musil se dobře znám z astrála :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Hola bubliny, jak se dnes mame??? Vitam strouzka:wink:
10. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
taky vítám :wink:

marti já se mám výborně trochu jsem poklidila a jinak se pelešim na gauči nebo venku na terase. Bolení furt ještě přetrvává tak se nijak nepřepínám. udělám si květák s bramborama teda spíš manžovi :grinning: :wink:
10. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.